Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) BOBAKILL válasza SemmerFH (#543) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Érdekes h először háttal áll de ha osonok észrevesz. Na akkor majd a sunyi módszer jön. :D heheeee.
Érdekes az a bika. Majd holnap nekilátok.
Most csak felfedezek. Kevés a 3 estus. Akarom mondani gyógyital vagy mi. Még mindig elfelejtem mi a neve.
Lepke néni is hátra van még, talán most már lemegy. Fasza az Ashina skill csak nagyon lassú. Nem tudom boss ellen milyen lehet.

(#552) sp8787 válasza BOBAKILL (#541) üzenetére


sp8787
addikt

Na az az egyetlen NPC egyebkent amit a Miyazaki irt.Legalabbis amikor kerdeztek errol az NPC-rol akkor ezt mondta.

(#553) SemmerFH válasza BOBAKILL (#551) üzenetére


SemmerFH
tag

A bika az megint zseniális. Boss után én még annyit nem futottam:) Ott tényleg a folyamatos futás a lényeg. Gyakorlatilag HP vesztés nélkül megoldható.

PSN: SemmerFH

(#554) 30z.Samu válasza sp8787 (#550) üzenetére


30z.Samu
félisten

A kígyótól szerintem én még rohadt messze vagyok. :D Rohadt lassan haladok. :D

Sic Parvis Magna

(#555) SemmerFH válasza 30z.Samu (#554) üzenetére


SemmerFH
tag

Hamarabb jön, mint hinnéd;)

PSN: SemmerFH

(#556) 30z.Samu válasza SemmerFH (#555) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, visszamentem picit játszani lezúztam végre generálist és mentem tovább. Nagyon kicsivel utána már jött a kígyó. Meg is találtam a cuccot, amit kerestem. Itt az jutott eszembe, hogy bakker, csak játszani kellett volna még vele egy kicsit és megkaptam volna a választ. :D A lovagnál hagytam abba, kétszer megpróbáltam, aztán úgy voltam vele hogy na jó, majd legközelebb. Azt néztem, hogy az Ő egyik életét nem lehet levenni, mert Ő úgy bukkan fel. Szóval vele rendesen meg kell küzdeni, először nem tudtam mi van, amikor nekiállt kiabálni. :D

Szépen lassan haladok.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#557) Redcaster


Redcaster
őstag

Seven Spear-rel más is sokat szívott? Legalább 15try-om van benne, de a HP-ja felét sikerült eddig csak levinni. Felhoztam magam rajta, elmentem pillangó kisasszonyhoz, akit azt gondoltam jó nehéz lesz, de eddig 4-ből 4-szer bevertem őt 2. fázisba, így lassan ő verve lesz. De a köcsög miniboss rendesen megfingat.

(#558) 30z.Samu válasza Redcaster (#557) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pillangó Kisasszonnyal nekem is lesz majd még legalább egy randim. :D

Sic Parvis Magna

(#559) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Nos ha minden igaz most jutottam el a játék legvégére. Szerintem minden mini és fő bosst megöltem. Az első tapasztalat így 5halál után, hogy alsó hangon meghalok még vagy 50x-er itt. :DDD

(#560) melega


melega
őstag

Olyan gondom lenne hogy a játék: Néztem végigjátszásokat, corrupted monkeyt leöltem az első formájában, de a másodikban nem bírom, tudom hogyan jutnák el arra a helyszínre ahol megtalálható, de a sátrat nem akarja felkapni a kötélfigura aki elvinne arra a helyszínre. Így nem birom leölni 2. fázisában, nemtudom kulcs kéne hozzá?

(#561) YAKEN válasza melega (#560) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Én oda eléggé a játék végén mentem, lehet kell még valami. Máshova nem tudsz még menni?

(#562) S e t h


S e t h
nagyúr

Fél karomat egy győzelemért - Sekiro: Shadows Die Twice teszt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#563) melega válasza YAKEN (#561) üzenetére


melega
őstag

Végigvittem, és mivel apámat nem öltem meg a játék elején, a szarabb befejezést kaptam volna, de mindent bejártam megjelenés óta és végén azt válaszottam hogy megölöm Emmát,
de mindegy volt mert ha Great Shinobit leölése mellett döntök a végén azt a Genichirot ölöm meg akkor a szar befejezésem lett volna,
mert apámat vagy baglyot nem öltem le játék közben.

(#564) melega válasza YAKEN (#561) üzenetére


melega
őstag

Tudom mit basztam el, nem Shinobi fatert öltem le a végén hanem Emmát meg egy öregembert, és a kislány akivel az elején találkoztam halott így nemtudok vele beszélni.

Néztem végigjátszásba hogy miután megöltem Corrupted Monkot beszélni kellett volna a kislánnyal aki jelenleg halott. Nem nyomtam new game pluszt emiatt, de mostmár mindegy.

(#565) sp8787 válasza melega (#564) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt is orokelet koddal tolod? ;]

(#566) YAKEN válasza melega (#564) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Akkor így neked a hatred demon boss is ugrott nem? Akkor neked vége is volt a játék ott fent a tetőn? Azon a mapon is volt még egy fő boss a monkon kívül. Nekem egyértelmű volt, hogy fatert ölöm meg, jó nagy genyó volt még harc közben is. :D

[ Szerkesztve ]

(#567) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ja, hogy több vége van a játékban és sem mindegy, hogy játszom. Remek... :D

Sic Parvis Magna

(#568) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Hú gyerekek, nagyon elakadtam. A lepke néni hagyján, bár a legnagyobb ellenségem szintén a ki...szott kamerakezelés. Hol ia vol ilyen még...hmmm.. DS?3mm posture-je volt hátra de elugrott a lock és megölt. Akkor volt egy mini szívinfarktusom.
A bika is megakasztott, mi a ..aszom ez a boss már nem azért. Elfutni még hagyján el tudok de sebezni meg ki fogja akkor? Ehhh.
A lovas boss nagyon tetszett, de ez..
Lenyugszom egy kicsit aztán próbálkozom. De másfele nem tudok már menni. Jó lenne még fejlődni a lepke nénire.

[ Szerkesztve ]

(#569) YAKEN válasza BOBAKILL (#568) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Tűzijátékot szereti. Maradékot meg valahogy összeszerencsétlenkedtem. :D

[ Szerkesztve ]

(#570) Imilenni válasza BOBAKILL (#568) üzenetére


Imilenni
addikt

S még nem találkoztál az általam legjobban utált boss-al, ezt az írást látván undorodni fogsz attól a kikerülhetetlen boss-tól (Ape).

Press "F" to pay respects.

(#571) atainprison válasza Imilenni (#570) üzenetére


atainprison
senior tag

A bika nekem sem tetszett annyira, de a majom nekem nagyon bejött. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy olyan rossz az.

(#572) melega válasza YAKEN (#566) üzenetére


melega
őstag

Nembaj most kezdek új játékot a trófeákért mindkét befejezést meg kell csinálni

(#573) Shadowguard válasza BOBAKILL (#568) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Bikával első nekifutásra én is így voltam, én videóban találtam rá gyors megoldást (1 perc). Lehet deflectelni a lerohanós támadását, akkor megszédül, hármat rácsapsz és megint messze futsz tőle. Ezt kell ismételgetni és el is dől.
Csak rá kell érezni a deflect pillanatára :K

(#574) Anti-Hero válasza BOBAKILL (#568) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Kis segítség Lepke nénihez. :)

[link]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#575) BOBAKILL válasza Shadowguard (#573) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi, azóta magam is rájöttem hogy deflectelni kell. Először nem mertem mert azt hittem ellök a fenébe, de nem. :) Én is úgy csináltam ahogy írtad. Adta magát. Defelect aztán dodge felé majd 2-3 csapás. 1perc a bika, sima liba. Máshogy nem is tudom hogyan lehetne. Na majd rakok fel videót. Párszor azért elszúrtam a dodgeot, de akár sebzés nélkül is megoldható.
Csak rágörcsöltem mert bennem volt az ideg a lepke néni miatt. :D
Az is meglesz, megvan a taktika. Viszont sokat nem lehet tévedni. Rájöttem hogy a shuriken igen hasznos. Meg is lett volna ha a hüjjjjeee kamerakezelés nem szopat. Na majd most! :D
Ti használtatok itemet a szellemalakok ellen? Én csak szaladgáltam körbe mint a mérgezett egér, míg eltűntek
.
#Anti-Hero: köszi. :) Megnézem bár már van taktikám ellene.

[ Szerkesztve ]

(#576) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Csak úgy mellékesen. Azt nem értem hogy miért hívják cheesnek azt amikor csak azt használod amit lehet. A lepke nénire gondolok. Nem bugzódik be, csak támadod azzal ami skill van. Na mindegy.

(#577) #80123904


#80123904
törölt tag

Végre volt időm ismét játszani.
A fejetlen...Az elsőhöz sincs elég itemem, hogy sebezzem, de mellé még ott van másik kettő szárazföldi köcsög és egyet még a víz alatt is találtam. Bár utóbbihoz legalább nem kell az item, csak oda kell figyelni.

Oké, hogy opcionálisak, de grrr meg kell ölni mind.

(#578) #10186752 válasza Redcaster (#557) üzenetére


#10186752
törölt tag

Utaltam en is, nekem is volt benne annyi probam. Mikiri counter nelkul nehez lesz.

(#579) #10186752


#10186752
törölt tag

Centipede egy vicc volt, masodikra lement. Eddig messze legkonnyebb volt.

Hint kellene

lila szellemes faszkalap a fold alatt? Valami technika a divine confettin kivul? Ez kotelezo amigy, mert lehet akkor hagyom.

(#580) YAKEN válasza #80123904 (#577) üzenetére


YAKEN
aktív tag

A lila legyező pajzs+living force ellen semmi esélyük a szárazföldi headlesseknek. Persze bőven jó a confetti+terror védelem.

(#581) melega


melega
őstag

Valamit nem értek mikor a divine bossal küzdök a villámló fák tetején hiába nyomom ugrás közben az R1-et földetérés előtt kontrolleren pedig a boss ki van jelölve és a villámokat nem lövi belé.

[ Szerkesztve ]

(#582) #10186752


#10186752
törölt tag

Shenpou templomban van valami tennivalo? Kipucoltam az egeszet, demosszesen egy minibosst talaltam. A centipede.

Letezik, hogy ez zsakutca, es mas mar nincs itt?

(#583) sp8787 válasza melega (#581) üzenetére


sp8787
addikt

Vszinu a trainer osszekeveri a gombokat! :DDD

(#584) BOBAKILL válasza sp8787 (#583) üzenetére


BOBAKILL
őstag

:DDD De gonooooosz. ;]

(#585) YAKEN válasza melega (#581) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Hogy a vérbe értél oda ilyen hamar mikor új játékot kellett kezdened? :D Csak nem?

(#586) YAKEN válasza #10186752 (#582) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Ha meglesz a kék ninjutsu képesség, akkor látogass el oda, ahol fel lehet tekerni a repülősárkányt. Ott lesz lent az elején. Tudni fogod addigra mire kell a képesség és hova lehet még arra menni. Plusz ahol vannak a halhatatlan papok és van egy npc, na oda is még megéri később visszanézni.

[ Szerkesztve ]

(#587) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Végre meglett a lepkés banya. Már nagyon ideje volt. Nem mondom h szívesen újra csinálnám... :D
Eddig a lovas boss tetszett a legjobban. Izgalmas volt és volt hely küzdeni.
Nem úgy mint a swordmaster akárki ellen a lyukban..azzal a hülye rúgásaival kikészít. De majdcsak rájövök a gyengéjére.
A seven spear sem kutya...hiába a mikiri counter, utána ha beadja nem tudom sebezni csak kivédem a szúrást. Ezt is jól ki kell ismernem, keresem a jó kombot hozzá.
Elzarándokoltam a buddhistákhoz. Rohadtul tetszik az a terület. Az első minibosst megtaláltam de még nem álltam neki. Annyi van most már h válogathatok.

(#588) melega válasza sp8787 (#583) üzenetére


melega
őstag

Igen 2. végigjátszásnál már azzal nyomtam az elsővel megszenvedtem nagyon megjelenés napja óta nyomtam tegnapig és a háztetőn ért véget tényleg.

2. végigjátszásnál meg már nem akartam szenvedni majd a végső főellenséggel, ps 4-en a 2. végigjátszással is meg kellett volna szenvednem..

[ Szerkesztve ]

(#589) YAKEN válasza melega (#588) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Lesz egy nem túl könnyű boss majd ott is ahol a lovas volt. Szerintem sokkal jobb ez a verzió mintha ott a tetőn vége lett volna.

(#590) sp8787 válasza melega (#588) üzenetére


sp8787
addikt

Muhahahahaha
Ugyan hagyjuk mar!

(#591) sp8787 válasza BOBAKILL (#584) üzenetére


sp8787
addikt

Ez nem gonoszsag csak sima dedukcio. :K

(#592) Anti-Hero válasza BOBAKILL (#587) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Gratula.

Seven Spearnél nekem ez jött be. Mondjuk bénáskodtam még így is. :D Ugráltam a fején. [link]

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#593) #80123904


#80123904
törölt tag

Sikeres napot zártam. Most már csak a majom van hátra, mint lehetőség (és a fejetlenek). Úgy érzem innentől jönnek majd a nehezebb ellenfelek.

(#594) Redcaster


Redcaster
őstag

Nos, meló után énis leültem játszani...
Seven Speart végre sierült megfektetni, így utólag tudom, hogy a túlzott óvatosságom miatt volt annyira nehéz. Sokkal agresszívebben támadtam őt, és a nagy lándzsaforgatós támadásánál sem futottam el előle, hanem befutottam mögé, ami +2-3 ütést jelentett. Valamint a mikiri counterek is összejöttek talán 1 kivételével, így nem volt annyira vészes. Habár egy 20 try biztos volt benne.
Aztán gondoltam egyet, és nekimentem a pillangó kisasszonynak is, és őt is sikerült leverni a mai 2. próbából, így vele viszonylag gyorsan (8-9 try) végeztem.

Kicsit gondban voltam hogy vajon merre kéne indulnom, de azt hiszem megtaláltam a helyes utat: a szerzetesek területe, Mt. Kongo ha jól rémlik. Viszont itt zsákutcába kerültem, egy miniboss állja az utamat egy titkos ajtó mögött, úgyhogy a holnapi projekt, hogy őt megpróbálom megfektetni :K

(#595) atainprison


atainprison
senior tag

Na végére értem én is. Nem volt semmi, 47 óra volt Steam szerint az első végigjátszás. Nekem nagyon tetszett, főleg a harcrendszer. Egyetlenegy dolog tetszett jobban a DS3-ban az pedig a rohadt jó zene néhány boss küzdelem alatt. Egy boss szívatott meg sokszor (Demon of Hatred), ott kb. 10-szer neki kellett menni, a többi elég gyorsan lement. Meglett az összes hp növelő cucc (10 nyaklánc, vitality 20) és a gyógyító flaska is.

Végével kapcsolatban (erősen spoileres):
Kb. a játék 3/4-nél nem bírtam ki és megnéztem hány fajta vége van és mit kell hozzájuk csinálni. Úgy döntöttem, hogy a Return véget csinálom meg és az az érdekes, hogy a többi vég dolgait is meg lehet csinálni (kivéve Shura, mert ott Owl bácsinál a tetőn véget ér a történet). Szóval annak ellenére, hogy a Return véget csináltam meg, elintéztem a Purification végéhez kellő dolgokat is, azaz visszamentem megint a múltban és a pillangós nyanya helyén levertem a "szteroidos" Owl-t. És a végén Kuronál 3 választás volt nem csak kettő: Divine tears, Divine tears & Everblossom, Divine Tears & Frozen Tears. Érdekes volt, mert erről még nem láttam leírást.

(#596) #10186752


#10186752
törölt tag

Lila szellemes faszi a föld alatt divine confetti nélkül verhető? Mi ellen a stratégia? Nincs kedvem vele szórakozni.

(#597) #10186752 válasza YAKEN (#586) üzenetére


#10186752
törölt tag

Fogalmam sincs, hol lehet feltekerni a repülősárkányt Meg hogy honnan lenne meg a kék ninjutsu képesség

(#598) YAKEN válasza #10186752 (#597) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Kell a confetti sajnos hozzá vagy a lila legyező living force képességgel. A repülősárkány ott van a templomos map legelején csak le kell ugrani kicsit hozzá, van egy kis kalapos ellenfél is ott. A ninjutsut majd később kapod meg, már nem emlékszem pontosan mikor. Ahol a vén főpap van oda is vissza kell majd menni, ha eltűnt onnan az a jó. Most haladj másfele, amit lehetett sztem itt megcsináltál aztán ha megvan a képesség térj vissza.

[ Szerkesztve ]

(#599) YAKEN válasza atainprison (#595) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Jó neked én a hatrednél vagy 30x meghaltam. A mezőn levő csata meg basszameg, 4x kell nyerni. :D

(#600) sp8787 válasza #10186752 (#530) üzenetére


sp8787
addikt

Egyetertek! K*rva anyad Genchiro!

Mekkora skillcheck fal mar ez a boss! fckit

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.