Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#1451) zeus26 válasza Goose02 (#1450) üzenetére


zeus26
csendes tag

persze, semmi pozitív hatás :((

Üdv zeus!

(#1452) roccat2012


roccat2012
csendes tag

Sziasztok!

Eladó sorba került a Kone-om, mivel csak a fiókban pihen, nem használom.

Igazából sosem voltam nagy játékos, nem is arra használtam, csak notebookhoz használtam egy ideig, hétköznapi dolgokhoz stb.

Nagyon szép, megkímélt állapotban van, minden működik rajta, nincs letörve semmi, összeg gomb ép.

Dobozában, CD-vel, papírokkal, súlyokkal, egyszóval létező összes tartozékával.

Legyen 10.000.-Ft alkudható, de csak módjával.

Ugyanitt Roccat Taito egérpad 1.500.-Ft

Üdv.

Gábor
[L:/dl/upc/2014-01/09/376929_buhki9owmjskesu9_imag3583.jpg](IMG:/dl/upc/2014-01/09/376929_buhki9owmjskesu9_imag3583.thumb.jpg)(/IMG)[/L][L:/dl/upc/2014-01/09/376929_iulxwqf9zhzbukun_imag3585.jpg](IMG:/dl/upc/2014-01/09/376929_iulxwqf9zhzbukun_imag3585.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

(#1453) Thunder82 válasza roccat2012 (#1452) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Szerintem ezt nem ide kellene van megfelelő hely ehhez és az ottani hirdetésed rakd ide vagy emlegesd.

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1454) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Megrendeltem a Roccat Kave 5.1-es fülest, milyen hangkártya illik hozza?
Még ma megrendelném azt is.
Legjobb lenne pci csatolos.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1455) JohnnyX válasza JohnnyX (#1454) üzenetére


JohnnyX
senior tag

Megjött a füles, a xonar ds-t már tegnap gépbe raktam. :C

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#1456) front3r válasza JohnnyX (#1455) üzenetére


front3r
őstag

Na és milyen? Nekem fájt a fejem teteje a súlya miatt egy idő után. Ami még zavar a Kave-ben, hogy a hangok azért nem olyan igaziak, bár lehet túl sokat vártam tőle.

Az Kave XTD meg most jelent meg nemrég, abban orvosolták a nehéz súlyt, van benne hangkártya, meg tud pár extra feature-t.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1457) Legic88


Legic88
csendes tag

Sziasztok

Úgy néz ki, hogy a billentyűzet sem bírta ki, hogy ne legyen valami baja.
Kave mikrofon probléma, Kone + Görgő és szenzor.

Most meg ez: http://www.youtube.com/watch?v=_wIMAuS1A3Q
Egyik percről a másikra jött elő játék közben. Soha nem csapkodtam vagy ütögettem a billentyűzetet.
Nem érzékeli az a,s,d,f,j,k, billentyűket. Az első kettőt megúsztam gari miatt, erre már nincs.
Ha valaki tud rá valami megoldást szóljon. firmwaret updateltem, kihúztam majd vissza dugtam, ezek nem oldották meg a problémát. Más ötletem nincs, így sajnos nem jó semmire, mehet a kukába.

Ne vegyetek Roccat cuccokat!

(#1458) Napizor


Napizor
újonc

Sziasztok! :)
Van egy Roccat Kone [+] egerem egy és fél éve használom de az a hiba lépett fel, hogy a görgő nagyon recseg és nagyon rosszul válaszol. A kattintás meg egyszer normális máskor kettőt kattint ami nagyon idegesítő :W
Tudna valaki segíteni hogy mit csináljak vele? :)

(#1459) beloadjoker


beloadjoker
őstag

hali!

erről mit gondoltok mennyit érhet ?
tökéletes állapotban van :)

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1460) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali !

roccat pyra-t valahogy hozzá lehet kötni androidhoz ?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#1461) Zippair


Zippair
aktív tag

sziasztok, van egy Roccat Kave fülesem Xonar D1 hangkártyával, használtan vettem, akármit csinálok vele, a sub úgy tűnik, hogy nem működik, ha húzgálom a potit, nincs változás. Van javaslatotok, ez beállítás hibája, vagy rossz a fülesem?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#1462) Thunder82 válasza Zippair (#1461) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Nézd meg a hangkártya beállításainál el van-e állítva.

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1463) Zippair válasza Thunder82 (#1462) üzenetére


Zippair
aktív tag

azt már megnéztem, a megfelelő csatlakozón kijön a mély! most ennek vibrálni kellene, vagy mélyen szólni, magyarul: hangszóró van benne vagy vibra motor a mélynek?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#1464) Thunder82 válasza Zippair (#1463) üzenetére


Thunder82
aktív tag

természetesen hangszóró. akkor nézd meg még a kábelt, lehet mozgatás közben hallani fogsz ilyen recsegő hangot akkor a kábellal lesz gond ha mégse akkor szedd le a fülpárnát és próbáld meg leszedni arról az oldalról a fedelet (csavarhúzóval), persze ha nem garis. Mert akkó nyomd vissza a BÓTNAK :D

UI.: A csatlakozó volt letesztelve (fizikálisan hogy ott biztos jön a hang - hátlapon megnézni a jelszintet valami másik fülessel v akármivel -vagy virtuálisan a monitoron) mert nem mind1.
Lehet h a WIN-be mutatja h jön a hang de a csatlakozó nem jó és nem továbbítja a hangot :D

tesztelgesd meiknél lehet a hiba.

[ Szerkesztve ]

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1465) Zippair válasza Thunder82 (#1464) üzenetére


Zippair
aktív tag

köszi, neki esek :DD esetleg azt tudod, melyik hangszóró, amelyik a subot nyomja?

ui, a hang biztosan jön, mert ha átdugom pl a front csatiját, és megnyomom a sub tesztjét, jön az értelmes bajing hang :-D

[ Szerkesztve ]

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#1466) Zippair válasza Zippair (#1465) üzenetére


Zippair
aktív tag

Bocs, még egy kérdés, ha hangkártya tesztjén menyomom a sub gombot, gondolom, kellene hallanom a fülesben?

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#1467) Thunder82 válasza Zippair (#1466) üzenetére


Thunder82
aktív tag

yahh, mint ahogy fent is írtad az a ' BAMMmmmm" lenne az persze ha a poti is fel van tolva, de még mindig lehet kábelhiba vagy amire jutottunk h a hangszórónak a kábele tört meg belül vagy maga a hangszóró nem szól már. Ha van rá garid akkor gariztasd ha nincs akkor, marad a házisufni :D de eléggé kusza hálótömeg van benne szal sok sikert :)

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1468) Zippair válasza Thunder82 (#1467) üzenetére


Zippair
aktív tag

Mission completed!!! El volt szakadva a sub drótja, köszönöm a segítséget! :C :DD :C

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSsssssssumaher...

(#1469) Thunder82 válasza Zippair (#1468) üzenetére


Thunder82
aktív tag

:D Örömmel, én is pont ezzel a fülessel kínzom magam :P

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1470) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Sziasztok!

Valaki nem tudja hogy ~kb. mennyibe fog kerülni és mikorra várható hazánkba magyar kiosztással a Roccat Ryos TKL Pro ? Nagyon csini és pont elég is amire kell, szerintem a Ryos MK alá kell jönnie ha jön és egy 18-20k körüli ár elfogadható lenne érte.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1471) oszi24


oszi24
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Roccat Savo típusú egeret, egy olyan probléma lépett fel, hogy egy bizonyos idő után elkezd laggolni, akadozni a gép, a játék, a ts. Ha kihúzom az egeret és visszadugom, egy időre megszűnik, majd ismét előjön a probléma. Amikor jelentkezik a probléma, az Erőforrás-figyelőben a Rendszermegszakítások elég magas számon pörög. Ahogy kihúzom ez leesik normálisra.
Esetleg valaki találkozott már hasonló problémával?

(#1472) jim bcs válasza oszi24 (#1471) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Egy kérdés, usb 3.0-ba vagy usb 2.0-ba van csatlakoztatva?

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1473) oszi24 válasza jim bcs (#1472) üzenetére


oszi24
csendes tag

USB 3.0-ba van, ilyenkor azt a hibát generálja amit fent említettem, ha a 2.0-ba dugom amiből 2 darab van a notebookon, akkor a másik porton lévő füles mikrofonja adja fel a szolgálatot egy idő után. Driver frissítés megvolt, a régivel és az újjal is ez ugyanez szitu áll fent.

(#1474) jim bcs válasza oszi24 (#1473) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

az usb 3.0-át felejtsd el csak usb 2.0-ba legyen, a fülest húzd ki az nem usb portra való majd úgy is nézd meg ezzel meg kell szűnjön a hiba

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1475) oszi24 válasza jim bcs (#1474) üzenetére


oszi24
csendes tag

Az usb 2.0-ba nem jön elő, viszont a fülesem mikrofonja egy idő után leáll. Azt a részét nem értem, hogy nem oda való.

(#1476) jim bcs válasza oszi24 (#1475) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

príma ezt vártam egér probléma kilőve

Milyen füles ez pontosan? az a gond hogy fülesnek jack dugalj való amelyik usb-s minddel gond van

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#1477) nTopee


nTopee
csendes tag

Sziasztok !
Csak egy kérdés erejére tértem be hátha használ még valaki rajtam kívül Roccat Savu egeret. Az egér lassan egy éves, a LED már természetesen haldoklik benne mint ahogy az szokás, ilyen problémáért nem buszozok fel iponhoz... Az egérhez járt egy Roccat szoftver amivel testre szabhatod a DPI-t, az összes gombnak külön funkciót állíthatsz be stb., ami nekem MMORPG-hez igen jól jött, nagyon egyszerű és kezelhető dolog, tényleg csak egy profilváltás és már kész a teljesen új macrozás. Elég sűrűn használom így megválni nem akarok tőle, viszont ami érdekes, hogy egy i7 965x-et folyamatos 15%-on járat, így az esti IDLE proc hőmérséklet is mondjuk nem 28 hanem 36fok. Persze semmi gond vele, de egyszerűen nem tudok rájönni melyik az a funkciója ami 15% procit igényel amikor egy 2008-as játék használ ennyit kb. Ha valaki használ még Savu egeret nyugtasson meg hogy nem csak nálam izzad meg a gép a szoftvere alatt, esetleg ha valakinek van ötlete annak örülnék.

(#1478) Plasma


Plasma
csendes tag

Sziasztok!

Sikerült bárkinek müködésre birnia a Roccat Kone és Valo alkalmazását W8 alatt?

Az egér és a bill müködik, csak nem tudom e miatt testreszabni őket.

Thx.

(#1479) Tomdriver


Tomdriver
őstag

Sziasztok, használ itt valaki Roccat Kave XTD headsetet?
Vásárlás előtt állok és ezzel szemezgetek, vagy egy olcsóbb Corsair Vengeance 2100-et vennék, arról is jókat írnak a tesztek, kíváncsi lennék a véleményetekre.
Többet játékra, kevésbé zenehallgatáshoz használnám.

(#1480) Nevano válasza Tomdriver (#1479) üzenetére


Nevano
csendes tag

Egy remek fules, kb 1 honapja van nalam es maximalisan meg vagyok vele elegedve. Korabban a sima Kave volt nekem ami nehezebb kenyelmetlenebb volt. Latszik a fejlodes, csak ajanlani tudom!

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1481) Tomdriver válasza Nevano (#1480) üzenetére


Tomdriver
őstag

Köszi a választ, végül megvettem ezt a Corsairt, annyira nem vagyok elájulva tőle.

Roccat ugye valós 5.1 - esetleg tud virtuál 7.1-et is? Még nem mondtam le teljesen a megvételéről, nálam a Medi Tech valós 5.1-ese ami 13K is szépen szólt, gondolom ez még többet tud adni hangzásban.

(#1482) Tomdriver válasza Tomdriver (#1481) üzenetére


Tomdriver
őstag

Beszereztem egy Roccat Kave XTD vezetékes, valós 5.1-es headsetet abban a reményben, hogy jobb lesz a Cosrsair Vengeance 2100-nál, ugyanis annak hangzásával nem voltam teljesen megelégedve.. Szombatra meg is jött, így a hétvégém jó pár órája azzal telt, hogy különböző effekteket ismételve zenéből, játékból, hol a CV-r hol a RK-t pakolgattam a fülemre, melyiknél milyen a hangzás.
Már az első alkalommal lehetett különbséget érezni, de érdekes módon a Roccat default beállításainál ez még nem volt annyira számottevő. Aztán tologatva az equalizer csuszkáit sikerült rátalálnom néhány hangra, amit sajna a Corsairnál nem találtam meg.
Erre a headsetre is azt mondhatom, hogy hasonlóan a CV-hez minőségi darab, a kidolgozása, az anyagok amiből van, mindegyiken látszik, hogy ügyeltek az összerakására. A szoftvere viszon jóval több beállítási lehetőséggel bír mint a CV-jé és ennek megfelelően már képes vagyok élethű hangokat is kicsalni belőle a játékok során.
Részemről is egy ajánlott kategória. :K

(#1483) Fiery


Fiery
veterán

Vennék Roccat Valo billentyűzetet, újat vagy használtat. Ha valaki megunta a sajátját, dobjon egy privátot, meg fogunk egyezni egy korrekt árban.

(#1484) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Hi!
Vettem egy Isku FX -et. A következő lenne a gondom:
A WoT -ba belépve valami felülírja a beállított színprofilt (vagy valami bug).
Sárgás színűre vált, betöltésnél kicsit pulzál, majd játék közben zöldre vált.
Ezzel nem is lenne gond (még tetszik is), viszont a Roccat Talk utána nem működik, vagyis a színállítás része.
Ha valakinek van ötlete, tippje ne tartsa magában. :)

Bazinga!

(#1485) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Megtaláltam a megoldást. Egyszerűen kilépek a Roccat programjából ..... :DDD

Bazinga!

(#1486) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Valakit érdekel egy Rokkant dögcédula? [link] 200 Ft-ért viheti akinek kell. (posta benne van az árban :D )

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1487) Citroware


Citroware
addikt

Leszedtem a Roccat Talk szoftvert a Ryos MK Glow billentyűzetemhez, de nem indul el a program. Háromszor újratelepítettem, újraindítottam a gépet, de semmi. Interneten utánaolvastam, gyakori a probléma, de megoldást nem találtam.

Mit lehet ilyenkor tenni? :F

(#1488) Nincs név


Nincs név
tag

Sziasztok van egy Roccat Kave fejhallgatóm amit egy ideje nem használtam úgyhogy most vettem észre, hogy a mikrofon nem igazán megy rajta, recseg ropog az egész, alig hallani.

A kábel törhetett meg benne? (Valószínűleg a sub is erre a sorsra jutott mert azt se hallottam egy ideje). Mit lehet ilyenkor tenni?

Illetve a párna huzata kezd lejönni, morzsolódni, ezt láttam, hogy kivehető, új párnát hol/milyet lehet hozzá venni ha lehet? Mit javasoltok?

Előre is köszi a segítséget :R

(#1489) kawapapa


kawapapa
csendes tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni a játékos társadalomtól,vagyis tőletek.Most lettem a tulajdonosa egy Roccat Kone XTD egérnek,és nem teljesen őszinte a mosolyom.Miután kibontottam a dobozából,volt benne egy nyomtatott alapú tájékoztató semmi más.Ezek után letöltöttem a hozzá való programot,a gyártó honlapjáról,de teljes meglepetésemre bármit állítok nem történik semmi.Engem zavar a villódzó fény rajta,így kikapcsoltam és hiába nyomok rá az alkalmaz fülre nem történik semmi.Egyáltalán semmivel nem történik semmi.Pont olyan az egész mintha nem is látná az egeret,pedig működik használom.
Nagyon örülnék ha tudnátok segíteni.
Köszönöm előre is.

(#1490) norby91 válasza kawapapa (#1489) üzenetére


norby91
tag

Hali.

Nekem is XTD-m van kb 1,5 hónapja.

Nem volt vele gondom, megy szépen.

Ne csak az "Apply"-ra menj, hanem "OK"-ra is.

Próbáld meg másik USB aljzatban, ha ez sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#1491) kawapapa válasza norby91 (#1490) üzenetére


kawapapa
csendes tag

Szia.
Köszönöm,sikerült.:-)))

(#1492) GeGexx


GeGexx
aktív tag

Sziasztok! A klasszikus "eredeti" Kone egérhez fellelhető egy szerelési útmutató valahol? Kicsit ragad a görgőm és ki szeretném pucolni a belsejét hátha megint a régi lesz.

(#1493) Qlty


Qlty
tag

Sziasztok. Ritkább Fps online game-re kinéztem magamnak egy Roccat lua egeret. Régebben razer egereim voltak és ismertem a logitech mxeket is de a Roccat márka nekem teljesen új :) Nyílván ebben a topicban ajánlott, de nyerjen meg valaki vele, hogy a háttérbe szoruljon pl a steelseries kinzu v3 vagy a logitech g100s. Tehát ez a 10k körüli kategória ami pár alkalomra nekem bőven elég lenne. Tapasztalatok esetleg? Köszi előre is!

(#1494) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Lenne egy Kone Pure egerem, amin nem tudom a logó villogását kikapcsolni, se fix-re tenni , sem a színét állítani. Ebay-n lett véve német boltból. szerintetek itthon lehet garanciáztatni?

(#1495) jaffa 2843 válasza BullKoxa (#1494) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szoftver telepítés óta volt gép restart? Másik gépen, másik portban próbáltad? Futtasd rendszergazdaként a szoftvert. Milyen oprendszer?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1496) BullKoxa válasza jaffa 2843 (#1495) üzenetére


BullKoxa
őstag

volt restart, többször is. De mikor kikapcsolás volt és vissza kapcsolás akkor frissítette a szoftvert, és most jó. Már azt hittem küldhetem vissza németbe. Azért köszönöm hogy időt szántál rám !

(#1497) jaffa 2843 válasza BullKoxa (#1496) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Legalább megoldódott. Sok frag-et, vagy amit játszol vele... :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1498) Matisz77


Matisz77
aktív tag

Hali véleményt tudna valaki mondani Roccat Ryos MK Black-ről? Személyes tapasztalat érdekelne! Megéri e az árát? Mechanikus billem még nem volt most tervezem az elsőt venni!

(#1499) BullKoxa válasza Matisz77 (#1498) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én is ilyet nézem ki magamnak csak én a Roccat Ryos MK Glow-t mert este jól jön a kéken villágító billentyű. majd szerintem nyár után veszek, mert lassan vége a PC-s szezonnak.

[ Szerkesztve ]

(#1500) jaffa 2843 válasza BullKoxa (#1499) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A kék a lehető legrosszabb színű világítás, főleg este. A vörös sokkal kevésbé szembántó. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.