Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Tamás 72 válasza Kolondrum (#8198) üzenetére


Tamás 72
tag

Ezt nem igazán értem mire mondod! Szerintem Te kevered a passzivitást a probléma megoldással.Szeretném megoldani mert ilyen vagyok. Azt sem értem mit birsz illetve nem birtál eddig...

(#8202) nemdan


nemdan
senior tag

Most voltam a tescoban, itt nálunk még van 2 db. Esetleg ha kell valakinek megegyezhetünk, holnap meg tudom venni, de csak előre utalás után, mert kifogytam a zséből. :DDD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#8203) mijos válasza Ol3r (#8167) üzenetére


mijos
senior tag

Nem kell 3 külön hozzászólást gyártanod, egyben is leírhatod. Movie maker-rel nem foglalkozok már, ha egyszer belekezdtem ebbe a vegas-ba, akkor ezzel fogom szerkeszteni ( főleg, hogy a mov kiterjesztést nem is játssza le a WMM).

[ Szerkesztve ]

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8204) kistrojak válasza maj-viktor (#8200) üzenetére


kistrojak
csendes tag

http://www.ebay.com/itm/371221596610 ???

[ Szerkesztve ]

...

(#8205) mm89


mm89
őstag

Srácok! Gondolkozok én is ezen a Sony kamerán.. Kombinálható az sj mount cuccokkal? Ahogy nézem, teljesen más a felfogatása..
Eladásra nem tudom van e értelme megvenni. Tele van vele az olx..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#8206) nemdan válasza mm89 (#8205) üzenetére


nemdan
senior tag

A vízálló tok szabvány menetes, így a csavaros talppal használható. Simán fel lehet vele tenni pl. bukósisakra is ugyanúgy mint az SJ-t.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#8207) mijos válasza mm89 (#8205) üzenetére


mijos
senior tag

Én személy szerint azért vettem az SJ4000-et mert rengeteg tartozék van hozzá és széleskörűen fel lehet használni. Most itt ez a kamera, kb 0 kieggel, semmi felfogatás, annyi, hogy olcsó.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8208) maj-viktor válasza kistrojak (#8204) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen, csak ez dupla annyiba kerül, mint az általam említett darabok, így azok a népszerűbbek...
(nézz körül electropoint - Gery is ezeket árulja... vagy apróhirdetési oldalok: olx-jofogas-vatera körülnézel ott is ezeket fogod megtalálni 90%-ban)

És ár / érték arányba én mindenképp a másodikat ajánlom!
Persze az általad mutatott is jó vagyis inkább jobb az már túúúúl masszív... átlag felhasználónak a második bőven jó kategória és akkor minek fizessen 2x annyit érte!?

egyszóval az egy harmadik "kategória"

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8209) maj-viktor válasza mm89 (#8205) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azért egy 60E-s Sony sportkam 23E-ért nem rossz vétel!
Én mondjuk egy nagyon max. 25-30E-t kiadnék rá!

De itt is max a magas fps számú lasított felvétel érdekelne...

Ezzel gondolom egy Sony meg CarlZeiss lencsés termék nem "kamuzik", mint a SJ
120fps/720p
60fps/1080p

Mondjuk ezen videó alapján tetszetős darab:
https://www.youtube.com/watch?v=qoAvjhm1Ph4

Ám ne itt OFF-oljunk, ezért nyitottunk másik kategóriát "olcsó sportkam alternatíva-ként":
http://prohardver.hu/tema/olcso_sportkamerak_gopro_alternativak/friss.html

És az megvan, hogy a Sony SJCAM alternatívája az SJ3000...!? Mármint külső formára!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8210) maj-viktor válasza maj-viktor (#8209) üzenetére


maj-viktor
őstag

Még egy utolsó szösszenet a Sony AS20 sportkamera-hoz:
Ám néztem olx-en "Sony sportkamera" átlag 40E-ért meg... szal ha 23E--ért megveszed 30E-ért sztem simán eladható / lesz rá vevő! (mondom én is, aki azért eléggé körülnéz a piacon hogy ár/érték arányba "mi a jó" egy nagyon max. 30E-t adnék érte, ha szükségem lenne rá és nem lenne 3db SJ4000-em! :D

Csak itteni (pesti) teszkóba tuti nincs / már elkapkodták sztem - vidékibe még van esély!

És én is tegnap/tegnapelőtt voltam Tesco-ba, és láttam, hogy "végkiárusítás" -50%, stb. és tényleg voltak "valós -50%-os" műszaki cikkek (mobilok - tabletok "jóáron" ~20-30-ért dualSIM-esek) olcsóbb márkák: Lenovo, Alcatel, Beex, Navon, AKAI, Myaudio (jó ne ilyen nagy márkákra gondoljatok... de igazából azt látom, hogy felzárkóztak a kínai mobil-tablet piacra az átbreandelt cuccosok és erre van "normális magyar" garancia is szemben a kínából rendelt-re)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8211) kovsol válasza maj-viktor (#8210) üzenetére


kovsol
titán

Mi az, hogy pesti tesco? Van kb 10 tesco a városban. :D

May the Force be with you!

(#8212) loosht válasza loosht (#8149) üzenetére


loosht
senior tag

Írtam bang-nak, hogy mi a fr@nc van a csomagommal, már régen meg kellett volna jönnie. Írták, hogy postázták, legyek türelemmel és adtak egy tn-t. Na már most a tn szerint 6-án postázták, de még el sem indult a csomag! WTF?! :W

(#8213) Tamás 72 válasza loosht (#8212) üzenetére


Tamás 72
tag

Nekem még múlt héten azt irták,hogy még egy hét türelmet kérnek mert akkor érkezik be az akksi erre ma törölték a rendelésem csipőből.

Dear Tamás,

Thanks for your choosing Banggood.

We cancelled your order#4262919.

[SKU169384]3.7V 900mAh 3.33WH Li-ion Battery for SJcam SJ4000 M10 Camera due to no reply.

We are arranging to refund US$16.49 to you.

Could you mind checking your account within 48 hours?

Hope you can be satisfied with our services.

If you have any other problems, please feel free to get in touch with us.

Best wishes

Amanda

(#8214) kistrojak válasza maj-viktor (#8208) üzenetére


kistrojak
csendes tag

Kérlek ne szédítsd a népet folyamatosan 1 bolt reklámjával, fél szavakkal említed a további beszerzési lehetőségeket.
Tehát a két bolt, ami csak fél szavakkal van említve:
https://greyvshop.hu/
http://p1cam.com/

Ha csak a "kacat" kategóriát szeretnéd említeni, amit csak a fényezett boltod árul, akkor felesleges bármiféle tesztet csinálnod.

Akinek szüksége van normális, tartós monopodra az ezt vegye, mert megéri. Nem rohad el víz alatt mert kompozit anyagból van, nem törik-hajlik el, telefon tartót is kapsz hozzá. Akár nagyobb fényképezőgépet is elbír. A teleszkópos fajtát nekem 2 hónap alatt tönkre sikerült tennem, elkopott, lötyögött, fordult rajta a kamera vagy éppen a telefon. Ez lassan 1 éve megvan, idén sokat használtam, mégis most is olyan mint az új,

Ára: 3500Ft környékén. Beszerzésben tudok segíteni, nem nagy kaland.
2 típus van, 88 centis és a 123 centis.

KÉP1

KÉP2

KÉP3

KÉP4

[ Szerkesztve ]

...

(#8215) szepsuti


szepsuti
aktív tag

én egy ilyen monopodot használok: Fotopro QP-903L

Százszor jobb, mint az itt felsoroltak eddig. Semmi teleszkóp, semmi csattos macera. Balra forgatom a nyelet kilazul és tudod állítani a méretét, jobb ráhúzod és fixálod. Pillanatok alatt a szükséges/kívánt méretre állítható. Egész nyáron a balcsiba, meg a medencébe ugráltam vele, és bírja a gyűrődést.

[ Szerkesztve ]

(#8216) intercooler


intercooler
őstag

Sziasztok!

Milyen autós tartót ajánlanátok, ami rajt is marad a kasztnin, és nem mozog összevissza? :D
elsősorban ebayről venném :R

(#8217) mijos


mijos
senior tag

Srácok mibe szoktatok renderelni, hogy értelmes minőséget kapjatok, mégse zabáljon sok tárhelyet?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8218) padre71 válasza szepsuti (#8215) üzenetére


padre71
tag

Én is hasonlót használok, 50 cm-es és jobbra-balra mozdulatokkal tudom rögzíteni vagy kiengedni. Osztom azok véleményét akik szerint az 50 cm-es monopod stabilabb. Nem forog el, masszívabb benyomást kelt mint az 1 méteres változat. Szerintem is elegendő ez a hosszúság a nagylátószög miatt. Én itthon vettem 2900 Ft körüli áron karácsony előtt, mert a megbízható külföldi forrásokhoz hasonló áron árulták, így nem kellett a külföldi rendeléssel bajlódni. [link]

(#8219) fotosjani válasza kistrojak (#8214) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Szerintem ez nem a HardverAPRÓ!!!
Egyesek szinte csak reklámozni járnak fel ebbe és az SJ5000-es topic-ba is.

Az Alapelvek szerint

Különösen tiltott
"A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topic csoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni."

Előbb utóbb erre Pompi is fel fogja hívni az érintettek figyelmét.

[ Szerkesztve ]

(#8220) loosht válasza fotosjani (#8219) üzenetére


loosht
senior tag

Szerintem ő semmit sem akart hirdetni, csak megosztotta a tapasztalatát, hogy neki mi vált be. Az meg, hogy priviben valaki megkérdezi tőle, hogy hol vette az más dolog.

(#8221) maj-viktor válasza kistrojak (#8214) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ebben a hsz-emben hol volt 1bolt reklámja!?

Én a magyarok boltok közül kamera vásárlásnál mindig mind3-at megemlítem!
(pontosabban a sima és wifis sj4000 esetén az electropointot... wifis esetén Gery... sima és más sportkam esetén a p1cam-ot... mivel ez a kínálatuk!)

Mondj - mutass még megbízható eredetit áruló boltokat... kutyubazar!? (kaptam képet milyen szép FAKE-t árulnak... szuperstore!? 30napos szállítási határidővel!? köösssz nem - inkább rendeld meg te ebay-ről / fox-bang-geek-ről!)

Monopod-ból meg ha megnézed a p1cam nem árul... Gery meg a vékony fajtát árulja, míg az electropoint mind2-t... (és érdekes módon nem mondva csinált indokkal készült a "teszt"-em, hanem más is ezt tapasztalta, hogy a vékony - hosszú egy nagy szar... még te is elismerted, hogy 2hó után tönkrebasztad)

És még oda írtam, hogy apróhirdetési oldalak - olx-jofogas-vatera... Sőőőt még én is árulok, azt meg se említettem... akkor milyen reklámról beszélsz!? O.o

Akkor beszélhetnél elfogulatlanságról, ha csak és kizárólag azt a bizonyos 1 boltot említeném folyton... az reklám lenne! (meg ha én ezért bármilyen pénzt is kapnék)... akkor igen!
Ezzel szemben pl. settentex fórumtársunk, azért kicsit jobban reklámozza a p1cam-ot, mint én az electropoint-ot... de ebbe én tényleg nem akarok belemenni... ennyi erővel Gery-t meg tiltsuk ki - mert miazhogy ő "egyéni vállalkozóként" SJ4000-et mer árulni és még kommentel is / tanácsokat oszt meg!

Amikor az emberek pár ezer forintot spórolnak megkockáztatva azt, hogy eredeti-e a kamera... hidd el sokan "fillérbaszók", így én a 2 legolcsóbb és legnépszerűbb megoldást említettem meg! Van ezeken felül is... csak azok bőven a 10$felett vannak, ~15$-ért... míg az általam leírtak azok olyan ~6 és 8$-os tételek, amit te írtál az meg ~15$ tétel külföldről... belföldön meg ~3E - 4E Ft körüli tétel!

Tessék "(#8218) padre71" meg a digitalweb-et ajánlja, ami egyébként megsúgom az electropoint-tól veszi (mivel ők nagyker-ként is üzemelnek... hoppácska!

Most tényleg akkora reklámot csináltam!? (kinek is!?), hogy leírtam, hogy ne vegyétek a hosszú vékonyat, inkább a rövid vastagat! Te már képzelődsz is... már boccs!

Ám én rájöttem... a "konkurenciát zavarom"

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8222) fuze


fuze
őstag

Unalmas...

adms.hu | UI Designer

(#8223) CsakaregE válasza nemdan (#8137) üzenetére


CsakaregE
újonc

Szia!

Köszönöm!
Köszönöm!
Köszönöm!
Köszönöm!
Köszönöm!

Sikerült még pont egyet megvenni! 22 pénz el sem hiszem!

Köszönöm még egyszer az infót, király vagy!!!

(#8224) mijos válasza mijos (#8217) üzenetére


mijos
senior tag

Ha valaki ezt megválaszolta utána arra isj öhet a válasz, hogy legfrissebb FW-vel miért csinálja még mindig azt, hogy ha telóval elindítom a felvételt kidobja 10 másodperc után, hogy "SJCAMWIFI" nem kap választ az internettől, majd megszakad a kép a telón, a kamera is befagy, majd magától megint elkezd egy teljesen új felvételt? Ha tudom hogy ennyi sz*pás van ezzel a kamerával, inkább eladom a p*csába. :))

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8225) mm89 válasza loosht (#8212) üzenetére


mm89
őstag

Most live chateltem a banggood-dal, mert ugye a 6-án rendelt kamerám még nem ért ide UK ból, pedig mindenki megkapta már. Kiderült, hogy el se küldték még, mert elfogyott. Persze azóta már van, csak elfelejtették elküldeni!
Erre még meg is kérdezi, hogy szóljon-e a kollégáknak, hogy akkor elküldjék-e? :W
Eszem megáll..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#8226) padre71 válasza maj-viktor (#8221) üzenetére


padre71
tag

Nekem például nincs bajom azzal, hogy valaki különféle boltokat preferál, sőt inkább segítség a témában kezdők számára. Én például az itt írtak hatására rendeltem kiegészítőket (akkut, autós szettet, mellpántot) az electropoin-tól, mert csak minimálisan kerültek többe, mintha külföldről rendeltem volna hosszú szállítási idővel. Nem is hallottam korábban erről a cégről, így a topik nélkül biztos nem találtam volna rá a webshopjukra. (Nekem például az is tetszett bennük, hogy az e-mailben feltett kérdéseimre egy-két órán belül válaszoltak, szemben sok webshoppal, ahol vagy napokig tart vagy le sem sz*nak.)
De rendeltem már a digitalwebről is, náluk is akciós kiegészítőket, mert akkor a postaköltséggel ővelük jöttem ki olcsóbban.
Szerintem ha megosszuk egymással a tapasztalatainkat, ajánlunk boltokat, forrásokat, azzal nem sértünk senkit. Úgy is mindenki maga dönti el, honnan vásárol. Lásd, a sok tanács ellenére így is naponta találkozhatunk olyanokkal, akik ezer forint spórolás reményében bevállalják a bizonytalan vagy kamu forrásokat. Az Ő döntésük. Viszont van akik értenek a jó szóból. :)

[ Szerkesztve ]

(#8227) loosht válasza mm89 (#8225) üzenetére


loosht
senior tag

Te jó ég! :W Én is most chateltem velük. Nekem 6-án elküldték és már meg kellett volna kapnom. Természetesen azt mondták, hogy legyek türelemmel, majd érkezik. Közben 5, ismétlem 5db Kínából január 12. és 15. között rendelt csomagom már megérkezett. Messze van ez az Anglia...

[ Szerkesztve ]

(#8228) kistrojak válasza fotosjani (#8219) üzenetére


kistrojak
csendes tag

Az egyesek nem én vagyok. Tapasztalatokat osztottam meg, és egy árat, amibe került nekem.

Leírnád pontosan, hogy melyik szavam utal arra, hogy nekem ilyen van, és el is szeretném adni? Csak azért mert eszem ágában sincs eladni az enyémet, és nem is rendelek senkinek. A "Beszerzésben tudok segíteni, nem nagy kaland." mit jelent neked?

...

(#8229) maj-viktor válasza kovsol (#8211) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDD
Bocsi - jogos! Úgy értettem, hogy a közelemben 2db van... azért nem fogok elmenni mind a 10 Bp közeli Tescoba.. max. a közeli 2-be megnézem!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8230) kistrojak válasza maj-viktor (#8221) üzenetére


kistrojak
csendes tag

Hihetetlen egy ember vagy. Komolyan mondom olyan vagy mint egy politikus.

...

(#8231) GeryGreyhoun válasza intercooler (#8216) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Nekem van 3000-ért, autópályán teszteltem oldalablakra tapasztva, és nem esett le: [tesztvideó]

(Ha már szóba került ez a reklámtéma: egy ilyen válasz annak számít? Mert végülis releváns választ adok egy kérdésre, és akkor is belinkelhetném ezt a videót, ha nem én csináltam volna, mert szerintem szépen demonstrálja, mit tud ez az autós tartó... Amúgy - ahogy a blogbejegyzésben is írtam - a videót eleve azért forgattam le, mert itt kérdezte valaki, hogy mennyire erős a tapadókorong :) És ha már reklám, az aláírás annak számít?)

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#8232) maj-viktor válasza kistrojak (#8230) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nem te vagy az első / sem utolsó, akit sikeresen sikerült "magamra haragítanom" itt a fórumon - pláne ebben a topikban... mert nem tetszik a stílusom vagy egyéb ok miatt!
De szerencsére te a kisebbség vagy és a többség örül a "tanácsaimnak"...

(#8231) GeryGreyhoun
Igen! Te kőkemény reklámozó vagy! Szóval ásd el magadat! :D

(bár én amonodó vagyok, inkább ilyenek írjanak, mintsem csak a "spammer reklámozók", akik csak annyit mondanak vedd a cuccost tőlem... de semmit pluszt nem adnak érte... értsd tanácsot / reklámvideó (azért a te videód annak fogható fel) / vagy ha nem "hivatalos bolt", akkor akár garancia... akár névre szoló ÁFA-s számla, stb.
De úgyis lesz valaki akinek bőki a csőrét, hogy te kommentelsz... nézz meg engem én nem vagyok egyik bolt sem... mégis kapom a savat, hogy merem ajánlani az electropoint-ot vagy akár téged, akár a p1cam-ot)

Én az aláírásokból is kitiltanám a reklámokat.. sőt minden linket! Miazhogy szólásszabadság van és mindenki azt írogathat oda amit akar... miért nemcsak "idézeteket" lehet odaírni!? :DDD

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8233) kistrojak válasza GeryGreyhoun (#8231) üzenetére


kistrojak
csendes tag

Majd jön MÁJ és megválaszolja a megválaszolni valót, csak éppen még beleírja a "boltot" pár sorba.
Lehet minden említés után kap 100Ft-ot :)

...

(#8234) maj-viktor válasza kistrojak (#8233) üzenetére


maj-viktor
őstag

:DDD
Pontosan... viszont csak 10Ft-ot kapok ha leírom...
:DDD

Ám viccen kívül neked valami "bajod van"!? Paranoiás vagy!? Vagy miért látsz bele dolgokba olyat, ami nincs is!?

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8235) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A topikban való reklámozásról. Nehéz meghúzni a határt, főleg, hogy tudjuk, hogy vannak itt többen a topikban akiknek vagy kötődésük van valamelyik bolthoz, vagy maguk üzemeltetnek boltot ahol kamerák, kiegészítők kaphatóak. Az nem lenne szerencsés, ha önreklámozásról szólnának a hozzászólások (akinem nem inge ne vegye magára, nagy általánosságban írtam), viszont ha felmerül egy kérdés, hogy ki milyen kiegészítőt használ, ki mit ajánl erre vagy arra a célra, akkor ezért szoktunk ajánlani termékeket és helyeket ahol be lehet szerezni. Próbáljuk meg ezt az egészséges keretek között tartani, a fórum alapelveit szem előtt tartva. Köszönöm!

Amúgy meg fölpöcköltétek az érdeklődésemet ezzel a Sony AS20 kamerával, így kiugrottam a Tescoba (Dunakeszin, de mind1, mert már nincs nekik) és vettem.

Vicces volt a műszaki eladó kollega, mikor meghallotta mit akarok venni: - "De jó, végre valaki! Ez egy 60 ezres kamera, amikor 45 ezerre volt leakciózva, addig nézegették nagyon az emberek, most, hogy 22 ezer meg nem kell senkinek" :) - ennek persze némiképp ellentmond, hogy tegnap pesten ahol jártam már nem volt csak a hült helye.

Szóval majd csinálok egy kis összehasonlítást az SJ4000-rel. Alapvetően magam számára az SJ4000 féle (GoPro like) kialakítást jobbnak találom (mellkasra rögzítés miatt pl.), ezért nem volt annyira szimpatikus ez a Sony, de ennyiért megéri kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#8236) maj-viktor válasza Pompi (#8235) üzenetére


maj-viktor
őstag

Bazzeeee! De hülye vagyok... hát itt is van Tesco (még ez lenne a legközelebb)
Én barom meg "csak" a Váci úti és Bécsi úti-ba voltam...
Najó eskü annyira "felb*sztok"... hogy végig megyek az összes pesti tesco-n... benzinpénz nem számít! xDDD

Ám valszeg én túl lusta vagyok ehhez... elmentema közeli 2-be azt jóvan

Ám ha lehet gyertek át az "olcsó sportkamera" topikba SONY AS20 ügyileg... pls
http://prohardver.hu/tema/olcso_sportkamerak_gopro_alternativak/friss.html

Ám tényleg köszönjük a tippet "nemdan" fórumtársunknak... bár én nemtudtam venni, de aki tudott venni, az örül, mint majom a farkának gondolom... mert 23E-ért tényleg nem pénz érte!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8237) fotosjani válasza kistrojak (#8228) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Akinek nem inge, ne vegye magára ;)
Nem baj ha én nem megyek bele ennek a témának a kivesézésébe.
Hiszen ez egy szakmai fórum.
Az a szerencsénk hogy Pompi igazán megértő.
Más topikban már rég figyelmeztetések és hozzászólás törlések történtek volna.

(#8238) concrete4 válasza maj-viktor (#8236) üzenetére


concrete4
tag

Szintén zenész.. :D

"csak" a Váci úti és Bécsi úti-ba voltam...

Én is..eszembe nem jutott hogy Dunakeszin is van.Pedig voltam már ott régebben...

:W

(#8239) mijos válasza mijos (#8224) üzenetére


mijos
senior tag

azért az vicc, hogy hibás felvételeket csinál az sjcam, és gépen is befagy tőle a médilejátszó, sőt még a vegas pro is...

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8240) fuze válasza GeryGreyhoun (#8231) üzenetére


fuze
őstag

Ennél a videónál mik voltak a beállításaid? Utómunka van? Köszi :) Főleg az ég miatt kérdezem, mert az eléggé természetesnek tűnik.

adms.hu | UI Designer

(#8241) GeryGreyhoun válasza fuze (#8240) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Csak annyi, hogy a white balance-ot "cloudy"-ra állítottam, az automatikus beállítással nagyon kékesek a felvételek, de amúgy utómunka a time remapping-en kívül nincs az anyagon.

tomanovicsgergely.hu

(#8242) fuze válasza GeryGreyhoun (#8241) üzenetére


fuze
őstag

Szuper, köszi!

adms.hu | UI Designer

(#8243) Pompi válasza mijos (#8239) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Még mindig ugyanazzal a kártyával használod a gépet?

Feel Good Inc.

(#8244) Bobyjack válasza Pompi (#8235) üzenetére


Bobyjack
senior tag

A két kamera képminősége között látsz különbséget? Ezt mindenkitől kérdezem, akinek van SJ4000-re is. Gondolkodtam a WiFis SJ4000 megvételén, de WP8-ra nincs ahhoz app, ehhez a Sonyhoz meg lenne. Bár lehet, hogy nem sok értelme lenne hajkurászni már őket mert elfogytak...

(#8245) sambenez válasza mijos (#8239) üzenetére


sambenez
addikt

Ha nem a memkártya a ludas, lehet kifogtál egy hibás kamerát. Próbáld meg gariztatni.
Elég hülye dolog 1 kamera alapján az összes SJ-t leszarozni, pláne mert a többségnek semmi gondja nincs vele.

(#8246) Pompi válasza Bobyjack (#8244) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Még nem foglalkoztam vele, úgyhogy majd este / holnap fogok tudni erre válaszolni.

Feel Good Inc.

(#8247) mijos válasza sambenez (#8245) üzenetére


mijos
senior tag

Felvettem 5 kisvideót a kamerával, azért 5 mert kifagyott folyamatosan. Végre lejátsza a videókat, fagyás nélkül, viszont vegas pro állandóan befagy a rossz videóktól, sőt még renderelni sem tudja = kidobott órák munkája az egész.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#8248) Pompi válasza mijos (#8247) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mivel többünknek van a topikban (sőt a jelek szerint a világon) SJ4000 kamerája, akik megelégedéssel használjuk, ugyanez igaz lehet vegas viszonylatban is, mégis milyen végkövetkeztetést vonsz le a dologból? Nem merült fel benned, hogy 1. rossz a kamerád 2. rossz a memória kártyád 3. hibás, nem jól telepített a vegasod 4. egyéb ok, ami a te rendszeredben van.

Úgy néz ki innen távolról a hozzászólásaid alapján, hogy ezzel a kamerával való felvétel és számítógépes feldolgozás valamiért meghaladja a képességeidet (lehet ez rajtad kívül álló okok miatt), de azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

És még a válaszolás képessége is hiányzik úgy néz ki, de még egyszer megkérdezem: ugyanazt a memória kártyát használod még mindig a kamerában?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#8249) nemdan


nemdan
senior tag

SJ tartóval :))

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#8250) dbala válasza nemdan (#8249) üzenetére


dbala
tag

Ilyennel csináltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.