Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) VladimirR válasza renegade (#248) üzenetére


VladimirR
nagyúr

meghogy nem chat ;] elmentettem ;]

egyebkent nem olyan jelzokre gondoltam hogy ''f***lama flooder'' meg ilyenek, hanem hogy kideruljon, hol log a legtobbet (mint valamely masik pontban is irtam), de lehet ha letisztulna a faradt goz akkor telleg nem lenne helyenvalo. most inkabb, hogy ennyi a szemet topic

(#252) renegade válasza VladimirR (#251) üzenetére


renegade
aktív tag

jo, majd alkalomadtan feloldom az esetleges ellentmondast, ha arra kerülne sor, hogy nekem szegezed saját mondataimat valamilyen okból... :)

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#253) VladimirR válasza Cathfaern (#250) üzenetére


VladimirR
nagyúr

irod, hogy sokan nem orulnenek a kokemeny cenzuranak. ez valoban igy lehet, s ez elegge szomoru. pl ha ram ramszolnak (moderalni meg nem moderaltak) eszreveszem magam, (es pl szemelyeskedest mar mailben intezem) nem pedig megsertodok, es megdurvabban irok be. felek attol en is, hogy ezzel a hozzaallassal kisebsegben lennek :O

(#254) VladimirR válasza renegade (#252) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem erre a topicra celoztam :DDD

(#255) KERO_SAN válasza LordX (#244) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Pontozas sztem is jo lenne, bar azt vhogy meg kene oldani hogy pontozni csak az x idonel regebb ota regisztral tagok tudjanak...

OFF

bizony bizony nagyon sok itt az olyan ember aki allandoan hozzaszolast gyujtoget, feleslegesen szol be vhova stb..:|

Sztem az ostagok 3/4-e azt se tudja mi volt az a pulsabit, meg rio... :|

OFF

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#256) dr. rozmark


dr. rozmark
tag

Néhány vélemény hajnali négykor:

1. Szerintem nem hígul a Ph!. Amit annak érzünk, azzal (is) magyarázható, hogy egyre több a látogató. Sok az újonc, aki valamire választ keres, aztán ittragad. Olvasgat, hozzászólogat, képzi magát. Persze valahol a tagok száma is tetőzni fog. Akinek tetszik a lap, marad, akinek nem, másfelé veszi az irányt. Kezdetben lehetett egy maroknyi ''szakértő'' (a legjobb értelemben) csapat, aki kezdte tapasztalatát megosztani a ''néppel''. Néhány év múlva megint a kezdetihez hasonló állapot bontakozik majd ki: letisztul a fórum a ''kóbor lelkektől''.

2. A ''Fáradt gőzök'' maradjanak nyugodtan, csak bal oldalra ne tegyük ki őket. Akit érdekel, megtalálja.

3. A fáradtgőzös hozzászólásokért ne járjon pont! Nehogy már valaki azokkal legyen senior, godlike, god stb.

4. Sok topic nyúlik nagyon hosszúra, hogy azokat végigolvasni szinte lehetetlenség. Sőt, nem is szinte! És sajnos sok a hasztalan hozzászólás is. (''Hogy kell linkelni?....Most megint megpróbálom....Most sem jó....Most már jó... és elment 5 hozzászólás) Így az ember a kérdésére nehezen találja meg a választ. Kedvét veszti... A Radeonos topicból sok hasznos ötletet merítettem. De annyira felduzzadt, hogy már külön weboldalt érdemelne! Vagy említhetem a Forma1-2003-at is. Ezért jönnek az új címek már megoldott problémákkal. Legemberségesebb, ha egy link beszúrásával az eltévedt emberkét útba igazítjuk!

Kidőlök a gép elől...Megyek aludni, szép álmokat...

http://www.szentagothailab.sote.hu

(#257) Panther válasza dr. rozmark (#256) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''A fáradtgőzös hozzászólásokért ne járjon pont! Nehogy már valaki azokkal legyen senior, godlike, god stb.''

Ezzel csak egy a gond. Mégpedig hogy aki azért ír sokat a Fáradt Gőzbe most, hogy ''god'' legyen, az mostantól még csak véletlenül sem fog az OFF TOPICba menni OFFolni, hanem csinálja majd mindenütt másutt, ahol viszont _jár_ érte a pont.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#259) Protoss


Protoss
senior tag

Komolyan ennyire kivannak éhezve a diktatúrára páran? :(((
Egy kissé azt sugaljátok:
- minden fáradt gőz téma szar csak az nem amit én nyitok!
- mindenki hozzászólás vadász, csak én nem!
:(((

Hát köszönöm ebből nem kérek! Sokat írtam én már a fáradt gőzbe, de topikot és hozzászólást nem töröltek tőlem! Miért? Mert figyeltem, hogy ez csak vita, nem háború!
:C Szerencsére a házigazdákat miatt az egyik legdemokratikusabb oldal ez! Gratula nekik! :C

Az álszenteket utálom! Ha valakit becsülök a fórumon azt soha sem a rangja miatt teszem, a logikája, tapasztalata, stílusa... stb. miatt kedvelem!
Akik meg ilyen sokat foglalkoznak azzal, hogy kinek mi van a neve alatt, hát az vessen magára!

Röviden: Kalandor, Panther, Rozmark, Renegade, Cathfaern, LordX véleményéhez csatlakozok.

Na kidühöngtem magam!

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#260) Nowhereman


Nowhereman
őstag

No és ha nem lenne fáradtgöz, akkor hol tudnátok magatokbol kibeszélni azt a megalázo stresszt, hogy az adoforintjaitokbol diákok részére 1.500.000Ft-s számitogépek megvásárlását támogatja a sulineten keresztül az oktatási tárca. Mert ugye mindenütt sok olyan barát, barátnö, pszihiáter van akinek ugy tudnál erröl beszélni negyedorát, hogy végig értse is amit mondasz...

Utánam a kondenzcsik!

(#261) Turmoil válasza Nowhereman (#260) üzenetére


Turmoil
senior tag

Egy frászt! Mivel a gépek drágábbak, kb. annyival mint az adókedvezmény...
Szóval annyi van, hogy adóforintokat tesznek valakik zsebébe és még legálisnak is tűnik:(

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#262) tiv83us


tiv83us
veterán

up

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#263) Pörp válasza tiv83us (#262) üzenetére


Pörp
senior tag

Újra süllyedünk? :O

(#264) 7 válasza tiv83us (#262) üzenetére


7
addikt

Miért upoltad? :F

(#265) VladimirR válasza 7 (#264) üzenetére


VladimirR
nagyúr

gondolom a topic cime miatt

(#266) Calibos válasza twollah (#43) üzenetére


Calibos
addikt

Sokan vagyunk és embereknek kell a fáradt gözős topik, másrészt sokan ide járnak leereszteni a napközben felgyülemlett gőzt. Mint lejjebb írták csomó hardveres kérdésre már leírták a választ, így is sokszor "lebasznak" valakit mert már réges rég megválaszolt kérdéseket tesz fel. Szerintem még mindig az egyik legjobban moderáltabb olyan oldal aminek nagyon sok tagja van. Belátom hogy jó pár "gyermeteg" topik kerül nyitásra....

Az apróban tapasztaltabb átverések, csalások, pénz lenyúlása,- sőt néhány az öregebb tagok közül is szélhámosak lettek.

Most nézem hogy 2003-as hsz reagáltam, korán van...

[ Szerkesztve ]

(#267) VladimirR válasza Calibos (#266) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az egy 5 eves post

(#268) tiv83us


tiv83us
veterán

Keresztnev, vezeteknev, horoszkop, csillagjegy, kismariska nagyjancsika, hat hova sullyedunk meg? :O ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#269) kraftxld válasza tiv83us (#268) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Épp azért vannak a mod-ok, hogy az ilyeneknek gátat szabjanak ;)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#270) tildy válasza tiv83us (#268) üzenetére


tildy
nagyúr

No már a moderátor úrnak sem tetszik ? :DDD Vagy neki iylet lehet? :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#271) PazsitZ válasza tiv83us (#268) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát zárd be, te be tudod... :U

- http://pazsitz.hu -

(#272) norbiphu válasza tiv83us (#268) üzenetére


norbiphu
senior tag

lábméret topik az még kéne szerintem. :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#273) Gambit


Gambit
őstag

De még hogy süllyed... Egy ékezet nélküli topikcímet upol egy ékezet nélkül irkáló Joker. Majd rendet tesz a sötét lovag!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#275) norbiphu válasza Kalandor (#274) üzenetére


norbiphu
senior tag

:W

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#276) SystemRoot válasza Kalandor (#274) üzenetére


SystemRoot
őstag

huh. :DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#277) BITBOYS válasza Kalandor (#274) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D Ilyet!
Ó láb vs. X láb topik?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#278) Dj Sügi válasza Kalandor (#274) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Lol... :D

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#280) tiv83us válasza tiv83us (#268) üzenetére


tiv83us
veterán

Ket eve nem zsortolodtem egy jot, lehet jonni? :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#281) hoffman_ válasza tiv83us (#280) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ráfér a topicra :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#282) tiv83us


tiv83us
veterán

Azota sem bicikliztem. Palik Laci szokott meg valamit kozvetiteni?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#283) Bicskás válasza tiv83us (#282) üzenetére


Bicskás
tag

Én azóta nem nézek Forma 1-et, mióta nem ő közvetíti, nekem ez a két dolog összetartozik.

(#284) tiv83us válasza Bicskás (#283) üzenetére


tiv83us
veterán

5 ev mulva vissza terunk ra! :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#285) donmackó


donmackó
őstag

Üdv! Tényleg ennyire semmi izgalmas nincs a hardver világban, hogy ilyen cikk megjelenik egy hardver oldalon? -> Furán hangzik, de létezik szuperaranyos lámpa

Én most érzem hogy kezd süllyedni a hajó. :W

Release the cable hounds!

(#286) snecy20 válasza donmackó (#285) üzenetére


snecy20
veterán

Némileg releváns... ha meg van a szerkesztőknek rá kapacitása, akkor miért ne?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#287) donmackó válasza snecy20 (#286) üzenetére


donmackó
őstag

Akkor meg nagyon ráérhetnek.

Release the cable hounds!

(#288) 7Heads Drago válasza donmackó (#285) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sztem is kezd vicc kategória lenni az egész. Én az elsők közt voltam aki prémiumot rendelt és nem a reklámok miatt. Mert azt más oldalakon is nézem és nem érdekel. Ezek után én a közelébe nem megyek a prémium megrendelésének.
De kérdem én mit keresnek ilyen hírek itt???? Lehet hogy régen is voltak hasonló hírek csak elkerülték a figyelmemet.
Kínai popsztár dolgozta fel a Skyrim leghíresebb dalát - kár volt
Jönnek az intelligens szexbabák
Számomra egyre inkább röhejes kezd lenni az oldal.
De persze ez a hír nincs fent egy ilyen komoly oldalon: Érdemes várni a Windows 10 új frissítésének telepítésével
És a modi is csak arra kért meg hogy én írjak róla és zárta a topikot. Köccike... ezzel meg is van oldva.

Szuperaranyos lámpa... Semmi közze a számtechhez.
Ezek után sztem simán lehetne javasolni hogy pl az Aliexressen található sok kacatot mind le kell tesztelni és felrakni. Hát ha egy ilyen világító 2 fillért nem érő vacak megérdemel egy oldalt akkor pl. ezek is: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#289) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tetszik a legutóbbi rendszerüzenet. Szépen adja át a beintős üzit, hogy blokkolták a reklámblokkolót. :))

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#290) .Szaki. válasza janos666 (#289) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én csak azt nem értem, hogy nálam látszik minden hirdetés, mégis megjelenik a szűrő kikapcsolására figyelmeztető ablak kicsit lentebb. Több hirdetés régen sem volt látható, mint most, akkor pedig nem tudom miért ugrik fel.

(#291) Chrys_ válasza .Szaki. (#290) üzenetére


Chrys_
addikt

Ez már alapszolgáltatás :)
Most van egy Accenture "hirdetés" is a főoldalon, lányoknak programozó oktatás. Ezt a kirekesztő tanfolyamot is szűrni kell :) Ezért még perelhetők is lennének, mi az, hogy csak nőket oktatnak? :) Ja persze, később őket nem kell ugyanabban a pozícióban ugyanúgy megfizetni, mint a férfiakat :)

(#292) Kernel válasza 7Heads Drago (#288) üzenetére


Kernel
nagyúr

Prémium fizetés nekem is eszembe szokott jutni, amikor felháborító szemét munkát végez a moderáció.

Mai napon, szakmai fórumra betévedt egy angol nyelvű fórumozó, mert egy számára fontos elektronikai kérdésre szeretett volna választ. Csak ezért regisztrált, az én egyik korábbi hozzászólásom miatt.

Válaszoltam egyik, majd másik kérdésére. Még mielőtt a másodikat el tudta volna olvasni, valakinek hirtelen nagyon fontos lett megsemmisíteni mindkettőnk munkáját.

Igen, tudom, hogy magyar nyelvű a fórum. De ilyen úgyis csak nagyon ritkán fordul elő. Láttam már ilyet, válaszoltak neki, nem szakadt össze a szerver.

Most valamiért nagyon fontos volt szemétkedni velem is, meg a külföldi fórumozóval is.

Persze, volt már olyan, amikor engem ért sérelem és várhattam 24 órát is az intézkedésre. De amikor engem kell törölni, az valahogy mindig gyorsabban megy.

Ja, majd pont ezért fogok fizetni, arra várhattok...

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.