Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#451) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Na Sorry hogy ilyen láma kérdést teszek fel de megtudná nekem mondani valaki hogy mi a külömbség az 5 és a 6 között?Mennyivel tud többet a 6 mint az 5?

Előre is kössz

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#452) pisti válasza pisti (#449) üzenetére


pisti
őstag

Vki erre?

(#453) pisti válasza pisti (#452) üzenetére


pisti
őstag

Jó rájöttem magamtól, a médiák aspect ratioja 1:1 en volt holott a projektben 1:1,333-ra állítottam... Most egyenként átállítom mind1ik tulajdonságainál és jó lesz. NC.

(#454) pisti válasza pisti (#453) üzenetére


pisti
őstag

Nah szép lassan rájövök. A pixel aspect ratio nem ugyanaz mint a felbontás aspect ratio-ja. A pixel aspect ratio-t békén kell hagyni. :) Mert 4 helyen lehet állítani aztán ha piszkálja az ember ittott, mindig mást kap eredménynek. :)

(#455) pisti


pisti
őstag

Újabb kérdés, két vegas projekt között hogy lehet másolgatni?

(#456) BigBadPlaYeR válasza [pod]Diablo (#451) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

A legalapvetőbb részekben nem változik. Pl. a design-ja, ugyanolyan maradt azt hiszem mindvégig, nem úgy mint pl. a Premiere Pro, amiből az 1.5 még éppen, de a 2 az én gépemen már alig indul el, Vegas meg gyönyörűen fut. De nem ez volt a kérdés :) Szóval a kezelőfelület és a főbb részek megmaradtak, viszont rengetek hibajavítás és apróbb ''fícsör'' került bele az újabb részekbe, azoknak is az a/b/c/d változatába egyre több és több. Amit talán még fehér ember :) is használ ezek közül, azt szerintem a DVD Camcorderről való videóbeolvasás lehet. A többi nekem már elég extrém :) .H264 kódolás meg ilyenek.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#457) BigBadPlaYeR válasza pisti (#455) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Egyszerre 1 projectet lehet megnyitni amennyire én tudom... Nem tudok olyan módserről, amivel a project fájlok tartalmát, illetve azok bizonyos részeit lehetne másolgatni egymásba...

Talán az lehet alternatíva, ha tömörítetlen aviba kirendereled a kívánt részt és event-ként beilleszted a másik project file-ba. Bár ez elég körülményes. De ha van egy plusz 120-as vinycsid, akkor ez nem lehet probléma :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#458) pisti válasza BigBadPlaYeR (#457) üzenetére


pisti
őstag

Ezlesz.... Azért ez vicces, hogy nem kivitelezhető a programon belül, vagy inkább röhejes. Látom nem a 6os lesz az utolsó ebből a progiból, van még mit csiszolni rajta. Mivel összesen 1,2 percnyi a másolandó anyag azért a 120GB az túlzás, de biztos el fog foglalni jópár GBot nyersen a cucc.

(#459) gyikhus válasza BigBadPlaYeR (#457) üzenetére


gyikhus
tag

Amit alternatívaként írsz, az műxik és a legtöbb esetben én is ezt használom - rendkívül praktikus, hogy ne veszítsd el a fonalat.

Emellett még két másik opció van:
1 - A Vegas explorer ablakában a médiafile-okon kívül a .veg-ek is ott vannak, azokat nemes egyszerséggel be lehet húzni a project-be, mintha pl. avi-k lennének. Ez qrva jól hangzik, viszont minden egyes szegmensét (klippeket) külön prerendereli és úgy csatolja vissza. Előnye, hogy minden marker ugyanott marad, viszont a hátránya, hogy pl. Total Commanderben rácsodálkozol, hogy ''jé, emmeg mi a franc itt?''

2 - Elindítod még1x a vegast (két példány fut, az NF2-es hangkeltője általában a második vegasnál valami miatt nem inicializálódik, de ezt látni fogjátok mellékes). Aztán ki kell jelölni minden event-et, copy, visszamész az elsődleges Vegasra és paste. Ott van minden, ugyanúgy, mint az eredetiben (azért lehet rá egy group-ot nyomni, biztos, ami biztos). Előnye a helytakarékos, konzekvens munkavégzés, hátránya viszont, hogy a markerek nem jönnek át.

A markereket azért hangsúlyozom, mert munka során ezzel jól tudok jegyzetelni, és a félkész anyagoknál különböző feladatokat lehet ezzel jelölgetni...

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#460) [pod]Diablo válasza BigBadPlaYeR (#457) üzenetére


[pod]Diablo
őstag

Köszönöm a válaszaitokat :R :R

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#461) BigBadPlaYeR válasza gyikhus (#459) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

hátránya, hogy pl. Total Commanderben rácsodálkozol, hogy ''jé, emmeg mi a franc itt?''

Mire gondolsz? Teleszórja egy rakat ideiglenes fájllal a gépet?

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#462) Jeta válasza BigBadPlaYeR (#450) üzenetére


Jeta
csendes tag

Hát ez szomorúan olvasom :( :O Akkor legalább azt írd meg nekem, hogy te mennyire haladsz vele? Én nem tudok rajta kiigazodni.
Lehet Adrchitectel mondjuk animált DVD menüt készíteni? Arra gondolok, hogy mondjuk az főmenüben kiszeretnék választani egy menüpontot és fölé megyek a kurzorral, s mondjuk ennek hatására a kiválasztani kívánt menüpontom egy betűmérettel nagyobb lesz vagy más színű vagy mitudom én. Vagy pl a főmenűben animált háttér van vagy animált cím..mondjuk a DVD címe ami mozog.
Ilyeneket tud az Architect? Ha igen, hogy? Ha nem akkor mi tudja? :F


Köszi

(#463) ---Lasali--- válasza Jeta (#462) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Ulead DVD MovieFactory 4 et próbáltad már? Sztem dvd-s téren ő a profi.

(#464) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Amúgy a blue box os cuccot meg találtam a premiere pro 2 ben, és ott sikerült az átlátszóságot szimbolizáló színnek a beállítása is, amit pl a másik adobe programban nem igen találtam, meg a másik ajánlt programban sem, mondjuk itt a premierben a hozzá kapcsolódó finomításra szolgáló beállítások nem olyan profik.

(#465) Jeta válasza ---Lasali--- (#463) üzenetére


Jeta
csendes tag

Hát nem tudom...Nekem meg van a 3-as, de szerintem a DVD architect többet tud ennél. :U

(#466) pisti válasza gyikhus (#459) üzenetére


pisti
őstag

Ahh kösz!! ez a 2. megoldás lesz akkor a nyerő.

(#467) lacibacsi válasza Jeta (#462) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szia!

DVD készítésre tökéletesen alkalmas az Architect.

Animált menü lehetőség van benne, többféleképpen is.

1. A menü (vagy menük) háttereként ki tudsz választani mozgóképet, melynek hossza tetszőleges lehet.

2. A videót is meg tudod jeleníteni mozgóképként, méghozzá a film bármely pontjától kezdődően.

3. A jelenetválasztásnál beállíthatsz többféle lehetőséget, hogy az aktuális jelenetet hogyan mutassa (maszkolás, szöveg aláhúzás, szövegszín változtatás, stb.). Azt még nem találtam meg, hogy például egy állóképpel mutatott jelenet a kiválasztás hatására kezd el mozogni. Ez lehet, hogy nincs is benne, de ami ezen kívül van az biztosan kielégíti az igényeid. Ha nem, akkor neked valami felsőkategóriás DVD szerkesztőre van szükséged.


Valaki ajánlotta az Ulead-ot. Én azzal dolgoztam korábban. Nagyon jól használható, nem bonyolult, de az Architect-hez képest olyan, mint a trabi a BMW-hez képest.

Hajrá!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#468) Jeta válasza lacibacsi (#467) üzenetére


Jeta
csendes tag

Szia!

Én is hasonló képpen gondolom az Ulead és az Architect közti különbséget, mint te.
Ami az archikedet illeti kérhetném, hogy konkrétumokkal (mit, hol, merre állítunk) támasztod alá az általad leírtakat? Ne haragudj, ha sokat kérek tőled, de szeretnék a már általam jól kidolgozott filmet egy háziviszonylatban elkészíthető kvalitás formában DVD lemezre vinni...Persze ehhez tudnom kéne az Architect funkcióit...túl az alapbeállításokon... amit még rendesen sem tudok :F Ha esetleg volna időd pár parancssort, trükköt összeírnod, s elküldeni nekem esetleg emailben vagy feltenni itt a fórumon....vagy valami linket a fent említettekhez?

Előre is köszönöm! :U

Üdv

J.

(#469) lacibacsi válasza Jeta (#468) üzenetére


lacibacsi
addikt

Most sajnos nem érek rá(d), de holnap estig jelentkezem itt a fórumon azzal a kevéske tudással, ami nekem van ezzel kapcsolatban....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#470) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Neki kell majd állni konvertálgatnom, szal próbaként lenyomtam a Vegas al egy hd-s wmv-t xvid be, pal dv, 720x576, meg mp3 hang, 2x196kbit be.
Ééés, csikos lett a videó... vízszintes csík mindehol, főleg ami mozog.... iszonyat sz@r....

Szal a kérdésem. Miért? Milyen hibát követtem én el, hogy csikos képet kaptam... :O

(#471) lacibacsi válasza Jeta (#468) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hali!

Sajnos most is csak beugrottam egy pillanatra, de egyenlőre ajánlom figyelmedbe az alábbi oldalt.

[link]

Itt két részben megtalálod a választ a legtöbb kérdésedre. Igaz, hogy ez a 2-es Architect leírása, de a lényegét tekintve tanulásra tökéletesen megfelel. Ami itt le van írva, az a 3-ban is így van.

Olvasgasd, aztán kérdezz ha valami nem kerek. (De ismétlem: én sem vagyok egy nagyágyú a programmal kapcsolatban, csak egy lelkes amatőr).

Üdv.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#472) BigBadPlaYeR válasza ---Lasali--- (#470) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

A szignómban lévő [link]-en fönt van egy leírás. A lap alján van a problémádra vonatkozó rész.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#473) gyikhus válasza BigBadPlaYeR (#461) üzenetére


gyikhus
tag

Igazából a saját tempjét tolja tele prerender anyagokkal (bár mondjuk nekem volt, hogy a forráskönyvtárat pakolta meg)
Zavaró...

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#474) ---Lasali--- válasza BigBadPlaYeR (#472) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Kösz.
De szal...
Úgy állt a dolog a leírásban amit belinkeltél, hogy: ''Jobb klikk a videóra és a properties-ben pipáljuk be a reduce interlace flicker-t.'' Na ez meg is van, be is van pipálva, de itt van pár kép, szerintem a változás ha tapasztalható is, csak egy két százalékban, vagy semennyire se.
Képek:
Ezen a képen az eredeti video képe van.:
[kép]
Ezen a képen a bekapcsolt educe interlace flicker-es.:
[kép]
Ezen meg a kiakapcsolt educe interlace flicker-es.:
[kép]

[Szerkesztve]

(#475) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Szal ezeknek nehogy már ilyeneknek kell lenniük.

[Szerkesztve]

(#476) pisti válasza ---Lasali--- (#475) üzenetére


pisti
őstag

Ahol interlaces beállítás van ott mindent állíts olyanra, hogy kiküszöbölődjön a csíkozódás. Nemtudom alapon min van pl. a deinterlace method, vagy a field order, de értelemszerűen olyanokra kell állítani őket, hogy ne legyen csíkozódás. :)

(#477) Jeta válasza lacibacsi (#471) üzenetére


Jeta
csendes tag

Kösz a linket, de ezt ismerem... ezek alap beállítások...sajnos az efektezésről nem ír semmit.... illetve alapokról is csak nagyon keveset ír :(((( :F :O

(#478) sqr válasza ---Lasali--- (#475) üzenetére


sqr
csendes tag

Deinterlace terén nekem is a Vegas-szal sikerült a leggyengébb eredményt elérnem. Ez lehet azért, mert nem ismerem eléggé a kezelését, de lehet a szoftver hiányossága is. Majd az ''öreg rókák'' megmondják. :)

Viszont TMPGEnc-ben a választható 16-ból általában meg lehet találni a megfelelőt, de a Premiere Pro 1.5 is nagyon jól megbirkózik a feladattal.

(#479) Jeta


Jeta
csendes tag

Tudja valaki, hogy mi az oka annak, hogy a digitális kameráról Vegasszal számítógépre átvitt film lejátszáskor picit szaggat, töredezik a kép, mintha nem bírná a számítógép. Lehetséges, hogy a gép gyenge? Mert nem egy nagy teljesítményű gépem van..sőt..öreg is :( de próbáltam csak egy 2 perces részt átvinni kameráról gépre, de az is így csinál üres gépen is :( Most ha az így megvágott és Mpegre átkonvertált filmet DVD-nek megírom akkor az is szaggatni fog vagy ez a gép hibája? :F

(#480) BigBadPlaYeR válasza Jeta (#479) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Nem írtad le a konfigodat az adataidnál, sem itt, úgyhogy nem tudom a gép a ludas-e. Nekem 2,5-ös Cerkával meg 1GB rammal tökéletesen megy FireWire-n keresztül. Bár egy erősebb gép azért még beleférne :) Ha annyira idős a szerkentyű, ahogy mondod, akkor lehet, hogy tényleg a gép nem bírja már.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#481) BigBadPlaYeR válasza sqr (#478) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

IGen, a Vegas-al nekem is ilyen jellegű problémáim voltak. Mármint a deinterlace. Próbálkozni kell a beállítások között. Jobb ötletem sajna nekem sincs :( Namajd gyikhus :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#482) ---Lasali--- válasza pisti (#476) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Na várj ezt mingyárt megnézem, csak előbb eszek egyet, megen elaludtam a vacsorát is... (éccaka3kor lefekvős, reggel 6 kor kelős RulZ) Amúgy meg kösz.

(#483) ---Lasali--- válasza sqr (#478) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Oks, kösz azért.
Premiere Pro 2 ben kerestem konvertálgatási dolgokat, de ott pl amit fölrakok xvid codec, meg se jelenik... néztem nagyot... aztán lehet énvok megen a hülye...

(#484) ---Lasali--- válasza pisti (#476) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Na megvan!
Műkködiikkk!
Ezt kellet beállítani:
[kép]
És ilyen jó lett:
[kép]

(#485) pisti válasza ---Lasali--- (#484) üzenetére


pisti
őstag

Akkor örülök, hogy megtaláltad a probléma forrását. :) Én rögtön átállítottam minden gyanús beállítást, nem is volt ilyen interlaces problémám, azért nem is nagyon emlékeztem pontosan mit kell, de mostmár megjegyezzük. :)

(#486) jhony777


jhony777
tag

Segítség! Kérdeznék valamit, lehet e olyat hogy pl mint a Photoshop-ban összekapcsolom a layereket, hogy ne mozduljon el amivel már végeztem, vagyis csak az legyen ''élő'' amelyikkel éppen dolgozom, itt a Vegassal is? Van pl 6 kis klippem, meg effekteztem, szöveg stb, fejezeteket is csinálok az átlahatóság kedvéért, és közben pl a 3. klippen módosítanom kell, na most ugye az összes csúszik ahogy a harmadikat mozdítom pl. Valahogy le lehet zárni a többit? Nem tudom érthetően kérdeztem-e? :) KÖszi előre is!

Éjjjen a VEGAS !! :-)

(#487) gyikhus válasza ---Lasali--- (#484) üzenetére


gyikhus
tag

Az ötlet nem rossz, meg kell hagyni, majd ki is próbálom. Bár ódzkodva állok a kérdéshez. Ennek az oka a következő:
A TV-n nézett kép ugyebár nem egy, hanem fél, magyarán a félképeket mintegy csíkozva hozza össze a tv, hogy azt a néző (gyanútlanul :DD ) egésznek lássa. Hál'istennek a gépen ilyen gond nincs, így aki csak ilyen médiumra gyárt anyagokat vegassal, annak nem is kell a továbbiakkal aggódni.
Nade mi balgák, akik asztali lejátszóba szánjuk munkánk gyümölcsét, nekünk azért főhet a fejünk.
Arra gondolok, hogy az odáig rendben van, hogy az általad említett módszerrel nyugodt szívvel lehet dolgozni, hiszen nem csíkoz az elmozdulásoknál a félkép (merthogy nincs). VISZONT: ahhoz, hogy a DVD architecttel lemezt gyártsak óhatatlan, hogy az anyag le legyen bontva interlaced formátumra. De a kérdés a hogy és a mikor. Merthogy egyszer muszály, és ha úgy dolgozik valaki, mint pl. én, hogy akár többször is renderelésre kerül az anyag, úgy legalább tudom kontrollálni a folyamatot, hogy mikor SX7. De így meg igazából csak az az előnye, hogy nem kapsz idegbajt a csíkok miatt, viszont lutri, hogy az asszony a TV előtt ülve mit fog látni....

UI.: van valami különösebb oka, hogy NTSC-ben dolgozol, vagy csak véletlen?

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#488) lacibacsi válasza jhony777 (#486) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha pl. a 3. klipet akarod mozgatni, akkor csak az mozog, a többi nem!
Akár ki is veheted és helyette másikat raksz be, a többi marad a helyén.
Csak akkor mozog együtt, ha egybe kijelölted őket.
Vagy nem értem a kérdésed, ez is lehet.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#489) jhony777 válasza lacibacsi (#488) üzenetére


jhony777
tag

Neem, szóval szépen egy sávban vannak a klippek és közöttük folyamatosan a szöveg ami szintén efektezve van, mindezek összehúzva egymásra kicsit faderezve, így ha valamelyiket megmozditom az hatással van a többire is, hiszen egy sávon vannak mind a hatan :) Tehát az a kérdés hogy lehet pl az első 4-en lockolni, lezárni, vagy külön sávra rakjam a szöveget esetleg, bár azt nem szeretném. De köszi a gyors választ.

Éjjjen a VEGAS !! :-)

(#490) BigBadPlaYeR válasza jhony777 (#489) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Kijelölöd azokat amiket nem szeretnél hogy külön mozogjanak és nyomsz egy ''G''-t. Vagy jobb klikk -> ''Group''. Ez után bármelyik eventet kijelölöd, akkor a csoport minden tagja ki lesz jelölve és együtt fognak mozogni. Azt hiszem erre van szükséged.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#491) Jeta


Jeta
csendes tag

Na most vágom ki a gépet az ablakon :(
Szóval az volna a problémám... hogy digitális kameráról bevittem a filmet a gépbe.... illetve remélem...mikor megakarom nézni vagy Vegasban vágni vagy bármit csinálni a kameráról számítógépre átvitt filmet, meghal a gépem..illetve dolgozik valamin, de nem tudom minn? :( villog a piros led, hogy dolgozik,,,tehát nem fagyott le... de mit csinál? és meddig? és miért nem tudok dolgozni a filmmel? Hagyjam dolgozni? öreg gépem van az a baja? de ha látom, hogy átvitte a filmet a gépre és megakarom nyitni azt, akkor miért csinál így és miért nem tudok dolgozni vele? nem értem :( :O

(#492) jhony777 válasza BigBadPlaYeR (#490) üzenetére


jhony777
tag

Igen, ez az az infó amire vágytam :R Köszi

Éjjjen a VEGAS !! :-)

(#493) BigBadPlaYeR válasza Jeta (#491) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Milyen konfigod van: Írd már le légyszíves. Vagy legalább azt, hogy hány éves, vagy valamit, mert így nem tudni, hogy gyenge-e vagy sem. De ha gyengus, akkkor attól szerintem behalhat, mert a tömörítetlen avi-ban hihetetlen mennyiségű információ van amit be akar olvasni a gép. Én LapTop-ot láttam behalni digitalizáláskor.

[Szerkesztve]

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#494) Jeta válasza BigBadPlaYeR (#493) üzenetére


Jeta
csendes tag

6 éves gépem van :( nyumi 400-as Celeron :(((( sajnos :(
gondolom ezért ilyen lassú.
60 perces anyagot húzott be.Akkor amiről azt hiszem, hogy behúzta a filmet azt valójában még nem is húzta át? De a kameráról már levettem, mert azzal már nem csinált semmit a Vegas... s mikor a behúzott filmre akarok kattintani (akár csak a méretét megnézni) elkezd ''dolgozni'' a gép...villog a led és vége....:(
akkor ne is várjak vele, hogy hagyjam dolgozni? Nem fog működni úgy se?

(#495) ---Lasali--- válasza gyikhus (#487) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Nincs kb semmi oka, véletelnül marad úgy, mert már kapkodtam a kép elkészítésével.
Amúgy meg ha én egy pl mpeg2 es dvd minsőégű felvételt lenyomok xvid be, annak az az oka, hogy pont nem asztalin, vagy tv-n akarom megnézni, hanem hogy gépen szeretném, és hogy ne legyenek tele dvd-m vagy gigáim egy darab videóval.
De ha minőségre megyünk, és dvd akarok nézni, v. ha úgy tetszik asztalin akarok nézegelődni, akkor dvd-re írom ki a videót, akkor marad minden pl a tv kártya által felvett mpeg2 ben, és kész.

(#496) ---Lasali--- válasza Jeta (#494) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

400 as az nagyon gyenge sztem ilyen programokhoz.
Nekem egy 2.8 as 800FSB-s northwoodom van, de eztis rendesen megakasztják ezek a videós dolgok.

(#497) BigBadPlaYeR válasza Jeta (#494) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Hát... igen... Egy ütősebb vas elkéne az ilyen videóvágó dolgokhoz... Legalább egy 32bites (x86) P4-es intel pentium procival meg sok ram-mal. Akkor már bátran bele lehet vágni :)

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#498) jhony777 válasza Jeta (#494) üzenetére


jhony777
tag

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem egy P4-es 3.2 Gigás, 1giga RAM, os hyper traidinges ASUS P5GPL alap lapos gépem van, de csak egy vinyóval nyomom most mert lusta vagyok betenni a másikat, és így lassabb a renderelés, meg minden, de még ez is megküzd néha ha sok az effekt a cuccon. Szóval ezzel asszem nem fog menni :( ja minimum 120 vagy 160 gigás vinyót vegyél 7200 pörgőst, SATA csatlakozás :) USB2, stb..
Ezt saját tapasztalatból írom!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Éjjjen a VEGAS !! :-)

(#499) Jeta válasza BigBadPlaYeR (#497) üzenetére


Jeta
csendes tag

Szóval akkor tegyek le róla, hogy ezzel bármit is tudok csinálni? Ne is próbáljam elindítani és várni rá, úgyse csinál semmit?

Én Athlonra gondoltam, hogy vennék... de mindig másra kell a zsé :(

(#500) jhony777 válasza Jeta (#499) üzenetére


jhony777
tag

Nem fog menni :(

Éjjjen a VEGAS !! :-)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.