Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) Sword válasza Sword (#80) üzenetére


Sword
őstag

Írtam nekik, megkérdeztem, hogy Spiler 1-2 lesz-e, illetve a mostani tesztelésem az kb. hiba vagy ez várható HD minőség fronton.

Rápillantva most délelőtt, pont ugyanolyan nekem, mint tegnap. Átkapcsolva ugyanazon csatornára a voda rendes kábeles tv-jén, retinakiégetősen éles, tiszta kép.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#82) Bubukain válasza Sword (#81) üzenetére


Bubukain
senior tag

Apple TV-n is akadozik és pufferel folyamatosan, vezetékes gigabites neten.
Részemről felejtős egyelőre

(#83) Sword válasza Bubukain (#82) üzenetére


Sword
őstag

Én is Apple TV-n keresztül teszteltem tegnap, inkább csak képminőség problémám volt, nem "homokórázott".
De PC-n sem jobb a helyzet. Ott is pufferel és akadozik neked?

Közben megérkezett a válasz :D

"Köszönjük, hogy a Sweet.tv-t választotta. Folyamatosan bővítjük kínálatunk és dolgozunk szolgáltatásaink javításán, a közeljövőben bizonyára bekerülnek új tv csatornák."

Ezért kár volt fél oldalas levelet írnom konkrét kérdésekkel. Szóval oké, nem az ügyfélszolgálat minősége fogja a sweet.tv felé billenteni a mérleg nyelvét :D
Mondjuk a helyükben tuti beülnék egy ilyen fórumra és válaszolgatnék a kérdésekre.

[ Szerkesztve ]

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#84) Bubukain válasza Sword (#83) üzenetére


Bubukain
senior tag

az hogy megakad és csak pörög középen a karika az ritkább de jelen van.
PC-n nem néztem, de LG TV-n a telepített app-al sem jobb a helyzet nálam

(#85) szabonagyur válasza Bubukain (#82) üzenetére


szabonagyur
félisten

Samsung 4K TV-n nincs gond.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#86) vampire17


vampire17
addikt

En is egyelore maradok Direct One-nal. Minosege nem sokkal jobb annak sem (sőt...) de en ott meg nem tapasztaltam bufferelest. Yettel TV re nagyon kivancsi lennek, de nincs semmi Yetteles elofizum... Ar amugy annyira nem izgatna, ha lenne olyan szolgaltato aki mindenfele husegido, meg tarsitott szolgaltatas nelkul, full HD, normalis bitrataju musort ad....

(#87) Bubukain válasza vampire17 (#86) üzenetére


Bubukain
senior tag

Egyelőre a yettel tv is felejtős, csak telefonon, tableten és böngészőben tudod nézni.
Sem Apple TV sem TV app nincs, android fronton nem tudom mi a helyzet.

(#88) vampire17 válasza Bubukain (#87) üzenetére


vampire17
addikt

android TV-n menne.En hivtam oket, h lesz e a jovoben "standalone" TV, de azt mondtak nem, mert olyan marginalis volt elotte is a felhasznaloi bazis, h csak kapcsolt szolgaltataskent van ertelme ertekesiteniuk...

(#89) Sword válasza vampire17 (#88) üzenetére


Sword
őstag

Így meg pláne nem lesz előfizetői bázisuk :D
Találtam vmi Yettel app-ot Apple TV-n, de akkor nem tudom mire jó :D

Sweet: váltottam még egy pár levelet az ügyfélszolgálatossal, csak erősködtem, hogy ennél többet mondjon vagy nem tudok foglalkozni így ezzel tovább... Na a végén bent találtam magam egy tesztelői csoportban. Oda leadtam a nyűgjeimet :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#90) vampire17 válasza Sword (#89) üzenetére


vampire17
addikt

A legviccesebb amugy, h a "szurke" IPTV szolgaltatok adasai tuelesek a hivatalos szolgaltatasokhoz kepest.... Csak a franc sem akar rizikozni, hogy mikor kapcsoljak le...

(#91) Sword válasza Bubukain (#87) üzenetére


Sword
őstag

Yettel Streamnem az? Én ezt töltöttem le Apple TV-re, de nem tudok belépni, mert nincs mivel :D

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#92) vampire17 válasza Sword (#91) üzenetére


vampire17
addikt

Ez a regi appjuk. Meg fog szunni hamarosan. A uj meg "soon" elvileg apple cuccokra.

(#93) Bubukain válasza Sword (#89) üzenetére


Bubukain
senior tag

az a régi, az új előfizetéssel nem használható

(#94) #72010496


#72010496
törölt tag

Sziasztok!
Az új Yettel TV már nem online streaming, hanem otthoni TV szolgáltatás (android boxszal), amit okos eszközön is lehet nézni (mint a Telekomnál) és nem kell, hogy legyen Yettel mobil előfizetés. Egyszerűen beírod a címed és kiírja az aktuális árakat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#95) szabonagyur válasza #72010496 (#94) üzenetére


szabonagyur
félisten

Amit linkelsz, a nevében is benne van, hogy Yettel otthon NET + TV, tehát előfizetsz netre ami ugye mobil hálós net + TV.

Meg van a rendes Yettel TV [link] , ehhez kell valamilyen Yettel szolgáltatás.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#96) #72010496 válasza szabonagyur (#95) üzenetére


#72010496
törölt tag

Ok értem.
Sword fórumtársnak gondoltam, hogy ajánlom a Voda "csoda" helyett.

(#97) no1r


no1r
őstag

szerintem Yettel TV-hez boven eleg, ha vasarolsz egy feltoltokartyas SIM-et es kesz, nem?

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#98) szabonagyur válasza no1r (#97) üzenetére


szabonagyur
félisten

Előfizetés kell mellé, de az oldalon ott van minden.

Eladó: DUPLO 10978 120 db-s bontatlan

(#99) Sword válasza vampire17 (#90) üzenetére


Sword
őstag

Hát basszus... tényleg :/

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#100) vampire17 válasza Sword (#99) üzenetére


vampire17
addikt

jaja... Olyan adok HD felbontasuak, amiket csak SD-ben lattam minden szolgaltatonal... es nem holmi alacsony bitratas xarok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.