Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 13:42:52

LOGOUT.hu

Spórolós topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) Drughi válasza Mr.Csizmás (#4248) üzenetére


Drughi
addikt

Pennys szalámi (Karát néven) elég jó. Egy ideig tesztgyőztes is volt, mert a Pick gyártotta. Most nem tudom mi a helyzet vele

(#4252) fjudors válasza Drughi (#4251) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem az a lényeg.
az íze.
mindhárom szeleteltet a pick gyártja (meg még sok másnak is), de ízre nekem az aldis jött be.
az Aldis rudat is a pick gyártotta, de ottmár váltottak.nem emlékszem kire..

(#4253) rushty válasza Drughi (#4251) üzenetére


rushty
senior tag

Valaki azt írta nemrég, hogy már gyengült (Karát valamije).

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#4254) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ma a lidl-ben sikerült 1420 Ft/kg áron szarvascombot vásárolni... :) (50%)

Nyámmiii :)

(#4255) MittuDomain_ válasza Soulfly842 (#4254) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én erről mindig lemaradok, pedig gyakran próbálkozom.
Nyúl, marha, hal viszonylag gyakran sikerül, de kacsa, lazac steak, szarvas... szinte sosem.
Lehet túl jó helyen lakom, és elviszik teljes áron.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4256) Timeola válasza arcsin (#4250) üzenetére


Timeola
aktív tag

Pick?

(#4257) lord_m válasza MittuDomain_ (#4255) üzenetére


lord_m
senior tag

Nálunk lazac, harcsafilé viszonylag gyakran van 50%-on.
Persze nyitáskor kell próbálkozni, mert elkapkodják. Van néhány idősebb hölgy nálunk, akik komolyan mondom, minden nap ott kezdenek és rohannak hátra a féláras hűtőpulthoz nyitáskor...

(#4258) raziel01 válasza lord_m (#4257) üzenetére


raziel01
veterán

Én azt vettem észre, hogy drágultak a halak is. Nyáron csomószor vettem halat féláron 500-600 Ft körül. Aranydubrincs például. Tegnap meg néztem és ugyan az féláron is 990 Ft volt. Brutál.

(#4259) lord_m válasza raziel01 (#4258) üzenetére


lord_m
senior tag

Amikor legutóbb vettem 50%-on, az 500g afrikai harcsafilé 750 Ft volt, lazac meg kb 250g filé 650-680Ft.

Mostanában nem néztem.

(#4260) Ciccuka válasza lord_m (#4259) üzenetére


Ciccuka
veterán

Halgyárakban készül az afrikai harcsa

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4261) #49155328 válasza Ciccuka (#4260) üzenetére


#49155328
törölt tag

És :F

(#4262) Mr.Csizmás válasza #49155328 (#4261) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

kell a napi clickcounter ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4263) #49155328 válasza Mr.Csizmás (#4262) üzenetére


#49155328
törölt tag

Azt vettem észre. :W

[ Szerkesztve ]

(#4264) MittuDomain_ válasza lord_m (#4257) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Felénk nyitáskor nincs semmi, 8-f9 között pakolják ki a féláras cuccot, olykor még később, elég random.
És kiemelkedően jó fogások tényleg nincsenek.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#4265) lord_m válasza MittuDomain_ (#4264) üzenetére


lord_m
senior tag

Így akkor tényleg nehéz kifogni..

(#4266) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Üdv!
elemiszerrendeles.hu akciók : már kajára is van Black Friday (így hívják a novemberi akciót), szerintem elég olcsó állateledel, kávé, Bonux mosógél. Heves megye + Vác környékén működnek. Ha valaki próbálta már nyilvánítson véleményt, hogy a 100 forintos Márka Cola iható-e.
Első vásárlóknak egyébként 500 forintos ref.kuponokat osztogatnak, csak azt nem rakom be ide, nehogy szabályzatba ütközzek - de ha valakinek kell egy nyugodtan írjon rám.

(#4267) krizmo_ válasza Feketelaszlo (#4266) üzenetére


krizmo_
addikt

Black Friday szombaton, és egész héten/hónapban. :DDD MO én így szeretlek. :DDD

Egyébként, üdv. :)

(#4268) Louro válasza krizmo_ (#4267) üzenetére


Louro
őstag

Pont ma reggel mondtam az asszonynak, hogy idén vajon ennyi Black friday lesz :DDD

A régi Black Friday, azaz a koncepció annyira szimpatikus volt. Régi,1-2 évvel ezelőtti termékek kiseprése az új, drágább termékeknek. Persze nem vagyok a saját pénztárcám ellensége, de ez übergáz. Az emag és társai.... lehet 1-2 hónapra bezáratnám...nem volt még év, amikor ne csaltak volna.

Mess with the best / Die like the rest

(#4269) DrBubo77 válasza krizmo_ (#4267) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az MM-ben Red Days van. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#4270) rushty


rushty
senior tag

A 100% narancslé miben különbözik? 219 - 399.

Revolut meghívó pü-ben

(#4271) raziel01 válasza rushty (#4270) üzenetére


raziel01
veterán

Ami koncentrátumból van az olcsóbb. Az úgy készül, hogy elforralják a vizet belőle így könnyebb/olcsóbb szállítani. Amikor meg csomagolják akkor felöntik vízzel és aroma is van benne.
A 400 Ft-os meg a frissen facsart lehet. Általában gyümölcshús is van benne illetve az íze is jobb. De vitamin miatt nem érdemes ezeket inni, mert a pasztőrözés miatt szerintem úgyse sok marad benne.

(#4272) Drughi válasza raziel01 (#4271) üzenetére


Drughi
addikt

Ha már felöntik vízzel, hogy jön ki a matek 100%-ra? :F

(#4273) Laca1212 válasza rushty (#4270) üzenetére


Laca1212
őstag

(#4274) Agyrák666 válasza Laca1212 (#4273) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

En sbudgetet veszek mindenbol.

(#4275) arcsin válasza Agyrák666 (#4274) üzenetére


arcsin
senior tag

:C

(#4276) rushty válasza arcsin (#4275) üzenetére


rushty
senior tag

az éhezők topikja

köszi a linkeket, hasznos

Revolut meghívó pü-ben

(#4277) arcsin válasza rushty (#4276) üzenetére


arcsin
senior tag

Én mondjuk aldiban vásárolok meg pennyben. Ritkán auchan, de csak mert párom szüleinek onnan kell pár dolog. Sparba ha vesszővel kergetnek se megyek be :D

(#4278) Nikaré válasza arcsin (#4277) üzenetére


Nikaré
őstag

Spar miért probléma?

(#4279) sambenez válasza Nikaré (#4278) üzenetére


sambenez
addikt

Elég 80-as évek feeling. Vagy csak én jártam rossz Sparokban.

[ Szerkesztve ]

(#4280) Top cat válasza Nikaré (#4278) üzenetére


Top cat
őstag

Szerintem drága.

(#4281) arcsin válasza Nikaré (#4278) üzenetére


arcsin
senior tag

Zöldséges rész pld egy kalap s.zar. Több sparban is voltam már. Nem járok piacra sem, vírus előtt és után sem.Szeretem lerendezni a zöldség és gyümölcs vásárlást egyszerre, az aldiban pld. Én ok vagyok azzal, azok is többségében magyar termékek. Szerintem rosszabb minőségűek az essbudget dolgok és drágábbak is mint pld az aldi saját saját márkás termékei. Felvágottakról, sajtokról beszélek elsősorban. Néha lidlbe is járok. Aldi/lidlben nekem be szoktak jönni a különböző "hetek"(spanyol, mexikói, amerikai, francia stb) .
1-1x bemegyek sparba a duna plázában, mert szomjas vagyok és kell valami. Mindig elcsodálkozom. A pékáruik jók, arról szó nincs. Amióta magamnak sütöm a kenyeret, pufffancsot, stb ez a része sem releváns.

tl;dr ár/érték arány miatt nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#4282) MADcat válasza Nikaré (#4278) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Drága, a CBA után.
Felvágottat és húst szoktam venni náluk semmi mást.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4283) Top cat válasza MADcat (#4282) üzenetére


Top cat
őstag

Nekünk közelben csak Penny / Lidl van. Azokban a választék messze nincs olyan, mint a Spárban. De az árak is magasabbak ott. Ami akcióban szokott lenni, azért ott is jó árban van.

Múltkoriban volt pl Krinolin / szafaládé 1690-ért. Az ár minőség tekintetében egész jó volt.

(#4284) Timeola


Timeola
aktív tag

Sziasztok! Itt Debiben egész elfogadhatóak az árak a Sparban, a többi üzlethez viszonyítva is. Felvágottakat pl. csak onnan ill. Reál üzletből veszem, nekünk bejönnek. Kiárusításos cuccok sem rosszak egyébként.. + még a saját márkás üdítő, szörp, popcorn jön be nekünk onnan.

[ Szerkesztve ]

(#4285) Masooo válasza arcsin (#4281) üzenetére


Masooo
aktív tag

+1

Még Ausztriában sem a SPÁR-ban vásárolok, idehaza meg végképp. Aldi - penny - lidl - metro - auchan (LIDL-ben akciókor ezt-azt és tejterméket de csak ami nem mizo, kizárólag a fino termékekre korlátozva és sajtok, általában külföldi és az az isteni old holland (ez is külhoni de külön ki kell emeleni mert nyamm) , meg néha halas dolgok) Utóbbi kettő pedig elég ritkán, de metro azért gyakrabban mert Ausztriában egész jó, itthon meg néha jó akciók vannak.
A magyar (vásárlót hülyének néző mocskokba, legalábbis vidéki boltokban mintha Lenke néni, a legyek és muslincák is tartozékok lennének, ráadásul az árazás olyan, hogy úgy sincs mennie az öregeknek máshová, ezért legyen már jó rága ne csak fos) sértés lenne boltoknak nevezni épületekbe nem járok

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#4286) MADcat válasza Top cat (#4283) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Akciók jók, nem vitatom, de nekem kiesik, amiatt nem megyek feléjük.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4287) Soulfly842 válasza arcsin (#4281) üzenetére


Soulfly842
addikt

A saját márkás Regnum felvágottjaik viszont verik a piacot. De csak azért én is ritkán jutok oda. Nekem 1km-en belül van Aldi-Lidl, zöldséges, 2 km termelői piac és vegyesen vásárolok, hogy hol, mi a jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#4288) Ance válasza arcsin (#4281) üzenetére


Ance
őstag

Rendszeres Aldi, Lidl vásárlóként azért pár hónapja kicsit az Interspar-ra is átszoktam. Megvédem őket, részben:

- a zöldség, gyümölcs valóban nagyon rossz és drága is
- a felvágottak (hiába jó az Aldi, Lidl is) sokkal jobbak és nagyobb a választék. Mellesleg kimérve kapható a többsége így kevésbbé környezetszennyező, mint a 100 grammonként árult műanyag csomagolású. Sok az akció, így gyakran olcsóbb is.
- ugyanez a sajttal. A másik kettőben időszakosak a különlegesebbek, itt mindig vannak és gyakran vannak leárazva 40-50%-al, mert közeli a lejárat.
- a különleges dolgok nem időszakosak, hanem mindig vannak, persze drágábban kicsit, ez tény
- mostanában a MySpar alkalmazással belehúztak az akciókba. Már több hónapja kegy a havi egyszer 5k felett 5%, 10k felett 10%, 20k felett 15% kedvezmény. Mivel az akciósból is lejön, lehetnek eléggé kemény kedvezmények.
- sok az időszakos akció, ami erős nagyon. Múlt héten pl. 8 nem akciós termékre tolhattad rá 25%-os matricát. Be is vásároltam kacsamájból és hasonlókból. :D
- a saját termékeik eléggé jó minőségűek többségében
- a pékáruk nagyon jók

Ennyi jutott eszembe. Ez csak Intersparra vonatkozik, Spar-ba nem járok.

(#4289) Mr.Csizmás válasza Ance (#4288) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

jó neked, az itteni spar egy cba szint. (katasztrófa)

ellenben a lidl tálcás termékek, sajt, húsáruk kilója jóval olcsóbb mint a sparos, és van szelektív hulladékgyűjtés, így nyugodt szívvel veszem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4290) Zeki válasza Mr.Csizmás (#4289) üzenetére


Zeki
nagyúr

Spar, mert közel van.
Olcsóbb a pékáru mint a pékségben.
A dobozos tejük rendben, tejföl rendben, vajkrém is, szeletelt trappista is, szalámik is. Áruk is jó. A zöldségosztály néha túlsoknapos...

(#4291) Mr.Csizmás válasza Zeki (#4290) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

nálunk a heti péktermék kimerül egy félkilós szeleteltben. mondjuk abból lidl a jó, a tarka zacskós "jókenyér" vagy mi a tosz, de nagyon finom.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4292) Zeki válasza Mr.Csizmás (#4291) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van 3 gyerekem meg egy home dragon.
Ja a saját márkás pici csemege vékonykolbász is jó, árban meg pláne. A gyerekek eszik.

(#4293) Masooo válasza Zeki (#4292) üzenetére


Masooo
aktív tag

home dragon

:C :C

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#4294) MADcat válasza Masooo (#4293) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én domestic dragon-nak hívom. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4295) Ezekiell válasza MADcat (#4294) üzenetére


Ezekiell
veterán

Zekiét? :D

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#4296) Masooo válasza MADcat (#4294) üzenetére


Masooo
aktív tag

:)
talán a másiknak jobb a csengése :B

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#4297) Ance válasza Mr.Csizmás (#4289) üzenetére


Ance
őstag

A húsáru tényleg nagyon jó a Lildl-ben. A Sparban is, de a Lidl olcsóbb. Mondjuk a gmo mentes csirkénél nem csípem a sárga tollmaradványokat, mert olyan színű csak a nem vágásérettnek, vagy a sárga cuccal kezeltnek van. :)

Egyébként most megnéztem a két aktuális katalógust példát keresve. A Lidl-ben a prágai sonka lesz akciós, 100 g 300 forint (300 grammos 899), a Spar-ban a kemencés sült prágai sonka 339 forint a regnum extra sonka 279, ami szintén nem rossz. A Zala felvágott (gyermekem kedvence, nem tudom miért) mindkettőben 189 forint. Szóval azért annyival nem drágább már mostanában, pontosabban azért szerintem a Lidl/Aldi vonalon mentek fel az árak.

(#4298) bugizozi válasza MADcat (#4286) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 :K mindenki az emberek nagy része oda jár vásárolni ami közel van neki

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#4299) DJGABI válasza Ance (#4288) üzenetére


DJGABI
addikt

spar párizsi 10/10. picit ilyen gimis büfé/nosztalgia íze van, de (talán épp ezért?) finom

meg nyaraláson is oda mentünk szenyába valót venni: a sonkák, kolbászok is jók. azon kívül nem járok oda, rohadt drága bolt szerintem. láttam ezt a kuponozást, de az hogy akciósra nem viszi nagy érvágás, anno is amikor a kuponozás volt, mindenre hazudtak egy kamu pár százalékot, alig volt amire elfogadta.

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4300) KTU


KTU
addikt

Ha már párizsi.
Tudommindmeghalunktőle :U :D
Wiesbauer klasszikus borjú párizsit szoktunk venni, ha akciós,
ami mostanában 1 800 Ft / Kg körül szokott lenni az Auchan-ba, de épp múlthét elején a Tesco-ban is ennyi volt.
Default 3 180 - 3 600 Ft.
Ha valaki lát valamerre. :R

Rákeresve épp most most látom, Spar-ban 2 663,33 Ft/kg, a 300G

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Spórolós topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.