Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#893) atainprison válasza Mr_no_Name (#884) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem írtad a Lady Butterflyról, hogy megölhetetlen? Javaslom olvasd vissza a 866. hsz-edet.
Az tény, hogy ezt már én tettem hozzá "Te is és az a sok ember is, aki videót csinálta róla, mind csaltak". Erről nem is állítottam, hogy te mondtad. Értelmezéssel vannak gondok...
Ebben a játékban is van igen keményen taktika, semmivel sincs kevesebb, mint a DS-ben, csak neked úgy tűnik ez még nem esett le. A DS-ben van egy csomó féle build ez tény, azonban egy végigjátszás során csak egy félére gyúrsz rá, hibába van egy rakás. Ebben a harcrendszer miatt nem lehet behozni több féle fegyvert, páncélt, statokat, itt nem ezen van a hangsúly. Szóval ezekre ne is várj, mert nem lesz. Az igaz, hogy a buildek hiánya miatt kevesebb az újrajátszási lehetőség, mint a DS-ekben, de ez csak azoknak gond, akik a DS-ben is 63 féle builddel végigjátszották. Személy szerint engem ez sosem vonzott, de tudom, hogy sokan vannak, akiknek ez bejön.
Én elhiszem, hogy ez a játék sok embernek túl nehéz és nincs türelme hozzá, több ilyen ismerősöm is van, akik emiatt kihagyják ezt a játékot, de ők férfiasan bevallják, hogy ez nem az ő világuk és nincs is ezzel semmi probléma. A szánalmas inkább az, amikor az emberek azért szarozzák a játékot, mert túl nehéz nekik és arra fogják, hogy nem működnek a gombok (ugye ez ismerős), bugos, stb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.