Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

A topic a Steam Trading Cards kártyákkal foglalkozik. Ebben a topicban lehet feltenni a kérdéseket és lehet csereajánlatokat kérni/tenni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) joe-ker válasza Assimilator (#3199) üzenetére


joe-ker
senior tag

(#3202) barnamo


barnamo
tag

Üdv, mit jelent a The Steam Awards Játékkártyáknál az hogy
Érvényesség vége: 2/2/2017, 6:00:00 PM?

Azt tudom mi az érvényesség, csak azt nem mi történik ha lejár. Mivel nincs meg mind, a szavazásoknak vége, kitüzőm úgyse lesz belőle, inkább akkor szedjem még szét e hónapban, mert ha lejár az érvényesség már nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3203) bepken válasza barnamo (#3202) üzenetére


bepken
veterán

vagy megveszed piacon a maradékot (esetleg cserélgetsz) és elkészíted a kitűzőt, vagy pedig eladod.
a dátum lejártával mind eltűnik a

szerk.: ja igen... esetleg még követ is csinálhatsz belőlük :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3204) Spet válasza bepken (#3203) üzenetére


Spet
addikt

Nem feltétlen 100%-ig tűnnek el, valamikor bugosodnak és megmarad néhány az inventorykban. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3205) barnamo válasza bepken (#3203) üzenetére


barnamo
tag

Köszönöm,
eladni jelenleg nem tudok, rég nem volt már vásárlásom, és mivel nem vagyok egy közösségi típus, barátaim sincsenek cserélgetni.
Inkább játszok a szabadidőmben,mint jelvényeket meg barátokat hajtok fel :)
Szétszedve így tán többet ér, mint kitűzőként, bár még nem nagyon néztem utána mire is jó nekem a kristály, miket lehet 'enchantolni' majd belőle.

(#3206) barnamo válasza Spet (#3204) üzenetére


barnamo
tag

Szerencsére nem játszunk, mert esetemben nem éri meg,mind ektünne :P

(#3207) bepken válasza barnamo (#3205) üzenetére


bepken
veterán

most még el tudod adni darabját 8-9 cent körül (net. 6-7 cent/darab) - amiből később tudsz venni mást esetleg.

ha kitűzőt csinálsz:
- kapsz 100 XP-t - így szintet léphetsz, de egy kitűző még kb semmit se ér magában. minden 10. szintnek van úgymond jelentősége: pl.: tudsz háttérképet beállítani, kapsz "vitrineket", több barátot tudsz felvenni, stb.
- kapsz egy jelen kitűző esetén béna háttérképet és egy szintén béna emoji-t

ha drágakövet csinálsz belőle, akkor pedig tudsz "booster pack"-et vásárolni, ami 3 db játékkártyát jelent adott játékhoz. (500-2000 kavics között szokott lenni egyébként egy pack) - szintén csak akkor van értelme ezzel foglalkozni, ha kártyázni szeretnél :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3208) barnamo válasza bepken (#3207) üzenetére


barnamo
tag

Inaktív nálam az eladás gomb, tehát nem tudom ;)
Kezdem sejteni miért maradtam csak a 7-es szinten :P Nekem a steam csak egy raktárfelület volt eddig ami vigyáz a játékaimra és főleg a mentéseimre. Eddig nem vettem föl egy barátot sem, így még azt sem tudtam, hogy limitált.
De jól értem, hogy ezek a kártyák akkor csak xp szerzésre jók? Nem egy Hearthstone :P
És jól sejtem, hogy ha nem folyok bele komolyabban akkor soha nem lesz meg egyik játékhoz kapcsolódó kitűző sem?
Amúgy szép arány, 22 kristályával az 500-2000-hez

(#3209) joe-ker


joe-ker
senior tag


Ezt a kártyát miért nem lehet eladni?

(#3210) S1M0N válasza joe-ker (#3209) üzenetére


S1M0N
senior tag

Törölték a játékot a hamis értékelések miatt.

The game has been deleted from Steam for posting fake reviews, that's why.

[ Szerkesztve ]

(#3211) joe-ker válasza S1M0N (#3210) üzenetére


joe-ker
senior tag

Thx az infót!

(#3212) Spet válasza S1M0N (#3210) üzenetére


Spet
addikt

És így születnek az igazi collectors itemek, hacsak nem ezeket is törölni fogják a rendszerből.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3213) zoombiee


zoombiee
csendes tag

Ha még valakit érdekelnek a kártya cserék.
Steam nevem: zoombiee84
Csatoltam egy képet, amit zöldel bekereteztem, azt szeretném elcserélni, és a többit szeretném kiegészíteni, hogy meglegyenek a kitűzők.
Ha nem túl egyértelmű a dologok, akkor szóljatok!

kép

[ Szerkesztve ]

(#3214) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok! :)

Steam nevem: BENI__GamePlay
2 db kártyát keresek a Dirt 3-ból:
Uphill Struggle
Hooning Is Not A Crime

Cserébe tudok adni a Chivalry: Medieval Warfare 3 db kártyám van:
Mason Man-at-arms
2 db Mason Vanguard

[ Szerkesztve ]

(#3215) bepken


bepken
veterán

sziasztok,
volna pár duplikált kártyám cserére :)

Digital Homicide játékok közül van néhány, ami hiányos:
- Deadly Profits
- Gnarltoof's Revenge
- Starship: Nova Strike
- Temper Tantrum
- The Slaughtering Grounds
- Wyatt Derp 2
- iO

1:1-es csere érdekelne: STM vagy direkt link

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3216) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Nincs arra valami netes "kalkulátor" amivel megtudom nézni, hogy adott kártyát eladni érdemesebb-e vagy inkább gemnek bezúzni? Van egy valag kártya amiért kb lóf@szt se lehet kapni (0,3-0,4 berakási ár), viszont gem-ként talán jobban ki lehetne jönni belőle.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3217) bepken válasza TheProb (#3216) üzenetére


bepken
veterán

ilyen kalkulátorról nem tudok sajnos, bár az ilyen kártyák általában 4 gemet érnek (jó esetben) - ami meg hát...még 100 kártyával számolva is csak 400 gem...szintén kenheted a hajadra :)
a raktárad értékének felmérésére ez leggyorsabb módszer: [link] - még bejelentkezni sem kell.

én a filléres kártyák esetében ráálltam a craftolásra, kicsit felhúzom a profilomat sale ideje alatt. ráadásul valószínűleg többet nyerek majd a craftolásért kapott Summer Sale kártyákkal, mintha ezt a sok szemetet 1 centért kidobnám az ablakon :D (jelenleg 27 kitűzőnyi kártyám van)

az előzőleg linkelt STM például tök jó oldal a hiányzó kártyák beszerzésére

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3218) TheProb válasza bepken (#3217) üzenetére


TheProb
veterán

Badge készítésért is jár sale kártya? Vagy félre értek valamit? Mert akkor lehet megéri.

Amúgy ja, elég hoki a Gem mennyiség, amit a legtöbb kártyáért lehet kapni. De van pár kivétel. Pl. most pont a The Turing Test kártyáinál néztem, hogy 0,06-ért lehetne csak eladni, viszont 26Gem-et kapnék értük/db. Az már lehet jobban megérné gemként.

Egy időben kártyáztam amúgy, pont ezért, hogy kicsit meghúzzam a steam szintemet, hogy nagyobb eséllyel essenek booster packok. Valamivel tényleg több esik (lvl30), de azok a csomagok is csak 0,06-ot érnek átlagban. :D

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3219) Spet válasza TheProb (#3218) üzenetére


Spet
addikt

Badge készítésnél, két esetben jár sale kártya: sale indulása előtt pár héttel (akkor mysery card néven), illetve sale alatt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3220) bepken válasza TheProb (#3218) üzenetére


bepken
veterán

igazából én is szoktam vacillálni...egy értelmesebb játékhoz a booster pack akár 1000-1500 gem is lehet, ezekben pedig akkor is csak 3 db (random) kártya van, ha pl 15 darabos a készlet.
de egyébként háttérképek, emojik akár 80-100 gemet is szoktak érni, azt meg ugye craftolással tudsz csak szerezni :)

ja igen, sale alatt minden kitűzőért kapsz egy kártyát :) (plusz szokott dobni 8-as szint felett az ajánlatok végigpörgetéséért, illetve nyilván vásárlásért is)

bár idén annyi minden változott, hogy nem csodálkoznék azon sem, ha most ebben is változás volna...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3221) Kissssss válasza bepken (#3220) üzenetére


Kissssss
csendes tag

én már keményen raktározom be a full kártya setteket a raktáramba a mostani nyári vásár miatt.
(digihomo kártyákból nekem is van sok, lehet küldök majd trade offert)

(#3222) Assimilator válasza TheProb (#3218) üzenetére


Assimilator
őstag

26 gem sem eri meg. Igazabol ha a maximalis 100-at adja egy kartyaert, akkor sem eri meg. A kartya a legnagyobb ertek a kituzobizniszben, szerintem.
Foleg, hogy valtozas jon a kartyak kiosztasaban ami miatt valoszinuleg meg fognak emelkedni az arak.

(#3223) bepken válasza Assimilator (#3222) üzenetére


bepken
veterán

ahhoz képest nem nagyon veszik a kártyákat jelenlegi árán sem :) meg szerintem az árváltozás inkább csak az új játékokat fogja érinteni (meg úgy egyáltalán az új rendszer)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#3224) TheProb


TheProb
veterán

Valaki jósoljon nekem, mikor éri meg eladni a sale kártyákat? most vagy a vége előtt?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3225) Spet válasza TheProb (#3224) üzenetére


Spet
addikt

Most esélyesebb, végére csak több lesz.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3226) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok.

Szeretném megszerezni az utolsó kártyát a Rise of the Tomb Raider kitűzőhöz. A 2-es kártya kellene, cserébe adnék egyet a 3-as, 4-es, vagy 5-ös példányokból, azokból ugyanis több van. Így fest a dolog:

Ha valakinek megvan a kérdéses kártya, esetleg ő is gyűjti a kitűzőt és pont hiányzik neki a 3-4-5-ös valamelyike, akkor kérem, írjatok előbb itt privátot PH!-n, majd utána Steamen beszélünk és lebonyolítjuk a cserét.

Steam profilom.

Nem kell várni a cserére sem, mert van mobilos hitelelesítőm. Előre is köszönöm. :R

Ui.: Ha valakinek megvan a 2-es kártya, de nem kell neki a felajánlott többi, akkor esetleg írja meg, melyik játékból érdeklik még kártyák, és ha megvan, akkor is cserélhetünk.

Ja, és a Summer Sale alatt cserébe kínálok olyan kártyákat is, ha kell valakinek. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#3227) Assimilator válasza Vistaboy (#3226) üzenetére


Assimilator
őstag

steamtradematcher.com-t ismered?
Az oldal segitsegevel konnyeden tudsz cserelgetni.

(#3228) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Melyik játékokból lehet kiszedni a "legdrágábban eladható" kártyákat? Néztem párat, érdekelne hátha van erről valamiféle statisztika :)

Press "F" to pay respects.

(#3229) regener


regener
veterán

Van valakinek elfekvőben Why So Evil kártyája? :D

(#3230) mepet válasza regener (#3229) üzenetére


mepet
addikt

Van. D,S,T,P

(#3231) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,

Érdekelne az alábbi kártya, ha valakinek meglenne és szívesen megszabadulna tőle.
Trine 2: Rosabel

Mobilos hitelesítőm van, így várni nem kell.

Profilom: [link]

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#3232) Robokutya


Robokutya
senior tag

Srácok használja valaki az ASF progit?
Valamit vagy rosszul csinálok beállítás területen de nem tudom úgy megírni a configot rá hogy a meglevő 3 fiókomat egyszerre farmolja
Csak azt hajlandó betölteni rendesen amivel be is vagyok jelentkezve :(
Asf fileban megadom a 64 bites íd számom
a configban megadom a jelszót meg a fioknevet.
Addig eljut hogy kéri a visszaigazoló kulcsot és utána nem történik semmi
csak azt hajlandó használni amibe be is vagyok jelentkezve

[ Szerkesztve ]

(#3233) Robokutya válasza Robokutya (#3232) üzenetére


Robokutya
senior tag

rájöttem a családi nézetet nem szereti
akkor viszont azt nem tudom hol lehet az asf-en beállítani

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.