Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42701) Weeman1


Weeman1
veterán

Ha még valakit érdekelne a Miui:

ASNET v2.9.28 & RC1.09.29 Rain Edition - Multi-language

Xiaomi 11T Pro

(#42702) istvan47


istvan47
senior tag

Sziasztok!

Csatlakozom a népes táborhoz :R

( ͡° ͜ʖ ͡°) Iphone 13. つ ◕_◕ ༽つ

(#42703) jerry311 válasza Weeman1 (#42701) üzenetére


jerry311
nagyúr

Es ez joez?
Valami egyszeru, gyors, konnyu romot keresek, egyaltalan nem erdekel a csicsas kinezet. :)
Esetleg ReVolt jellybean?

(#42704) Weeman1 válasza jerry311 (#42703) üzenetére


Weeman1
veterán

Akkor ez nem neked való. :)
Rakd fel a VK 5.4.4-et.

Xiaomi 11T Pro

(#42705) mZoleee


mZoleee
senior tag

Sensation ROM 4.1 van fent, DPI-t felhúztam 192dpi-re (minden ROM-ot ennyin használok) a problémám az lenne, hogy nem lehetne valahogy fixálni a kinézetet?
Gondolok itt a Billentyűzet (tárcsázok számok), számológép, értesítő sáv.. mármint hogy 240DPI-n rendesen középen van minden, de ahogy meghúzom a DPI-t akkor nem nyújtja szét normálisan :(

valakinek valami ötlete?

(#42706) Arcanis válasza mZoleee (#42705) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát szerintem a problémás appok apk-ját apktool-lal szétszeded (decompile) és megnézed, hogy van-e mdpi képi anyag. (Illetve utánanézel, hogy 192 dpi-hez hdpi vagy mdpi erőforrásokat használ e a rendszer) Ezek után megfelelő arányban átméretezed a problémás képeket, újra lefordítod az apk-kat, (recompile), majd feldobod a készülékre. Magyarul nem kis feladat

(#42707) Gloob válasza adodaniel (#42698) üzenetére


Gloob
addikt

Igaz nem tőlem kérdezted, de nekem is LPX NEE Rom van fent, és nekem qwertz a billentyűzet. Igaz viszont, hogy én Swype béta-t használok. Minden magánhangzó rendesen jelenik meg és a helyén van. A hosszúak is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#42708) mZoleee válasza Arcanis (#42706) üzenetére


mZoleee
senior tag

huhh.. ezt lehet akkor hanyagolni fogom inkább, mielőtt valamit elírok és tégla.. de azért köszi a segítséget :)

(#42709) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Úgy néz ki besz@rt az S2-m hangszórója, vinném vissza gariba. Érdemes a számlálót nullázni, cseszekednek vele, vagy egy hangszóró garinál nem lesz ebből gond? T-mobile garis még.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42710) Weeman1 válasza TazLeacher (#42709) üzenetére


Weeman1
veterán

Állíts mindent vissza gyárira,az a biztos.

Xiaomi 11T Pro

(#42711) TazLeacher válasza Weeman1 (#42710) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak most épp nincs kéznél JIG. :D

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42712) Weeman1 válasza TazLeacher (#42711) üzenetére


Weeman1
veterán

Pedig mindenképp állítsd vissza gyárira mert megvonhatják a garit.
Már nem tudom pontosan hogy melyik verziónál de nem mindig szükséges a jig.

Xiaomi 11T Pro

(#42713) Senser87


Senser87
tag

Rendeltem ebayről MHL kábelt, de nem működik vele a telefon, találkozott már ilyennel valaki? egyszerűen nincs jel a TV-n, töltés van a telefonon.

SAM GS23U

(#42714) agabe válasza Senser87 (#42713) üzenetére


agabe
addikt

Barmelyikkel elofurdulhat, hogy hibas a kabel, csak az olcso kinait dragqbb lenne visszakuldeni mint amennyibe kerult, ezert ha tutira akarsz menni veszel egyet boltban, es ha nem jo cserelteted.
Azt azert ellenorizd le, higy ugyanabba a HDMi foglalatban mas normal lejatszo ugyanazzal a HDMI kabellel jol mukodik-e, es nem azoknal vane-e tuti a gond. Ha nem, akkor az mhl kqbel a hibas.

(#42711) jer1cho:
Miert nem hivod hazhoz a szervizt? T-mobile-os gari is hivatalos, samu elfogadja rendesen, es nem kell heteket varnod mig megcsinaljak.
Altalaban a kiszallo szervizesek nem nezik a romot, de en nem probalnam ki, hogy nalam sem...inkabb tegyel fel gyari ics-t traingle away-el nullazd, es figyelj, hogy a csc is jo legyen.
Meg GB-en vagy? JIG csak azt nullazza tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#42715) TazLeacher válasza agabe (#42714) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most néztem, hogy nem egy nagy összeg a JIG, veszek egyet, elfér a fiókban.

Viszont ez micsoda:

Miert nem hivod hazhoz a szervizt? T-mobile-os gari is hivatalos, samu elfogadja rendesen, es nem kell heteket varnod mig megcsinaljak.

Ilyenről még nem is hallottam... :U Tudnál esetleg bővebb tájékoztatást adni erről?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#42716) Weeman1 válasza TazLeacher (#42715) üzenetére


Weeman1
veterán

Az hogy beregisztrálsz a Samsung honlapján,
és ingyen házhoz mennek és megjavítják a készüléket.

Xiaomi 11T Pro

(#42717) znagy69 válasza TazLeacher (#42715) üzenetére


znagy69
őstag

Samu oldalon regisztrálsz, kapsz +2 hónap garit és házhoz megy szerviz szolgáltatást.

(#42718) adodaniel válasza Gloob (#42707) üzenetére


adodaniel
őstag

nem értem, ugyanaz a ROM, minden jól beállítva és mégsem jó

(#42719) agabe válasza TazLeacher (#42715) üzenetére


agabe
addikt

sqmsung termkregisztracio
Kb naponta eloftorul, hogy beszelunk rola, de nem is ez a lenyeg, hanem alapbol minden samsungnal ez a helyzet ami premium kategorias.
Kimennek oda ahova kered (munkahelyre is lehet rendelni) es max 20-30 perc alatt akar ujja varazsoljak a telodat, azt elkoszonnek, es kesz.

(#42720) theomo


theomo
tag

Sziasztok. Abba kérnék segítséget, hogy a telefon hol tárolja a névjegyeket, illetve a hozzá tartozó hívóképeket? Vissza importáltam a névjegyeimet az sd kártyáról és elmosódott képeket kaptam vissza. Esetleg ha van más olyan ismert módszer amivel úgy lehet menteni a kontaktokat, hogy a nevekhez rendelt kép nem kerül átméretezésre, az útbaigazítást szívesen venném. (Google fiókkal nem szívesen szinkronizálok)

Teomo

(#42721) Senser87 válasza agabe (#42714) üzenetére


Senser87
tag

Olcsó kínai :DDD
De másik porton működött, viszont volt, hogy hangyás lett a kép, és egy ideig nem ment át a jel, ezt betudom annak, hogy olcsó... De legalább megy, egy filmet meg lehet nézni rajta, viszont a felbontás...hát azt nagyon sajnálom, mikor rendeltem még nem tudtam, hogy ez nem alapvető...

SAM GS23U

(#42722) Ádám16 válasza Senser87 (#42721) üzenetére


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Valahogy megtudnám azt oldani, hogy ne legyen késleltetés a home gomb megnyomása után? Nincs rá Playen valami program? mindenképp rootmentes megoldást keresek

Szerk.: Nem válasz lett volna, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#42723) BigT válasza TazLeacher (#42715) üzenetére


BigT
senior tag

A triangle away szerintem ugyanazt csinálja, mint a jig. Javítsatok ki, ha tévedek.

Samsung S7 edge

(#42724) Weeman1 válasza BigT (#42723) üzenetére


Weeman1
veterán

Úgy van,csak nem minden verzión működik. :)

Xiaomi 11T Pro

(#42725) agabe válasza Senser87 (#42721) üzenetére


agabe
addikt

Nincs otthon valami medialejatszo eszkoz a halozatban? Vagy a tv nem tud hakozaton keresztul lejatszani filmeket?
Ha valamelyik igen, akkor eleg lenne streamelni telorol a kepeket, videokat wifin keresztul pl.zappotv nevu app-al, es mindent lathatsz a megjeleniton...akar youtubot is.
Mhl kabel max akkor kel, ha jatszani, vagy webbongeszni is nagyobb kijelzon szeretnel.

(#42726) kano


kano
nagyúr

Ide is belinkelem, hátha valamelyik topictárs vásárolni akar valamit: [link] :DD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#42727) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Szerintetek letezik olyan app, ami pl wifin küldi a jelet es a telefon megjeleniti ami a szamitogep kepernyöjen van?

(#42728) turika86


turika86
aktív tag

Legújabb vsync patches cm10-et használja már valaki?!

"Time is the fire in which we burn"

(#42729) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok. Valami gond van a galériámmal, mert tele van szeméttel. Azt vettem észre hogy a .nomedia fájlok beillesztése után szemetelte tele nem megnyitható fájlokkal. Kérem segítsetek, :O köszönöm.
Ja Lpx romom és siyah 1.4.5 s2 kernelem van

(#42730) agabe válasza horvathkrisz (#42727) üzenetére


agabe
addikt

Teamviewer ..most mas nem jut eszembe, de tuti mas is van, de ez is jol hasznakhato, taviranyithato a pc a kijelzorol.

[ Szerkesztve ]

(#42731) Picco válasza turika86 (#42728) üzenetére


Picco
addikt

en ma reggel feltoltam a 1004-est :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42732) korpicschess válasza horvathkrisz (#42727) üzenetére


korpicschess
veterán

Splashtop a legjobb szerintem. Teamviewer sem rossz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#42733) Oldman2 válasza Picco (#42731) üzenetére


Oldman2
veterán

És nincs vele gondod?

(#42734) bpmcwap válasza Rotate (#42631) üzenetére


bpmcwap
senior tag

az ebayyel nekem is kezd teli lenni a hócipőm... már vagy 6-8éve rendelek onnan de újabban- olyan 6-8hónapja iszonyú sok bajom van... vagy meg se kapom, vagy nem olyan, vagy valami hulladék vacak ami használhatatlan.... ráadásul már nem csak ilyen pár tízezres tranzakciósok.... nem rég húzott le egy 198756 tranzakciós eladó..... megnéztem az értékeléseit erre két hónapja teli van negatívval... :(
Amazonnal még nem volt dolgom, nem ismerem és nem rosszindulatú akartam lenni, csak felhívni a figyelmet hogy nem euro hanem font...

Túrista vagyok

(#42735) Rotate válasza bpmcwap (#42734) üzenetére


Rotate
veterán

tudom de 46 font, az 50 akárhány euró :)

(#42736) BigT válasza agabe (#42725) üzenetére


BigT
senior tag

Ez a zappotv app jó cuccnak tűnik! Főleg, hogy van külön a wdtv-hez :C

Samsung S7 edge

(#42737) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Köszi Sracok! ;)

(#42738) pzstm válasza Picco (#42731) üzenetére


pzstm
titán

En OTAn a sima 1004-et es eddig eleg jol muzsikal;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42739) Picco válasza pzstm (#42738) üzenetére


Picco
addikt

nekem is ota-n maszott fel, meg reggel.

akksi nalam eleg gyenge, de mostansag ugy sem nyustolom a telomat tul sokat, tehat perpill nem zavar :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#42740) zack válasza Picco (#42739) üzenetére


zack
nagyúr

Visszatettem a VK LPX mentésemet. :U Nem szenvedek tovább. Mindig ez van amikor CM-mel próbálkozok. :W Elfogy a türelmem, és dobom.
A lényeg annyi, hogy naponta jön ki frissítés, amit eleve rühellek. A mait felraktam, persze wipe-ot toltam előtte...
De nincs benne Google Play. Ezeket az idiótákat. Nem értem mi a célja, hogy kiveszik belőle a Google Play-t. Gondolom kibaszás. Mi más. :( Este nem akarok szenvedni már ezzel, ráadásul mivel nincs benne semmilyen fájlkezelő szoftver, így telefonon még a SD kártyámhoz se fértem hozzá, ami kihúzott volna a szarból. Az előző két verzióban volt Google Play, ebből valamiért kivették. Semmi gond. Én itt tettem pontot a CM10-re, és várom a végleges Jelly Bean verziót a VK LPX 5.4.4.-el. :U
Ahogy nézem, hosszú távon lehet ez is 1-et előre 2-öt hátra fejlesztés lesz amilyen a CM9 is volt...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42741) pzstm válasza zack (#42740) üzenetére


pzstm
titán

ha teljes wipe-ot nyomsz neki, akkor kell gapps is nemde? nekem még sosem tűnt el kétverzióm között semmi, igaz nem is wipe-olok :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42742) Weeman1


Weeman1
veterán

(#42743) Senser87 válasza agabe (#42725) üzenetére


Senser87
tag

MHL-t vettem, mert nagyon olcsó megoldás volt, a TV-t be kellene kábelezni, vagy venni egy WIFI adaptert bele, ahhoz viszont már egy 300-as router is kell, mert csak 150-es van, azon meg nem fér át a HD.
MHL-lel viszont bármilyen kijelzőn tudom használni elég egy "buta" TV is :)

Viszont azt mondom, hogy aki komolyan használja, ne vegyen olcsó kínait, mert sztem gyengébb a teljesítménye, ezért hangyásodik be néha.

Viszont a játékok igen "kockásak" lesznek 40"-on :) (Asphalt7)

SAM GS23U

(#42744) turika86 válasza pzstm (#42741) üzenetére


turika86
aktív tag

Így van! Full wipe esetén újra kell flashelni a gapps-ot...

"Time is the fire in which we burn"

(#42745) pzstm válasza turika86 (#42744) üzenetére


pzstm
titán

nah akkor csak nem vagyok én olyan hülye :DDD :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#42746) TorPe


TorPe
tag

LQ5-ös rom van a galaxymon. Nagyon elégedett vagyok vele, de változatosságra vágyok. Rootoltam CF kernellel, így ugye nyomhatom a wipe-okat, nem szeretnék téglásítani még :D

(#42747) agabe válasza Senser87 (#42743) üzenetére


agabe
addikt

Ugy tunik a mai mhl megoldasok (vagy barmi mas...pl wifi) jelenleg nem igazan jok akkor pl. jatekok atvitelere...nem csodalkoznek ha ez direkt lenne bar lehet gyari kabellal az is jobb?
Nekem s3-nal all allshare cast dongle- al is ez a tapasztalatom, de azt hittem az savszelesseg korlat miatt van (bar 1080p-s filmet jol atviszi, ott nem kockasodik, csak a 24p-t nem kezeli tokeletesen a teloban a lejatszo ha nem sajat kijelzon van megjelenitve, de ezt sokan eszre sem veszik), szoval ha filmnel atmegy, akkor jateknal nem ertem miert nem..pontosabban valoszinubbnek tartom most mar, hogy ezt direkt korlatoztak le, hogy konzolok kepminosege sokkal jobb maradhasson (ott a jatekok is jobbak meg, de most nem arrol van szo).

[ Szerkesztve ]

(#42748) zack válasza pzstm (#42741) üzenetére


zack
nagyúr

Kell. Az előző 2 verziónál is wipe volt + Gapps. De mivel most hulla voltam, meg nem mondom, hogy volt e Gapps vagy sem. :B
Tegnap sok faszságot csináltam a telóval, nem lepődnék meg ha ezzel tettem volna fel az i-re a pontot.
Lehet ma majd teszek még egy próbát.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42749) r4pid


r4pid
tag

Nem nagyon láttam wanamlite 12.6 -ról tapasztalatokat, úgyhogy leírom milyen az első benyomás:

1 nap 3 óra 25 perce használom, 98%-nál raktam át a 12.3-ról:

1 óra 50 perc kijelző
20 perc hívás
9 perc real racing 2 játék
~40 perc winamp zenehallgatás

És így van 43%-on a teló :D

Persze éjjelre nincs kikapcsolva se a teló se a hálózat, csak a wifi.

3G-t pár percet használtam

Azt hiszem ez eddig a legjobb rom :)

(#42750) Arcanis válasza zack (#42740) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Úgy van, no-wipe kell a napi frissítéseket feltolni és megmaradnak az appok. Egyébként meg ott a terminal emulator, azzal mindent lehet: pl fájlokat kezelni. Aztán ott az adb is, azon keresztül is lényegében mindenható vagy : )

Ha szeretnétek, összedobok egy guide-ot ilyen esetekre.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.