Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) maj-viktor válasza fotosjani (#9150) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha jól emlékszem valami január elejei történet volt / rendelés... bang & CN ware-s (megkérdem, mivel ahogy írtam nem saját rendelés, csak PM-be kaptam SJ4000HUN face-re... és javasoltam, ha megéri neki, hogy legrosszabb esetben bebukja a PayPal visszapostát (~-4E Ft), inkább postázza vissza... Azért egy 100$-os 29E Ft-ot terméknél szerintem nem mindegy...)

Persze ~1hó posta, majd realizálás... e-mail & paypal vita... eszkalálás... majd cím kikérés visszapostához... azért "tart ennyi ideje"...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9152) djDanee válasza GeryGreyhoun (#9147) üzenetére


djDanee
csendes tag

Volt egy sima SJ4000-em, aztán később vettem egy SJ4000 WiFi-t, már akkor is észrevettem ezt. Azt hittem pont kifogtam egy hibás darabot, de mivel a hangsáv sokszor nekem se számít (legtöbbet disco-ba használom, és külön rögzítem a hangot) nem nagyon foglalkoztam vele. Ha hang is kellett akkor használtam a sima kamerát. Most viszont a sima kamerám helyett vettem még egy WiFi-set és most szomorúan tapasztalom a jelenséget, hogy ugyanolyan halk :( Tehát a vásárlás már megtörtént... azért nem vettem 5000-est mert sokkal drágább és számomra lényegtelenek a plusz funkciók. Azt meg nem gondoltam volna, hogy rosszabb lesz a wifi-s mint a sima (4000). Most úgy tűnik vehetek ismét egy nem wifi-st, hát ez gáz :(

-IBM-

(#9153) Hunyus válasza djDanee (#9152) üzenetére


Hunyus
senior tag

Ezt már én is észre vettem,hogy elég rossz a mikrofonja.
De nekem ez az első ilyen kamerám(SJ4000 wifi),így nem volt mihez viszonyítani.
Szerkesztésnél szoktam rányomni +hangerőt,de mint már írták úgy a háttér zaj is nő.
Bár sokan még gopro mellé is diktafont használnak.

(#9154) fotosjani válasza maj-viktor (#9151) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Igen a januáriak azok még a hibás szériából valóak voltak.
Csak kíváncsi lennék hogy mostanában mit küldenek, mert egyik barátom rendelne de nem tudom jó szívvel ajánlani a Banggood-ot.
Ha a gázos szériát küldik még, akkor jobb nem is rendelni, nehogy belekeveredjünk mi is egy vissza postázós megoldásba.

(#9155) Hunyus


Hunyus
senior tag

Ha valakit érdekelne,itt egy videó SJ4000 wifivel készült.
Bringás cucc 3× gyorsítással.

Videó

(#9156) volvofi


volvofi
csendes tag

Sziasztok hozzáértők!

Segítséget szeretnék kérni. Én is vettem egy SJ4000 kamerát, ami első ránézésre eredetinek tűnt/tűnik. Az N20140902V01 verziót írta ki. Hülye fejemmel azt gondoltam frissítem és az Sjcam oldaláról letöltöttem az friss fw-t és telepítettem. Hát nem kellett volna. Bekapcsolt, gombok működtek, de nem kapcsolt be a kijelző. Visszatettem rá az eredeti fw-t. Kijelző megjavult, de bekapcsolás után az üdvözlő szöveget követően szinte azonnal ki is kapcsol goodbye-al.

Lehet valamit tenni, vagy kuka?

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#9157) maj-viktor válasza volvofi (#9156) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem ilyet max akkor csinál, ha lemerült az akku és a végét rúgja.. egyszóval töltsd fel az akku-t...
(vagy ennek ellenére csinálja ezt!?)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9158) _seth_


_seth_
veterán

Ismer valaki megbízható ebayes eladót aki árul usb-s akku töltőt 2 db akkuval csomagban? Ilyen szettet szeretnék rendelni, hátha rendelt már valaki :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9159) silboy


silboy
aktív tag

Tudnátok ajánlani biztosan eredeti SJ4000-et küldő eladót unión belül?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#9160) mm89 válasza mm89 (#9148) üzenetére


mm89
őstag

Na meg is van a hiba. Azokat a videókat amiket a banggoodos kamu wifissel csináltam, nem engedi renderelni. Tehát be tudom importálni, tudok vele dolgozni, de amint menteném el mint videó, egyből késznek tekinti és kapok egy néhány bájtos fájlt. Érdekes, mert ugyanolyan .mov fájl mint amit a rendes sima sj4000 ad, csak a bitrate kisebb (14e, ez meg csak 11e)... Vlc is szépen lejátssza, youtube is megeszi vágatlanul, de az AVS v.e. nem hajlandó elmenteni nekem...
Pedig szeretem ezt a szerkesztőt, mert egyszerű és könnyen kezelhető, most is tök jó kis videót csináltam PIP is van benne (picture in picture), szerintem egész pofás lett, erre nem tudok belőle videót csinálni... :(((

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#9161) silboy


silboy
aktív tag

SJ4000-nél nincsenek fókusz problémák,mint GoPro és Sony AS-20 esetében?Gondolok itt arra,hogy túl közelre fókuszál és a távolabbi részek nem elég élesek.

[ Szerkesztve ]

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#9162) GeryGreyhoun válasza _seth_ (#9158) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

sjcam.com-on 10$ az akku és a töltő is, nekem meg még régebbről van egy jó nagy adag (még 245-ös árfolyammal vettem nagytételben, így a 10$-nél olcsóbban) úgyhogy a mostani 290 körüli árfolyam mellett jobban jársz, ha tőlem veszel 2 500 Ft-ért, akár ma délután átveheted Pesten, vagy posta: 500 Ft (az akku és a töltő is 2 500 Ft/db)

tomanovicsgergely.hu

(#9163) krumplista válasza Hunyus (#9155) üzenetére


krumplista
tag

Szia Hunyus (és mindenki más)!

Elég "szellemképesnek" tűnik a videó. Nem tudom mivel szerkesztetted, de ha jól gondolom Sony Vegas.

Ez a Vegas hibája, de itt egy megoldás: miután beraktad a videót az idővonalra, a videón nyomsz egy jobb gombot, és ott a Switches menüben Disable Resample (nem tudom magyarul hogy hívják ezeket). Ezzel nagy valószínűséggel kiküszöbölhető. Ezt sajnos minden videónál el kell játszani (vagy kijelölöd az összes videót, és úgy egyszerre).

Remélem hasznát veszitek!

(#9164) Hunyus válasza krumplista (#9163) üzenetére


Hunyus
senior tag

Szia!

Igen vegast használok.
Én is már észre vettem,hogy szellemképes a kép de kb ilyen renderelés előtt is.
A Switches menüben Disable Resample nem tudom állítani,mert halvány van írva és hiába kattingatok rá semmi...
Amúgy Te melyik videónál vetted észre,hogy szellemképes a kép,melyikre gondolsz?

(#9165) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ajjjajjjj - lesz baj... majd jönnek az "átvert vásárlók"...
szuperstore.com #2 = ugyismegveszel.hu

mai SPAM e-mail (régi freemail-es fiókomba csak ilyen kihagyhatatlan ajánatos SPAM-eket kapok, amiken általában csak mosolygok)
Ugyismegveszel.hu <noreply@ugyismegveszel.hu>

&

Én mindenkit óva intek már alapból az ilyen kuponos odalaktól (mivel kamu leárazásokkal hirdetnek), illetve jelen termék esetén csodálkoznék, ha ilyen áron rendes bruttó ÁFA-s EREDETI SJ4000 lenne!

Én szóltam előre! (de úgyis látom majd jönnek a "károsultak"), hiába figyelmeztetünk előre... mindenféle utánajárás nélkül szoktak vásárolni... lásd homar.blog.hu

legjobb vaterán múltkor már 8.000 Ft-ért láttam "eladó SJ4000-et" (+valami magas külföldi ptkg.)... no comment!

google első találatok:
http://homar.blog.hu/2014/09/18/ugyismegveszel_-ugysemkapodmeg
http://homar.blog.hu/2014/01/03/nem_szallit_az_ugyismegveszel_hu

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek__4900139-mik-a-tapasztalaitok-az-ugyismegveszelhu-oldallal-kapcsolatban
http://www.weblaptulajdonos.hu/tag/ugyismegveszel-hu/
http://magyarspammer.com/blog/466/lealkudtamcom-gruppiachu-spam-olvasoi-bejelentes.html

/szerk
ÚÚÚÚÚrrrrristen!

ugyismegveszel.hu Kapcsolat:
https://ugyismegveszel.hu/kapcsolat
Üzemeltető: SAD Logisztikai és Online Média Kft.
Székhely: 1064 Budapest, Podmaniczky utca 57. 2/14 - Személyes ügyintézésre nincs lehetőség.
Telefon: 06 1 255 0222
Telefonos nyitvatartás: Hétfőtől csütörtökig 10:00 - 16:00 között, pénteken: 09:00 - 12:00 között
E-mail cím: info@ugyismegveszel.hu

Google StreetView:

gecc annyi "cégtáblát" a házfalon... tipikus "cégtemető" cím - kamu cégek bejegyzése, stb.

Na és ezen infókat csak 5perc google első találattal találtam... nem is ástam mélyre magamat...
Sok sikert a jövőbeli vásárlóinak (sajnos sok lesz... ismerem már a fillérbaszókat, aztán jönnek ide "panaszkodni" meg nekem a face-re...)

Inkább kérdezz és segítünk megbízható magyar helyeket ajánlani, mint pl. az electropoint - greyVshop - p1cam! (Ok is okkal adják ~30E Ft-os áron... nem azért mert pofátlanul magas a haszon rajta, hanem mert ennyi a "piaci ára"... sima eredeti sj4000-es modell jelenleg ~25-30E Ft körül reális

vagy akár külföldit is... foxoffer, stb.

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#9166) volvofi válasza maj-viktor (#9157) üzenetére


volvofi
csendes tag

Sajnos nem az a baj kipróbáltam másik akkumulátorral is azzal sem javult meg. :O

(#9167) krumplista válasza Hunyus (#9164) üzenetére


krumplista
tag

A "Bringás-Ajka-Csinger (3×gyorsítás)" videónál vettem észre. Én amúgy a 10.0 verziót használom, nekem van ilyen lehetőségem, nálad nem tudom miért szürke. Elvileg csak akkor tudsz rákattintani, ha csak a videó sáv van kijelölve. Tehát ha először a videó sávon nyomsz egy bal gomot, majd utána jobb gomb, és switches... A youtube-on van róla sok videó disable resample keresőszóra (többféle módon is ki lehet kapcsolni, de talán ez a legegyszerűbb). És természetesen renderelés előtt is szellemképes, ha ez nincs kikapcsolva.
A vegas más verzióinál is így kéne működnie (videók alapján legalábbis), de én csak 10-est használtam.

(#9168) vp654321


vp654321
csendes tag

Üdv!

Lehet láma kérdés. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e benne a nagylátószög miatti buborék korrekció, mint a Gopro-ban, ha jól tudom?

(#9169) Hunyus válasza krumplista (#9167) üzenetére


Hunyus
senior tag

Szia!

Köszi,sikerült bejelölni.
Én voltam a béna :)
Na majd legközelebb így renderelem le a videót kíváncsi vagyok,hogy mennyit javít rajta.

(#9170) Németh Dávid


Németh Dávid
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Amikor megvettem az SJ4000-es kamerámat beállítottam magamnak. Viszont egyszer véletlenül rámentem a gyári beállítások visszaállítására és azóta nem tudom visszaállítani. Ha valakinek lenne ötlete hogy mit állíthattam el ennyire az megoszthatná velem. Már próbálkoztam sok mindennel és egyszerűen nem értem mitől lehet ez. Ez a két kép a videóból lett kivágva. Segítségeteket előre is köszönöm. (IMG:/dl/upc/2015-03/18/543806_mq4jwxtucrddsakb_jo_2.thumb.jpg) (/IMG)(IMG:/dl/upc/2015-03/18/543806_xoto70fqyidafmjo_szar.thumb.jpg)

[ Szerkesztve ]

(#9171) krumplista válasza Németh Dávid (#9170) üzenetére


krumplista
tag

Szerintem csak egyszerűen maszatos a lencse, vagy a tok. Azon kívül a fehéregyensúly is más lehet.

(#9172) Németh Dávid válasza krumplista (#9171) üzenetére


Németh Dávid
újonc

Tudtom szerint fehéregyensúly nem lett állítva. A lencsetörlés volt az első amit próbáltam de sajnos nem javult a helyzet.

(#9173) Minstrel válasza Németh Dávid (#9172) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nézd meg hogy mire van állítva még a quality meg a sharpness.

(#9174) silboy


silboy
aktív tag

Erre valaki?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#9175) krumplista válasza silboy (#9174) üzenetére


krumplista
tag

Szerintem fix fókusza van (nincs autofókusz), kb 10 centinél messzebbről minden éles.

(#9176) silboy válasza krumplista (#9175) üzenetére


silboy
aktív tag

Értem,köszi.Esetleg ilyet tudnátok ajánlani?Eldöntöttem,hogy SJ4000-et választom más alternatívákkal szemben,de nem szeretnék bele futni egy fake-be.

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#9177) Slan


Slan
csendes tag

Sziasztok! SJ4000 wifi eddig tökéletesen működött, most bekapcsolás után a logónál megáll... Feltöltöttem az aksikat, újraírtam a firmware-t, usb-re dugtam, de a gép sem ismeri fel. Valaki tapasztalt már hasonlót? :Y

(#9178) Braca123


Braca123
csendes tag

Sziasztok.

A közeljövőben szeretnék vásárolni ilyen kamerát, egy stúdióban szeretnénk használni, de előtte szeretném kipróbálni, hogy az igényeimnek megfelel-e. A stúdiónk a Városligetnél van. Esetleg lakik valaki a közelben vagy tud valaki segíteni abban, hogy behozza és kipróbáljuk.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#9179) Németh Dávid válasza Minstrel (#9173) üzenetére


Németh Dávid
újonc

próbáltam már qualityt normálba és FINE-on is. a sharpness-t normálban és soft modba is de ugyan olyan a kép. Ha valaki tudna egy éjszakai felvételt feltenni utcai világítás mellett azt megköszönném. csakhogy összetudjam hasonlítani. De még mindig nemértem hogy a 2 kép között hogy lehet akkora eltérés.

(#9180) sambenez válasza Németh Dávid (#9179) üzenetére


sambenez
addikt

ITT az utolsó videóban pont ilyen van.

(#9181) Németh Dávid


Németh Dávid
újonc

Köszönöm szépen a segítségeteket.
Sima SJ4000em van. N201405270ZV01 most ez a FW van rajta. Gyárilag ez volt fent. Elméletileg ez a sj-m ujabb kijelzős már.
Még ha valaki segítene annyit, hogy melyik az az oldal ahonnan mindig a legfrissebb FW-t tudom letölteni vagy épp a mostani legújabba.
Köszönöm.

(#9182) Slan válasza Németh Dávid (#9181) üzenetére


Slan
csendes tag

Firmwarek:
http://www.sjcam.com/en/content/category/3-Firmware

sima:
http://www.sjcam.com/en/content/9-sjcam-sj4000-action-camera-firmware
http://www.sjcam.com/download/SJCAM_SJ4000_FW_20141218.zip

(#9183) mm89


mm89
őstag

Sziasztok, nincs elfelejtve, csak késve :) a múltkori dupla kamera teszt
[link]
Azért ezt a Vegas - t még tanulni kell :)

Az egyik kam automatán volt, a másik meg felhős módban. Nem tudom melyik melyik :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#9184) Németh Dávid


Németh Dávid
újonc

Sziasztok

Kinek mi a véleménye erről az új FW-ről ?

Mivel jobb mint az elődjei ?

http://www.sjcam.com/en/content/9-sjcam-sj4000-action-camera-firmware

[ Szerkesztve ]

(#9185) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Hali
Néhány kérdés a kiegészítőkkel kapcsolatban.
-van-e valami jó összefoglaló milyen kiegészítők kaphatóak a kamerához? (3rd party cuccok is, nem csak az origi cuccok amik fent vannak az oldalon)
-van-e valami jó videó ami bemutatja az alap csomagban lévő cuccokat mit hogyan lehet használni?
-Mi a különbség a piros és a fehér papíros öntapadós talp közt? szerk.: Ja, a piros nem is öntapadós, de akkor mi?
-Ha bepattintok valamit az öntapadós tartóba, akkor azt hogy a retekbe tudom szétszedni? :D Szerk.:fájdalmasan, de megoldva

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#9186) sssanyi


sssanyi
csendes tag

Sziasztok

Sj 4000 et akarok venni az eredeti érdekelne.

Tud valaki ajánlani vmi boltot ahol ezt kapom meg ?

(#9187) sssanyi válasza Hunyus (#9122) üzenetére


sssanyi
csendes tag

Hello elég jol mosodik igen még mindig ilyen ?

(#9188) TheCsory


TheCsory
csendes tag

Valamelyik kedves ember nem tud nekem vagy 20.-FT-t küldeni PayPalon? Nincs kedvem most tölteni, mert csak 20.-Ft hiányzik. Előre is köszönöm.

(#9189) volvofh


volvofh
újonc

Sziasztok! Ma csináltam egy röpke videót a kaszálásról :)
[link]

(#9190) rokasjani70


rokasjani70
újonc

Ma megjött a ketyere.
Próbálgattam, és eddig jónak tűnik. Viszont egy dolgot nem értek. Tudom tölteni hálózatról, laptopról, viszont erről nem megy: http://www.ebay.com/itm/331124256096?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=540337357033&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
A powerbank biztos jó, mert ha rádugok 1 vagy 2 telót, azoknak tolja az energiát.
Ötlet?

(#9191) sssanyi


sssanyi
csendes tag

Sziasztok

Sj 4000 et akarok venni az eredeti érdekelne.

Tud valaki ajánlani vmi boltot ahol ezt kapom meg ?
Tipp ?? valami magyar oldal érdekelne ebayhez nem értek.

(#9192) silboy válasza rokasjani70 (#9190) üzenetére


silboy
aktív tag

Honnan rendelted a kamerát?Eredeti?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#9193) rokasjani70 válasza silboy (#9192) üzenetére


rokasjani70
újonc

Ha ezt a leírást vesszük alapnak https://www.facebook.com/SJ4000HUN/posts/1535987993317051 akkor harmadik generációs SJCAM-os logós doboza van. Az objektív alatt ott a logó. Bejelentkezéskor is SJCAM logó jön be. A verziónál ezt írja:
Model: SJ4000
Version: N20141028V1
Date: Oct 28 2014
Firm: SJCAM

Igazából nem is az érdekelne, hogy eredeti-e vagy nem. Csak az, hogy miért nem vesz töltést a powerbank-ról?

(#9194) Beppe91


Beppe91
aktív tag

Valaki be tudja linkelni az intro vidit, mert a bejegyzésben lévő már nem él. Köszi.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#9195) kalatika válasza Beppe91 (#9194) üzenetére


kalatika
csendes tag

Van több is: [link]

(#9196) Beppe91 válasza kalatika (#9195) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Uhh köszi!:)

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#9197) Beppe91 válasza Beppe91 (#9196) üzenetére


Beppe91
aktív tag

És akkor már itt van egy kis tavaszi első videó is. Van még mit javítani, de majd alakul szépen:)

First Spring Meet

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#9198) rokasjani70 válasza rokasjani70 (#9190) üzenetére


rokasjani70
újonc

Úgy látszik, hogy hajnali fél egykor már nem szabad új dologba belefognom. Azé' nem töltött a powerbank, mert elfelejtettem bekapcsolni. :DD

(#9199) Hunyus


Hunyus
senior tag

Itt egy rövid white balance teszt video.

Videó

(#9200) Pompi válasza Hunyus (#9199) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bocs, no offense, de ez így most mit tesztel? Hogy lehet állítani fehér egyensúly módokat. Mást nem. Látni kellene egy másik kamerával aminek jó a színvisszadása, hogy kb. milyen az eredeti scenárió.
Sok esetben addig nincs nagy baj az SJ4000 fehéregyensúlyával amíg mellé nem teszel egy másik kamera képét, és nem látod, hogy milyennek is kellett volna lennie. Onnantól bizony látni fogod, hogy kint kékesek a színek, bent sárgásak. És sajnos van olyan eset amikor hiába állítgatod a meglévő módokat, a valósághoz nemigen leszek közelebb :(

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.