Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) #10186752 válasza sp8787 (#850) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mondjuk azt nem értem, hogy ha elfogyott a spirit emlemje, hogy tud mégis úgy támadni????

(#852) sp8787 válasza #10186752 (#849) üzenetére


sp8787
addikt

Amugy kulonben sztem nem kell tulidegeskedni mert van aki ezt siman vegig vitte ugyanugy ahogy az osszes DS-t is persze trainer-el :DDD.Szal nem veszes a jatek. :K

(#853) atainprison válasza ThySoul (#848) üzenetére


atainprison
senior tag

Van nehány boss, ami úgy van megtervezve, hogy nagyon nehéz előbb leütni a posture-t, mint az életét (pl: Demon of Hatred, Chained Ogre, Headless, Guardian Ape, stb.), de a többségnek jóval előbb le lehet ütni a posture-t, mint az életet és arra érdemes rámenni.

Ulthanito: spirit cuccot a shadowrush csak akkor használ, mikor szúrás után a magasba ugrik a karakter, szóval a shadowrush spirit cucc nélkül is lehet használni, csak akkor nem ugrasz az ellenfélre szúrás után.

[ Szerkesztve ]

(#854) sp8787 válasza #10186752 (#851) üzenetére


sp8787
addikt

Nem magahoz a tamadashoz kell az emblem hanem a porgeshez vagy minek nezvezzem.Probald ki ellenfel nelkul. Amugy sztem a Mortal Blade ugyanigy mukszik attol ,hogy nincs emblem attol meg sebez.

Ha meg tobbet emblemet akarsz akkor Tanto-zzal.

(#855) ThySoul


ThySoul
senior tag

Castle utáni rész:
meglett a blade ami kell, ott aza terület annyi is vagy érdemes még barangolni, illetve ha enyni merre kéne tovább menni? +Még valami, az új karddal ki lehet nyírni a kezdőhelyen lévő halhatatlan katonát? :))

(#856) #80123904 válasza ThySoul (#855) üzenetére


#80123904
törölt tag

Igen. Ki lehet. Sőt, meg is kér rá, ha dumálsz vele.

(#857) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Ez a hirata memo 2 valami vicc? :D

Ez a fater itt iszonyat erős. A tetőn levő egy nulla ehhez képest. Kb rám ver kettőt és tele a posture és full mások a kombója. Éppen előtte vertem le a hatred demont másodjára de ez meg....Lehet az ng+ rátesz egy lapáttal de védekezni nehéz mert 2ütés után áttöri a védelmet, dodge meg a 3méteres kardja elől nem éppen könnyű.

(#858) atainprison válasza YAKEN (#857) üzenetére


atainprison
senior tag

Arról is van egy videóm :) . Mondjuk nekem még mindig a Demon of Hatred volt a legnehezebb.

(#859) YAKEN válasza atainprison (#858) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Fog ez menni csak megilletődtem elsőre tőle. :D
Már phase 2 fél életig lesebeztem 2x. Ott még adódnak gondok a posture áttöréssel, a teleportálás miatt.

(#860) #10186752 válasza atainprison (#853) üzenetére


#10186752
törölt tag

Köszönöm az infot.. Nekem még nincs meg ez a shadowrush képesség, de most mér beszerzem. :)

(#861) atainprison válasza #10186752 (#860) üzenetére


atainprison
senior tag

Szerintem ne költs rá felesleges skill pontokat, nem éri meg. A legjobb spirit emblem nélküli combat art a Double Ichimonji, spirit emblemes meg az Empowered Mortal Draw. Inkább azokra kéne gyűjteni.

(#862) BOBAKILL válasza atainprison (#861) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A double ichimonji az nem lassú skill?

(#863) sp8787 válasza BOBAKILL (#862) üzenetére


sp8787
addikt

Lassunak az vmennyire de az egyik legjobb bizonyos bossok ellen meg kimondottan.

(#864) BOBAKILL válasza sp8787 (#863) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Na majd kifejlesztem. Az első szintje megvan a skillnek de nekem nem jött be. Bár láttam videot h valaki azzal zúzta le a piás csávót. Nekem nem sikerült úgy. :)

(#865) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na, 17 óra alatt eljutottam a majomhoz. Mióta rájöttem, hogy a dodge kb használhatatlan a játékban és full máshogy kell harcolni elég élvezetes, gondolom majd ami most jön megváltoztatja a véleményem :C
Jaj egyébkénta dungeonban van valami? Talán egyszer jártam arra de nem kutattam at alaposabban.

(#866) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

Nos. Ilyen még nem volt, de most eljött. Ment az uninstall a 24. Lady Butterfly próbálkozásnál. Megölhetetlen. Nincsenek fegyverek, nincs armor amivel lehetne taktikázni. Nincs coop, hogy segítséget kérjek. A kibaszott gombokra nem reagál időben a játék, nyomogathatom a shiftet ahányszor akarom. Ez a játék így, egy kalap szart sem ér gyerekek mondom ezt úgy, hogy az összes souls játékot kipörgettem minimum kétszer. Majd ha lesznek armorok, nehéz-könnyű fegyverek akkor visszatérek, de ez így kula. Mit gondoltak a fejlesztők, hogy majd százszor meg fogok halni egy bossnál, hogy majd vakon is ki tudjam parryzni? Haha

(#867) #80123904 válasza Mr_no_Name (#866) üzenetére


#80123904
törölt tag

"Nincs coop, hogy segítséget kérjek. "
+
"mondom ezt úgy, hogy az összes souls játékot kipörgettem minimum kétszer."
=>
Ha segítséget kértél ott is, akkor azt a játékot is feladtad. Minden souls játék végigjátszható simán úgy is, hogy nem veszel igénybe se emberi, se npc segítséget.

Minden bosst úgy kell tekinteni, hogy ha nem egyedül ölted le, akkor bizony azt nem tudtad legyőzni.
Bárki végig tudja játszani bármelyik játékot, ha a megakasztós résznél mankóhoz nyúl.

Ezt nem beszólásként írtam, csak mint megjegyzést erre a két mondatodra.

Egyébként ilyen játékot billentyűzettel játszani nem valami jó döntés.

------

Annál a bossnál nem kell semmi extrát csinálni. Még csak deflectelni se kell egyszer se.

[ Szerkesztve ]

(#868) Mr_no_Name válasza #80123904 (#867) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Meg akartam venni ps4-re, csak előbb kipróbáltam, de így ez most elmarad.

Az első köröket nyilván segítséggel csináltam meg a souls játékokban, a későbbi végigjátszásokban pedig már egyedül csináltam mindent. Fun fact: még a DS2 elején véletlenül beléptem a Company of Championsba, és úgy mentem el a játék feléig. Tehát cáfolom, hogy nem csináltam volna meg semmit :D Na mind1, ez a játék: klikkelgetés + parry. Másról nem is szól.

(#869) atainprison válasza Mr_no_Name (#866) üzenetére


atainprison
senior tag

Ja, biztos a játék a szar, nem te vagy béna :D . No offense.

(#870) atainprison válasza BOBAKILL (#862) üzenetére


atainprison
senior tag

Tényleg lassú, de kb. ez az egyetlen combat art aminek van értelme, mert amellett, hogy megakasztja az ellenfél támadását még a saját posture-t is visszatölti elég rendesen. Általában én csak akkor használom mikor már magasan van a posture-öm és akkor ahelyett, hogy visszavonulnék a védekezéssel posture-t tölteni, inkább támadok az Ichimonjival. Mondjuk ezt használni csak most kezdtem el NG+2-ben.

[ Szerkesztve ]

(#871) Imilenni válasza Mr_no_Name (#866) üzenetére


Imilenni
addikt

Látom te is olvastad fentebb valaki véleményét hogy semmi taktikázási lehetőség nincs a játékban meg semmi. Csak úgy játszható ahogy a játék akarja.
Armorral "taktikázni"? Vagyis kevesebbet sebződj?
Könnyű-nehéz fegyverek? Ott a kezeden a másodlagos fegyver. Rengetegféle van rengeteg hatással a harcokra.

Az előző DS-eket is köpködnéd, ha nem lenne bennük easy mód.
Egyébként nem problémád az is, hogy itt nem tudod eltápolni magad?
Itt FIGYELNI kell, nem csak ÜTNI, hogy két ütésből feküdjönek a bossok (az összes DS-ben akár onehitelni is tudsz bossokat. Itt szerencsére nem! :K )

Szóval, ez nem a Te játékod. Tényleg azért szar a puding, mert Te nem szereted? Hagyjuk már :U

Ui: Itt kell taktikázni. Mit taktikázol egy olyan játékban ahol behívsz két NPC-t / COOP játékost aki leveri helyetted? :C

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#872) #10186752 válasza #80123904 (#867) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Minden bosst úgy kell tekinteni, hogy ha nem egyedül ölted le, akkor bizony azt nem tudtad legyőzni."

Ez egy nagy marhaság, annak ellenére, hogy én egyedül vágtam le mindenkit. Utána coopoltam, élvezetből, mentem segíteni másoknak.

A játék adta, abba beépített lehetőséggel (npc, coop) ölted meg a bosst, tehát megölted. Rendesen, szabályosan.

Ettől függetlenül az igaz, hogy úgy nem nagy szám, és nem is az a játék lényege.

(#873) #10186752 válasza Mr_no_Name (#866) üzenetére


#10186752
törölt tag

"Megölhetetlen"

És akkor az a párszázezer ember, beleértve magamat is, akkor hogy ölte meg? Szólt az asszoynak, hogy álljon be a konzol belsejébe, és koopban nyomta le? :DDD

(#874) #10186752 válasza atainprison (#861) üzenetére


#10186752
törölt tag

A double nekem nem jó, dög lassú. Mire felemeli a két kezét és kétszer lecsap, simán levágnak.

Kb egy óra XP farmolással meglett az a kb. 50 ezer pont, ami kellett hozzá, mert még két másik, 3-3 pontos skill is hiányzott, hogy az utolsót feloldhassam.

Tipp:

Antechamberben rögtön az elején áll egy lilaruhás marha, azt simán le lehet szedni piros bogyóval, és közel 600Xp-t dob. Vissza a bonfirehöz, leül, és csinálni újra. Aztán újra, Majd újra.

De most már megvan! :) Hát kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#875) atainprison válasza #10186752 (#873) üzenetére


atainprison
senior tag

Ha ő azt mondta megölhetetlen, akkor az úgy van. Ne vitatkozz! Te is és az a sok ember is, aki videót csinálta róla, mind csaltak. Ennyi :D .
Viccet félretéve, tényleg nem egy egyszerű boss, mert az emberek általában még a játék elején mennek neki, mikor még nem mennek az alap mechanikák. Első végigjátszásra én is szívtam ott egy 30-45 percet, de második végigjátszásra már elsőre meglett (pedig NG+-ban még nehezebb is), mert már kitanultam az alap dolgokat.
Ezeken meg még mindig jókat nevetek: "Pedig ennyiszer meg annyiszor végigtoltam így-úgy a DS összes részét, szóval übermegahardkór vagyok, ez mégsem megy, következésképp ez a játék szar." Arra sokan nem jönnek rá, hogy a harcrendszer köszönőviszonyban sincs a két sorozatban, szóval tökmindegy ki játszott a DS részekkel és ki nem.

(#876) BOBAKILL válasza atainprison (#875) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A Sekiro sem nehezebb mint a DS csupán más és meg kell szokni a harcrendszert. Anno a DS is baromi nehezen ment nekem. De a DemonS-tól kezdve a BB-on át a DS3-ig volt pár év mire belejöttem a harcrendszerbe és már egész jól megy a dolog. Bármikor leülök és "simán" végigpörgetem az összeset.

De a Sekiro most jelent meg, pofán köpte a DS veteránokat is. De azért kezdenek belejönni az emberek, ahogy én is. Csupán kell pár végigjátszás mire ráérzek a harcra. Valakinek előbb megy valakinek később. Itt csak az számít kinek mennyi türelme van hozzá.

(#877) atainprison válasza BOBAKILL (#876) üzenetére


atainprison
senior tag

Én is így gondolom, hogy nem nehezebb a DS részeknél. Egyszerűen teljesen más a harcrendszer, szóval, aki a DS taktikákat próbálgatja, az csúnyán megszívja.

(#878) #80123904 válasza #10186752 (#872) üzenetére


#80123904
törölt tag

"Ez egy nagy marhaság, annak ellenére, hogy én egyedül vágtam le mindenkit"
Még komolyan is lehetne venni ezt a hozzászólásodat, ha mondjuk hm ez-t nem írtad volna le. Az egy dolog, hogy ng5+ban végre sikerült, de előtte te is feladtad a dolgot a szememben.

[ Szerkesztve ]

(#879) Anti-Hero válasza Mr_no_Name (#866) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

Csodàlkozunk, hogy casual jàtékot csinàl sok cég...24 brobalkozasra nem megy valami..biztos a jàték szar. :D

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#880) ThySoul válasza #80123904 (#867) üzenetére


ThySoul
senior tag

Azért ez igy hülyeség. Mindig kaparom az arcom, mikor látom, hogy valaki azzal jön ha valaki nem egyedül viszi végig az végig se viszi. A játéknak nem az a célja hogy egyedül csinálj ki mindent. Az a célja (mint minden játéknak) hogy szórakoztasson. Az mindegy, hogy úgy éred el hogy egyedül viszed végig, vagy csak felfedezed a világot és közben segítenek a bossoknál. Én is úgy kezdtem a BB-t, hogy segítséget kértem kb mindenhol, de azóta nőt a kitartásom nehézség téren és vegigmentem minden soulson egyedül, mert engem igy szórakoztat.
Néha meg nem szégyen a segítség kérés, mert ugye tudjuk, hogy a From minden játékában van nem egy olyan rész ahol még a talaj id szopatja szerencsétlen játékost. DS3 midir vagy frieda, vagy DS2 egyes bossaihoz való út pl. (Igen, rád nézek dupla macsek előtti undorító havas rész)

(#881) #80123904 válasza ThySoul (#880) üzenetére


#80123904
törölt tag

Az egész onnan indult, hogy 'szar a sekiro mert túl nehéz, pedig hát ő végigvitte a DS-eket'. Igenám...segítséggel.
Szóval valószínűleg azokat sem tudta volna végigjátszani egyedül. Így értelmetlen felhoznia azt, hogy végigjátszotta őket.
Na meg korábban jogosan írta valaki, hogy ez a játék teljesen más stílust kíván meg. Amiben segíthetett a DS, hogy már tapasztalt az ember kihívást és nem adja fel. Ismeri és tudja, hogy meg kell találni a boss gyenge pontját.
Viszont hogy lehetne bármit is a DS-ből áthozni, ha ott is segítségért nyúlt az ember és nem megy neki?

Egyszerűen a sekiro rávilágított most azoknak az embereknek arra, hogy 'oké hogy segítséggel végig vitted a játékokat, de egyedül valszeg ott is feladtad volna'. Ez pedig nem tetszik nekik (akik szarozzák ezért a sekirot). Nekem pedig nem tetszik, hogy szaroznak egy remek alkotást. Pláne úgy, hogy a könnyebb FS játékokat se tudták egyedül leküzdeni.

Engem egyáltalán nem érdekel, hogy valaki segítséggel vagy trainerrel játszotta végig a DS-t. Viszont ne is verje a mellét érte, mert úgy bárkit odaültetek és végig viszi.

[ Szerkesztve ]

(#882) S e t h válasza ThySoul (#880) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sokan úgy képzelik, hogy mindenkinek egyformán kéne gondolkodnia és ami nekem jó, az másnak is jónak kéne, hogy legyen.
Ezért nem képesek sokan elfogadni a sajátjukétól eltérő véleményt.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#883) ThySoul


ThySoul
senior tag

Hogy is mondjam..... remélem aki a majmot kitalálta jó sok álmatlan ejszakát szerez magának.
Egyébként saját cheesel lett meg, kb 5 try ból. nulla estusos második fázis, addig rohangáltam körbe körbe amíg nem vetődött, azt átugrottam és két három ütés belefért, ha üvöltött bújtam az ernyő mögé, nagyon sima volt igy csak hosszú

(#884) Mr_no_Name


Mr_no_Name
tag

(#871) Imilenni: nem olvastam semmit. Beírtam a topicba. És nem kell sírni. A DS-ekben volt taktikázási lehetőség, itt nincs. Ez nem is DS, valóban, ez egy ügyességi játék. Ha eltalálod a parryt, akkor nyertél. Ezzel az erővel játszhatod a guitar herot is.

(#873) Ulthanito: úgy, hogy ti jók vagytok guitar heroban. én meg nem

(#875) atainprison: "Ha ő azt mondta megölhetetlen, akkor az úgy van. Ne vitatkozz! Te is és az a sok ember is, aki videót csinálta róla, mind csaltak. Ennyi :D" Én ilyet nem mondtam. Te mondtad ezt.

(#879) Anti-Hero: fél nap alatt írok neked olyan játékot, hogy 151. alkalommal sem fog sikerülni. Nem tudom mennyire fog tetszeni.

(#880) ThySoul: direkt leírtam, hogy a ds2-őt véletlenül a covenant of championsal kezdtem. Még is kapom az ívet a coop miatt. Ezeknek beszélhetsz.

Ahogy látom itt arra hegyeződik ki a dolog, hogy megmemlítettem: volt pofám coop modban tolni a DS játékokat a legelején, első végigjátszáskor. nna. Nem csak én vagyok gyökér mert kifakadtam. Ennek igazán örülök.

(#885) Imilenni válasza Mr_no_Name (#884) üzenetére


Imilenni
addikt

Az utálók nagy része DS 'veterán, és majd 90% a coopban játszotta végig az eddigi játékokat.
Kicsit fura nem? Itt egy From játék amiben nincs easy mód és máris lehurrogják.

Egy dolgot nem fogok megérteni, miért szarozzák le sokan azt a játékot ami nem nekik készült? :D
Itt vagy Te is. Ez nem a Te játékod. Fogadd el, és hagyd el a játékot.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#886) Mr_no_Name válasza Imilenni (#885) üzenetére


Mr_no_Name
tag

Akkor te is nyomatni fogod ezt az ízi mód hülyeséget? Ez akkora faszság..

(#887) Imilenni válasza Mr_no_Name (#886) üzenetére


Imilenni
addikt

Hát itt nincs. Nem tudod magad feltápolni, se sokad magaddal játszani.

Press "F" to pay respects.

(#888) Anti-Hero válasza Mr_no_Name (#884) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

De nem csak parry-vel lehet.

Kb 30+ probalkozàs utàn szóltak nekem is, hogy van egy skill amivel könnyen letudom verni a pillangót.

Első próbàra meg is lett ezzel a skillel.

Addig meg nem is néztem, hogy melyik skillel mire jó.

Ugyan ez a baràtom meg teljesen màs módszerrel verte le.

Folyamatosan tanulni kell ezt a jàtékot.

[ Szerkesztve ]

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#889) Mr_no_Name válasza Anti-Hero (#888) üzenetére


Mr_no_Name
tag

A grindelés is olyan, hogy hiába tápolnék órákat egyes helyeken, annyira sokat ugrik az XP követelmény, hogy hetekbe tellene, mire az összes skillt megszerezném ami kell... amúgy szinte mindig majdnem megöltem, és a végén ölt meg. Dodge jobbra-balra, 2 ütés repeat. Ha felrepül suriken. Ennyi. Utánanéztem, de más titka nincs is. Pedig sokat reménykedtem abban, hogy itt is, mint minden DS játékban van minden bossra egy módszer, amivel félvállról ki lehet őket ütni a nyeregből.

(#890) Imilenni válasza Mr_no_Name (#889) üzenetére


Imilenni
addikt

Ne dodgeolj, fuss és üsd (mint Nioh-ban).

Press "F" to pay respects.

(#891) Anti-Hero válasza Mr_no_Name (#889) üzenetére


Anti-Hero
aktív tag

https://youtu.be/ilurpY9Nt0g

2. Fàzisban még bénàskodtam is.

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#892) Imilenni


Imilenni
addikt

Végre megfeküdt a Demon, mindössze egy új kontroller kellett hozzá :K

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#893) atainprison válasza Mr_no_Name (#884) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem írtad a Lady Butterflyról, hogy megölhetetlen? Javaslom olvasd vissza a 866. hsz-edet.
Az tény, hogy ezt már én tettem hozzá "Te is és az a sok ember is, aki videót csinálta róla, mind csaltak". Erről nem is állítottam, hogy te mondtad. Értelmezéssel vannak gondok...
Ebben a játékban is van igen keményen taktika, semmivel sincs kevesebb, mint a DS-ben, csak neked úgy tűnik ez még nem esett le. A DS-ben van egy csomó féle build ez tény, azonban egy végigjátszás során csak egy félére gyúrsz rá, hibába van egy rakás. Ebben a harcrendszer miatt nem lehet behozni több féle fegyvert, páncélt, statokat, itt nem ezen van a hangsúly. Szóval ezekre ne is várj, mert nem lesz. Az igaz, hogy a buildek hiánya miatt kevesebb az újrajátszási lehetőség, mint a DS-ekben, de ez csak azoknak gond, akik a DS-ben is 63 féle builddel végigjátszották. Személy szerint engem ez sosem vonzott, de tudom, hogy sokan vannak, akiknek ez bejön.
Én elhiszem, hogy ez a játék sok embernek túl nehéz és nincs türelme hozzá, több ilyen ismerősöm is van, akik emiatt kihagyják ezt a játékot, de ők férfiasan bevallják, hogy ez nem az ő világuk és nincs is ezzel semmi probléma. A szánalmas inkább az, amikor az emberek azért szarozzák a játékot, mert túl nehéz nekik és arra fogják, hogy nem működnek a gombok (ugye ez ismerős), bugos, stb.

(#894) YAKEN


YAKEN
aktív tag

No meglett az NG+ is. Sokkal könnyebben ment a vége mint vártam. Kellett az az 50halál első végigjátszáskor. Most meglett harmadjára. :D
Jöhet az NG+2 a rövidebb véggel.

(#895) #10186752 válasza #10186752 (#874) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nos, legelső próbára átjutottam a harmadik fázisába ezzel a képességgel, de sajnos ott is ragadtam vagy bő két órára.

Hiába megyek át vagy 7 viallal, a tűzzel nem tudok mit kezdeni. Van egy robbantós támadása, az mindig halál, vagy hatalmas sebzés. Max eddig az 1/3-ad HP-ját tudtam levenni.

gyanítom, bele kell menni vele a közelharcba, de fogalmam sincs, hogyan kéne. :(

(#896) lbandi777 válasza Mr_no_Name (#889) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Nekem ilyen BB stílusban sikerült.
https://youtu.be/h4fzrONlKYg

(#897) #10186752 válasza ThySoul (#883) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hogy saját, azt alig hiszem, mert napokkal előtte írtam le ezt a módszert ugyanitt, Ulthanito-orsó néven lett a köztudat része. :)

(#898) #10186752 válasza #80123904 (#878) üzenetére


#10186752
törölt tag

Tehát levertem egyedül, nem? :F

Összesen kétszer toltam a DLC-t, egyszer NG3+ban, egyszer meg az ötben.

Jaaa, értem, mindegy hanyadikra vágja le az embere egyedül, ha legelőször nem egyedül vágta le, akkor már csalt, és igazából ássa el magát, hogy mit is játszik a játékkal. :DD :DD

Na ne csinálj magadból hülyét nyilvánosan, ok?!

[ Szerkesztve ]

(#899) atainprison válasza YAKEN (#894) üzenetére


atainprison
senior tag

Ennyi, grat :) . Csapasd tovább, kíváncsi leszek milyen lesz NG+7-ben.

(#900) YAKEN válasza atainprison (#899) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Nekem szerintem a harmadik lesz az uccsó végigjátszás. Max ha jön dlc akkor visszanézek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.