Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas

Hozzászólások

(#2351) BigBadPlaYeR válasza R606 (#2348) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Staxrip talán... A TeamVersatility (vagy hogy írják) oldalán láttam valamikor leírást hozzá.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2352) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Kifutottam az időből.
Régen voltak páran, akiknek az FX ablakban eltűnt a keyframe rész. De már nem tudom, hogy hogyan oldották meg; valaki emlékszik rá esetleg?

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2353) Tibbah válasza ekimaster (#2350) üzenetére


Tibbah
csendes tag

Hát konkrétan a video FX-eire lennék kiváncsi, mert ha ráteszem egy klippre bármelyik effectjét, akkor fekete lesz a kép és nem tudom hol kéne beállítanom hogy látszódjon valami belőle :D (az áttűnései télleg jók, de azért kíváncsi elnnék az effectekre is csak nem tudom használni/beálltani őket :O )

(#2354) R606 válasza BigBadPlaYeR (#2351) üzenetére


R606
csendes tag

a staxrip-nél hibát irt ki h nincs meg az AutoCrop 1.1-es verzió leszedtem az 1.2-est és azt irja ki h nem megfelelő verzió.... az 1.1-est meg sehol nem találom

esetleg nincs más amivel átlehetne konvertálni??

(#2355) Daneeka válasza BigBadPlaYeR (#2352) üzenetére


Daneeka
senior tag

Egyszer ezt írtam valakinek. Hátha ez jó lesz.
[link]

Egyébként most az .mp4 az új kedvenc nálam. Kicsit faramuci a kezelése, és elég lassú a render is de végre azonos méret mellett elértem azt a minőséget amit el akartam érni divx-szel vagy wmv-vel.
Asszem írok is egy .mp4 render tutorialt, csak azt írjátok meg, hogy ide vagy logoutra írjam?

(#2356) Tibbah


Tibbah
csendes tag

Daneeka írta egy régebbi hozzászólásában ezt:
"-Abban a téglalapban ahol a hangerő, pan csúszka van, ott egy üres helyen nyomsz egy jobb egérgombot. Utána Insert/Remove Envelope-->Volume. Így lesz egy kék vonal. Ezen pontokat hozhatsz létre duplakattal és húzogathatod őket föl-le a hangerőszint állításhoz."

Na most ez oké is csak hiába állítom be a hangerőt az egyes részeken nem történik semmi...a hangerő nem változik, ennek mi lehet az oka?

Közben rájöttem, az Automation Settings-nél az Automation off volt kiválasztva... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2357) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Miért nem eszi meg nekem az mpeg 2 es file okat ?
ugy tudom ezt alapból vinnie kéne

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2358) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok nagy vonalakban el tudja nekem mondani valaki hogy amikor tömöríteném be a videót akkor melyik módszert érdemes választani hogy szép is maradjon meg a helyigény is alacsony legyen?
Konkrétan melyik eljárás mit csinál
CBR
CBR(two-pass)
Bitrate VBR (peak)
Quality VBR
Bitrate VBR

Override default compression buffer(seconds)

Valaki szánjon rám legyenszíves kis időt ha tud és segítsen!
Előre is köszönöm!

Ja és a frame rate-et PAL-ra tegyem vagy FILM-re?

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#2359) PetX


PetX
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom vegasban a legegyszerűbben megoldani azt hogy van egy 100-120 perces mix és azt vágja darabokra mondjuk 5 perces részekre, vagyis nem a vágás a lényeg hanem az, hogy fel tudjamm irni AudioCD-re ugy hogy mondjuk 5perces track-ekre (csak az ugrálás végett).
Ugy emlékszem h lehet benne ilyet de az ujban sajna sehol sem találom.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#2360) ekimaster válasza PetX (#2359) üzenetére


ekimaster
tag

Ha jól értem, audió mixről van szó. Az általad írt feladatot a legegyszerűbben a Sony CD Architect oldja meg a legjobban vágások nélkül. :))))

Csak behúzod egy sávra a mixedet, "M" betű lenyomásával beszúrsz marker pontokat ahova akarsz és kiírod vele a CD-t. Ennyi.

(#2361) ekimaster válasza Pocee (#2358) üzenetére


ekimaster
tag

Nos, nem egyszerű amit kérsz. Ugyanis renderelést tekintve ki mint vet, úgy arat. Sokan többféle megoldásra esküsznek, de azért vannak szabályok.

Nagyon fontos tényező!
A renderelés paraméterei mindenképp azonosak legyenek a videófilmed paramétereivel, ekkor kapod a legjobb minőséget.

Output type
Choose a setting from the drop-down list to specify the type of MPEG video to encode:

MPEG-2
Choose this setting to create a general MPEG-2 video.

SVCD
Choose this setting to create SVCD (super Video CD) MPEG-2 video.

DVD
Choose this setting to create an MPEG-2 file for use on a DVD.

HDV
Choose this setting to create MPEG-2 file (.m2t) for use on a HDV camera or deck.

ATSC
Choose this setting to create a high-definition MPEG-2 video (this format is meant to conform closely to the broadcast standard for HD).

D-VHS
Choose this setting to create a high-definition MPEG-2 video for use on data VHS tapes.

Include video stream
Select this check box if you want to include a video stream in your encoded MPEG file. The controls on the Video tab are available only when this check box is selected.

If you’re creating an MPEG-2 file for an NTSC DVD and need to render separate audio and video streams, select this check box and render your audio stream as a separate file. Consult your DVD-authoring application’s documentation to determine the required format.

If you’re creating an MPEG-2 file for a PAL DVD and need to render separate audio and video streams, select the Save as separate elementary streams check box on the System tab, and separate audio and video streams will be created. The video stream will be saved as an .m2v file, and the audio stream will be saved as an .mpa file.

Width
Type a value in the box to specify the width (in pixels) of the encoded video frames.

NTSC SVCD
480

PAL SVCD
480

NTSC DVD
720

PAL DVD
720

Height
Type a value in the box to specify the width (in pixels) of the encoded video frames.

NTSC SVCD
480

PAL SVCD
576

NTSC DVD
480

PAL DVD
576

Frame rate
Choose a setting from the drop-down list to specify the number of frames that will be encoded for each second of video.

NTSC SVCD
29.97

PAL SVCD
25.00

NTSC DVD
29.97

PAL DVD
25.00

Aspect ratio
Choose a setting from the drop-down list to determine the aspect ratio of your target display.

Choose 4:3 for standard televisions or 16:9 for widescreen televisions.

I-frames
Choose a setting from the drop-down list to specify the number of frames between I-frames. I-frames contain all the data to draw a complete video frame.

A setting of 15 is recommended if you’re creating MPEG files for DVDs or SVCDs.

Insert I-frames at markers
Select this check box if you want to create an I-frame that corresponds to each marker on the timeline.

For example, you could select this check box when you want to use markers as chapter points in your encoded file.

B-frames
Choose a setting from the drop-down list to specify the number of B-frames that will be inserted between consecutive I- and P-frames.

A setting of 2 is recommended if you’re creating MPEG files for DVDs and VCDs.

P-frames, also known as "predicted frames" take advantage of the fact that successive frames of a video have areas of the frame that have not changed from previous frames. A P-frame contains only the data that has changed between frames. These frames cannot be played on their own since because all data needed to display the frame may not be present. There is no manual adjustment for P-frame frequency.

B-frames, also known as "bidirectional predicted frames" are encoded like P-frames, except that they are calculated based on the data in both the previous and subsequent frames.

Profile
Choose a setting from the drop-down list to set the MPEG-2 syntax required for decoding the stream:

High Profile
Use for video-production equipment that requires 4:2:2.

Main Profile
Use for most television, VCR, and cable TV applications.

Simple Profile
Low-cost memory, e.g. no B pictures.

The Main Profile setting is recommended for all NTSC and PAL DVDs and SVCDs. Change this setting only when required by specialized production environments.

Level
If you’re encoding an MPEG-2 file, choose a setting from the drop-down list to set the acceptable ranges of parameters — such as bit rate, sample rate, and the maximum allowed motion vector range — for your destination:

High Level
HDTV production rates: 1920 x 1080 x 30 Hz

High 1440 Level
HDTV consumer rates: 1440 x 960 x 30 Hz

Main Level
Main Level CCIR 601 rates: 720 x 480 x 30 Hz

Low Level
SIF video rate: 352 x 240 x 30 Hz

We recommend using the Main Level setting if you’re creating MPEG files for NTSC or PAL DVDs or SVCDs. Change this setting only when required by specialized production environments.

Field order
Choose a setting from the drop-down list to determine the field order of the frames when drawn on the screen.

Progressive Only should be specified when the video will be viewed on a computer.

Interlaced, top field first and Interlaced, bottom field first are used when the video will be viewed on a television. Consult the hardware’s documentation for the proper interlacing method.

Video quality
Drag the slider to determine the quality of the video when rendered.

A setting of 31 is recommended if you’re creating MPEG files for DVDs or SVCDs.

Quality settings affect various types of material differently. With some experimentation, you may find that certain types of scenes can be rendered at lower quality settings (resulting in faster rendering times) with little or no apparent loss of quality. Other material may need the highest possible setting to achieve the desired quality level.

Insert sequence header before every GOP
Select this check box to insert a sequence header before every group of pictures (GOP). Some DVD-authoring software requires sequence headers at specified intervals.

Constant bit rate
Select this radio button and choose a setting from the drop-down list if you want to encode your file using a single bit rate.

Variable bit rate
Select this radio button if you want the encoder to vary your file’s bit rate to accommodate high- and low-motion changes in video. Variable bit rate files can produce higher picture quality and smaller file sizes than constant bit rate files.

Two-pass
Select this check box if you want to the encoder to analyze your files before encoding them.

When the check box is selected, the encoder can produce higher-quality video, but the encoding process takes longer.

(#2362) ekimaster válasza Tibbah (#2356) üzenetére


ekimaster
tag

SpiceMaster FX

Hát ember, vedd elő az angol tudásod 2008-at írunk!!!!!!

Ráteszed az FX-et a videóra és a Video Event FX ablakon ráklikkelsz a "CLICK HERE TO OPEN..." részre és bejön az FX: :C

ÉS!!!!!

Ha ebben még klikkelsz a CHOOSE SPICE FILE részre, na akkor BESZARSZ az ámulattól!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#2363) PetX válasza ekimaster (#2360) üzenetére


PetX
aktív tag

Köszi szépen a választ, ki is próbálom ma este

THX még1x :R

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#2364) Pocee válasza ekimaster (#2361) üzenetére


Pocee
senior tag

:(
Ez elég bonyolult itt lefodítani mindent de akkor szűkítem a kört,mindenesetre nagyon köszönöm hogy ennyi infót összeszedtél nekem.
Szóval én tömörítetlen anyaggal dolgozok,konkrétan miniDV kazettára felvett anyaggal és ezt akarom lekonvertálni wmv kiterjesztésre,mást nem használok,tehát avi vagy mpg kiterjesztés nem érdekel szerintem a kamera PAL-os,akkor gondolom a frame ratet is PAL-ra tegyem.Ezen belül ötlet?

Mr.Brightside

(#2365) BigBadPlaYeR válasza Pocee (#2364) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Mit akarsz csinálni vele? DVD, CD, Internet? Milyen jellegű videó? Csendélet, sport, stb. Én a CBR-t ajánlom mind a hanghoz, mind a Videóhoz indulóban. Ha nagyon mozgalmas a videó, akkor állíts be nagyobb bitrátá, mondjuk 3M-et. Szükség esetén többet. De ha nincs sok, gyorsan mozgó elem, akár az 512kb is elég lehet. Próbáld ki egy 1perces részen.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2366) Pocee válasza BigBadPlaYeR (#2365) üzenetére


Pocee
senior tag

Hali!

Internetre szánom wmv kiterjesztésben,rendkívül mozgalmas krosszmotoros videónak.Keresek példát,hogy igen nagy tartalom mégis szép minőségben.Pill

Meg is van[link]
effektíve 6 perces hossz teljesen korrekt minőség és belefértek vele a 40 megába mert ezen az oldalon ennyi a limit.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#2367) Daneeka válasza ekimaster (#2362) üzenetére


Daneeka
senior tag

Tetszik! :)

Van itt valaki aki rendszeresen renderel .x264-be?

(#2368) ekimaster válasza Pocee (#2366) üzenetére


ekimaster
tag

Kitűnő operatőri munka és a vágások is tetszenek!!! Tanulnék Tőled. :)

Milyen kamerával vetted fel?

(#2369) djjeges


djjeges
csendes tag

Sziasztok van 1 kis problémám!
Letöltöttem a netről a Sony Vegas 8.0 Pro-t és ha készvan 1 videó és elmentem csak a sony vegassal tom megnézni semmimás lejáccóval és a pl a youtube-re meg a videa.hu-ra se tom felrakni.Aki tudja,hogy mi a baj az léccives szójjon.Előreis köszi :U

(#2370) djjeges


djjeges
csendes tag

:))

[ Szerkesztve ]

(#2371) Pocee válasza ekimaster (#2368) üzenetére


Pocee
senior tag

most miért kötekedsz :) ?
Tudod jól és hallod is hogy ez nem honi munka csak azért tettem fel hogy vegassal tudok e úgy renderelni hogy ilyen minőséget kapjak ilyen terjedelem mellett.
Én is nagyon szeretnék így érteni a videózáshoz...

Mr.Brightside

(#2372) Pocee válasza djjeges (#2369) üzenetére


Pocee
senior tag

Az első tippem,hogy nem renderelted ki hanem elmentetted aminek a vége az lett hogy kaptál egy .veg kiterjesztésű pici fájlt.Nekem magyar a cumóm de szerintem ha neked angol akkor olyasmit keress hogy "render as" és utánna ki tudod választani milyen kiterjesztésben akarsz dolgozni.

Mr.Brightside

(#2373) Core2duo6600 válasza Pocee (#2372) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nem ismered annak a módját véletlen, hogy renderelés nélkül mentsen ki valamit, mpeg 2 mondjuk, arra gondolok, hogy kiszedek egy részt, semmi effekt, semmi áttünés

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2374) Pocee válasza Core2duo6600 (#2373) üzenetére


Pocee
senior tag

Ez most segítségkérő kérdés vagy oktató jellegű kijelentés?
Egyébként nem vagyok valami ász a témában,és nem is állítom hogy mindent tudok,csak gondolkodtam mit csinálhatott a srác,mert amikor kezdtem én is sorban gyártottam a .veg fájlokat és semmi nem játszotta le :DD

Mr.Brightside

(#2375) Pocee


Pocee
senior tag

Ámbár itt az én videóm ugyanarról az oldalról ezt mind én vettem fel és mindet én vágtam alakítottam ki Vegassal,szerintem kezdőhöz képest annyira nem lett rossz.
[link]

Mr.Brightside

(#2376) djjeges


djjeges
csendes tag

Köszi a segítséget!:)
És nemrossz a videó! :R

(#2377) djjeges


djjeges
csendes tag

Ó köszi Pocee működik. ;)
Márcsak 1 kérdésem lenne ha nembaj
Honnan lehet letölteni a sony vegas 8.0-ához a magyarosítást?
Vagyha lelehet valahonnan tölteni eleve magyarúl és megmondaná valaki nagyon megköszönném! :K

(#2378) Pocee válasza djjeges (#2377) üzenetére


Pocee
senior tag

pszt...ez már warezolás amit akarsz...

Mr.Brightside

(#2379) BigBadPlaYeR válasza Pocee (#2375) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Javaslat: A háttérhangokat (motorzúgás) optimalizáld a későbbiekben. Tehát a zene legyen mindig hallható. Néha már túl hangosak a motorok. Az a jó, ha a zene és a motorok hangereje végig állandó nagyjából. Persze epikus pillanatoknál lehet nagyon hangos is :D

De amúgy szép munka, csak így tovább!

Még valami: Szerezz be egy kameraállványt! Nem azt mondom, hogy 200eezr ft-os profi cuccot, csak valamit indulóba.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2380) Pocee válasza BigBadPlaYeR (#2379) üzenetére


Pocee
senior tag

Értem Chief :R

Van állvány igaz nem profi,de használható,csak az vele a baj hogy nagyon körülményes egy úgró motor után fordulni 2 méterről :D
Most még úgyis a nyersanyagot gyűjtjük ha megvan a kellő mennyiség már gyártom is a következőt.További szép estét!

Mr.Brightside

(#2381) ekimaster válasza Pocee (#2380) üzenetére


ekimaster
tag

Nagy nehezen sikerült megnéznem a videód, elég lassan jött le pedig 6 megabites a vonalam.

Vélemény:
- szerintem nincs szükséged állványra, esetleg egy monopod-ra, azzal könnyen lehet fordulni, mozogni
- szerintem inkább a zoomolással van egy kis gond, a probléma az, hogy gyorsan váltasz és érzékelhető, hogy nem kézi zoom-ot használsz, hanem a kamera motoros megoldását
- amennyiben nincs manuális zoomra lehetőséged, próbáld meg távolabb kezelni a képet
- érdemes lehet széleslátószögű lencsét feltenni a kamerára, ezzel a folyamatos "követő" mozgás kiküszöbölhető és mégis dinamikus lesz a képed
- vágásoknál több esetben láttam hibát, mintha ugrana a kép, de ez lehet, hogy csak a letöltési problémámból adódik
- vannak olyan részek, ahol a filmrészlet már-már unalmas a túl közeli spotok és az átmenetek hiánya miatt. Használj témához illő átmeneteket, feldobná a filmet!
- aztán vannak nagyon jól elkapott ugrások alulnézeti spotok, ezeket én néha lelassítanám vagy egy jó FX-el merevíteném

Egyéb elképzelésem nincs, szép munka! :C

[ Szerkesztve ]

(#2382) djjeges


djjeges
csendes tag

Már kezdem csinálgatni a videókat :)
Hogylehet úgymegcsinálni?pl... a youtube-n láttam 1 olyan videót ahol lézer kardot rakunk a kezünkbe meg megsokszorozzuk magunkat :D

[ Szerkesztve ]

(#2383) ekimaster válasza djjeges (#2382) üzenetére


ekimaster
tag

Egy videóban több azonos tárgy/személy megoldása layerezés titka. Két vagy több videót kell kimaszkolni úgy, hogy mindig az adott tárgy vagy személy látszódjon.

A lézerkerd és egyéb trükközés már meghaladja Vegas alap tudását, bár megoldható hosszas munka befektetéssel ezért nincs értelme.
Ezeket az effekteket a direkt erre a célra fejlesztett ADOBE - AFTER EFFECTS program oldja meg gyorsan.

(#2384) djjeges


djjeges
csendes tag

Az normális,hogy 3 perces videót csináltam és 700MB?

(#2385) djjeges


djjeges
csendes tag

És az Adobe - After Effects 7.0-át hol lehet letölteni?
Mert seholse találom csak demót meg vírusost. :(

(#2386) Core2duo6600 válasza djjeges (#2384) üzenetére


Core2duo6600
veterán

HA DV Aviba tetted akkor normális az használhatatlanul nagy méretet csinál

Javaslom a bittorrent trackerek egyikét

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2387) Core2duo6600 válasza Pocee (#2374) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Segitségkérő
Mert tetszik a progi, könnyen elboldogulok vele, amiket csinálok
De az már kevésbé tetszik, hogy sokáig renderel.
Amikor más gyártók meg tudták oldani, hogy ujratömörítés nélkül megcsinálja a vágást
Csak annyit, hogy a reklámokat kiszedem, semmi effekt semmi áttünés.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2388) BigBadPlaYeR válasza Core2duo6600 (#2387) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Ahhoz meg nem kell Vegas. Valamelyik VirtualDub modifikáció elvileg meg tudja csinálni. A topicjában szerintem tudnak segíteni.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2389) Core2duo6600 válasza BigBadPlaYeR (#2388) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Na igen, csak ott nem ilyen jopofa a szerkesztés menete
Most épp a Let's edittel szoktam csinálni
Meg az tetszik a vegasban, hogy nagyon pontosan be tudom állítani, hogy a vágások helyét

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2390) BigBadPlaYeR válasza Core2duo6600 (#2389) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Vdub-ban kockára pontosan nem elég :F Na mindegy, elvileg újratömörítés nélkül sajnos nem megy. Vagy ezzel együtt kell élni, vagy más alternatívát kell keresni.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2391) smileyw5


smileyw5
csendes tag

Hello!
Sony vegas 7.0-val csináltam egy videot.
Most szeretném megcsinálni a konvertálást és a jobb minőség miatt avi-ba vagy mpg2-be szertném áttenni nem wmv-be.
Ha avi-be teszem az csinál meg mellé egy másik fájlt ami nemtudom mi.
A másik gondom az hogyha másik gépen akarom a videot elinditani akkor csak a fekete kép látszik.
A harmadik bajom az hogy hatalmas a mérete azt hogy lehet megcsinálni hogy kisebb méretbe konvertálja alapból.
A válaszotokat előre is kössz!

(#2392) Pocee válasza smileyw5 (#2391) üzenetére


Pocee
senior tag

A hatalmas méret azért van mert gondolom a konvertálásnál maradtál a dv avinál,xvid kellene vagy divx de azt asszem nem tudja a vegas alapból de én még soha nem tömörítettem aviba és mpegbe sem
A plussz fájl azért készül asszem hogy abban letárólja az infókat és amikor vegassal megnyitosd a fájlt szerkesztésre nem kell x másodpercet várni mire betölti hanem azonnal dolgozhatsz vele.
Ha valamit rosszul írtam akkor javítsatok ki :DDD

Mr.Brightside

(#2393) Pocee válasza Core2duo6600 (#2387) üzenetére


Pocee
senior tag

én is a virtual dubot ajánlom én is azzal szoktam filmekből kivágni részleteket

Mr.Brightside

(#2394) BigBadPlaYeR válasza Pocee (#2392) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Minden korrekt ;)

smileyw5: a szignómban van egy link, azt nézd át.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#2395) ekimaster válasza djjeges (#2385) üzenetére


ekimaster
tag

szép kis warezolás ez itt! :)))

Én megvettem, nagyon ász program, csak Vegashoz képest ezerszer bonyolultabb!
Arra készülj fel, hogy nagyon gépigényes. Ha Vegas gépigényéből indulsz ki, ráfér a fejlesztés a gépedre.

(#2396) Core2duo6600 válasza Pocee (#2393) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Kipróbáltam ,
nem tud mpeg 2 be menteni
tehát kilőve
úgy tunik, hogy akkor a pinnacle studio, Cyberlink Powerfirecotra vagy a Let's Edit a Canpustól a választék
DVD játszon nézem meg sokszor, ezért csak az mpeg 2 es jöhet szóba, meg aztán ne foglalja a gépet a kodolásokkal

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#2397) smileyw5


smileyw5
csendes tag

Hello!
Mostmár csak annyi lenne a kérdésem hogy mért tart egy 8perces videó konvertálása 9órába?
Avi formátumba probáltam 1440x1080-ba tömörítve és szerintem ez sok idő mit csináljak ha gyorsítani akarom a dolgot?

(#2398) Daneeka válasza smileyw5 (#2397) üzenetére


Daneeka
senior tag

-Vehetsz egy gyors gépet

-Ha két merevlemezed van renderelj arra amelyiken nem találhatóak a projected forrásfájl-ai.

-Semmi ne fusson közben.

-Render előtt töredezettségmentesíts.

(#2399) Pocee válasza Core2duo6600 (#2396) üzenetére


Pocee
senior tag

Akkor most jön az,hogy PASSZ! :DD
Bocs de akkor nem tudok segíteni,én csak ritkán,szezonban(motoros) vagdosok,nem vagyok valami nagy szakértő,de Bigbad talán tud valamit szólni ehhez is...hátha.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#2400) BigBadPlaYeR válasza Core2duo6600 (#2396) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Melyik VDUB-ot próbáltad?

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Sony Vegas
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.