Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) #10186752 válasza YAKEN (#700) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ot egyelore kihagytam, konnyunek tunik, pedig nagyon nem az. Gondolom semmi trukkje, csak jol kell csinalni.

[ Szerkesztve ]

(#702) YAKEN válasza #10186752 (#701) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Egy jó 8-10 halálom biztos volt nála és igen, nem jöttem rá semmi trükkre ellene a jó védéseken kívül, de a divine confetti azért dob a sebzésen ellene.

[ Szerkesztve ]

(#703) sp8787 válasza YAKEN (#702) üzenetére


sp8787
addikt

Ez melyik O'rin, aki a Corrupted elott van vmivel ha jol emlekszem?
Siman vissza lehet csalni es nem csinal semmit ugyhogy csak pufolni kell Confetti-vel.

(#704) atainprison válasza YAKEN (#697) üzenetére


atainprison
senior tag

Sculptornál vissza lehet kérni a Charmot viszont újra leadni, ha jól tudom már nem lehet.

(#705) Imilenni


Imilenni
addikt

Kezdek paranoiás lenni. Kifejlesztettem direkt a levegőben alkalmazhato L1 funkciót. Nos, szökőévente egyszer működik Genichiro-nál.
Most RNG-hez vna kötve mikor megy és mikor nem? :U

Press "F" to pay respects.

(#706) atainprison válasza Imilenni (#705) üzenetére


atainprison
senior tag

Semmi rng nincs benne.

(#707) Imilenni válasza atainprison (#706) üzenetére


Imilenni
addikt

Akkor nem értem, kétlem hogy ha egyszer sikerül, aztán két perc múlva meg már nem :DDD
Kétlem hogy két perc alatt annyit romlott a reflexem.

Press "F" to pay respects.

(#708) YAKEN válasza atainprison (#704) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Köszi, vissza is kértem. Azért túlzásba nem kell esni a nehézséget illetően. :D

(#709) Yodamest


Yodamest
addikt

Én is elkalandoztam este, hagytam egyelőre a főbosst, visszamentem leöltem 2 minibosst, fejlődött a vitám, (így már 16) most meg a démonnál vagyok. Ez se lesz egy könnyű menet, de már csak ez a 2 boss maradt a játékban, szóval vagy anál vagy orál. :DDD

(#710) atainprison válasza Yodamest (#709) üzenetére


atainprison
senior tag

Nekem a démon volt a legnagyobb szívás a játékban. Ha meg szeretnéd kicsit könnyíteni a harcot vele, akkor használd a fütyölős protézis Malcontent fejlesztett változatát, azzal be tudod párszor stunnolni, illetve a pajzsos fejfedő tűz elleni fejlesztése is igen hasznos.

(#711) pomk


pomk
őstag

Lady Butterfly 3 este óta próbálkozom vele, megnéztem pár videót, megvan hogy hogy kellene megölni. Az első szakasz már többségében megy, de a második... Ott annyi mindenre kell figyelni... Ha a minionokra figyelek Lady sebez, ha a pillangókra szintén, ha a Lady-re akkor meg a minionok vagy a pillangók... Valami tipp, technika ami megkönnyíti a harcot. Az Iglos zsenge tavaszi zöldborsó már rég elfogyott. :)

(#712) YAKEN válasza Yodamest (#709) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Akkor azért még bőven akadnak összegyűjtésre váró prayerek. Én pl. 19vitalityn voltam plusz 2 prayer mikor végeztem.

(#713) BOBAKILL válasza pomk (#711) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én a 2.fázisban, mikor előjönnek a szellemek akkor elkezdtem körbe szaladni, távol a nyanyától úgy hogy lehetőleg egy irányból jöjjenek felém a szellemek. Mikor előjönnek a csillagok akkor bebújok egy oszlop mögé jó szögben és megvárom míg becsapódnak a sugarak az oszlopba. (ha nemsikerül akkor szaladj körb-körbe) Akkor már jön is a nyanya. Utána ugyanúgy mehet a dodge+R1 kombó, de néha még egyet kell dodgeolni oldalra vag ymögé a csillagos sebzést elkerülendő.
Ezt eljátssza még egyszer és elvileg utána már le tudod verni a posture-jét teljesen. Lényeg hogy folyamatosan támadd.
Alternatív mód: mikor előjönnek a szellemek, bemész középre és ellövöd a snap seedet. Bizonyos sugárban hat csak. Akkor eltűnnek a szellemek.

[ Szerkesztve ]

(#714) Redcaster válasza BOBAKILL (#713) üzenetére


Redcaster
őstag

+shurikennel meglőni őt amikor a levegőben van lehetőleg nem szemből, mert azt blokkolni tudja.
Más:
Vannak titkos ajtók/falak a játékban mint a DS-ben?

(#715) Yodamest válasza YAKEN (#712) üzenetére


Yodamest
addikt

Fuh az jó sok akkor 14 miniboss kimaradt nálam. Bár nem mentem erre rá direkt, tehát aki jött szembe azt elkapáltam, de nem néztem utána ennek. Azt tudom, hogy headlesst nem öltem még, de az nem is dob ilyen itemet, illetve van 2 hely ahol küzdöttem a hollowot dobáló mágus genyával, de végül nem győztem le.

(#716) #10186752


#10186752
törölt tag

Platinához az összes miniboss kell?

(#717) atainprison válasza #10186752 (#716) üzenetére


atainprison
senior tag

Van egy olyan trófea, hogy el kell érned a max. Vitality-t, szóval csak azok kellenek, amik prayer bead-et dobnak. Külön a minibossokra szerintem nincs trófea. Viszont van olyan boss, ami nem kötelező, de jár a leölésért trófea.

Yodamest: Nem csak miniboss dob prayert, szóval nem feltétlenül hagytál ki annyi minibosst.

[ Szerkesztve ]

(#718) BOBAKILL válasza Redcaster (#714) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tényleg azt kifelejtettem.. :B Köszi

(#719) atainprison válasza atainprison (#717) üzenetére


atainprison
senior tag

Amúgy összesen 40 db prayer van a játékban, tehát 10 nyakláncot lehet összerakni (20 lesz a max Vitality).

Redcaster: vannak titkos átjárók a játékban, de nem túl sok (kb. 4-5 db).

[ Szerkesztve ]

(#720) SemmerFH válasza pomk (#711) üzenetére


SemmerFH
tag

Én a "felülpörgős" spec. támadást spammoltam nála végig mind a 2 fázisban. Elsőben meg sem tudott ütni, a másodikban meg 2 heal-el lehoztam.

PSN: SemmerFH

(#721) BOBAKILL válasza atainprison (#719) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ugyanúgy rá kell ütni mint a DS-ban? Láttam egy titkos ajtót a "shrine" közelében ahova gonodlom valami ninjutsu skill kell agy valami ilyesmi.

(#722) Yodamest


Yodamest
addikt

storyval kapcsolatban sok minden nem világos még: akitől a prostetic fejlesztéseket vesszük Geppetto bácsi, nálam már nincs a helyén. Ő ki voltaképpen? Ő a főboss? nem vágom.

Árusoktól akitől lehetett megvettem a prayer cuccost, szerintem a titkos ajtókat nem fedezgettem fel eléggé, kb 1-re emlékszem.

(#723) atainprison válasza BOBAKILL (#721) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem úgy működik, mint a DS-ben. Itt a "hug wall"-t kell nyomni (falnak lapulás), a megfelelő helyen. Az az átjáró Genichiro után Kuro szobájából válik elérhetővé.

(#724) atainprison válasza Yodamest (#722) üzenetére


atainprison
senior tag

Sztorival kapcsolatban nekem sem világos minden. A vaatividya nevű Youtube csatornát ajánlom figyelmedbe, ő a Fromsoftware lore király :) . Szépen lassan Sekiroról is fogja csinálni a lore videókat.
A Sculptor azért nincs már a helyén, mert belőle lett a Demon of Hatred.

(#725) #10186752 válasza atainprison (#719) üzenetére


#10186752
törölt tag

Akkor még van mit néznem, jelenleg 14-en állok.

(#726) #10186752 válasza BOBAKILL (#721) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem. Az egy átjáró Ashina Castle-be, ahova később Emma a templomból felköltözik.

(#727) Anti-Hero válasza pomk (#711) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

https://youtu.be/ilurpY9Nt0g

Nàlam ez működött.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#728) Redcaster válasza BOBAKILL (#721) üzenetére


Redcaster
őstag

Én eddig egy ilyen ajtót találtam a nagy harang közelében, mögötte egy Headless-el... Nagyon gyorsan ki is mentem onnan, majd ha rájövök hogyan győzzem le, majd visszanézek.

(#729) #10186752 válasza atainprison (#724) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én már sok BB-videót néztem, de a srác elmehetne hipnotizőrnek, olyan hangja van.

(#730) pomk válasza SemmerFH (#720) üzenetére


pomk
őstag

Köszi mindenkinek a tippeket!

Az az, amikor előre szaltó után karddal vág egyet előre? :DDD

(#731) BOBAKILL válasza pomk (#730) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Majd este rakok fel videót az én verziómról, ami sima dodge. Nem feltétlen kell ez a skill. Valamelyik verzió biztos kézre áll majd neked.

(#732) SemmerFH válasza pomk (#730) üzenetére


SemmerFH
tag

Jaja. Az az.

PSN: SemmerFH

(#733) Imilenni


Imilenni
addikt

Összeszedtem az összes Healing magot, fel is upgradeltem.
Viszont trófeát nem kaptam meg. Mi lehet a baj? (A ninjutsu-t pl megkaptam)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#734) atainprison válasza Imilenni (#733) üzenetére


atainprison
senior tag

Akkor most összesen 10 gyógyítós cuccod van? Ha igen akkor nem tudom miért nem kaptad meg.

(#735) Imilenni válasza atainprison (#734) üzenetére


Imilenni
addikt

Egyet elhagytam, de meglett.
Csak abból indultam ki hogy a videóban 9-et talál meg :B

Press "F" to pay respects.

(#736) #10186752 válasza Imilenni (#733) üzenetére


#10186752
törölt tag

Healing magot felupgradelni? Valamiről lemaradtam? :F

(#737) BOBAKILL válasza #10186752 (#736) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Van olyan skill, sztem arra gonodolt.

(#738) atainprison válasza BOBAKILL (#737) üzenetére


atainprison
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy összeszedte a játéban található 9 Gourd Seed-et és elvitte Emmanak, aki így növelni tudja a Healing Gourd számát (összesen max 10 lehet nálad).

(#739) #80123904 válasza Imilenni (#733) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én a protézises acsit nem kaptam meg (ami automatice jár, amikor megkapjuk az alap protézist). Szóval sajnos vannak olyanok, hogy beragad 1-1 acsi/trófea.

(#740) Imilenni


Imilenni
addikt

Igen, úgy értettem hogy összeszedtem és a csajnál is leadtam már.

Egyébként sosem tudtam hasznosan használni a becsúszást. Hát a Demon of Hatred-nél különösen hasznos. :))

Press "F" to pay respects.

(#741) Yodamest válasza #10186752 (#736) üzenetére


Yodamest
addikt

Felupgradelés nálam az, hogy kiteszi hozzá az erre vonatkozó passzív skilleket, amik miatt többet töltenek vissza az estusok. Ugyan az, mint a DS3-ban az undead bone shard, amivel upgradelted az estust, hogy többet healeljen. Nálam jelenleg ez 3-as szinten áll és szerintem ez a max. (2 talentból van meg, 1 et pedig valamelyik minibosstól kaptam pluszba)

Imilenni de what? nekem 9 darabom van, akkor úgy lehet meg a 10. hogy elmegyek Emmához és ő 9 + 1 akcióba csak úgy hozzáteszi a 10.-et?

[ Szerkesztve ]

(#742) atainprison válasza Yodamest (#741) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem, az elején kapod Kurotól az 1 db Healing Gourdot. Plusz megkeresed a 9 db Gourd Seedet és úgy lesz a végén 10 db Healing Gourdod.

(#743) #10186752


#10186752
törölt tag

Azt hiszem en elakadtam. Corrupted monk szellem lement tegnap, az zsakutca, nem tudom merre kene mennem. :(

(#744) sp8787 válasza #10186752 (#743) üzenetére


sp8787
addikt

Csak tippelek mert en ott tartok. :DDD Guardian Ape megvolt?

(#745) Imilenni válasza #10186752 (#743) üzenetére


Imilenni
addikt

Kavics megvan akkor. A virágot felszedted? Ha igen vissza kissráchoz.

Press "F" to pay respects.

(#746) sp8787 válasza Imilenni (#745) üzenetére


sp8787
addikt

Ha felveszed azt a viragot akkor onnan mar nincs visszaut. Jol tudom?

(#747) #10186752 válasza #10186752 (#743) üzenetére


#10186752
törölt tag

Megtalaltam sajnos: Ape.

(#748) #10186752 válasza sp8787 (#744) üzenetére


#10186752
törölt tag

Most kuzdok vele.

(#749) Imilenni válasza sp8787 (#746) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem inkább amikortól leadod.
Pontosan nemtudom én sem.
Én úgy csináltam hogy először Mortal Sword, aztán mentem leadni őket.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#750) sp8787 válasza #10186752 (#748) üzenetére


sp8787
addikt

Nem veszes egyebkent.Elsofazisban felgyujtod a segget. :DDD
A masodikban meg csak ki kell bait-elni tole egy bizonyos tamadast amit deflectelni kell es akkor staggerelodik egy idore,de ahhoz elotte kell egy par parry.Tipikus turelemjatek. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.