Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

A S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl egy nyílt világú, belső nézetű, lövöldözős játék, amelyet az ukrán GSC Game World fejlesztett. A THQ megunta a fejlesztők szerencsétlenkedését és 2007 márciusában kiadta.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) shield válasza Aarpok (#10199) üzenetére


shield
Topikgazda

Megy az 1.00005-ös alap játékkal?
Felraktad a patch-eket is?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#10202) Aarpok válasza - = Zk = - (#10200) üzenetére


Aarpok
őstag

Még nincs annyira nem fotozkodtam :D Nekem csak statikus fényekkel megy azzal nem látszik teljesen milyen a mód.

(#10201) shield Azt nem tudom megy e 1.0005 - el mivel nekem 1.0006 - os van és emlékeim szerint ezt is kéri a mód.Ezek a képek az előtt készültek mielőtt újraraktam.Gondom akad a betöltéssel,több mint 2,5 percig töltött be.Aztán megelégeltem és újra telepítettem a módot és feltettem a módhoz kiadott patcheket is.Kb 1 órát játszottam vele és eddig minden rendben.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#10203) Alienhun79 válasza Aarpok (#10199) üzenetére


Alienhun79
tag

Süni, Aarpok az Autumn A.-ban ha jól emlékszem a plusz, mínusz (++---) gombbal tudtam eltüntetni, pontosabban a hudot ki kapcsolni, de így jó volt használni nem zavart, legalábbis engem :U

tesztoszteronstalkerista

(#10204) Aarpok válasza Alienhun79 (#10203) üzenetére


Aarpok
őstag

Engem se zavar a Misery - ben hozzászoktam,de Dodo kollégát zavarja.

Аарпок

(#10205) rétisün válasza Alienhun79 (#10203) üzenetére


rétisün
veterán

megpróbálom, köszi :R legfeljebb hozzászokok, hogy alig van valami, amit jelez a hud.... :D (ha CoP mod lenne, simán tolnám rá az enot hudját, de ezzel sztem nem menne :N )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10206) rétisün válasza Alienhun79 (#10203) üzenetére


rétisün
veterán

tényleg, de én nem erre gondoltam, hanem hogy több mindent mutasson, mint általában a többi modban/alapjátékban is szokta.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10207) rétisün válasza rétisün (#10206) üzenetére


rétisün
veterán

azért a régi feeling megint előjött, amikor agropromba menet a szeméttelepen az átjárónál a banditáknak több tár se elég, hogy elpatkoljanak, engem meg 2 lövéssel kinyírnak. :(((
és gondolom ugyanolyan fegyverük van, mint nekem. igaz, az fps-ek nagy része így működik, nem is értem, mér' csodálkozok ezen újra meg újra :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10208) Aarpok válasza rétisün (#10207) üzenetére


Aarpok
őstag

Az autumn aurora 2 - ben is pont így van mesteren játszok és 2 golyó elég a halálomhoz.Azonban ez a mód azért az ellen felé is reális,ha fejbelövöm meghal azonnal és a mutánsok is nem kell beléjük 3 tár.

Аарпок

(#10209) rétisün


rétisün
veterán

még mindig legendary:

- fejlesztéseket teljesen kivették? ha jól emlékszem, az alapjátékban volt szerelő, meg talán pendrive-okat találva lehetett fejleszteni a cuccot.....edddig csak szidorovics javít, de nem fejleszt. mással nem is találkoztam, aki javítana.

- ha kitörés jön, és nincs hova bújni, akkor kész, vége?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10210) kekeeci válasza rétisün (#10209) üzenetére


kekeeci
senior tag

Az alapjátékban még szerelő se volt, csak újat vehettél a kopott cuccod helyett. :(
(a javítás-fejlesztés a Clear Sky-ban volt először, illetve javító mini modokat is csináltak)

A kitörés elől bujkálni kell, nincs ellenszer, csak a gyors futás, helyismeret és az F5. :)

kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

(#10211) op.erik


op.erik
aktív tag

Rakosgatom össze a Secret Trails 2-t. Találtam hozzá grafikai pakkot (HORUSmod), kissé több memóriát használ, mint az alap játék, de jóval szebb is lesz tőle.

Dead City pálya, még a korábbi ShoC verzióból.


[ Szerkesztve ]

(#10212) kislaki92


kislaki92
senior tag

hát én ezt meg fogom lesni majd:D ügyes! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10213) Alienhun79 válasza rétisün (#10206) üzenetére


Alienhun79
tag

Tudom, hogy fél megoldás, de hát több mint a semmi.

tesztoszteronstalkerista

(#10214) op.erik


op.erik
aktív tag

Látkép ez Erdő pályáról:

Az Erdész és lakhelye:

(#10215) - = Zk = - válasza op.erik (#10214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez SoC...?! :Y

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10216) op.erik válasza - = Zk = - (#10215) üzenetére


op.erik
aktív tag

Igen, a Secret Trails 2 mod + amit én finomhangolok rajta.

(#10217) kislaki92


kislaki92
senior tag

egy letöltési linket dobni valaki erről? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10218) dodopek válasza op.erik (#10216) üzenetére


dodopek
addikt

Fordítod is?

(#10219) op.erik válasza dodopek (#10218) üzenetére


op.erik
aktív tag

Nem, ezt nem fordítom, mert túl nagy falat. Szerencsére tökéletesnek mondható az angol benne.

(#10220) op.erik


op.erik
aktív tag

A Szarkofág:

A Kívánságteljesítő:

Képződmények éjszaka:

(#10221) dodopek válasza op.erik (#10219) üzenetére


dodopek
addikt

Pel csinált hozzá egy magyar nyelvű leírást, de nem emlékszem, hogy hova töltötte fel. Teljes végigjátszás, ha jól dereng....

(#10222) Aarpok válasza dodopek (#10221) üzenetére


Aarpok
őstag

Angolt csinált nem magyart,de nem tudom hova tette fel.Valószínű itt is megosztotta.

Аарпок

(#10223) op.erik válasza dodopek (#10221) üzenetére


op.erik
aktív tag

Van hozzá, már találtam egyet egy angol fórumon. ;)

(#10224) Aarpok


Aarpok
őstag

Autumn Aurora 2

Аарпок

(#10225) - = Zk = - válasza op.erik (#10216) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fúgecc, ezt elkérném én is.... O.o
nem gáz, hoyg nekem fentvan az OL 2.2+hun?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10226) kislaki92


kislaki92
senior tag

- = Zk = - : majd le kell törölnöd... mert ez egy külön mod

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10227) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

okés, segáz...
felteszem újra (Y)
1,0005-tel megy majd?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10228) kislaki92


kislaki92
senior tag

biztos:):) nekem mindig a legújabb patch van fent...találtam egy torrentet erről...7%ig elment..aztán helóó...de ha találok linkelek!!! de op.erik-é jobb lesz! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10229) kislaki92


kislaki92
senior tag

- = Zk = - : tényleg...egy kérésem lenne hozzád...légyszíves kapcsold be a gamet...és vegyél elő egy távcső nélküli AK-t...és nézd még nekem,hogy amikor közelítesz...tehát jobbklikkezel...nem ilyen mutáns nagy kezed van...nyomj akkor egy printscreent kérlek ! tehát ak..szkóp nélküli...jobb klikk...printscreen :D vagy ha van fent frapsod még jobb...és tedd fel ide kérlek !! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10230) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10229) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de nekem OL 2.2 van fent....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10231) kislaki92


kislaki92
senior tag

igen! az is kell nekem!! :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10232) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10231) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ok, nézem, pill

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10233) kislaki92


kislaki92
senior tag

köszi! fotót mellékelj pls :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10234) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10233) üzenetére


- = Zk = -
félisten


noh?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10235) kislaki92


kislaki92
senior tag

köszönöm szépen! akkor valami nálam van elbaszarintva...:/

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10236) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mutassa Mester....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10237) kislaki92


kislaki92
senior tag

gránátvető volt rajta? :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10238) kislaki92


kislaki92
senior tag

keresek róla képet :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10239) kislaki92


kislaki92
senior tag

tessék :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10240) - = Zk = - válasza kislaki92 (#10239) üzenetére


- = Zk = -
félisten

OL 2.2 és trader mod van fent nálam

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#10241) kislaki92


kislaki92
senior tag

de ezzel én nemtok mit csinálni...és irritáló :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10242) rétisün


rétisün
veterán

nálam ilyen: 1.0005, legendary mod

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10243) kislaki92


kislaki92
senior tag

ez fless...:)..erre meg...nem tudom

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#10244) rétisün


rétisün
veterán

legendary-val játszók: a csapos ad egy 'keress egy éjcsillag képződményt' küldit, de hiába van nálam az arti, nem kell neki. aki megcsinálta ezt a küldit: nem lehet, hogy másik képződmény kell? próbáltam megkeresni a magyarítás meg egyéb fájlok alapján, hátha el van írva, de nem találtam meg :(

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10245) rétisün válasza rétisün (#10244) üzenetére


rétisün
veterán

na, megvan, "nyák" nevű arti kell valójában....feladat:

"<string id="barmen_find_artefact_3>
<text>Keress egy Éjcsillag képződményt</text>"

description = barmen_find_artefact_3_descr
parent = barman
target = af_ameba_slime

valójában : af_slime_ameba:

<string id="af-ameba-slime">
<text>Nyák</text>

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10246) shield válasza rétisün (#10245) üzenetére


shield
Topikgazda

Már indítom is a gépem, megnézem én is a gubancot. Elég lesz-e a magyarításban átírni a képződmény nevét?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#10247) rétisün válasza shield (#10246) üzenetére


rétisün
veterán

sztem elég. persze amíg nem találsz hozzá megfelelő artit, nem derül ki :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10248) shield válasza rétisün (#10247) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi, hogy jelezted! :R
Ráadásul több hibát is találtam abban a fájlban, de már javítottam.
Már fent van a javított fordítás az oldalon. Ha találsz valamit még, akkor szólj! Köszi.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#10249) rétisün válasza shield (#10248) üzenetére


rétisün
veterán

tessék, stable_task_manager.xml :

"Volt itt az a fura sztori. Felbukkan itt az a fickó, tele a zsebe dohánnyal, és elkezd csapatot toborozni magának. De nem ám az öreg rókák közül, hanem inkább az izgágábbakat. Vett egy tonna felszerelést is... Volt nekem egy vadiúj Vintaram, egy remek darab! És voltam olyan hülye, hogy eladtam neki. Nem hazudok, kerestem is rajta rendesen... csak aztán az egész bagázst kicsinálták a Vörös-erdő közelében. Mit mondhatnék, értelmetlenül haltak meg... A tanulság: pusztán csak pénzzel nem törhetsz magadnak utat a Zónában. A lényeg viszont, hogy folyton eszembe jut az a Vintorez; egy olyan pofás fegyver, és odakint eszi a rozsda valahol! Nem keresnéd meg nekem? Jól megfizetem!"

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10250) shield válasza rétisün (#10249) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi, javítottam. Tegnap épp ebben a szövegben javítottam az előrébb levőt Vintorezt. Ez van hibázok. Sokszor már azt sem tudom mit olvasok. :DDD
Ha találsz még, tudod mit kell tenned. :D

Tegnap ennek a kapcsán az OL2010-ben is ráakadtam pár javítanivalóra. Játék közben már találtam többet, de azok már korrigálva vannak.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.