Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) atainprison válasza #10186752 (#799) üzenetére


atainprison
senior tag

A 4 befejezésből 3-nak a brutál endboss a vége :) .

BOBAKILL: a papírsárkányos cucc, csak az egyik befejezéshez kell. Nem nagyon van arra új terület. Szóval más irányban kellene keresgélni. A harangnál nem lehet továbbmenni, ott csak a harang van és ennyi. Mondjuk nem tudom, hogy azon a területen, hogy lehet elakadni, elég lineáris.

[ Szerkesztve ]

(#802) #10186752 válasza atainprison (#801) üzenetére


#10186752
törölt tag

Húúú, akkor megírhatnád, hogy mit kell tennem, hogy elkerüljem őt a végén. :) Akár PM-ben is jöhet.

(#803) atainprison válasza #10186752 (#802) üzenetére


atainprison
senior tag

Mikor a tetőn találkozol Owl-lal (ahol Genichiro ellen küzdöttél Ashina Castleben), azt a választ add, hogy otthagyod Kuro-t, azaz az Owl mellé állsz. Azért szólok, mert ezzel a befejezéssel jópár miniboss kimarad plusz egy teljesen új terület (tehát jóval hamarabb véget ér a játék, mint a másik három befejezésnél).

[ Szerkesztve ]

(#804) #10186752 válasza atainprison (#803) üzenetére


#10186752
törölt tag

Köszi!

Szerintem azt fogom csinálni, hogy akkor előtte készítek egy mentés penre, megyek ebbe az irányba, és ha majd úgy tartja kedvem, vissza töltöm, és megyek a másik irányba. :)

(#805) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na meglett Lady Butterfly
Hu, ez első harc a játékban ami úgy ment szeritnem ahogy kellett, és baromi elvezetes volt (leszámítva az egyik idióta támadását), tiszta BB hunter érzete volt.

(#806) BOBAKILL válasza atainprison (#801) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én egy bosst kerestem volna mert hiányoltam. De akkor nincs. Centipede és a lovag megvolt.

(#807) Anti-Hero


Anti-Hero
aktív tag

72 màsodperces endgame boss...az szép :D

https://youtu.be/d90DjM2eUCQ

Ez nem hanyag elegancia, mer' ez precíz igénytelenség.

(#808) melega válasza Anti-Hero (#807) üzenetére


melega
őstag

Ez igen az tényleg jól tud játszani aki csinálta.

(#810) YAKEN válasza #10186752 (#804) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Mindenképpen megéri majd a hosszabb verziót is átpörgetned, mert így lemaradsz 2fő és egy optional bossról is, plusz legalább 6 miniről és eltekintettem a végéről még így is. :D

(#811) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Mekkora troll ez a játék. Azt hittem elsőre lement a Genichiro (Gecicsíra). Aztán jött a phase 3 Mondom faszom. :O :DDD Mondjuk ahhoz képest hogy nem ismerem a mozgását, egész jól ment. Végre van hely mozogni. Meglesz ez, gondolom nem a legnehezebb boss.. A Snake eye akárki a hegyen az szopatott rendesen.

(#812) ThySoul


ThySoul
senior tag

Bull után elmentem a papírsárkányos helyre, annak kéne jönnie vagy rossz helyen járok?

(#813) cocobanana válasza ThySoul (#812) üzenetére


cocobanana
tag

Rossz helyen jársz. Bika leverése után, Ashina Kastély jön, amiben van 2 miniboss, majd a tetőn egy főboss. Utána mész a Kongo templomba, ahol a papírsárkány van. Utána mész a völgybe, majd utána Ashina mélyébe. Hivatalosan így van a story időrendi sorrend. Ha ezeket mind megcsináltad, akkor a játék felénél jársz kb.

(#814) #80123904 válasza #10186752 (#800) üzenetére


#80123904
törölt tag

Pedig csak oda kellett adni a rizst az öreg néninek. Ő elmondta, hogy mit kell csinálni. Ahogy a másik területen is segített.

(#815) #10186752


#10186752
törölt tag

Valaki árulja el please, hogy Kuronak pontosa mi kell a fehér virág mellé Ashina Depths-ből, és hogy az pontosan hol van azon belül. Nincs kedvem megint végigmenni az egészen. Köszi.

Mivel nem árulja el mi az, rákeresni se tudok.

[ Szerkesztve ]

(#816) D4v3 válasza #10186752 (#815) üzenetére


D4v3
őstag

Tippre nem voltál még újra abban a templomban, ahol azok az ülő, köpködő arcok ülnek. Ott már használható egy csengő.

(#817) #10186752 válasza D4v3 (#816) üzenetére


#10186752
törölt tag

De voltam.

Az a csengő visz el a négy majomhoz.

(#818) YAKEN válasza #10186752 (#815) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Egy cucc a cursed monk után van, meg egy a majom után. Szerintem csak szimplán elfelejtetted az egyiket felvenni. Remélem jól emlékszem.

(#819) #10186752 válasza YAKEN (#818) üzenetére


#10186752
törölt tag

Igazad van, köszönöm. Az elsőt elfelejtettem felvenni, nem mentem be a monk után a barlangba.

(#820) ThySoul


ThySoul
senior tag

Értem én hogy néha nem azt csinálom mint kéne a játékban de ha counter helyett simán eldodge olok és látom hogy simán megvan ne kapjak már be sebzést :N

(#821) ThySoul


ThySoul
senior tag

Huhú, meglett Genichiro
Esküszöm, mikor a harc utána cutscene ben felkelt beparáztam hogy még van egy phase, de hála az Istennek nem.... egyébként jót mosolyogtam a Yes..indeed dumáján..... és tippre meg is van hogy ki lesz a final boss, nyilván ő ezek után

(#822) ThySoul válasza ThySoul (#821) üzenetére


ThySoul
senior tag

Bocsesz, lejárt a szerkesztési idő.
Amikor a kölyökkel dumálok, haarra megyek hogy segítek neki nem engedi mert az apja miatt nem akarja megszegni az esküt. Van bármi következménye itt a válaszoknak? Arra mennék hogy az első végigjátszás alatt minden boss meglegyen

(#823) #80123904 válasza ThySoul (#822) üzenetére


#80123904
törölt tag

Annak ott nincs jelentősége. Később lesz a vízválasztó döntés, de ott nem is a gyerek fog kérdezni téged.

(#824) BOBAKILL válasza ThySoul (#821) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem akkor miért volt phase3 Gecicsíránál? Hmmm. Valamit biztos máshogy csinaltam.

[ Szerkesztve ]

(#825) #80123904 válasza BOBAKILL (#824) üzenetére


#80123904
törölt tag

A phase 3 után is felkelt és elment. Ő erről beszél.

(#826) onkelz


onkelz
aktív tag

A harmadik resurrect slot mikor szabadul fel?Lady Butterfly offolva van, most hagytam el Armored Warrior barátunkat.

(#827) BOBAKILL válasza #80123904 (#825) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Értem. Én addig még nem jutottam el.

(#828) #80123904 válasza BOBAKILL (#827) üzenetére


#80123904
törölt tag

Oh, bocsesz, hogy akkor ezt lelőttem neked :/

(#829) ThySoul válasza BOBAKILL (#827) üzenetére


ThySoul
senior tag

Egyébként az utolsó fázis magasan a legkönnyebb kb, csak addigra általában nem marad élete az embernek.

(#830) #80123904 válasza ThySoul (#829) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én párszor eljutottam oda HP veszteség nélkül és mégis haltam. Számomra az volt akkor a legnehezebb fázis. A villámmal megcseszett mindig.

Aztán egyszer sikerült összehozni a villám visszaküldését és legközelebbi próbára simaliba volt úgy, hogy 3x visszacsaptam rá a villámot.
Szóval végül igen, az a legkönnyebb része, de nekem ott volt legnehezebb rájönni, hogy mi a siker kulcsa.

ui: Pedig előtte lent mondta is a játék, hogy mit kell csinálni, de nem akarta az igazságot. Aztán egyszer mégis.

[ Szerkesztve ]

(#831) #10186752


#10186752
törölt tag

Na, én megérkeztem az Emma fighthoz.

Hát, most kicsit utálom a játékot. Az első fázis oké, offenzíven kell tolni, átjutottam a second fázisba már többször is, 5-6 estusszal. Oké, na de ott?! Kurvára nem ismerem a mozgását, és még ha nagy nehezen le is küzdeném, akkor még ott a harmadik fázis.

WTF?

Lehet, hogy nem lesz kedvem hozzá, és itt abbahagyom a játékot. Már 50+ óránál tartok.

(#832) sp8787 válasza #10186752 (#831) üzenetére


sp8787
addikt

Mivel gondolom csinaltal elotte mentest mert ennel ugye vege is lesz ha megcsinalod akkor ertelemszeruen semmivel nem kell sporolni es nem art ha marad a vegere a 3rd phase-re a 2 fajta rice meg az 1 db Divine Grass. Ezeket mindet el lehet hasznalni mert ugyis visszatoltod es megy a masik verziora.
Amugy tenyleg olcso huzas: ,hogy Na mi legyen a 3adik fazisban az uj move? Legyen az ,hogy felgyujtja a picsaba az egesz dojo! Yippeee kiraly!

Ezt en ma csinaltam meg meg a masik verzional van ugye az Owl, azt is.Ott viszont igazandibol csak wait and bait van.

(#833) Deck válasza sp8787 (#832) üzenetére


Deck
titán

Neki álltál a játéknak?

PS5

(#834) sp8787 válasza Deck (#833) üzenetére


sp8787
addikt

4-5 nap utan lattam ,hogy mindenki milyen jol "szorakozik" ugyhogy megvettem. :DDD

Mondjuk ugy a nekialltam-ot ,hogy az elso endinget mar megcsinaltam. Cca most jutottam oda egyebkent ,hogy kezd vmi ruhelletesen unalmas lenni mar. Nem tudom miert de nekem ez vhogy nem az a csucsjatek.

[ Szerkesztve ]

(#835) Deck válasza sp8787 (#834) üzenetére


Deck
titán

Az komoly.. Grat! Nem semmi vagy :)
Én direkt csak kipróbáltam, gondoltam megvárlak de akkor m1 már ;]

PS5

(#836) #80123904


#80123904
törölt tag

Remek játék volt a Sekiro. Elértem a végére én is. Faterral bajusz összeakasztós befejezést választottam, mert azért álljon már meg a menet. Nem támogatjuk az öreget, ha ilyen hülyeséget akar. 35 óra és minden boss, akivel lehetett táncolni.

Nehézségben nehezebb volt a DS3-nál. Így Sekiro > DS3 >> DS1 > DS2 >> Bloodborne a nehézségi sorrend nálam. Viszont a DS trilógia továbbra is a trónon marad nálam kedvencként, de a BB-vel felmosta a padlót.

Köszönöm From Software. Ezt az előrendelést se bántam meg. :R

(#837) YAKEN válasza #80123904 (#836) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Hirata memory 2 boss (nem a lepke) is megvolt? :D..Én most megyek mindjárt hozzá.

Sorrend nehézségben ugyanaz nekem is csak a ds1 és a ds2 helycsere.

[ Szerkesztve ]

(#838) sp8787 válasza #80123904 (#836) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem ha a chalice-ekben sz*patod magad az azert kozel jar a DS3-hoz, meg nem tudom de nekem a DS1 az vmi irto konnyen ment.

Ugyhogy nalam cca igy lenne Sekiro>>>BB,DS3>DS2>>>DS1 nehezseg szerint viszont mint jatek a BB toronymagasan van mindezek felett sztem is.

(#839) #80123904 válasza YAKEN (#837) üzenetére


#80123904
törölt tag

Most hogy a végére értem megnéztem milyen endingek vannak. Én a sima immortal servancet kaptam meg. Tehát nem. Nem olvasgattam utána, hogy mit kellene csinálni. Szeretem úgy játszani az összes játékot, hogy amire én jövök rá, az lesz. Na majd lehet nekifutok ng+ban a dolognak.

(#838) sp8787 A hangulata és az egész körítés tetszett a BB-ben, de számomra túl könnyű volt, így elvette a kedvem az egésztől. Persze a DLC hozott kihívást, de az már késő volt számomra. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a BB-vel a sekiro megjelenése előtt ~2 héttel kezdtem el játszani. Addigra már ng+ban is végig játszottam a DS trilógiát. Tehát lehet ezért volt könnyebb.

[ Szerkesztve ]

(#840) #10186752 válasza sp8787 (#832) üzenetére


#10186752
törölt tag

Divine grasst elhasználtam korábban, rizsem van talán egy.

Amúgy most úgy érzem, nem fog menni ez a fight nekem. Kb. minden 4-5 próbára jutok át a második fázisba, volt már, hogy full 9 viallal, de ott max a vége előtt egész kicsivel kifingok. Nem megy. Egyszerűen a második fázis ritmusát nem érzem, egyáltalán. Amikor meg tudom sebezni, az a petárdával van, meg ha néha közel kombózik egyet.

Amúgy nem merek vele parádézni, hiába kivédem a támadását, tudi megvág, lemegy a fele életerőm. És a harmadik fázis még sehol sincs.

Lehet, nekem itt lesz vége, ebbe most belement vagy 3 órám.

És itt tartok. :(

(#841) YAKEN válasza #10186752 (#840) üzenetére


YAKEN
aktív tag

És az a vicc, hogy ez a könnyebbik vége a játéknak.

(#842) #10186752 válasza YAKEN (#841) üzenetére


#10186752
törölt tag

Én elhiszem, hogy könnyebb. De egyelőre akkor se megy. Még a harmadik fázisig se jutottam el, 3 óra kísérletezgetés után.

(#843) sp8787 válasza #10186752 (#842) üzenetére


sp8787
addikt

Probald meg akkor lecheese-elni. Mondjuk en is megprobaltam es marhara nem jott ossze. :DDD

(#844) cocobanana válasza #10186752 (#840) üzenetére


cocobanana
tag

Én a másik befejezést választottam, hát azt 4 órája próbálom, és addig jutottam el, hogy kezdem kitapasztalni a boss fázisoknál mit kell csinálni. Nevetségesen nehéz. 3. fázisba egyszerűen 2 módon lehet csak sebezni a bosst. Ha felugrik és kitérsz akkor 1 sebzés, illetve amikor szúrja feléd a dárdát, akkor azt kitudod mikirizni, ha időben és jó pózban nyomod el. Minden más kivédekezik és téged sebez. Elképesztő unalmas és idegesítő lett a végső boss. Emiatt egyszerűen rossz szájízzel fogom abbahagyni ezt a játékot. Mert minden eddigi bossnak meg volt a trükkje, de ennek vicc. Időhúzós szar az egész.

(#845) YAKEN válasza cocobanana (#844) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Használj petárdát is mert azzal is fix sebzést viszel be. Ha megsebezted 7-8x a 3. fázisban, akkor menj a posture megtörésre mert úgy már könnyebb. 4.ben meg villámmal is tudod sebezni.

(#846) atainprison válasza cocobanana (#844) üzenetére


atainprison
senior tag

Még mindig sokan nem értik azt, hogy nem a sebzés a lényeg, hanem, hogy minél előbb átüsd a posture-t. Egyszerűen gyakorolni kell a deflectet. Folyamat támadni és deflectelni. Én is csak akkor vonulok egy kicsit vissza, mikor lemegy a hp-m. Amint feltöltöttem már megyek is ütni tovább. Itt az NG+1-es killem, az összes fázisban még egy csomó élete van mikor áttöröm a posture-t. Egyáltalán nem olyan nehéz, mint ahogy sokan beállítják.

[ Szerkesztve ]

(#847) YAKEN válasza atainprison (#846) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Ez derék munka volt. Azt látni, hogy az élete jóval több ng+ban. :/
Kíváncsi leszek mire megyek én is itt másodjára. Ennyire nem vagyok ügyes, mint te.

(#848) ThySoul válasza atainprison (#846) üzenetére


ThySoul
senior tag

Az elején a lovasat úgy öltem meg, hogy leütögettem a HP-ját :D
Nekem most kezd ráállni a kezem, hogy abból a játék hogy a lények arcában vagy és konkrétan vagy az ütést vagy a deflectet spammeled mint az őrült. (Bár hozzáteszem, hogy a staminás harc nekem jobban adta, de ennek is megvan a bája)

(#849) #10186752 válasza sp8787 (#843) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem tudom mi az a csizeles.

(#850) sp8787 válasza #10186752 (#849) üzenetére


sp8787
addikt

Ennel a bossnal Shadowrush-t probaltam mert arrol lattam videokat.De mondom nekem nem jott be de lehet neked mukszik majd. LINK

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.