Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Yodamest válasza #10186752 (#499) üzenetére


Yodamest
addikt

Genichiro sama nekem viszonylag könnyen ment, magam is meglepődtem magamon. Gondolom a tetős fightról van szó, amikor 2. alkalommal kell harcolni vele. kb 3-4 kísérlet után kiismertem a mozgását és onnantól nem volt gond. Akkor fostam be kicsit, amikor kiderült, hogy van 3. formája is, de az elsőre lement, mert tök ugyanazt kellett csinálni, mint a 2. fázisban.

(#502) Yodamest


Yodamest
addikt

Tegnap brutál jót haladtam egyébként a játékban, nem is annyira progress szinten, hanem inkább karakter fejlesztés terén:
-Jött 2 miniboss item, így meglett a 4, amiből meglett az upgrade, így már 14 a vitalitásom.

-Megszereztem az összes prosztata toolt, fel is fejlesztettem párat.

-Leadtam a "rat"-os küldit, ami eddig kimaradt, így már az Ashina ágon is tudtam képességeket unlockolni, hát kb ez a legjobb ág mint kiderült. Nembaj jobb későn, mint soha :)

-farmoltam kb 100 prosztata currencyt, így már fogom tudni használni pl. a lángszórómat a majom duó ellen.

A sabimaru NAGYON JÓ eszköz, a vizimalomnál lévő minibosst azzal sikerült megölnöm, kb 10mp volt az első fázisa ezzel a fegyverrel.

Most ott tartok, hogy vagy a majom duó ellen megyek vagy pedig a corrupted monk-szellem (vagymi) ellen, egyik jobb mint a másik. :DDD

(#503) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Egy jó tanács mindenkinek minibossokat illetően.

Ne halogassátok őket sokáig mert sosem lehet tudni, meddig van esély őket legyőzni. Lehet egy idő után úgy változnak pályarészek, hogy nem lesznek már elérhetőek. Idáig mindet megöltem de szerintem bele lehet ilyenbe futni. Főképpen az Ashina castle környékén levőekre gondolok.

(#504) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Lehet hülye kérdés lesz, amit most felteszek. Egy-egy mini boss-nál valahogy észre lehet venni, hogy mi válik be a legjobban? Mint pl a lándzsás formánál a Mikiri Counter

Sic Parvis Magna

(#505) melega


melega
őstag

Hol találom előszőr Genichirot?
Visszajutottam a játék elejére, de sehol nem találtam. Most a páncélozott titánnal szenvedek a Kongó környékén. Teszem hozzá Genichiróval még nem harcoltam.

[ Szerkesztve ]

(#506) Yodamest válasza melega (#505) üzenetére


Yodamest
addikt

Amikor kell majd úgyis megtalál ő téged, annyira szerteágazó a játék, nehéz megmondani pontosan mi után következik, de megkerülhetetlen.

(#507) melega válasza Yodamest (#506) üzenetére


melega
őstag

Köszi megtaláltam. Remélem sikerül leölnöm

Még hátra van a majom meg egy jópár főellenség a páncélozott titánt meg egyenlőre hagyom. 4 estusom van a pillangó kisasszonyhoz majd összekukázok egyet még, sokan szívnak vele.
Még fogok vele szenvedni az biztos

[ Szerkesztve ]

(#508) Yodamest


Yodamest
addikt

IPON Sekiro teszt
Én már nyomtam alá egy 99%-os olvasói értékelést, hogy kompenzáljam a 85%-ot, amit a tesztben adtak rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#509) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Jó kis bossnál vagyok, mintha a BB-ből szabadult volna. Eddig elég szopóroller. Nekem szerintem már nem lehet sok a játékból. Jelenleg 18-as vitality, 11-es erő.

[ Szerkesztve ]

(#510) ThySoul


ThySoul
senior tag

Az meglepett, hogy meg nem találtam használt példányt, azt hittem itt is lesznek akik beleugranak aztán gyorsan ki is szállnak a nehézségek miatt

(#511) 30z.Samu válasza ThySoul (#510) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én majdnem megtettem pár napja. :D

Sic Parvis Magna

(#512) Imilenni válasza atainprison (#485) üzenetére


Imilenni
addikt

Esélytelen. Este még megszereztem a másik kardot. Azóta változott a környezet, és mintha jóval többet csapna. :O

Bár most éppen már csak 10%-hpn van, de még a 8 estust meg a resurection megvan. Hátha ;]

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#513) melega válasza Imilenni (#512) üzenetére


melega
őstag

Hol szerezted meg?

(#514) Imilenni válasza melega (#513) üzenetére


Imilenni
addikt

Ne klasszikus értelembe értsd a másik kardot :DDD

Press "F" to pay respects.

(#515) copass


copass
veterán

colinfurze népszerűsít, picit spoiler van benne!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#516) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Hát itt a vége fele már beszarás milyen nehéz.

Ez a hatred demon meg a 3 életes csóka, aki kibújik genchiróból szép mondhatom. Ide az is kevés lenne, ha 6m hosszú lenne az életem. Na de mindegy ezeket is ki kell tapasztalni, most még esély sincs egyiknél sem. :D

(#517) onkelz


onkelz
aktív tag

Egyik oldalon a lovas màsik oldalon a lady butterfly, ja és opciósnak ott a headless....màsmerre most nem tudok menni? Max késöbb visszanézek....

(#518) Imilenni válasza onkelz (#517) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát, ha meglesz a lovas utána nagyobb tered lesz!

Press "F" to pay respects.

(#519) YAKEN válasza onkelz (#517) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Csapasd a lovast szerintem, egyszer úgyis le kell verni.

Mindig kőrözz és maradj a segge fele a lónak, Ha meg eltávolodik és kiereszti kötélen a lándzsáját, akkor meg grapplingolj rá, megjelenik a feje felett a jel látni fogod. Ha nincs meg ez a képesség, ajánlatos megvenni.

(#520) onkelz válasza Imilenni (#518) üzenetére


onkelz
aktív tag

petàrdàzgatom böszen, de egyelöre nem akarja megadni magàt.

ezek szerint akkor ne is erölködjek, most nem tudok màsmerre menni?

illetve még egy kérdés...az egyik àrusnàl kapható 3.000,- senért egy cucc ami a lady butterfly harcnàl hasznos lehet....valami suriken upgrade rémlik

(#521) onkelz válasza YAKEN (#519) üzenetére


onkelz
aktív tag

jaja az megvan :) csapkodom én, de ez néha akkoràkat sebez, sirok :DDD

(#522) YAKEN válasza onkelz (#521) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Szinte minden boss kinyír 2-3 csapásból, hozzá kell szokni sajnos. Hiába van pl. nekem is már szép hosszú életem, ugyanott vagyok, mint az elején, 2-3 csapástól meg is purcanok. Szóval öldösni kell a minibossokat, különben rohadt nehéz lesz a vége fele. Nem mintha most könnyű lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#523) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Az a shuriken upgrade merre van? :DDD Én azt az árust szerintem nem találtam meg.
Viszont a hétvégéig jegelve van nálam a játék, gondoltam a Ladyt hanyagolom, kicsit fejlődök (egy Bread kellene a következő upgrade-hez), de belefutottam a következő minibossba és ehhez most nem érzem magamban az erőt :(
A Blazing Bullról van szó. Egy darabig dodge-olgattam szorgosan, de ütögetni nem nagyon volt időm. Ő meg egyszer eltalált és nyekk. Néztem videót mit kellene csinálni, de én ehhez most fáradt vagyok :U

(#524) Imilenni válasza Shadowguard (#523) üzenetére


Imilenni
addikt

Az álomban sajna ha megölted akkor elfelejtheted a mostani idősíkon. Lehet azért nem találod :F

Press "F" to pay respects.

(#525) Shadowguard válasza Imilenni (#524) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Megtaláltam, így már tudtam kiről van szó, kifarmoltam a rávalót, de szerintem ezt csak később lehet felhasználni. Csak azért nem volt meg, mert kétszer fizettem neki és utána csak sövegelt, nem jött elő a kereskedés. Viszont ha már ennyit szenvedtem vele akkor csak ránéztem Lady Butterflyra. Elsőre majdnem lement, innentől nem volt szívem otthagyni. A lovashoz képest nem is volt vészes, sokkal jobban elkaptam a ritmust. Összesen talán 5-6 try volt, második nekifutásra nagy lett az arcom és gyorsan megbosszulta :DDD
Ezen felbuzdulva még a bikát is levágtam, nem is volt annyira vészes (10try talán). Bár amikor két try is arra ment rá, hogy nem volt hajlandó letaposni a többi mobot és azok is zargattak akkor azért szentségeltem.
Most viszont tényleg pihi, kicsit szétnéztem a kastélyban, de egyik oldalon egy lándzsás miniboss van, aki majdnem max HP-ról oneshotol, a másikon meg a tető van tele valami új mobbal. Azok ellen egyébként megköszönöm a tippeket :DDD A legjobb az volt, mikor valahonnan beugrott egy és páros lábbal oneshotolt :Y
Esetleg mehetek egyenesen, ott csak négy (?) muskétás van egy minibossal.

(#526) melega


melega
őstag

Srácok eljutottam a majomig, Lady Butterfly kivételével minden helyszínt bejártam. Ahol a 4 majmot kell leölni akikről képek vannak az is megvan, a játék utána kiteleportált egy fontos helyszínre ahol új kardot kaptam, onnan vissza lehet jutni a kongói templomba. A majomtól már rohadt nehéz a játék nekem, nem mintha eddig leányálom lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#527) YAKEN válasza Shadowguard (#525) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Kastély kapujában levő miniboss után zsákutca, a kapu nincs nyitva. Viszont nem lehet elégszer ismételni, hogy le kell vadászni őket, ha azt akarod, hogy az életed nőjön is valamicskét. Kapu előtti minibosstól jobbra nem messze van egy kereskedő a falak között, akit jó ha megtalálsz, később hasznos lesz. Lándzsás miniboss után is zsákutca, mikir counter jó ellene. Ajánlott oldalt felmászni a falon be a toronyba és hátulról elkapni, máris csak 1x kell megölni. A lándzsástól nem messze, ahol van egy csóka aki riadóztat, na arrafele is lehet haladni tovább, ott is vár egy miniboss, aki nem lesz könnyű, de őt is meg lehet lepni fentről és 1élet lehúzva.

[ Szerkesztve ]

(#528) pomk


pomk
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Melyik ujjamba harapjak: álomban a lándzsás miniboss, vagy lovas boss, vagy Headless boss, vagy a Chained Ogre utáni udvarban lévő miniboss, vagy az alkesz boss ? A választ sejtem, de sajnos még nem sikerült kivitelezni:
1. Chained Ogre utáni udvarban lévő miniboss
2. Lándzsás miniboss
3. Alkesz
3. Lovas
5. Headless

[ Szerkesztve ]

(#529) onkelz válasza pomk (#528) üzenetére


onkelz
aktív tag

Az ogre és az utána lévő mini az lightos.Headlesshez nem merek lemenni, Butterfly szétszivat, megyek a lovasember felé, nincs mese, nem tudok másfele menni :O

(#530) #10186752


#10186752
törölt tag

(#531) sp8787 válasza #10186752 (#530) üzenetére


sp8787
addikt

Jump is the new Dodge! :DDD

(#532) sp8787 válasza #10186752 (#530) üzenetére


sp8787
addikt

Megneztem mar a Buttefly-ost is, pont ugyanezt a cheese-t lattam mashol is, mondjuk van egy par az oregasszonyra. Milyen butan irtak mar meg azt a bosst! Jeez!

(#533) pomk válasza onkelz (#529) üzenetére


pomk
őstag

Lightos. Neked... :DDD
Én is kezdek már ráérezni, de azért még mindig nagyon nehéz. Viszont ez a sorrend kell, hogy legyen, sajnos mást nem látok kivitelezhetőnek.

Bár tegnap este az alkesz boss előtti részen farmoltam XP-t (XP ??), hogy meg tudjak venni egy 4 (!!!) pontba kerülő skillt amivel többet töltenek vissza az Healing itemek, a 2.-ik skill tree-n van. Egész jól ment már a végére a deflect és a mikuri hárítás is. Figyeltem a deflect-re, és ahogy itt korábban írtátok tényleg teljesen más animációja és hangja van mint az alap parry-nek. És tényleg van utána max 1mp, ami alatt 1-2 ütést be lehet vinni.

(#534) pomk


pomk
őstag

A monk cukorkákat használja valaki? Ezek csak kitöltik az űrt, vagy valóban hasznosak 1-1 nagyobb harc előtt?

(#535) #10186752 válasza Yodamest (#501) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nekem kb. négy órám van benne. Ma reggel nyolcadik próbára ment le, a vicc, hogy a harmadik fázisa a legkönnyebb.

Valami tipp a földalatti, rugdosós-szűk helyes pöcshöz?

(#536) YAKEN válasza #10186752 (#535) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Igazából ezt is az agresszív módszerrel győztem le, de valaki írta felülről rá lehet ugrani a fejére. Maradék egy élet meg nem okozhat gondot tűzijátékkal pl.

[ Szerkesztve ]

(#537) Imilenni válasza #10186752 (#535) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak akkor nézd meg ha érdekel egy kis info a rugdosóssal kapcsolatban!
Tisztességgel verd le, mert később meg lesz szerencséd ellene harcolni, amikor erősebb lesz. Ja és akkor mindkét életét le kell majd verned. Nem tudsz egyet lelopni belőle (vagyis igen de akkor 2 ellen fogsz harcolni)

Press "F" to pay respects.

(#538) YAKEN válasza Imilenni (#537) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Szia én ezt elolvastam és nem értem. :D

Én 3x találkoztam ezzel a rugdosóval. Kettővel fog harcolni? Mármint volt egy rész ahol volt egy sima rugdalózó is a minibossnál, de azt meg simán magam mellé állítottam ninjutsuval és a hátrányból máris fasza kis előnyt csináltam.

(#539) Imilenni válasza YAKEN (#538) üzenetére


Imilenni
addikt

Oh, ki is ment a fejemből hogy ilyet is lehet :C
De egyébként tisztességesen vertem inkább le ;]

Press "F" to pay respects.

(#540) YAKEN válasza Imilenni (#539) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Van egy másik nehéz rész is.

Seven spear round 2. Na ott is volt még egy tag és ha nem állítom magam mellé akkor lehetetlen lett volna mindkettőt egyszerre legyőzni.

(#541) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ma visszamentem pár helyre ami kimaradt. A memoriban a tavon az az npc... :DDD van humoruk a fromosoknak.
Sose gondoltam volna hogy egy from játékban halra fogok vadászni. De hát ezt is megéltem. :D
Van egy assassin is egy rejtett helyen. Na azon még nem jutottam át. Nehezebb mint egy boss.
Ma meglett a lovas betyár. Nem vészes csak kellett vagy 10 alkalom mire rájöttem a mozdulataira. Egyedül az előre szúrós kombojat néztem be mindig, gondolom ott felé kellett volna dodgeolni. Na majd ng+on.
Tetszik h folyamatosan oldja fel a játék a skilleket. Ja és szopattak a kis bambusz kalapos szarosok is rendesen. Sokat bír az a kalapjuk. Mondjuk a fejszét majd kipróbálom rajtuk.

(#542) Redcaster válasza BOBAKILL (#541) üzenetére


Redcaster
őstag

Arra az assassinra gondolsz, aki a ház tetején vár?
Én azt úgy győztem le, hogy a harc hevében véletlenül leugrottam, aztán mire visszamentem, a kolléga elvesztette az érdeklődését irántam, így mögé lopózva le tudtam gyilkolni :))

(#543) SemmerFH válasza BOBAKILL (#541) üzenetére


SemmerFH
tag

Berohansz, mint Zrínyi, kicsalod oda, ahonnan felugrottál, majd berongyolsz az épület mögé. Kicsit sunnyogsz, aztán elveszti az érdeklődését. Mögélopakodsz, hátbaszúrod:)

PSN: SemmerFH

(#544) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Toltam kicsit a játékot, jutottam előre, de csak egy nagyon picit. Nem baj, nem sietek sehova, szépen lassan kezdek ráérezni a játékra. Mondjuk nem is gondoltam azt, hogy egyből mestere leszek, vagyis shinobi-ja. :D A nagy darab kardos fazon elsőre meglett és még az emberke is életben maradt, aki segített nekem. Viszont a Pillangó kisasszonynál valami nem kerek. Ott volt a haldokló forma előtte, aki adott valamit, ami ha jól vettem ki, akkor az illúziók ellen lenne jó. Na már most azt én nem találom az inventory-ben, lehet véletlenül elhasználtam vagy nem tudom, de most nincs ott. Azt valahogy meg lehet szerezni újra, vagy erre rábaxtam? Pedig tökre örültem magamnak, hogy az első halál tök hamar megvolt az öreglánynál. :D
A másik kérdésem az lenne, hogy ha a 4 Prayer Bread-et elhasználom mi történik? Nem mertem rányomni a fentiek után... :B :D

Sic Parvis Magna

(#545) YAKEN válasza 30z.Samu (#544) üzenetére


YAKEN
aktív tag

4 prayer kell, hogy növeld az életed. Főbossok meg az erő növelésére jók.

Igen az jó az illúziók ellen, eltünteti a közeledben levő szellemeket, amit lepke létrehoz. Persze meg lehet csinálni anélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#546) 30z.Samu válasza YAKEN (#545) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor legközelebb felhasználom. :D Viszont amit kaptam Mami előtt azt honnan tudok szerezni újra? Vagy csak a formától lehetett kapni?

Egyébként azt nem értem, hogy miért nem tudták megcsinálni, hogy egy előző mentést betöltesz, ha valamit elrontottál... :F

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#547) #10186752 válasza YAKEN (#536) üzenetére


#10186752
törölt tag

Sima liba volt, én is a fejére ugrottam, rájöttem, hogy lehet.

Bádogember is ment a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#548) YAKEN válasza 30z.Samu (#546) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Jó kérdés, honnan lehet szerezni. Azt tudom, hogy soha nem használtam többé csak ott. :D
Szóval nem egy nélkülözhetetlen dolog.

(#549) 30z.Samu válasza YAKEN (#548) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az oké, csak gondolom ott lényegesen könnyítené az ember életét... :D Mindegy, majd valahogy rájövök. :D

Sic Parvis Magna

(#550) sp8787 válasza 30z.Samu (#549) üzenetére


sp8787
addikt

Ahol szemen szurod a kigyot ott van 5 db fentebb mint amerre menekulni kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.