- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Azonos árketegóriájú (105-110.000 Ft-os) relatív olcsó telefonok kamerái
-
LOGOUT
Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2025.05.22)
Új hozzászólás Aktív témák
-
vektornfl
tag
Egy hónapos próbálkozásom után sem ért még véget a kálváriám
(Előre is elnézést kérek a hosszú posztért)
Nagyon röviden az előzmények: Volt egy ds218+om, amin DSM6 alatt csomagokként futtattam a /plex/jackett/sonarr/radarr programokat. Minden álomszerűen működött. 1 hónapja váltottam ds920+ra és az új konfigurációra, már a DSM7et raktam fel, amivel viszont a sonarr és társai csomagként nem akartak működni (valószínűleg a mono hibák miatt). Utána olvasás és rengeteg próbálkozás után telepítettem a dockert és az alá feltettem a jackett/sonarr/radarr/transmission alkalmazásokat, mellettük csomagként maradt plex. Úgy tűnik minden tök jól működne, de arra sehogy nem találok megoldást, hogy miután transmission letöltötte a filmet/sorozatot a docker/transmission/downloads/complete mappába utána a letöltött tartalom átkerüljön a célhelyre (pl. 2es kötet video2/sorozat2 mappába).4 hdd van a nasban mindegyik külön-külön kötetként szerepel basicre formázva raid nélkül. Mindegyik köteten video megosztott mappával és film, sorozat, stb. almappával. A követhetőség miatt sorszámozva (tehát például a 3as kötetnél így néz ki: video3/sorozat3, stb.). Ezért is lenne fontos, hogy külön-külön az előre beállított mappákba helyezze át a letöltéseket.
Arra tippelnék, hogy a kötetek elérése van rosszul megadva, mert dockerben (hiába olvastam rengeteget utána) továbbra is teljes homályon vagyok, mi a mappa struktúra.
dockerben sonarr kötet beállítás
Olvastam olyat is, hogy a hardlinkeket kell engedélyezni sonarrban/dockerben, de ilyen lehetőséget sehol nem találok.
Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni a beállításokban, mert teljesen elvesztem és kezdek reményvesztett lenni
Zárójelben jegyezném meg, hogy úgy tűnik a fentiek mellett a download station nem tud letöltő kliensként működni, de transmission úgy látszik rendben megy.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PlayStation 5
- Milyen TV-t vegyek?
- Summer Game Fest 2025 - Az összes bejelentés egy helyen
- Autós topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Nintendo Switch 2
- Router gondok
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X280 - i5-G8 I 8GB I 256SSD I 12,5" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B550M R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 OC 8GB NZXT H400 fekete Enermax 750W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA be quiet! 650W
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged