Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) twollah1976 válasza MADcat (#4150) üzenetére


twollah1976
őstag

Pingvintol macska?

Hm....

Kis dog nincs elkapatva, mindent eszik.
Ennek csak orulok.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4152) Sumptuous válasza twollah1976 (#4149) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nekem három macskából kettő rengeteget pukizik a prevital kajáktól.. :D Nem tudom, egyedi jelenség e. Csak azért írom, ha valakinek hasonlóan szelesek a cicái, és previtállal eteti, lehet az a ludas. :R

(#4153) ZS3NI válasza Sumptuous (#4152) üzenetére


ZS3NI
őstag

[link] :DDD

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4154) rushty válasza ZS3NI (#4153) üzenetére


rushty
senior tag

Fuu ez kemény volt.

Revolut meghívó pü-ben

(#4155) MittuDomain_ válasza ZS3NI (#4153) üzenetére


MittuDomain_
őstag

vazze :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4156) mamboo


mamboo
tag

Esetleg a mosogatógéphez szükséges, só-folyadék-tabletta valahol jó áron?

(#4157) arcsin válasza mamboo (#4156) üzenetére


arcsin
senior tag

mooondooom hooogy glamour napokon lesz tuti. SOmat meg ilyenek, emagon, edigin, de lehet alzán is

(#4158) mamboo


mamboo
tag

Köszi :)

(#4159) twollah1976


twollah1976
őstag

"Hamarosan újra BioTechUSA Days!
-20% MINDEN termékre!*

Október 8-9. között újra BioTechUSA Day-t tartunk! Ezen a két napon 20% kedvezménnyel vásárolhatod meg kedvenc BioTechUSA termékeidet, üzleteinkben és webshopunkon egyaránt.

10.000 Ft feletti rendelés esetén ráadásul INGYEN ki is szállítjuk a csomagodat! Ne maradj le róla!"

Nem volt kedvem bepotyogni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4160) Peterhappy válasza twollah1976 (#4159) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nem lehetne, hogy ne potyogj be? :)

Jól rémlik, hogy minden évben október 23-án szokott lenni 56% kedvezmény a Myprotein.hu-n? Vagy ez csak tavaly volt így?
Hátha idén is lesz ez az akció.

(#4161) twollah1976 válasza Peterhappy (#4160) üzenetére


twollah1976
őstag

A best buy topikban tedd fel a feherjest kerdest, a moderatorok imadni fogjak!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4162) Peterhappy válasza twollah1976 (#4161) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C Még hagyom kifutni a budipapíros szálat. Vagy azon már túl vagyunk? Nem mertem benézni mostanság oda.

Edit: mosogatógép tabletta és kávékapszula, jól van akkor :D

[ Szerkesztve ]

(#4163) Horec válasza twollah1976 (#4159) üzenetére


Horec
tag

Előző alkalommal hamar lerabolták a mogyorókrémüket, remélem most jut nekem.

(#4164) cd930 válasza twollah1976 (#4149) üzenetére


cd930
aktív tag

Nemrég fogyott el egy 48 darabos Prevital (~3000 volt a Lidlben pár hónapja), már nagyon fitymálta a macs a végefelé.

Ezért inkább egy picit drágábban vettem neki Friskies-t (899 Ft volt a 12x85 grammos), illetve mostanában sok helyen van 999-ért Felix (12x100 grammos).

Minőségben azt írják, hogy ezek sem a csúcson vannak, ezért kutatom a minőségi de spórolós megoldást.
Küldjétek, ha tudtok ilyet.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#4165) arcsin válasza cd930 (#4164) üzenetére


arcsin
senior tag

Fressnapf- premiere kaják nem rosszak (100% feliratot kell keresni). Mi arra tértünk át egy ideje. A finnyásabb belű cicának sincs tőle problémája :)

(#4166) #49155328


#49155328
törölt tag

A cicák nem egeret esznek?
De egy elkényeztetett jószágok ezek. ;]

(#4167) Mr.Csizmás válasza #49155328 (#4166) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

itt koffeinből élnek ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4168) cd930 válasza arcsin (#4165) üzenetére


cd930
aktív tag

Köszi, rájuk néztem, a 400 grammosak a legjobbak egységár tekintetében.
Azon közül is a vegyes a legjobb árú.
Gondolom itt is igaz, hogy a kisebb, 100 grammos kiszerelés jobb minőségű / más állagú.

20+ éve a Prohardveren

(#4169) arcsin válasza cd930 (#4168) üzenetére


arcsin
senior tag

Én a 200g-osat szoktam venni, mert 2 cicának az egy vacsi adagnyi kaja, meg ált az is van a legjobb kg áron a boltban. Nem találom a fressnapf oldalán azt a kiszerelést, de a boltban tuti van :D 419 szokott lenni ha jól rémlik a 200g.

[ Szerkesztve ]

(#4170) twollah1976 válasza cd930 (#4164) üzenetére


twollah1976
őstag

Eddig nem finnyas a cica.
Meg a foldre leesett fott rizst is felszippantotta.

Nem eheztetem, kap rendesen kajat, nedveset, szarazat, jutalom falatot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4171) sambenez válasza cd930 (#4164) üzenetére


sambenez
addikt

Nyers etetés. Olyan a minősége amilyet adsz neki és sokkal olcsóbb mint a tápok.

(#4172) cd930 válasza sambenez (#4171) üzenetére


cd930
aktív tag

Rendszeresen kap, meg is van őrülva, ha bármi miatt elővesszük a vágódeszkát :)
De azért 90%-ban száraz és nedves macskakaját kap vegyesen.

20+ éve a Prohardveren

(#4173) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

[link] Coccolino Care + öblítő kezdő csomag, 5 darabos 5k

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4174) Louro válasza Mr.Csizmás (#4173) üzenetére


Louro
őstag

Olcsóbb, ha nem használnak az emberek öblítőt.

Nedvszívó anyagokat tönkreteszi. Illat se mindig érződik olyan intenzíven. Tisztább sem lesz a ruha attól.

Mess with the best / Die like the rest

(#4175) sing1ep1ayer válasza Louro (#4174) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ha mosószert meg mosógépet sem használnak, az még olcsóbb! :Y

(#4176) krizmo_ válasza Louro (#4174) üzenetére


krizmo_
addikt

Persze, mert az öblítőt azért találták ki, hogy tönkretegye a ruhákat. :DDD :N
Olykor a mosógépet sem árt tisztítani, és akkor érződni fog a jó illat. ;)

#4175 sing1ep1ayer
Sőt, ruhát sem kellene hordani, az még olcsóbb lenne, ha egyáltalán nem kellene mosni. :DDD

(#4177) bul07 válasza sing1ep1ayer (#4175) üzenetére


bul07
nagyúr

Mint a Franciák
Ott dívik a első hordás szellőztetés, második hordás jó esetben mosás, vagy megint szellőztetés

És két liter parfüm hogy mindent elnyomjon :DDD

Ezt nem én találtam ki hanem a rokonomék mesélték ők kint éltek 4évet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4178) arcsin válasza bul07 (#4177) üzenetére


arcsin
senior tag

Mint amikor 1x valaki beírta a háztartásigépes topikba(asszem) hogy mekkora szar ez a sokszázezres mosógép, mert benne marad az öblítő/mosószer illata mosás után a ruhákban. Nem jól öblít a gép a program végén :D
Amióta van szárítógépünk pld az öblítő illata elmegy szárítás után, de a ruhalágyító hatása miatt plusz mert néha fertőtlenítő hatásút is használok, beleöntöm mosáskor az öblítőt. A mülleres illatkendőt meg imádom :B Hát csak egy keskeny 5+ éves legalapabb whirlpoolunk van. Még nem volt baja, szerelőt sem kellett hívni, rendesen melegíti a vizet is még. Próbálom karbantartani , a gumiját is, meg néha átmosom direkt mosógéptisztítóval..

(#4179) Ance válasza krizmo_ (#4176) üzenetére


Ance
őstag

Akkor most jöhet az a kérdés is, hogy minek mossuk a törölközőt, ha mindig akkor használjuk,.mikor tök tiszták vagyunk? :)

(#4180) bul07 válasza Ance (#4179) üzenetére


bul07
nagyúr

Viszont törölköző mosáshoz sose szabad öblítőt használni

Mert ugye öblítő valamennyire víztaszítóvá teszi a anyagokat, és a törölköző esetén nem kívánatos hatás

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4181) Ezekiell válasza bul07 (#4177) üzenetére


Ezekiell
veterán

A németek is hasonlók... :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4182) bul07 válasza Ezekiell (#4181) üzenetére


bul07
nagyúr

Német fiatalokról is megvan a véleményem

Mentünk fel az Eiffel toronyba lifttel, egy német fiatal csoport is volt a liftben, olyan egyetemisták lehettek
De úgy kiabáltak meg nem lehetett mást hallani hogy Scheiße Scheiße Scheiße végig a liftút alatt

Jó lehet kifogtuk de akkor is

Kis-Trianon-nál viszont egy magyar kb gimnazista csoportba futottunk bele (Ugye van Nagy és Kis Trianon)
Ők nem voltak hangosak
Direkt mellettük mentem hogy kihallgassam miről beszélgetnek
Vártam hogy tesznek e rám valami megjegyzést, csepp súlyomra, akkor kb olyan 145Kg lehettem
De nem tettek, ha tettek volna biztos visszaszólok :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4183) Top cat válasza bul07 (#4182) üzenetére


Top cat
őstag

187 centi, 145Kg. Szerinted miért nem szóltak? :DDD

(#4184) Madoc


Madoc
veterán

Sziasztok!
A topik témájához kapcsolódó Android alkalmazás szélesebb körű publikációja előtti kipróbáláshoz keres a fejlesztő néhány érdeklődő személyt, akik nem félnek/lusták hiba esetén visszajelezni
Akit érdekel, itt lehet jelentkezni azzal a fiókkal amellyel telepíteni szeretné az appot:
link
A lehetőség korlátozott.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#4185) lord_m


lord_m
senior tag

Penny-ben mától akciós a 200g PROSCIUTTO CRUDO 399 Ft.

Ugye erre mondtátok, hogy jó?

(#4186) #49155328 válasza lord_m (#4185) üzenetére


#49155328
törölt tag

Menjél ki a piacra és vegyél házi sonkát, ne ezt a szemetet egyed! ;)

(#4187) lord_m válasza #49155328 (#4186) üzenetére


lord_m
senior tag

Akkor ezek szerint rosszul emlékeztem... :D :B

(#4188) krizmo_ válasza #49155328 (#4186) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak az összetevőket olvassa el, mert sok helyen nátrium glutamàttal fűszerezik. Már a piacokon sem lehet mindig megbízható cuccokat venni. :(

lord_m
Nem rossz sonka, de inkább tojásba, vagy főtételbe jó, nem olyan szépen szeletelt, mint a képen.

[ Szerkesztve ]

(#4189) #49155328 válasza lord_m (#4187) üzenetére


#49155328
törölt tag

Lehet, hogy jó. De nálunk a termelői piacon 2700ft/kg a füstölt áru kilója.
Legyen az kolbász, sonkák, stb.
Ennek fényében mondom, hogy ha lehet friss hazait. :B

Krizmo szerencsére nálunk lehet. :K

[ Szerkesztve ]

(#4190) krizmo_ válasza #49155328 (#4189) üzenetére


krizmo_
addikt

A hazai kolbászok nem annyira jönnek be, mocsingosak és tele vannak csontdarabokkal folyton....
Nyilván én is tudom hol kell jó minőségű árut venni, de sokmindent láttam már. :K A termelői piacok jók, de egyben drágák is, egyébként, elgondolkodtató, hogy pl. mennyibe kerül a piacon a makói vöröshagyma és mennyi a Lidlben, szerintem a piacok túlárazottak sokszor, meg kell nézni mit és hol veszel.

(#4191) lord_m válasza #49155328 (#4189) üzenetére


lord_m
senior tag

Alapvetően piacon szoktam ilyesmiket venni, csak gondoltam, egyszer kipróbálom, mert még nem tettem. De kösz mindenkinek!

(#4192) arcsin válasza krizmo_ (#4188) üzenetére


arcsin
senior tag

Nálunk nyáron ezt csipegettem a sárgadinnyére. Tiszta Olaszország feeling volt. Sokkal proscutto crudobb íze volt mint mondjuk amit eddig itthon vettem lidlben, bárhol. Másik, hogy szerintem itthon a piacon nem igazán ilyen "stílusú" sonkát kapni. Amikor kint voltunk Rómában akkor nekem olyan érzés volt enni, mintha frissen levágott disznó combba harapnék, ami még langyos :Y Valami egyszerűbb pizzára volt csak rászórva sütés után, nem volt megsülve. Bejött a dolog, mint vidékinek. Ez a pennys nem olyan, de nagyon hasonló feeling. Hozzáteszem made in Italy ez is.

[ Szerkesztve ]

(#4193) DJGABI válasza krizmo_ (#4188) üzenetére


DJGABI
addikt

hiyyaa, uncle Roger [link] pedig csak az MSG-re esküszik :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4194) #49155328 válasza arcsin (#4192) üzenetére


#49155328
törölt tag

Érleltet kell venni, igaz az már 5000ft de más kategória.
Nem jó piacra jársz. ;]

Krizmo csontdarabokkal :F Te is rossz helyre jársz. ;]

Nálunk a Bakonyban érlelik a sonkát.
A spájzban nem úgy érik meg ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#4195) 8 válasza #49155328 (#4189) üzenetére


8
senior tag

Sokszor a termelői füstölt árun azt érzem, hogy minden szemetet rádobáltak a füstre a lomtalanításból, festett széklábat, fenyőfát, szerszámnyelet, stb., és az se mindegy mivel gyújtják be. Rendszeresen kellemetlen mellékíze van (festék, gázolaj, műanyag....)
És igen, nem a bolti szemetet kell enni, de sajnos a termelői sem mindig biztos hogy minőségi attól, hogy kisüzemi.
Nem a termelői ellen beszélek, mert tisztelet a kivételnek, van amikor fantasztikus.
De hogy sosincs egyenletes minőség (illetve hogy legalább ne legyen sz@r - mert a kistermelőinek nyilván ingadozik kicsit a minősége) az fel szokott *szni otthon mikor megkóstolom az épp 1000-1500Ft-ért vásárolt 30dkg parasztsonkát aminek gázolaj mellékíze van, még egyazon termelőnél is hónapról hónapra változik, hogy épp milyen a füst minősége a húsban.
Ha jó ízen belül ingadozna az nem zavar, az adja a báját, a nagy baj hogy a kellemetlenbe is nagyon sokszor belecsúszik és kiszámíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#4196) krizmo_ válasza arcsin (#4192) üzenetére


krizmo_
addikt

Itthon semmiből nem lehet olyan minőségi cuccot venni, mint Olaszországban, ezért is vásároltunk be legútóbb is hónapokra, amikor kint voltunk, egyszerűen minden jobb... Ott azt lehet megvenni, amit az olaszoknak gyártanak le, hibába készült ott valami, mivel pl. magyaroknak szánták nem ugyanolyan. Sokmindent összehasonlíttunk már, és tényleg, arról nem is beszélve, hogy árak is sokkal kedvezőbbek.

FPSTunker
Lehet, hogy mindenki rossz helyre jár rajrad kívül :F Hova is kell menni pontosan, ahol minden ilyen jó? Én képes vagyok letesztelni. A jelenlegi kolozsvári szalonnánk egy baranyai kisfaluból van. :D

[ Szerkesztve ]

(#4197) #49155328 válasza 8 (#4195) üzenetére


#49155328
törölt tag

Több tíz éve megvannak már a bejáratott helyek, hogy mit hol kell beszerezni. ;)
Szerencsére túlvagyunk a tesztelési fázison.
Nem vitatom, nem minden őstermelői áru üti meg az elvárt minőséget.

[ Szerkesztve ]

(#4198) #49155328 válasza krizmo_ (#4196) üzenetére


#49155328
törölt tag

Ki kell költözni akkor.
Toscanaban ingyen adják a lepukkant kecókat, fel kell újítani! ;)

(#4199) arcsin válasza #49155328 (#4194) üzenetére


arcsin
senior tag

Én is mondhatom hogy nekünk meg van SAJÁT. Nagyanyám minden évben vág disznót és szétosztja a családban. De mégsem azt eszem egész évben. Már kevés cuccot is hozunk tőle, mert mi nem a húst hússal és a disznót disznóval étrend szerint étkezünk. DE! néha jól tud esni, meg a hús is nagyon patent, rokonok nevelik szintén a sertéseket, valamelyest ebből is éltek mindig is. Olyan 20 malacuk szokott lenni mindig.

[ Szerkesztve ]

(#4200) Ciccuka válasza lord_m (#4185) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez (nem minőségi) spanyolhús nemde?

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.