Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) BOBAKILL válasza Rony949 (#1600) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem mondom hogy kiábrándultam a Sekiroból de még egyszer nem játszom végig. Az utolsó bossharc is kész agy**asz nem is beszélve az opcionális bossról. Az új terület tetszeni fog. :DDD
Nagyon tetszik a megvalósítás de látszik hogy csak töltelék játék az Elden Ring előtt.

(#1602) Rony949 válasza BOBAKILL (#1601) üzenetére


Rony949
őstag

Na tölteléknek nem mondanám, annál azért értékesebb alkotásról van szó.

Ha felmerül a "töltelék" szó, akkor inkább gondolnék a Dark Souls 2-re, na az töltelék. Minőségileg az a legrosszabb FromSoft játék.

(#1603) sir0cco válasza BOBAKILL (#1601) üzenetére


sir0cco
tag

+
Nekem is ez jött le.

(#1604) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Kellett volna legalább 2 tartalmas dlc mint pl. a Nioh-nál. Már én sem fogom többet elővenni.

(#1605) cyberkind válasza YAKEN (#1604) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem túl nehéz, de inkább nehezen, vagy rá se érzek a játékra, nem egy DS vagy BB na.

Paranormal Cocktivity

(#1606) Rony949


Rony949
őstag

Sikeresen kijátszottam a játékot. Az utolsó boss belekerült vagy 1-másfél órámba, de végül csak meglett. A játék 80%-át nagyon élveztem, nagyon izgalmas és üdítő volt ez a Dark Souls-tól teljesen elkülönülő harcrendszer. A bossoktól és mini bossoktól már a játék vége felé szinte teljesen kiégtem. Főleg a Shichimen Warrior és a Headless ismételtetése zavart a legjobban.

Lenyomok még egy NG+ végigjátszást, utána egy időre "polcra rakom" a játékot.

(#1607) Šolaire válasza Rony949 (#1606) üzenetére


Šolaire
veterán

Headless azt nagyon nem szerettem. Egyébként a játék világa zseniális szerintem.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1608) sir0cco válasza Rony949 (#1606) üzenetére


sir0cco
tag

Végül sikerült nekem is kipergetni de a bagoly (atya) harc rendesen próbára tette a velem szemközti radiátor és a régi x360as joyom fizikai állapotát. Istenem, hogy pattant le róla....
Egész biztos, hogy nem lesz ng+ :DDD
Imádom DS szériát de ez vmiért full rage game volt végig nekem.

/Az uccsó bosson csodálkoztam viszont/

[ Szerkesztve ]

(#1609) syabi001


syabi001
csendes tag

Olvasgatva a hozzászólásokat, nem értem , hogy miért kérik sokan számon a játékon az RPG elemeket, amikor ez egy akció játék...

(#1610) sir0cco válasza syabi001 (#1609) üzenetére


sir0cco
tag

Jahm, hát valahol olvastam is , hogy a fejlesztők tenchu részeként tekintettek rá egy időben legalábbis nagy hatással volt rájuk.
Az a játék meg nem épp rpg mint tudjuk.

(#1611) syabi001 válasza sir0cco (#1610) üzenetére


syabi001
csendes tag

Az én szememben nagyot nőt a From a Sekiroval. Valaha volt egyik legjobb harcrendszert tették le az asztalra. Nagyon értenek a videojáték készítéséhez.

(#1612) Rony949 válasza syabi001 (#1611) üzenetére


Rony949
őstag

Jaja. Jelenleg a From és a Platinum Games játékai a kedvenceim, ha akciójátékra vágyom, ezek ketten nagyon egyedi és szórakoztató programokat csinálnak. :)

(#1613) Ronam


Ronam
addikt

Nem tudom megölni ezt a tetves Guardian Ape-t. Az első fázis még nagyjából megvan, de a másodikban folyton legyak, rohadtul idegel 😂. Valami tipp esetleg?

(#1614) Ronam válasza Ronam (#1613) üzenetére


Ronam
addikt

Sikerült.

Megvártam amíg elterül, és akkor kezdtem el kaszabolni, így egyszer sem ért hozzám a 2. körben :).

(#1615) Rony949 válasza Ronam (#1614) üzenetére


Rony949
őstag

Látod, meg lett az. :)

(#1616) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Én is ezzel tépázom most az idegeim :W Bár eddig annyira nem is vészes, igaz nem is tartok még sehol. Most kellene mennem Genichirohoz (vagy nem), de helyette már mindenfelé is elkószáltam, megvan a negyedik nyaklánc is. Már a Gun Fortnál jártam. Próbálom javítani az esélyeimet, nah. :U
A terv az, hogy ha nem kapok idegbajt akkor kiszedem az összes achit. Most jól értem, hogy ha nem trükközök a mentésekkel akkor ez négy végigjátszást jelent? Aki már túl van rajta az mit ajánl? Úgy gondoltam elsőre kimaxolom amit lehet, utána már csak célirányosan megyek, a Shura lesz az utolsó. Azért ha jól saccolom mégiscsak normálon a legegyszerűbb az összes bosst is megcsinálni.
Bár kissé macerásnak néz ki a Dragon's Homecoming befejezés :Y

(#1617) Rony949 válasza Shadowguard (#1616) üzenetére


Rony949
őstag

Így van, achievement kimaxoláshoz NG+ kell.

(#1618) cyberkind


cyberkind
félisten

Na én kb maximum így játszom kézzel, ha minden optimális, durva. :Y
[link]

Elkezdtem újra tolni a játékot, úgy néz ki jobban ráéreztem mint előtte, de qrva nehéz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#1619) Rony949 válasza cyberkind (#1618) üzenetére


Rony949
őstag

Amíg Pong kontrollerrel nem játssza ki, addig itt ne menőzzön ez a gyerek! ;]

(#1620) Shadowguard válasza Shadowguard (#1616) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Tegnap este meglett Genichiro is, kicsit nyakatekerten haladtam: előbb öltem meg a Corrupted Monkot, mint őt (a headlesseket kivéve minden miniboss halott) :DDD Az mondjuk egy jó kis csata volt divine confetti nélkül. Ami volt azt mindet ellőttem, de olyankor bennem volt, hogy sietni kell, mert lejár és kapkodtam. Szóval a végén egy laza negyedórás fight lett belőle, cserébe csak egyszer megütni. És akkor is csak azért, mert kapkodtam :((( Igen, tudom, hogy ki lehet cheese-elni, de elsőre mindenkit csak szépen szabályosan.
Este majomkodok :O

Kis megerősítést kérnék: a döntésig nyugodtan kalandozhatok, nem fogom elbukni egyik befejezés lehetőségét sem, ha nem hallgatózok meg beszélgetek folyton mindenkivel, ugye? Annyit találtam, hogy a Holy Chapter: Infested korábban megszerezhető, azért kalandoztam el mindenfelé, de a többiről nem ír konkrétumot.

[ Szerkesztve ]

(#1621) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

40 óra után lassan a végére érek a játéknak, hát nem kapkodtam el. :N Még a Demon van hátra és persze az endboss. Minden minibosst is összeszedtem, annyira nem voltak vészesek a headlessek se, mint előtte gondoltam.
Erősen gondolkozok rajta, hogy elsőre a Purification endinget csináljam, mert a második father harcra potom három négy ment rá. Viszonyításképpen első találkozásnál harmadik nekifutásra lett meg, a majom szintén, a duplamajom pedig elsőre... Élőben már a corrupted monk sem okozott gondot.
Aztán hogy a maradék két boss mennyi idő lesz... Majd utána eldöntöm akarok-e mentésekkel trükközni (működik az PC-n egyáltalán? ) :U

(#1622) Shadowguard válasza Shadowguard (#1621) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Bár más nem is igazán ír ide, de azért megosztom a" befejezést":
Tegnap este a végére értem a játéknak. A steam szerint 44 órába telt az első végigjátszás, de akkor is sikerült. Minden bosst legyőztem (szabályosan, cheese nélkül) aki elérhető volt a hosszabb útvonalon és összeszedtem amit csak lehetett.
Azért az utolsó két csata (vagy inkább csak Isshin) alaposan megtépázta az idegeimet. A Demon of Hatredre nagyrészt sikerült magamtól rájönni, de amikor néztem hozzá egy videót a P3 miatt... Hát akkor röhögtem nagyokat (nem a cheese-re gondolok, én umbrella és sérülés nélkül jutottam el rendre a P3-ig). Síppal, sapkával szinte triviális, az én módszeremmel összehasonlítva...
Isshin már érdekesebb. Az első két fázist elég hamar begyakoroltam, de a harmadikra (a lándzsás kör) egyszerűen nem sikerült rájönnöm. Néztem videót hozzá, még azzal együtt se. Első két fázis már legtöbbször sérülés nélkül ment, a harmadikban meg rendre haltam. A végén ez alapján oldottam meg a harcot. És miután végre eljutottam P4-ig elsőre meg is lett. Szerintem még a szomszédok is hallották a végét :U Végül maradt az eredeti terv, a Dragon's Homecoming endinggel. Azért ebben mintha benne lett volna a folytatás/DLC lehetősége, vagy csak nekem tűnt úgy?
Tegnap még kezdtem egy NG+-t is, azért érezhetően gyorsabban lehet már itt haladni. Három óra után halott volt a Corrupted Monk. Meg egyszer én is, amikor elbíztam magam és hagytam az ogrénak (!), hogy elkapjon. A rohadék úgy vágott be a szakadékba, hogy csak pislogtam. :Y

(#1623) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Itt a vége, többet látni se akarom :D

(#1624) Rony949 válasza Shadowguard (#1623) üzenetére


Rony949
őstag

Naaa....azért annyira nem lehetett rossz élmény. :D

(#1625) Shadowguard válasza Rony949 (#1624) üzenetére


Shadowguard
senior tag

A harmadik végigjátszásnál már nagyon untam mikor az utolsó pár skill-pontot farmoltam ki. A Shura endinghez tartozó úton már csak végigszaladtam. És Isshint mindkét változatban utálom :((

(#1626) Imilenni


Imilenni
addikt

1 év alatt sem oldódott meg a DS4Windows-al lévő probléma, mégpedig hogy non-stop forog a kamera........
Erre tudtok megoldást?
Komolyan agyam eldobom, hogy még most se működik :W

Press "F" to pay respects.

(#1627) Ronam válasza Imilenni (#1626) üzenetére


Ronam
addikt

Ezt próbáld meg

(#1628) Imilenni válasza Ronam (#1627) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem megy :(
Kész vicc.
Már Wint is újrahúztam, konkrétan az egész gépem kicserélődött azóta, és nem jó.
Másik DS4-el is néztem és úgy se jó :(((

Press "F" to pay respects.

(#1629) Imilenni válasza Imilenni (#1628) üzenetére


Imilenni
addikt

Steamen keresztül próbáltam a controllert beállítani, Dark Souls III-al működik rendesen, a Sekiróval nem! :O

Press "F" to pay respects.

(#1630) Šolaire válasza Imilenni (#1629) üzenetére


Šolaire
veterán

[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1631) xsipi78


xsipi78
tag

Szevasztok. Első From Software játékom a Sekiro. Előtte a Nioh-t toltam végig Dlc-k nélkül.
A Sekiroban most a sneak eyed mini bossnál tartok de egyszerűen nem érzem hogy mit csinálok szarul. Eddig aránylag simán eljutottam de ez most megakasztott. Már vagy 15x nekiszaladtam de nem jutok vele dűlőre.
Már a youtube videokat is böngésztem de nekem nem megy ugy reagál mint azokon. Van valakinek taktikája? Köszi előre is.

(#1632) Šolaire válasza xsipi78 (#1631) üzenetére


Šolaire
veterán

Ha elszaladsz oldalra mikor észrevesz kicsit elbújsz, utána odalopakodsz és egy pöttyöt le is tudsz szedni róla.

“Praise The Sun” \[T]/

(#1633) xsipi78 válasza Šolaire (#1632) üzenetére


xsipi78
tag

Igen, köszönöm ugy csinálom de még igy se tudtam idág leszedni a maradék életét. Bár már elég fáradt voltam. Holnap lesz időm és rápróbálok kipihentem.

(#1634) Rony949 válasza xsipi78 (#1631) üzenetére


Rony949
őstag

Az a boss mindenkinek agyára ment, nem vagy vele egyedül. Ki kell tanulni a támadásait, nem tudok jobb tanácsot adni. Próbálj kitérni a grab támadásából, mert legtöbbször azzal szophatod be a legjobban.

Meg ugye deflect, deflectelj egy csomót.

(#1635) #45687808 válasza Šolaire (#1607) üzenetére


#45687808
törölt tag

Ráadásul 5 db van belőle, bár mindegyik opcionális.

(#1636) Šolaire


Šolaire
veterán

Frissül a Sekiro : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#1637) BOBAKILL válasza Šolaire (#1636) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Sekirot is újra kellene kezdenem mert bevallom a végét nem csináltam meg.... :B

(#1638) Šolaire válasza BOBAKILL (#1637) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem félbemaradt. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#1639) #45687808


#45687808
törölt tag

Nekem sok ismerősöm azért hagyta abba a Sekiro-t, mert túlságosan monoton. Mondjuk a sok miniboss miatt valóban tűnhet annak, de szerintem megéri végigverekedni magunkat a játékon. Aztán jöhet NG+ és Kuro's Charm. Én most így fogok belekezdeni, de persze valószínűleg én se tudom még, hogy mire vállalkoztam. :))

(#1640) Šolaire válasza #45687808 (#1639) üzenetére


Šolaire
veterán

Világ nekem nagyon bejött, én időhiány miatt hagytam abba. :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#1641) Rony949


Rony949
őstag

Én kijátszottam, de sajnos a Demon of Hatred-et skippeltem. Az is igaz, hogy próbáltam magamtól rájönni, hogy hogyan tudok ellene küzdeni, de nem jöttem rá.

(#1642) #45687808 válasza Rony949 (#1641) üzenetére


#45687808
törölt tag

Szerintem az nem túl nehéz. Van egy tool amivel meg lehet bénítani, azzal kb. egy golyót le tudsz szedni. A többi életét én úgy szedtem le, hogy a seggébe voltam mindig. Sose szabad hagyni, hogy távol legyen tőled. Én az O'Rin of the waterrel szívtam sokat meg faterral a múltban.

(#1643) Rony949 válasza #45687808 (#1642) üzenetére


Rony949
őstag

Jajj, nem úgy értettem. Még arra se tudtam rájönni, hogy hogyan lehet "aktiválni" a boss-t.

(#1644) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Sziasztok!
Volt már valakivel olyan hogy bezárta a játékot a készítőlista közben és a mentése utána úgy töltött be hogy semmit nem tud csinálni már a játékba? (PS4) 😁😁😁

PSN: TheKindgrind

(#1645) PETEE78


PETEE78
senior tag

Kicsit későn kezdek neki? Nincs nagyon új hsz :)

You are being revived

(#1646) Rony949 válasza PETEE78 (#1645) üzenetére


Rony949
őstag

Sosem késő. :)

(#1647) PETEE78 válasza #45687808 (#1639) üzenetére


PETEE78
senior tag

Remélhetőleg nem lesz monotonabb, mint a NIOH 999 Abyss floors :D

You are being revived

(#1648) belan


belan
addikt

Udv urak régóta gondolkodom be szerzem a sekirot és el kezdem, de sokan mondták nagyon nehéz stbi idegesítő. Jó tippeket el fogadnék a játékról ha esetleg könnyíti a játékot. Több souls game nálam platina , nioh 2 be 800 órám van de ezek tejesen más játékok.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1649) Rony949 válasza belan (#1648) üzenetére


Rony949
őstag

Én csak annyit mondanék, hogy a Dark Souls-os gurulást, vetődést itt felejtsd el. Ez a stratégia, hogy körbe ugrálod az ellent, itt nem működik.

Parryzni kell megtanulni, mert az rengeteget csökkenti az ellenfél posture-jét.

[ Szerkesztve ]

(#1650) belan válasza Rony949 (#1649) üzenetére


belan
addikt

Igen parry ami nem nagyon megy sokat gyakorlom bele lehet jönni?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.