Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#1101) LamaCube válasza SimonYana (#1100) üzenetére


LamaCube
addikt

Én mw2-t tolom az támogatja az 5.1-et, de ha az ellennél ninja perk van, akkor én is csak síri csednben hallom meg, egyébként a trappolást simán meghallom. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1102) Winne válasza LamaCube (#1101) üzenetére


Winne
nagyúr

A trappolást én még a 2.1-es hangfalamon is meghallom, hogy hátulról jön, magam sem értem, hogy hogyan. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1103) SimonYana válasza Winne (#1102) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem trappolásról van szó , csak ha valaki mögéd lopakodik!
Nem egyértelműen hallani sajnos.

® SimonYana ®

(#1104) LamaCube válasza Winne (#1102) üzenetére


LamaCube
addikt

Te meg se szólalj füles témában, már 1 hónapja füles projektre fogod az inaktivitásod :P
A gond, akkor van, ha sok a "csatazaj", akkor cseszheti az ember mire meghallja, hogy hátul van valaki, akkorra már halott mire reagálni tudna. Lövés irány szempontjából viszont sokszor segít :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#1105) SimonYana válasza LamaCube (#1104) üzenetére


SimonYana
addikt

:)) :)) :))

® SimonYana ®

(#1106) Winne válasza LamaCube (#1104) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem tehetek róla, az anyagfáradás nagy úr...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1107) Reezy01 válasza DummyBoy (#1087) üzenetére


Reezy01
csendes tag

DummyBoy thx a helpet :) Csk 1 baj van :D Megnyitom a driverét konemnak és teljes káosz a fejemben :D Azt sem tudom mi mire jo :)

(#1108) SimonYana válasza Reezy01 (#1107) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát nem egyszerű az biztos!
Nekem nagyon nem jött be ez a driver része!

® SimonYana ®

(#1109) fagylalt


fagylalt
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek "Roccat tulajok"! :D
Kinézetem egy egeret: Kone +
Ennek van a görgő hibája?
És a sima Kone?

:R :R :R

(#1110) SimonYana válasza fagylalt (#1109) üzenetére


SimonYana
addikt

Sajna én csak egyet vettem és az is szar volt!
De van gari! :))
Vegyél inkább Logitech G700-at. Én azt vettem a Roccat után.

® SimonYana ®

(#1111) fagylalt válasza SimonYana (#1110) üzenetére


fagylalt
senior tag

Milyet Kone +-t?
Görgő hibás volt?
Garira nem csertélték ki?

(#1112) SimonYana válasza fagylalt (#1111) üzenetére


SimonYana
addikt

Kone +
Görgő hibás.
Kicserélték , el is adtam azonnal és lett G700.

® SimonYana ®

(#1113) Nevano


Nevano
csendes tag

Hali, 1 hete vásároltam egy Roccat Kave 5.1 fejhallgatót.

A füles jobb oldala ha TS-en beszélnek zizeg, ez gyári hiba lehet? Ilyen probléma zene halgatása közben nem lép fel mert gondolom nincsenek olyan éles hangok. Esetleg a garanciával kicserélik? Köszönöm a válaszokat.

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1114) SimonYana válasza Nevano (#1113) üzenetére


SimonYana
addikt

Sajnos ezt most nem lehet eldönteni.
szerintem próbáld még meg filmmel stb és ha ott is jelentkezik akkor gari.
Ha nem akkor talán próbáld tesztelni egy skype-n még.
Legrosszabb esetbe leadod és ha nem hibás vissza kapod.

® SimonYana ®

(#1115) Chrys_ válasza fagylalt (#1111) üzenetére


Chrys_
addikt

Nekem a német Amazon rögtön visszautalta a pénzt, sőt, még a visszaküldés díját is külön átutalták. Az enyém is görgőhibás volt.

(#1116) SimonYana válasza Chrys_ (#1115) üzenetére


SimonYana
addikt

Úgy látom ezt az egeret ki sem szabadott volna adni!
Akkor legalább nem égtek volna be! :F
Sajnos így én azt tanultam meg , hogy maradni kell a logitechnél , mert nagyon jó tapasztalt és roppant felhasználó barát! Egy szóra cserélik az esetleges hibás dolgokat , ami azért nem 1-2 hónapig mennek!

® SimonYana ®

(#1117) M^xx


M^xx
aktív tag

Megjött a Roccat isku billentyűzet, remélem nem csalódom. Ha kérdés van nyugodtan írjatok.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#1118) DummyBoy válasza M^xx (#1117) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Van:

Milyen? :)

Eltelejtettem a héten megrendelni, persze nekem is megjött volna ma ...

Így majd csak jövő héten :(

Life is shor...

(#1119) M^xx válasza DummyBoy (#1118) üzenetére


M^xx
aktív tag

Minden benne van ami kell nekem, csuklótámasz, háttérvilágítás, plusz gomb hüvelyk újnál, ékezetes betűk.

Én már vagy 2 hónapja megrendeltem de nem nagyon akart megjelenni nálunk, szerencsére itt van megjött.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#1120) fagylalt válasza SimonYana (#1112) üzenetére


fagylalt
senior tag

A Roccat Kova+ -ról mi a vélemény?

Illetve van már valakinek Roccat Isku-ja?

(#1121) DummyBoy válasza M^xx (#1119) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én régóta vadászok hasonló kvalitású billentyűzetet, ráadásul ez nagyon megtetszett ...

Olyannyira, hogy egércserekor Kone +-t vettem ... Hála istennek nekem nincs gondom vele, az elmúlt pár hétben teljes megelégedettsággel használtam, imádom, hogy működik a profilváltás (Többek között ezért sem szabad olyan Logitech terméket vásárolni, amihez SW vagy FW kell ... Hiába profik HW-ben és supportban, SW-ben sajna gyengécskék ...) van shift gomb meg ilyenek ...

Egy dolog nem tetszik benne ... Hogy driver nélkül nem megy ... Mondjuk ez eddig egy alkalommal lepett meg ... gépszerelés után nem ugyanoda dugtam vissza és megint kellett neki drivert telepíteni ... De tanulópénznek jó volt, kapott egy dedikált USB-t, amit meg tudok jegyezni, és kész :)

Most sajna elb@lfaszkodtam, így kicsit drágábban és egy héttel később jutok hozzá, preview-k szerint nagyon nem nyúlok mellé :)

És végre tudok majd éjjel normálisan gépelni ... (Így jár aki lusta megtanulni ...)

Majd toljad a tapasztalatokat ha lehet!

Köszi!

Dummy

Life is shor...

(#1122) SimonYana válasza fagylalt (#1120) üzenetére


SimonYana
addikt

Üdv.!
Sajna ezeket nem ismerem , de én a G700 mellett döntöttem és nagyon jól tettem. BF:BC2-ben minden gombot beprogramozok és azonnal tudok fegyver váltást és minden egyebet alkalmazni. Ne aggodjon senki , hogy vezetés nélküli .... mert tökéletes , de ha nem jön be akkor bedugod a kábelt és már vezetékes egered van. Nem csak töltésre való , hanem rendesen USB-s egérként működik vevő nélkül.
Viszont tudom ajánlani alá a Roccat Sota egérpadot. Nagyon jó !
ISKU még sajnos nem kapható , de én nem is szeretem az angol kiosztást.
Razer Blackwindow Ultimate Black billentyűzet hasonló lehet , de ez 30 körül van és kapható.
Viszont szerintem ez is nagyon jó lehet.

® SimonYana ®

(#1123) fagylalt válasza SimonYana (#1122) üzenetére


fagylalt
senior tag

Nem túl rossz ez a G700-as sem.
Az Isku elvileg tegnap óta kapható (magyar kiosztással is). :U

(#1124) SimonYana válasza fagylalt (#1123) üzenetére


SimonYana
addikt

No akkor figyelem a nagykert amelyik forgalmazza a Roccat-et , mert nekem is bejön és ha lesz magyar kiosztású szerintem veszek is egyet! :C

® SimonYana ®

(#1125) Nevano válasza fagylalt (#1123) üzenetére


Nevano
csendes tag

Érdekes én AQVA-ban 3-4 hete nézem magyar kiosztással :)

[ Szerkesztve ]

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1126) fagylalt válasza SimonYana (#1124) üzenetére


fagylalt
senior tag

Én is rá vagyok kattanva az ISKUra. [link] :K

(#1127) Gallowgater


Gallowgater
tag

Sziasztok!

Péntek óta van meg az új ISKU, igaz már június óta megvolt rá az előrendelésem, így tényleg elsők között kaphattam meg.

No íme a tapasztalataim:

A driver install sokkal könnyebben ment mint a Kone+-nál. Ugyanez igaz a konfigurátorra is.
Jól összerakott, minőségi anyagokból készült.
Kicsit szokni kell, mert a gombsűrűség miatt sokszor félreütök, de majd alakul.
A fényes felületek imádják az ujjlenyomatokat, talán jobb lett volna olyan anyagból készíteni, mint a kartámaszt.
Sajna van egy bosszantó negatívuma - mondjuk, ha vakon tudsz gépelni nem gond - ugyanis a gombok háttérvilágítása egy kicsit trükkös, mivel bizonyos ékezetes betűk teteje - bizonyos szögből ülve és gépelve - nem látszanak.

Idő hiányában a az egér és a billentyűzet szerelmére nem került sor, de remélem hamarosan beszélnek egymással...... (Roccat Talk)

Üdv, Gallowgater

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#1128) SimonYana válasza Gallowgater (#1127) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát sajnos nem győzött meg! :F
Nagyot csalódtam a KONE+-ban is!
Azt hiszem maradok a KAVE és a SOTA beszerzett dolgaimnál és nem bővítem a családot egyenlőre , mert még nem is túlzottan olcsók. Nem fognak az én pénzemen kísérletezni! :W

Nagyon köszönjük a hasznos infót! :R :R :R

® SimonYana ®

(#1129) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Valaki szedett már szét KAVE-t ?

(#1130) Silverss válasza v!ct0y (#1129) üzenetére


Silverss
aktív tag

én

(#1131) v!ct0y válasza Silverss (#1130) üzenetére


v!ct0y
veterán

A mikrofonos részénél valami csörög és azt akarom megnézni mi az...
Hogy lehet szétszedni? Szét kell pattintani? A kis csavarokat elkezdtem kiszedni de 2 db olyan helyen van amit nem tudok kicsavarni semmivel.

(#1132) tupacamaru válasza v!ct0y (#1131) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nem tudom mi csöröghet benne? :F A fülpárnát azt le kell pattintani, és nekem mind a 3 csavar kijött rendesen.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1133) v!ct0y válasza tupacamaru (#1132) üzenetére


v!ct0y
veterán

Á kösz!:)
Nem jó helyen kezdtem el szétszedni. A mélynek van valami kínja ott csörög valami belül. De kipárnáztam egy kábel lefogó műanyag csíkkal. Most már nem csörög :)
Köszi a segítséget!

(#1134) tupacamaru válasza v!ct0y (#1133) üzenetére


tupacamaru
veterán

A lényeg hogy sikerült. :K :C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#1135) DummyBoy válasza Gallowgater (#1127) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Üdv mindenkinek!

Nekem is megjött az ISKU! És 95%-ban boldog is vagyok :)

Maga a bill kényelmes, jól működik, bár picit nagyobb mint amire számítottam, még éppen elfér.

Az 5% ami MINIMÁLISAN beárnyékolja a boldogságomat:

- Nem bántam volna ha lehetne még nagyobb fényerőt megadni, de így is jó, párom már nyüsszögött, hogy kivilágítja a szemét a cucc :)
- Bizonyos szögből tényleg nehezen olvashatók a betűk, de ez nem a bill. hibája, nem elég ergomnómikus az asztalom :)
- Viszont a lézergravírozás néhol kicsit hibás - minimálisan ugyan, én munkám során foglalkoztam ilyen technológia tesztelésével, és tudom, hogy ennél jobb minőség aránytalanu drágább előállítási költségekkel járna ... De akkor is ... :) Túl kritikus vagyok lehet :)
- Más a bill. sűrűség és elosztás mint az előző billentyűzetemen, így még meg kell szoknom :)

Ami viszont feledteti velem ezeket az apró nüanszokat:
- Végre akár lámpa nélkül is kényelmesen tudok gépelni éjszaka :) (Még az előnytelen szög ellenére is kényelmesebben gépelek rajta, mint az előzőn, lámpa mellett!!!)
- A thumb gombok pont kézreállnak, és kapásból van ezer dolog, amit rájuk kellene konfigolnom, hogy megakadályozzak pár érdekes "balesetet" :)

A makrózós részt nem kommentálom, azt vagy használják az emberek, vagy nem, de a Roccat Talk az igazi királyság az egészben :)

Átraktam az EasyShift-et a billentyűzetre, így az egér összes gombját kényelmesen használhatom :)

Az EasyAim is átkerült a thumbokra, így bármikor kényelmesen tudom használni az egeret, és pontosabban bohóckodni vele, anélkül, hogy folyamatosan nyomni kellene rajta egy gombot ...

Még csak 1 napja van meg, még somindent be kell rajta állítani, de azt mondom nem bántam meg, eddig minden hozzá fűzött reményemet beváltotta a Kone[+]-al együtt :)

Life is shor...

(#1136) fagylalt válasza DummyBoy (#1135) üzenetére


fagylalt
senior tag

A héten már meg is rendelem az ISKU-t.
Egy márkából szeretném kihozni a billentyűzet és egér kombót (nem szertném elveszteni a Roccat Talk funkciót).

Tudom h..lye kérdés, de szertném megkérdezni, hogy mennyi rá az esélyem, hogy hibás Kone [+] -ot fogok ki? :F

Szerk.: Mi a különbség a Roccat Kone V2 és a Plus között?

[ Szerkesztve ]

(#1137) SimonYana válasza fagylalt (#1136) üzenetére


SimonYana
addikt

No én az ISKU-ról lemondok!
A KONE+ ? Úgy tűnik igen nagy esély van rá , hogy hibás lesz , de zet senki nem tudja megmondani!

® SimonYana ®

(#1138) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Jól néz ki ez az Isku. Valaki nem akar cserélni egy Valo-ra ?:)

(#1139) fagylalt válasza SimonYana (#1137) üzenetére


fagylalt
senior tag

Mi a baj az Isku-val?

Akkor Kova +? Azzal is marad a Roccat Talk?

(#1140) Silverss válasza tupacamaru (#1132) üzenetére


Silverss
aktív tag

Az.
A mélyhangot adja, nálam tönkre is ment végleg és csörög mint állat.

[ Szerkesztve ]

(#1141) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Talk jelenleg csak a Kone+-al van ...

Nekem eddig semmi baja nincs a Kone-omnak ... olvastam pár érdekeséget róla
,de haveromnak több mint egy éve megvan, és semmi gondja vele ...

Az Isku is qrva jó, nekem bejön, főleg a Talk miatt :)

Life is shor...

(#1142) SimonYana válasza Silverss (#1140) üzenetére


SimonYana
addikt

Milyen merész vagy! Én nem szedtem volna szét. Sosem tudnám össze rakni! :DD
Vagy nem is arról szól , hogy Te ezt még össze rakod? :))

® SimonYana ®

(#1143) Silverss válasza SimonYana (#1142) üzenetére


Silverss
aktív tag

Már többször javítottam, most is össze van rakva. :)

(#1144) Gallowgater válasza fagylalt (#1136) üzenetére


Gallowgater
tag

Szia!

Nekem is Kone+-om van, Alumic-al használom + Apuri és Iksu. Lekopogom, nekem még nem volt gondom a Kone+-mal, bár én is olvastam rémtörténeteket.

Sokat vacilláltam mit válasszak (Razer Imperator/Mamba vagy Kone+), de végül a Roccat lett. remélem nem lesz vele gondom.
Mondjuk azzal már szembesültem, hogy a gyártói 2 év garit nem mindenki adja meg, csak az egy évet, én is így jártam....bizakodjunk.

A vásárlást megelőzően olvastam rengeteg fórumbejegyzést, úgyanúgy van gond a többi nagy perifériagyártó termékeivel, tehát kicsit lutri a dolog. Épp ezért úgy döntöttem, nem foglalkozom vele, azt veszek ami teszik, és az igényeimnek megfelel.

Az egér választást nagyban segítette az Isku jövetele, magyar kiosztással, és a Roccat Talk.

Üdv, Gallowgater

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#1145) SimonYana válasza Silverss (#1143) üzenetére


SimonYana
addikt

Akkor Te nagyon profi vagy! Hozzád fordulok hiba esetén! :DD

® SimonYana ®

(#1146) Prof válasza fagylalt (#1136) üzenetére


Prof
addikt

Na ma megjött az Isku Aqua-ból, de ahogy megrendeltem másnap beszerezhetetlen státuszba került.

Nem teszteltem még komolyabban, csak bedugtam a cégnél és sajnos egyből feltűnt nekem is a háttérvilágítás tervezési hibája.

A billentyű belső fehér tartó szerkezetén keresztül világít át a led alulról. Ha nem felülről nézi az ember, akkor bizony sok betű teteje nem nagyon látszik.

Ez nekem egyből feltűnt, mert a Logitech G110-el nincs ilyen gond, az tökéletes minden szögből. De hát ugye nem magyar kiosztású.
Fekete alapon átlátszó betűs matricát meg nem kaptam sehol :W

Lehet írok majd egy kis szöszenetet a logout-ra róla. :P

[ Szerkesztve ]

(#1147) SimonYana válasza Prof (#1146) üzenetére


SimonYana
addikt

Mondjuk nem értem a Logitech-et miért nem lehet magyar kiosztásút is készíteni!?
Mint ahogyan magyarosítani sem tudják a szoftvert. De hát ez van! Ezt kell szeretni!
Viszont nálad sem éreztem az a hú de fasza érzést az első benyomásra. Pedig az mindég nagyon fontos.

® SimonYana ®

(#1148) Prof válasza SimonYana (#1147) üzenetére


Prof
addikt

Logitech K-800-ason is gondolkodtam abból van magyar kiosztású, de az vezetéknélküli és elég törékenynek tűnt.
A magyar gamer társadalom olyan kicsi piac számukra, hogy nem éri meg nekik csinálni magyar kiosztásút gondolom.

Akkor pár első benyomás a Roccat Iksu-ról:

Pozitívum:
Nagyon jól meg van tervezve. A gombok közelebb vannak mint a Logitech-en.
Kényelmesebben, gyorsabban lehet rajta mozogni. (nekem jobban kézre esnek).
Rendkivül masszív, nagyon egybe van a cucc. :C (G110-en a csuklótámasz pattintós, nem ilyen stabil és kényelmes, mint ezen ahol egybevan építve az egész)
Jó érzés gépelni rajta, a gombok gyorsan járnak.
A Thumb (T1-T3), Macro gombok nagyon el vannak találva.

Negatívum:
A háttérvilágítása zavaró. Alig van betű amit teljesen látni rajta normál gépelési nézetből. Kb. 70-75 fok-ból. Senki nem gépel úgy, hogy teljesen felülről nézi a klaviatúrát. :W
(Ezt a következő verziójában utódjában remélhetőleg javítják.)
Hangosak a billentyűk, kicsit lötyögösek. :(((
A Logitech G110-en érezni a konstans ellenerőt a lenyomáskor.
A macro váltó gomb konstansan világít, nekem zavaróan fényesen.
(Igaz szemműtétem óta jóval fényérzékenyebb a szemem, a pc ház is leragasztottam fekete szigetelőszalaggal .)
(Amúgy szerintem a sima háttérvilágítást a 2-es fokozatán kellemes használni)

[ Szerkesztve ]

(#1149) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Üdv.

Amit én megéltem a Kave-mmal az érdekes. Ahol vannak a számozások ott 1z 1-nél a FEJEMEN eltört a füles. :W Na az mifene. Elvittem boltba, hogy gariztassák, vaciláltak 30 percet még a végén végre fogták és visszaküldték a ROccatnak, hogy döntsék el, hogy gariztathatóe vagy sem. még pont 2 hónap garija van

Eredményt még nem kaptam a héten bemegyek és megkérdezem.

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#1150) M^xx válasza Tauren45 (#1149) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nálam a gombok alatt tört el ahol csuklik oldal irányba azt megoldottam. Viszont múltkor észrevettem, hogy a kábel a fülestől lefelé eléggé kemény ez normális ? Úgy néz ki nem mivel ahol a kábel bemegy a fülesbe ott elkezdett széthasadni a kábel szerintetek ez garanciális hiba ?

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.