Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) #10186752 válasza Yodamest (#244) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez itt nem így lesz. Én ugyanúgy érzem, hiába van már pár skill, prosztatik fejlesztés, ugyanolyan gyengus vagyok. Ugyanúgy le tud vágni az utolsó mob is, ha elrontom a ritmust.

Amúgy én sem bánom ezt, nem lehet minden soulsborne, de tény és való, hogy teljesen más játékmechanika.

(#252) Djuree válasza Yodamest (#237) üzenetére


Djuree
félisten

pont ezt a boss harcot néztem tegnap twitchen. én is majd beszartam ezen amit írsz, nem írom le mert nem akarok spoiler gombkodni.
nekem a ds meg a bb bossai se mentek egyedül általában, pár esettől eltekintve hívtam segítőt is. nem érdekeltek a bossok mondjuk, gyorsan le akartam tudni és menni a kövi helyre felfedezni.
lehet a sekirot inkább kihagyom mert úgyse menne, nincs türelmem se meg időm se 50x próbálni egy bosst...sajnálom pedig. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#253) YAKEN válasza #10186752 (#251) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Hát igen. Én elég ritkán használom a kar adta lehetőségeket vagy csak nem annyira megy. Kb a fejszét használom, meg a tüzet nagyon ritkán és ennyi. De ez a tűz is majdnem, hogy semmit nem ér 90%-ban. Kedvencem mikor olajat is használok és úgy gyújtok fel egy minibosst és annyit sebződik, mint egy kardcsapástól, pedig már a 3. upgrade van rajta. Én egyedül attól érzem magamat erősebbnek, ha nőtt az életem és több gyógyírt tudok magammal venni. :D

(#254) #10186752 válasza Djuree (#252) üzenetére


#10186752
törölt tag

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. :D

Hát igen, sokan divatból lecoopolták a DaS3-at, és azt hiszik, hogy akkor ők már From-veteránok. Na, az ő hirdetéseikkel vannak most tele a FB-csoportok, hogy eladó a lemezes Sekiro.

[ Szerkesztve ]

(#255) BOBAKILL válasza #10186752 (#249) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez a tervem, a minionokat leírtom aztán elszaladok, majd vissza ha már lenyugodott a dagi. Így csináltam egy minibossnál is, amelyiknél lándzsa van. Csak jussak el sérülés nélkül hozzá. Eddig 3 potim van és egy újraélesztésem.
Érdekes volt az elején a kikötötött ogrénél hogy elvileg rá tudtam húzni magam a fejére a protézissel, de igazából semmi extrát nem tudtam vele kezdeni, lehet majd később lesz valami skill ehhez.
Az eleje a játéknak kicsit fura volt, de most már nagyon bejön. Átjött a hangulat. Nem úgy mint a DS, ez más. Kíváncsi leszek hogy mekkkora lesz az újrajátszási faktora. Egy DS1et bármikor el tudok kezdeni, erre kíváncsi leszek.

(#256) sp8787 válasza #10186752 (#254) üzenetére


sp8787
addikt

Szenvednek ezzel a veteranok is. Tegnap nezegettem Faaraz playthrough-jat es ugye o nem jatszogatott elotte tesztpeldanyokkal..etc. , hat nem ritkan ment a wtf, this is bs..etc.

Amugy elnezve a dolgokat vannak ketsegeim ,hogy a lassan 50-es reflexeimmel ,hogy boldogulnek.
A tippem szerint sehogy. :DDD
Ez a jatek jobban hasonlit a Guitar Hero-ra mint a soulsborne jatekokra. ;)

(#257) #10186752 válasza BOBAKILL (#255) üzenetére


#10186752
törölt tag

Biztos, hogy mindent megnéztél, hogy csak 3 "vialod" van? Én a saját bőrömön tanultam meg tegnap sajnos, hogy kettőt otthagytam a pályákon, és 5 is lehetett volna. Szoptam is miatta rendesen.

Tartok tőle, hogy ebben nekem nem lesz sokadik végigjátszás, mint a DaS3-ban vagy a BB-ben. Pláne, ha itt is skálázódnak az ellenfelek. És mivel itt kvázi nincs fejlődés, lehet, hogy abból már nem fogok kérni.

[ Szerkesztve ]

(#258) #10186752 válasza sp8787 (#256) üzenetére


#10186752
törölt tag

És akkor Lobos hogy tudta 23 óra alatt letolni a játékot? :Y

(#259) sp8787 válasza #10186752 (#258) üzenetére


sp8787
addikt

Mert egy "allat". :D
Masreszt amugy neki ez nem blind volt azt gondolom tudod, azert o mar tobbszor jatszott vele elotte.
Faaraz meg a DMC5 szerint nyomogatta a gombokat az elejen. :DDD

Amugy 2en mar ki is patinaztak, naz azok az allatok.

[ Szerkesztve ]

(#260) Yodamest


Yodamest
addikt

Pistiék is elkezdték tolni. lesz itt RAGE rendesen úgy érzem :DDD

(#261) saelin válasza 30z.Samu (#219) üzenetére


saelin
veterán

Heretic! :DDD

Nálam a japán jött be jobban, de az angol dub sem rossz.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#262) #10186752 válasza sp8787 (#259) üzenetére


#10186752
törölt tag

És hol játszott vele megjelenés előtt?

(#263) sp8787 válasza #10186752 (#262) üzenetére


sp8787
addikt

Nem fogod kitalalni! :DDD
Japanban

(#264) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Framerate Unlock Mod PC-re [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#265) snake78 válasza #10186752 (#262) üzenetére


snake78
tag

Megjelenés előtt két nappal már online tolta twitchen

(#266) saelin válasza #10186752 (#227) üzenetére


saelin
veterán

Legyél agresszív vele szemben! 1-2 támadás és dodge valamelyik oldalára, 1-2 támadás és dodge... Valamiért erre nem tud reagálni a boss normálisan. Az sem hátrány ha van shuriken-ed és ha néha deflect-eled a támadásait.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#267) saelin válasza YAKEN (#253) üzenetére


saelin
veterán

A fejszén kívül én sem találtam más értelmes támadó prosthetic-et (talan a Lady Butterfly felé kunai-ok) . Van a Raven's Feather vagy mi, na azt mindenképp próbáld ki, de úgy hogy egyszerre több ellenféllel küzdesz! Úgy fogod érezni magad mint egy Dark Art-ot űző vérbeli shinobi. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#268) Yodamest válasza saelin (#267) üzenetére


Yodamest
addikt

A mist raven tool is nagyon hasznos, sőt van egy pályarész, ahol konkrétan csak azzal lehet továbbjutni.

(#269) Kvelstadt válasza BOBAKILL (#255) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A speares a memoryba volt ugye? A shinobi hunter ugye?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#270) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Igen, azaz. Nem volt egyszerű. De az r1+r2 kombó hatásos volt ellene.

(#271) saelin


saelin
veterán

A Headless-t sikerült már megölni valakinek? Már 3x mentem neki, de egy káosz az a harc.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#272) YAKEN válasza saelin (#271) üzenetére


YAKEN
aktív tag

Az attól függ.

Nem egy van belőle. :D A barlangban levőt még én sem győztem le bár már jócskán több életem van azóta. Kell oda egy item amitől jobban sebzed. Divine confetti.

(#273) melega


melega
őstag

Srácok én is előrendeltem a játékot, majd szerdától vagy csütörtöktől játszhatok vele.

Azért örülök hogy már előre tudom hogyan kell a lovast a bikáét leölni, hogy olvastam az információkat. STB

(#274) YAKEN


YAKEN
aktív tag

Hú gyerekek ez a boss. Végre egy kis DS/BB érzés volt. :D

Ez a majom kemény volt. Hát mi volt ez a csata bakker, full adrenalinon pörgök még mindig a győzelem óta. Persze csak a phase 1 volt ds/bb-s, phase 2-ben elkerülhetetlen a jó blokkolgatás. A majom egyes támadásain jót felröhögtem, aki harcolt vele tudja mire gondolok. :D Most kezdem azt érezni, hogy már megy a játék elég jól.

[ Szerkesztve ]

(#275) Adam_Shepard válasza YAKEN (#246) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

nem vágom,hopgy mi az de tegnap véletlenül sikerült belockolnom. Zóta meg akarom nézni!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#276) #10186752


#10186752
törölt tag

Na, lement a hüvelygombas nyanya. Harmadik probara.

Tegnap negy orat szivtam nala.

Van videom is, de nem teszem ki, mert ki kene futyulni vegig . :)

[ Szerkesztve ]

(#277) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Most így estére kicsit fáradtan lement kb zsinórba 3 kemény dió.
A memoryba a titkos helyen lévő rugdosós pöcs aki a tetőn figyel, megvan a seven spearses tag is aki az intró helyszínen van, és ugyanitt lent a barlangba a másik rugfosós buzogány.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#278) atainprison válasza saelin (#271) üzenetére


atainprison
senior tag

Elég nagy szívás az a boss, kell hozzá egy Divine Confetti nevű cucc, hogy tudd sebezni és a terror elleni item sem hátrány, annak a nevét nem tudom.

(#279) #10186752 válasza Kvelstadt (#277) üzenetére


#10186752
törölt tag

A rugdosos pocs az nem boss, miert nyomtad le? Nekem holnap jon a seven spear, nem lesz konnU.

(#280) saelin válasza #10186752 (#279) üzenetére


saelin
veterán

Az összes mini boss dob Prayer Beads-et, amiből ha 4-et összeszedsz, akkor növelheted a HP-d és Posture-od. Szerintem ajánlott őket vadászni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#281) SemmerFH válasza #10186752 (#276) üzenetére


SemmerFH
tag

Mire rájöttem, hogy a nyanya ellen valami istenkirály a shuriken... Viszont a bikánál azt mondtam, hogy oké. És még sehol sem járok:)

PSN: SemmerFH

(#282) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

(#283) Kvelstadt válasza #10186752 (#279) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Leugrott a tetőről és azonal megtámadott, azért öltem meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#284) sp8787 válasza BOBAKILL (#282) üzenetére


sp8787
addikt

:DDD

De amugy azokat is csinalhattak volna sokkal nehezebbre ha akarjak. Ez kb. abbol is kovetkezik ,hogy pl. a BB producere milyen tanacsot adott a Nioh keszitoinek.

(#285) copass


copass
veterán

chained ogre könnyű fingatás:
kapunál két mukit megfingatni #1 álló #2 ülő, utána a kikötözött ogre mellett elmenni balra és a dárdás kinyírni. addigra már az ogre kiszabadul és megy rád. le lehett esni a kerítésnél jobbra a tűzrakáshoz. gyorsan át kell sprintelni egyenesen hogy kikerülj az ogre látóteréből. ekkor az megáll, mögé lehet lopakodni és leszedni az első fázist. utána már meg lehet csinálni a másodikat. ez a lopakodós ölés csak 1x működik, másodjára feltöltődik az élete megint.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#286) #10186752 válasza saelin (#280) üzenetére


#10186752
törölt tag

De az nem miniboss, pont azt mondom. Az csak egy erősebb mob.

(#287) copass válasza #10186752 (#258) üzenetére


copass
veterán

mer Lobos egy állat, ~5 óra no heal wtf?!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#288) saelin válasza #10186752 (#286) üzenetére


saelin
veterán

Aminek 2 deathblow kell az mind miniboss-nak számít itt és dobnak prayer beads-et. Legalábbis én a Seven Spears közelében lévőről beszélek, mert az biztos dobja. Tegnap mentem én is vissza rá.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#289) sp8787 válasza copass (#287) üzenetére


sp8787
addikt

Ez csak a part1, nem az egesz jatek sztem.

Nezegettem whitegoat-ot es a sima NG-et is ugy tunt ,hogy resurrection nelkul nyomta, de most a NG+-t az mar biztosan ugy csinalja.

Viszont mar van speedrun.
A VIDEO CIMEBEN SZTEM VAN EGY ELEG NAGY SPOILER!!!
Ugyhogy aki ovakodni akar az ne kattintson.
Sekiro: Shadows Die Twice - 1:25:44

(#290) Adam_Shepard válasza copass (#287) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ott a vége felé a vidinek volt egy nagy ugrás, amikor a kékruhásokkal harcol, majd hirtelen final boss...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#291) copass válasza Adam_Shepard (#290) üzenetére


copass
veterán

bocsánat, nem néztem hogy pt1...

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#292) peternac válasza copass (#285) üzenetére


peternac
tag

chained ogre második fázisra könnyítés:

olajat kell rádobni, majd meggyújtani a prosztetikkel, ekkor elég sokáig elkezd agonizálni és lehet csapkodni :DDD
mikor eláll a tűz, újra meggyújtani, majd megint csapkodás
így hozzád sem tud érni

amúgy több helyen is - valami jegyzet + hallgatózás - megtalálható a játékban az az infó, hogy a piros szemű mobok félnek a tűztől, ezt használjuk itt ki

amúgy tetszik a játék, kicsit más, mit a souls-ok
ami nagyon fura, hogy nincs i-frame, azaz dodge-olás közben is sérül Wolf
viszont animációk alatt sérthetetlen vagy ugyanúgy, pl. deathblow alatt nem tudak megsebezni

(#293) BOBAKILL válasza peternac (#292) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én azt javaslom hogy ne dodgeolgass, hanem nyomd folyamatosan a dodge gombot és akkor folyamatosan fut a karakter. Úgy gyorsan ki tudsz térni a csapások elől, simán dodgeolgatva nem. Ha rájöttél már akkor nem szóltam. :)

(#294) Rony949 válasza BOBAKILL (#293) üzenetére


Rony949
őstag

+1

Nyomjátok hosszan a dodge gombot, sokkal hasznosabb a legtöbb ellenfélnél.

(#295) pomk válasza Rony949 (#294) üzenetére


pomk
őstag

Köszi, ez jó tipp!

Visszatérve korábbi kérdésemre: deflect? Halál pontos időzítés ahhoz, hogy tudjak deathblow-t nyomni, és csak én vagyok béna, vagy van valami trükkje a dolognak? Próbáltam már pár különböző módon de valahogy nem akar sikerülni. :U

(#296) peternac válasza pomk (#295) üzenetére


peternac
tag

köszi én is a "dodge"/hosszan nyomós tippet, nem jöttem rá :R

annyira nem nehéz eltalálni, hogy mikor kell deflect-elni, gyakorlás és megszokás kérdése :D
a nyugi helyen van a zombi csávó, rajta elég jól lehet gyakorolni

én PC-n tolom, fix 60 fps-sel, így valamivel könyebb eltalálni az időablakot... talán
de mint írtam, megszokás kérdése inkább

(#297) pomk válasza peternac (#296) üzenetére


pomk
őstag

A tudjukkivel nagyjából 8/10 alkalommal ment.
De mobokkal, mini bossokkal kb 1/10... :DDD

(#298) atainprison válasza saelin (#288) üzenetére


atainprison
senior tag

Két különböző ellenfélről beszéltek. A Mist Raven nevű prosthetic cuccnál egy sima, de nagyon kemény ellenfél van (nincs pont a hp-ja mellett). Amiről Te beszélsz az a Lone Shadow Longswordman vagy valami ilyesmi a neve, az egy miniboss két élettel.

[ Szerkesztve ]

(#299) ThySoul


ThySoul
senior tag

Na üdv újra. Valószínűleg a héten megrendelem, de addig lenne egy kérdésem: olvastam oylat hogy a gép csal. Ez mennyire igaz? Csak a Souls szűz játékosok lepődtek meg hogy nehezebb mint az átlag vagy tényleg átestek kissé a ló túloldalára a készítők?

(#300) Deck válasza ThySoul (#299) üzenetére


Deck
titán

Valamire fogni kell a dolgokat.. :D

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.