Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) YAKEN válasza atainprison (#595) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Azon gondolkodom hol hagytam el 2db prayert mert én 19-es vitalityn vagyok és van 2prayerem. :/
Remélem nem hagytam el 2minibosst és csak rejtett hely maradt.

(#602) atainprison válasza YAKEN (#601) üzenetére


atainprison
senior tag

Sejtem, hogy hol maradt le neked. A végével függ össze a játéknak: 2 miniboss a Hirata Estate-en van, abban a múltban, amikor a pillangós nyanya helyett az Owl felturbózott változata a boss (ez kell a Purification endinghez). Az előző hozzászólásomban leírtam, hogy attól függetlenül meg lehet csinálni ezt a szálat, hogy nem ezt az endinget akarod megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#603) atainprison válasza sp8787 (#600) üzenetére


atainprison
senior tag

Genichiro egy kis semmi azokhoz a bossokhoz képest, amik a játék vége felé lesznek szóval hajrá. Én még mindig azt mondom, hogy el kell felejteni az elugrálást, dodgeolást (kivéve piros jeles támadások) és megtanulni folyamat támadni/deflectelni. Úgy a legkönnyebb kinyírni a bossokat (egy kivételével: Demon of Hatrednél meghalsz, ha védekezéssel/deflecttel akarsz győzni, tök jó, hogy a játék beléd ver egy mechanikát és a végén egy boss ezt teljesen leignorálja).

(#604) atainprison válasza #10186752 (#596) üzenetére


atainprison
senior tag

Ha a Shichimen Warrior-ra gondolsz, azt le lehet verni Divine Confetti nélkül is, az inkább a Headless-ekhez kell (de ha van itt is érdemes használni mert segít). A taktika hozzájuk tök egyszerű: ráfutsz, beleversz néhányat, az egyik támadásodat deflectelni fogja, ez jelzi, hogy mindjárt eltűnik, akkor elkezdesz rohangálni a pálya közepe környékén és folyamat nézed hol jelenik meg, amikor újra megjelent elkezdesz felé futni, de rád lő egy sugarat, amit deflectelni kell!, ha simán védekezel, akkor betalál, deflectelés után odarohansz, megint elkezded ütni és ezt kell ismételgetni míg ki nem fekszik.

A kék ninjutsu képességet az egyik puzzle bosstól kapod meg a Kongo területen (sztorihoz kötött azt hiszem, szóval nem fogod kihagyni). Egyébként az a képesség két helyen kell (az egyik a repülősárkányos) és mindkét esetben az egyik endinghez szükséges, tehát nem feltétlenül kell megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#605) YAKEN válasza atainprison (#602) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Igen közben megnéztem a prayerek helyeit és a rugdalózó maradt ki hirataban illetve a tutorial zombinál lehet venni egyet de ott nekem nincs semmi. Akkor pontosan mit is kell csinálnom, hogy a lepke helyén ott legyen a másik boss meg fent a nindzsa? Még nem vittem át, egyelőre a végső boss nem megy sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#606) atainprison válasza YAKEN (#605) üzenetére


atainprison
senior tag

Tutorial zombinál lehet venni egyet? Ez nekem nem rémlik. Ha nem voltál a másik múltban, akkor ott maradt ki a két prayer, mert két miniboss van ott: a részeges dagadt és egy ninja vagy mi. A Divine Dragon leölése előtt kell megcsinálni a dolgokat, szóval azt már buktad. Majd NG+-ban olvass utána miket kell csinálni, elég hosszú lenne leírni (össze-vissza hallgatózni kell emberek után már én sem tudom milyen sorrendben, a lényeg, hogy a Purification endingre keress rá) .

(#607) YAKEN válasza atainprison (#606) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Aham ott a kis oltárnál. Gondolom akkor ez is csak bizonyos eseteknél jön elő. Remek, akkor cseszhetem. :(

(#608) atainprison válasza YAKEN (#607) üzenetére


atainprison
senior tag

Nálam az oltárnál nem volt prayer, anélkül lett meg a 40. Nem értem a dolgot. Egyébként itt egy elég jó guide hozzájuk. Ha tényleg csak kettő prayer hiányzik, az akkor mindkettő a másik Hirataból hiányzik, az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#609) YAKEN válasza atainprison (#608) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Igazad van. Az oltárnál akkor jelenik meg egy pray, ha valaki egy minibosst pl úgy győz le, hogy az lezuhan. Pl. az emberkének a seven spear minbossa lezuhant. Akkor ilyenkor az érte járó prayt meg lehet venni. Pont ebben a videóban mutatja, ezt néztem én is.

[ Szerkesztve ]

(#610) sp8787 válasza atainprison (#603) üzenetére


sp8787
addikt

Meglett egyebkent csak a 3ik fazissal szopattam sztem sajat magamat, kicsit tulgondolkoztam.
Az elso 2 fazist siman lehoztam attack/deflect-el csak mindig a seggeben kellett lenni.Vmiert a harmadik-nal tobbszor megsz*pattam magam pedig ott meg a HP-ja/posture-je is alacsonyabb joval sztem, vagy mivel nincs armorja.

(#611) atainprison válasza sp8787 (#610) üzenetére


atainprison
senior tag

Na grat. Jó kis boss az. Az, hogy vissza lehet rá küldeni a villámokat, nagyon állat. Persze anélkül is meg lehet csinálni, de az annyira jól néz ki, hogy muszáj volt megcsinálni.

(#612) sp8787 válasza atainprison (#611) üzenetére


sp8787
addikt

Yup csak nem blokkolassal ahogy en probaltam megszokasbol. :DDD

(#613) atainprison


atainprison
senior tag

Elkezdtem a NG+-t, nagyon jó érzés volt szétszívatni az elején Genichirot :) .

(#614) Yodamest


Yodamest
addikt

Skacok én úgy vagyok vele, hogy felesleges az összes hsz-t spoilerbe tenni, hisz aki ide jár az nyilván vállaja ezt a kockázatot. Aki végképp nem akar spoilert, az előbb vigye ki a játékot és csak utána jöjjön fel a fórumra szerintem. Viszont ez nem jó, hogy feljövök, mert nézném ki hogy áll és mindenhol a spoiler cenzúrát látom csak...

Pár gondolat az utolsó bossról:
A fiú melletti loyalitást választottam így a legerősebb bossal kell megküzdenem, de ez a 4 hp csíknyi harc áh... nagyon reménytelen. Túltolták itt már... Még a corrupted monk azt mondom oké volt, mert a 3 hp csíkjából 2-t finishing blow-al el lehetett tüntetni. Az úgy ok volt.

Itt a végén viszont full meg kell vívni mind a 4 harcot, vannak fent YT-on kiváló taktikák rá, mindenki 20 percig öli a bosst, mert normális küzdelemben kb lehetetlen megölni. Kerülgetik csak, míg ki nem cheeselik azt az egy támadását, aminél bele lehet 1-2-t verni, hát grat... erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy nagyon be vannak itt szűkítve a játékos lehetőségei.

Nézzük csak meg a DS1-2-3, BB, final bossokat: lehetett taktikázni, lehetett normálisan HARCOLNI velük, mint egy igazi bajnok. Itt a Sekiroban csak futkos körülötte mindenki, arra az egy támadásra várva, mint egy gyáva alantas féreg. Nem tudsz vele több féle módon face-to-face megküzdeni, ami nagyon sajnálatos. Túltolták... Ehhez képest egy Orphan of Kos semmi nem volt, belegondolok már csak abba, hogy annak 1 hp csíkja volt, de jó is volt. Még Lobos is csak cheeseli ezt a bosst, szerintem ez mindent elárul róla. Abszolút nem fun csak egy guitar hero emulator a vége...

(#615) YAKEN válasza Yodamest (#614) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Így vagyok én is itt a végén. Annyira reménytelennek látom, hogy phase 3-nál már elbukom mindig.

(#616) BOBAKILL válasza Yodamest (#614) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hogy egy kicsit tompítsam az élét a leírtaknak, a játékban egy ninja a karakterünk. A ninják a sunnyogás, lopakodás nagymesterei voltak. Nem szamurájok. Ez a harcokban is így van. Kivárni míg sebezhető, kiismerni a harcstilusat az ellenfélnek és akkor támadni.
Egyébként bizonyos fokig egyetértek. Ez nem DS. Sajnos az ottani mechanikát el kell felejteni. Én is szenvedek néha. Nehezn tudok leszokni a dodgeolasrol. BB közelebb áll harcstilusban ott is célravezetőbb volt ja agresszívan támadtál.
Remélem azért jön egy Demon Souls remake, az betalálna a rajongóknál. :)

(#617) Yodamest válasza BOBAKILL (#616) üzenetére


Yodamest
addikt

Jöhet felőlem bármilyen game tőlük, ami hasonló, ezzel se lenne bajom úgy, csak túl van tolva. Most néztem Elajjaz persze szépen megöli, ahogy ő tolja úgy könnyűnek is tűnik, de hát ahhoz tökéletesen kell játszani, tökéletes parry kell mindenhol, tökéletes villám visszadobás stb. egyszer benézed, kiesel a ritmusból és véged is van. A demon of hatreddel még nem is harcoltam, még semminek így nem néztem utána a játék kapcsán, úgy voltam vele, előbb legyen befejezve, de hát az nem most lesz.... most ha az egész vasárnap délutánom erre a bossra áldoznám úgy érzem akkor sem lenne meg, mert ide már nem csak egy terv kell, nem annyi, hogy meg van a taktik mondjuk és kész, hanem hibátlanul kell parryzni nagyon sok alkalommal, ami nekem nem megy ilyen szinten.

(#618) atainprison válasza Yodamest (#614) üzenetére


atainprison
senior tag

Az utolsó bossról annyit, hogy kb. 4-5 try kellett hozzá mindenféle körbefutkosás, cheeselés meg a tököm tudja mi nélkül. Ki kell ismerni a bosst, ennyi. Az első három tryom arra ment rá, hogy megfigyeltem miket csinál és azokra, hogy a legjobb reagálni. Nem mondom, én is leizzadtam a végére, alig maradt hp töltőm. Itt egy 0 hites videó, mindenféle "cheese" nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#619) Yodamest válasza atainprison (#618) üzenetére


Yodamest
addikt

jó ez nagyon beteg :) persze lehet így is, de ezek a mikiri counterek amiket tol... én még nem is látom, hogy milyen támadás fog jönni, de ő már lép is rá a kardra. Ez a videó nem releváns, ez egy beteg ember vagy minimum japán. :DDD

El nem tudom képzelni, hogy ment ez neked 5. próbálkozásra... vagy nagyon fekszik neked ez az arcba mászós, parryzős játékmenet vagy Lobos fia vagy ez a két verzió lehetséges. Nekem egyszerűen reflexem nincs ehhez, annyira hirtelen támad és sokféle a moveset, hogy nem tudom lereagálni időben, ami történik.

(#620) sp8787 válasza Yodamest (#614) üzenetére


sp8787
addikt

Olvasom a masik forumot a psc-n meg a chatet es sokan 5-8 orakat toltenek el egy bossnal.Ha olyan jatekosoknak akik szeretik ezt a stilust es kitartoak es azoknak is orakig ertsd 5-8 kell probalkozni egy egy bossnal akkor ott vmi nem stimmel. Tokegyertelmu ,hogy tultoltak nincs ezzel gond igy kell elfogadni.

Na viszont ez a jatek kimondottan a BB meg a DSR de sztem a DS3-nak a nyomaba nem erhet ez teljesen biztos.

(#621) atainprison válasza Yodamest (#619) üzenetére


atainprison
senior tag

Dehát az általad leírt technikát használom :D . Támadok aztán "blockdance" (nyomogatom a védekezést és elég sokszor összejön a deflect). Pont ezért szívtam rengeteget a Demon of Hatred-en, mert ott ez nem működik.
Nekem ez a játék még mindig sokkal könnyebb, mint a Nioh, bár az nem Fromsoftware.

[ Szerkesztve ]

(#622) Yodamest válasza atainprison (#621) üzenetére


Yodamest
addikt

hát jah, csak sok támadás nem blokkolható és nem csak azok amiknél felvillan a kanji jel, sok nem blokkolhatónál fel sem villan semmi... továbbá vannak ezek a 340 fokos arch tjpusú támadások, amiknél hiába strafelok mögé + tartom a blokkot, akkor is olyan ívben üt maga mögé, hogy úgy is eltalán vele, kész vicc.
A kanjis támadásoknál is sokszor már rég nyomom, hogy pl ugorjon fel, de beragad a karakter valamilyen animációba és istenért nem csinálja. (pedig semmi extra csak pl simán csak mozogtam előtte, nem is támadtam)

(#623) sp8787 válasza atainprison (#621) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent ez a bladedance nem rossz tipp lattam vmi videoban is.
A masik amit en meg az eleje kornyeken megcsinaltam ,hogy atallitottam BB-ra. :D
Azaz a healt a haromszogre a felfele-t meg a Prosteteic change-re.

(#624) atainprison


atainprison
senior tag

Most fedeztem fel egy igen könnyű technikát minden apparition típusú ellenféllel szemben (Headless, Shichimen Warrior, stb.). Ha megvan a fütyülős protézis fel kell fejleszteni a 3. verziójára (Malcontent) és minden olyan ellenfelet a leírás szerint kínozza. Konkrétan most próbáltam ki egy Headless ellen és folyamat le lehet vele stunnolni. Nagyon jó.

(#625) cocobanana


cocobanana
tag

Helló!

Valaki tudna adni egy részletes leírást, hogy mi a fő story és mi a mellék story küldetések? Mert néztem a neten és eddig, nem találtam , ahol lépésről lépésre leírták volna, csak a kerületek vannak külön szedve és , hogy ott milyen bossok meg mit kell csinálni. Azért kérdezem, mert most kicsit elakadtam, hogy most konkrétan elsőnek hova kéne menni.

Ott vagyok, hogy a Senpou Templomban elkaptam a majmokat és megszereztem a Mortal Bladet. Kaptam a papnőtől rizsát azt oda adtam az öregasszonynak, aki fent imádkozik. Az elmondta, hogy mit csináljak a sárkányröptetővel. Azt meg is csináltam, az kis kalapos meg is köszönte, mert már át tud menni a másik oldalra. Én is átmentem oda, volt ott egy mentési pont, meg ott volt a kis kalapos is, de onnantól nem lehet tovább menni. Van egy deszka, ahonnan leugrasz, de akkor fixen halsz. A másik oldal gondolom a Asuna Castle erdő része az ami látszik.Szóval ezt hagytam. Visszamentem a Kuro roomba ott elmondtam, a fiúnak, hogy meg van a Mortal Blade. És itt kéne a segítség. Mert itt 3 opció van. Egy, hogy valamilyen fehér virágot hozzak neki, az gondolom az a hely, amikor a hídon mész át, ahol a 2 szamuráj beszélget. A másik opció, meg hogy Ashina mélyébe ugorjak le, mert ott valami kőről beszélt. Meg van valami Sakura fa is, de azt nem tudja merre található. Szóval én mentem az Ashina mélyébe, ott végigmentem mindenen, eljutottam a Mibu faluba,majd most ott vagyok, hogy a Corrupted Monkkal harcolok. Kérdésem az, storylag jó ütemben vagyok? Vagy inkább a fehér virágért kéne menni a, hídon túlra? Van jelentősége merre és hova kell menni? Mert szinte mindig vannak új npc beszédek, meg npc, amikor valakihez visszamegyek és nem akarnék kihagyni semmit.

Köszi.

(#626) atainprison válasza cocobanana (#625) üzenetére


atainprison
senior tag

Nincs fixen megszabva hova mikor menjél, szóval arra mész amerre akarsz, szerintem ez a legjobb tanács :) . A fő küldetésen kívül szerintem egyedül, ami fontos az az, hogy az egyes végkifejletekhez lehet extra dolgokat csinálni. Bocs, de azt nem írom le, mert elég hosszú. De itt egy link a különböző befejezésekhez, hogy melyikhez mit kell csinálni.

(#627) BOBAKILL válasza cocobanana (#625) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szia. Szerintem első végigjátszáson ne arra menj h mindent megcsinálj. Fedezd fel a játékot úgy izgalmas szerintem. Ha elsőre guideot követsz akkor semmi meglepi nem lesz. :D
Én majd ng+on akarok csak ilyesmiket olvasni. Elakadni nem nagyon lehet, már ami a területeket illeti. Én többször végigjárom mert tuti elhagy az ember egy irányt stb.

(#628) atainprison


atainprison
senior tag

NG+ jóval könnyebb a rakás gyógyítós cuccal, skillel, protézisekkel stb. Pár óra alatt leöltem a lovast, a pillangós nyanyát és Genichirot rendes halál nélkül. Lehet az NG+ nem lesz 47 óra :) .

(#629) #10186752 válasza Yodamest (#614) üzenetére


#10186752
törölt tag

Faszom, hasznalj mar spoilert!

Egyreszt ingyen van, masreszt kotelez ra a forumszabalyzat, harmadreszt meg ne rontsd mar el mas szorakozasat, azert mert te elorebb vagy.

Sokan tippert, segitsegert jonnek, te meg az arcaba talalod, hogy mi van az utolso bossnal, vagy akarhogy.

Tudod, ha mesz az autopalyan, es mindeni szemben jon, akkor te vagy a hulye..

Mindenki tok normalisan hasznalja a spoilert rajtad kivul, es ez maradjon is igy ( hogy hasznalja).

[ Szerkesztve ]

(#630) #10186752


#10186752
törölt tag

Bar nem akartam, szepet haladtam most az este, ket miniboss es a feher kigyo meg a negy majom elfekudt.

[ Szerkesztve ]

(#631) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#185) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Sikerült végre rájönni a megoldásra. Intel Turbo Boost Technology uninstall után megjavult. (Kikapcsolni nem elég)

A játék az nem játék!

(#632) atainprison


atainprison
senior tag

Egy kis lore érdekesség: a Sculptorból lett a Demon of Hatred, most olvastam, nekem elkerülte a figyelmemet.

Ha valakinek nem lenne elég nehéz a játék :D , két módon lehet nehezíteni:
- megkongatod a harangot az első Headless melletti járatból kivezető úton (nagyobb sebzést kapsz vitality-re és posture-re, viszont nagyobb lesz a drop rate a tárgyakra)
- ng+-on az elején mikor találkozol Kuroval, visszaadhatod neki a Charm-ját és akkor a sima védekezésnél is kapsz egy kis sebzést minden találat után (ezt még nem volt bátorságon kipróbálni, na majd egy későbbi NG+-ban :) )

[ Szerkesztve ]

(#633) Imilenni


Imilenni
addikt

Lassan a végére érek, még hátravan a Műkéz mester, meg persze a final boss.
BB-hez képest elég rövidnek érzem, esetleg DLC-ről van hír? :R

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#634) atainprison válasza Imilenni (#633) üzenetére


atainprison
senior tag

Egyelőre még nincs hír dlc-ről és ismerve a befejezéseket nehezen tudom elképzelni, hogy lesz. De jól lenne, ha kiadnának párat.

(#635) BOBAKILL válasza atainprison (#632) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A harang kongatás hatása rest után elmúlik?

(#636) sp8787 válasza BOBAKILL (#635) üzenetére


sp8787
addikt

Nem ,kapsz az inventoryba egy itemet azzal le tudod venni.
Amugy eleg nagy baj lenne ha elmulna farmolas szempontbol.

(#637) #10186752 válasza BOBAKILL (#635) üzenetére


#10186752
törölt tag

Demon's Bell a neve.

(#638) #10186752 válasza atainprison (#604) üzenetére


#10186752
törölt tag

De engem mindig leszedtek a szellemek. Igaz, vagy háromszor próbáltam csak eddig, sugarat meg nem láttam egyszer se (csak videón).

Köszi a tippet!

(#639) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Egyszerűen nem megy a vége....

Már a fene tudja hányszor haltam meg de sehogy nem megy. Egyszer eljutottam addig, hogy az utolsó életcsíkja volt már csak meg de ott ki is fingtam hamar. Itt már néztem videókat is mert sehogy nem sikerül, ott tök könnyűnek is tűnik de gyakorlatban átvinni nem megy. Azt hittem a hatred demon után már nem jöhet rosszabb, hát de. :(

(#641) YAKEN válasza atainprison (#640) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Tegnap láttam, annyi adrenalint adott, hogy meg is haltam 2x már az első csíknál, ami addig nem volt. :DDD

(#642) atainprison válasza #10186752 (#638) üzenetére


atainprison
senior tag

Ha nem megy, használj Divine Confettit, sokat segít. Ha esetleg nincs, keress rá hol lehet farmolni, én Ashina Castle Upper valaminél farmoltam a kék ruhás szamuráj csókáktól.

(#643) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Szerintem ez a legjobb farmolós hely.

Outskirts Wall Stairway mikor piros ruhásak vannak már mindenhol. Szóval már a legvége mikor menne az ember a hatred demonhoz. Itt kb, mindenki háttal áll nekem, egy kettővel kell megküzdeni. 2perc alatt jön 11500xp és 1500körüli zseton. Annyi zsém volt már, hogy töltetet sem tudtam venni mert 999 volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#644) #10186752 válasza atainprison (#642) üzenetére


#10186752
törölt tag

Köszi, meg fogom nézni.

(#645) pomk válasza atainprison (#624) üzenetére


pomk
őstag

Mad Max 3 :DDD

(#646) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Most néztem egy videót a lepke néniről, kiváncsi voltam mások hogy csinálják meg. (Már mint megölni, nem úgy....fúúj! :DDD )
Nekem fel sem tűnt hogy a játék már az elején elspoilerezi a taktikáját a nyanyának, még képen is mutatja: :D
[kép]

Tegnap lement a kardmester a barlangban ahol kezdtünk és a centipede is. Haltam párszor mire rájöttem a taktikára. A centipede nem egy nagy eresztés...de a kardmester meg tud szívatni. Főleg a rúgásokkal.
A kastélyben van egy boss, katanával. Valami Harakiri vagy Yamaha vagy mi a neve. Na ott aztán kell a reflex. Még nem sikerült legyőzni, nem tűnik annyira nehéznek csak elég ha egyszer el**szom és leszedi a hp 80%át. Persze utána egyből az erős kombó és vége a dalnak. Poén hogy mire felkelnék újra, egyből rámkombózik...sokat nevettem ezen a poénon, bár nem őszintén.

(#647) pomk válasza BOBAKILL (#646) üzenetére


pomk
őstag

Így van. Nekem is feltűnt ez a segítség.
És azt vettem észre, hogy nem ez volt az első ilyen eset. Pl. a Mikouri counter használatára is felhívta a figyelmet a miniboss esetén. Sőt volt még egy, de az ha jól emlékszem nem bossnál volt: Vault over.

(#648) melega


melega
őstag

Srácok nem tudjátok hogy tudok megküzdeni a bagollyal alternatív hiratában?

A true ending addig nem lesz nekem szerintem amíg úgy meg nem küzdök vele azon a helyszínen ahol Lady Butterflyt levertem.

Néztem végigjátszásokat, de nem tudom mi kell hozzá hogy megtudjak vele küzdeni azon a helyszínen ahol Lady Butterflyt levertem.

Úgy néztem a szobortól ami a fafaragó mellett van lehet oda elteleportálni csak nem tudom mi kell hozzá hogy arra a helyszínre ahol Lady Butterfly volt Shinobi nagymester legyen mit kell begyűjtenem vagy csinálnom?

[ Szerkesztve ]

(#649) atainprison válasza melega (#648) üzenetére


atainprison
senior tag

A Purification endingre keress rá, már fentebb betettem egy linket az összes endinget érintően. Ami neked kell az a Purification. Leírni elég hosszú és bonyolult, kövesd a linkben lévő utasításokat.

(#650) sp8787 válasza BOBAKILL (#646) üzenetére


sp8787
addikt

Tokugyanolyan mintha egy Nightrain-t csinalna a Nioh-bol.Igazandibol csak az L1-el kell Bladedance-elni a skilljet es ugy felszalad a posture-je mint a szel.Itt egyaltalan nincs semmi szukseg tamadasra.
Egy kek cukrot lehet nem art benyomni elotte.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.