Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#1763) videos válasza lacibacsi (#1762) üzenetére


videos
csendes tag

Hali!
Ezt én is tapasztaltam és ráadásul hosszab is lett a renderelési idő,ezért visszatelepítettem a 6-os verziót.A 6-os-al már működik a vax.Ezután ismét megnéztem a 7-est és már azzal is.Vagyis nem tudom,hogy milyen összetevők kellenek,de úgylátszik a 7-esben nincs meg,de ha a 6-os telepitve van akkor már működik.Gondoltam,hogy akkor inkább visszatérek a 6-oshoz,de mielőtt tőrlöm a 7-est végeztem egy összehasonlítást.Egy ugyanazon Dv avi fájlt konvertáltam wmv fájlá és azt vettem észre,hogy a 6-os fele annyi idő alatt rendereli ki mint a 7-es,de a minősége olyan lett mint az eredeti a 6-os bizony messze elmarad tőle és a mérete is nagyobb lett.Vagyis valamit valamiért.Ha nagyon nem számít a minőség,de az idő lényeges akkor 6-os verzió.Viszont ha a minőség és a méret is fontos többlet idő mellett a 7-es jobb.Gondolom,hogy ebben más is megerősít aki összehasonlítja.Vagyis úgy lenne az igazi,ha megmaradna a 6-os gyorsasága a 7-es minőségével,tömörítésével és az a bizonyos plug-in ami a vax fájlhoz is kell.
Jó kísérletezgetést mindenkinek. :))

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.