Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#1351) OverKiller válasza dookiee (#1350) üzenetére


OverKiller
tag

Ha az alaplap tudja az 5.1-et, (és értelemszerűen be is tudod dugni mind a 3 jack-et) akkor igen.

(#1352) dookiee


dookiee
tag

És azt honnan tudom hogy tudja-e? GIGABYTE GA-970A-D3 alaplapom van.

Xbox Series X

(#1353) dookiee


dookiee
tag

Azt még megnéztem hogy HD Audio Realtek ALC889 az alaplapi hangkártya ez meg elvileg 7.1 de lehet teljesen hülyeséget írok..

Xbox Series X

(#1354) OverKiller válasza dookiee (#1352) üzenetére


OverKiller
tag

Ha Ő az, akkor igen, támogatja.

(#1355) dookiee


dookiee
tag

Ez az..köszi :)

Xbox Series X

(#1356) Zsolt2000


Zsolt2000
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék van egy Kave 5.1 -em mikor lepróbázom az 5.1-et akkor a jobb oldalt a balra sugározza, a balt a jobbra.

(#1357) Zsolt2000 válasza Zsolt2000 (#1356) üzenetére


Zsolt2000
csendes tag

Megoldva.

(#1358) szimasandor


szimasandor
csendes tag

Sziasztok!
Beszereztem egy Roccat Isku billentyűzetet, nemrég vettem észre hogy az Y, X,C,V és az M gombok nem mindig reagálnak. Több USB porton és másik gépen is megpróbáltam de ugyanaz! Valaki valami ötlet? :F

(#1359) smisa válasza szimasandor (#1358) üzenetére


smisa
őstag

gariba vissza nálam ez nem kérdés

(#1360) LuckyLuki


LuckyLuki
csendes tag

Sziasztok... Fejhallgató vásárlás előtt állok és nagyon tetszik a Roccat Kave.. Olvasgattam itt vissza felé és eléggé vegyesek az érzelmek. Milyen hangkártya kell hozzá?Mi ez, hogy egyik nap jó a mikrofon a másik nap meg nem? Hallottam olyat, hogy van neki alapzaja a mikinek is meg a hangnak is.Kérlek írjatok véleményeket magyar ember vagyok nem sok pénzel szart nem akarok venni :) Várom a válaszotok és további szép napot nektek.. Vagy lenne más füles amit ajánlotok? 20-25k van rá!

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#1361) dookiee válasza LuckyLuki (#1360) üzenetére


dookiee
tag

Szia. Attól függ mire kell a füles! Ha kimondottan játékra akkor nem rossz ha játékra zenére és filmre akkor felejtsd el. Ez az ÉN véleményem, én inkább steelseries háza táján gondolkodnék vagy ebben az árkategóriában van már jó fülese a sennheisernek is.

Xbox Series X

(#1362) LuckyLuki válasza dookiee (#1361) üzenetére


LuckyLuki
csendes tag

Főképpen játékra szeretném a fülest maximum 25.000 Ft-ig meg hozzá egy hangkártyát, de abban sincs semmi elképzelésem :'(

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#1363) duronx válasza LuckyLuki (#1362) üzenetére


duronx
senior tag

Én sokat használom játékra/hd filmek nézésére az általad kinézett fülest, egy xonar dg hangkártyával.
A hangok teljesen rendben vannak (néha még ámulok is hogy milyen szép hangokat hallok :DDD )
viszont tiszta/szép hangzást csak minőségi dolgoktól várj (pl. dts hang alapú filmeknél, flac formátumú zenéknél)
Pozitívum: (számomra) szép/tiszta hangzás, kemény basszus, igényes kialakítású
Negatívum: az elején nyomja a nagy súly a fejet (megszokható), néha nem tudom kivenni hogy ki honnan jön (hiába az 5.1) a hangerőszabályzó hülye elhelyezkedése/és súlya zavar mikor felállok és mozgok.

A xonar dg hangkártyámnál a mikrofont hiába dugom be nem szól, alaplapiban viszont működik (ezt már gondolom olvastad pár hozzászólással előbb) viszont a hangzás szebb lett amióta ezzel használom a fülest.
Ha újra vennék hangkártyát akkor egy ASUS Xonar DS-t vennék.

Összességében én elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1364) LuckyLuki válasza duronx (#1363) üzenetére


LuckyLuki
csendes tag

Értem de ha mikit nem veszi miért vegyek olyan hang karit??? És milyen fülest ajánlanán???25 ezer forint-ig :)

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#1365) LuckyLuki válasza duronx (#1363) üzenetére


LuckyLuki
csendes tag

Corsair Vengeance 1500-ról mi a véleményed? Jó a füles? Mikrofonja? Mivel usb-n megy nincs háttérzaja????

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#1366) WolfheartGR válasza LuckyLuki (#1365) üzenetére


WolfheartGR
őstag

van 5.1 és gamer fülesek topik. ott érdeklődj.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#1367) duronx válasza LuckyLuki (#1365) üzenetére


duronx
senior tag

A hangkártya 5 hónapig jól működött, hogy mitől nem szól a mikrofon, azt sajna nem tudom, de nem hiszem hogy el romlott. Ettől még egy olcsó, jó minőségű hangkártyáról beszélünk.

Az általad említett fülest nem ismerem, így nem tudok nyilatkozni.
Azt tudom javasolni hogy WolfheartGR kolléga tanácsát fogadd meg s érdeklődj a megfelelő topicban az általad említett füles felől.

[ Szerkesztve ]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1368) LuckyLuki


LuckyLuki
csendes tag

Köszönöm a segítségetek át tértem :)

Fő a korrekt gyors üzleti lebonyolítás..

(#1369) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Roccat kone+ egerem és csúszik a görgöje! tudja valaki,h hogyan lehet szétszedni? Vagy esetleg it ph-n valaki aki javít eheret? Előre is köszönöm a segítséget

(#1370) Keni21 válasza Daszkalosz19 (#1369) üzenetére


Keni21
tag

Szia én most csináltam meg ez alapján és megy :Y

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1371) Daszkalosz19 válasza Keni21 (#1370) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

köszi szépen,igen hasznos link :R
A gumi talpat azt megfúrtad? vagy le lehet szedni? Alatta csavar van,amivel szét lehet szedni az egeret? nem látom pontosan

(#1372) Keni21 válasza Daszkalosz19 (#1371) üzenetére


Keni21
tag

Felszedtem óvatosan addig míg a csavart meg nem láttam(a talpakat kétoldalú ragasztóval tették oda óvatosan szed fel). Mind a 4 sarkán van egy csavar(a felsők kisebb fejűek). Amikor megvagy a csavarok kiszedésével akkor a vezetéket húzd meg picit felfele és akkor szét fog jönni az egér. Sok sikert hozzá!!!

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1373) Daszkalosz19 válasza Keni21 (#1372) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszönöm a segítséget :R

(#1374) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! Vettem egy Roccat Kone XTD-t. Amint kicsomagoltam kissé elkeseredtem mivel a bal oldalán eléggé nagy hézag volt az illesztésnél és ezáltal a LED "panel" magasabban volt a bal gombnál, sőt a jobb gomb is jópár milliméterrel alacsonyabban pihent. Visszavittem cserére mivel baromira vágta néha az ujjam, nomeg nem két fillér volt hogy ezt megtűrjem..Remélem hamar kapok egy újat helyette. Az optika valami brutális. Logi G500at használtam előtte, az előtt pedig Ie 3.0-át, és örülök hogy a forma ez utóbbihoz hasonlit. Azomban kicsit "csuszósnak" érzem a felületet, gondolom idővel az is "bekopik". Összességében tetszik a pocok, csak éppen kifogtam egy hibásan összeszereltet...

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1375) wakula778


wakula778
csendes tag

Üdv.
Nekem volt egy Roccat Kone-m nem + még sima mert mikor vettem még nem volt +.
Nagyon jó egér volt az egyetlen gond az volt, hogy sok idő után a jobb klikk vagy akár a bal is rossz lesz.
Ezt úgy értem, hogy ha az egér elején nyomod a gombot akkor már nem is fogja lenyomni. Ez nem tudom hogy miért van de aztán szétszedtem és sikeresen eltörtem azt a műanyag darabot ami lenyomja a gombot hogy kattintson ezért eszkábáltam rá másból.
De ez után már nem nagyon volt jó vele játszani ezért vettem egy kova+ -t.
Ez is nagyon jó egér mint a kone volt annyi problémával, hogy a jobb oldalán a gumi alól kezdett kiszivárogni a ragasztás és az egér ragadt összevissza...:D
Úgyhogy levettem a gumi borítást (ez már jó régen volt. kb 2 éve) eleinte elég furcsa volt mert mindig benyomtam a gombokat az oldalán ahogy nem volt rajta a gumi de utánna megszoktam és nemvolt semmi gond.
Ha ezt leszámítjuk szerintem semmi gond nincs a ROCCAT termékeivel. Ez is csak az én "barbár" hozzá állásom miatt volt...:D

lel

(#1376) skydragon


skydragon
tag

Tegnap hozzámkerűlt életem első roccat egere ami egy kova (nem +) idáig elég pozitív a dolgok bár a görgő elég fura de a kérdésem az lenne hogy erre írható-e bárhogy macró ??

(#1377) smisa válasza skydragon (#1376) üzenetére


smisa
őstag

ha jól emlékszem maga vezérlő szoftverben is van lehetőség erre

(#1378) skydragon válasza smisa (#1377) üzenetére


skydragon
tag

az a baj ez a sima kova nem a plus, a +drivert felraktam hozzá de hát ott nem megy vele. :S

(#1379) grunge


grunge
addikt

Megkaptam az uj Kone XTD-t, ez már hibátlan. Húsvét alkalmából megfejeltem ehy Hiro 3D paddal, eléggé keméyn kis kombó jött létre így! :)

Roccat billentyűkről vannak tapasztalataitok?

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1380) Neo85


Neo85
tag

Helló van nekem egy roccat kone egerem (roc-11-501) egerem és ugy néz ki a görgő megadta magát. Tekerem de nem görgeti az oldalakat. Szét lehet ezt szedni valahogy? megnézném hogy mi van belül :D

(#1381) Keni21 válasza Neo85 (#1380) üzenetére


Keni21
tag

Szeva remélem ez segít neked is!

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1382) Neo85 válasza Keni21 (#1381) üzenetére


Neo85
tag

Szevasz, meg is találtam a hiba okát :D 1 csavar kilazult kiesett a helyéről de nem az volt a hiba, hanem görgőnél az egyik vezeték forasztásnál elengedett. Gyorsan meg forasztom aztán már jó is lesz :D
Kösz haver a segitséget :R

(#1383) Neo85 válasza Keni21 (#1381) üzenetére


Neo85
tag

Már hasít is :) megcsináltam

(#1384) Crank822


Crank822
tag

Sziasztok segitsetek nekem választás előtt állok!,fülest akarok venni csak nem tudom eldönteni hogy melyiket! itt választási lehetőség rosszat sem akarok venni!,igazából mindenre akarom használni film,játék,zene!,+Mikrofon is Fontos nekem akinek ilyen van a birtokában az tudná ajánlani ezeket vagy még se?

Creative Sound Blaster World Of Warcraft Wired USB Gaming Headset

Roccat Kave

Kösszönöm előre is választ!!!

beyond...

(#1385) prokxy válasza Crank822 (#1384) üzenetére


prokxy
veterán

Szia!

Nekem Roccat Kave van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Használom mindarra, amit írtál, de játékra legtöbbet! Próbáltam többfélét, nem bántam meg, h ezt vettem!
Úgy érdemes kalkulálnod, h legyen hozzá egy normálisabb hangkari, nekem Xonar DX van, így ez a páros nagyon jól szerepel. Az 5.1 tényleg 5.1, dinamikus a hang. Persze vannak jobbak, de a plafon nálam fülesnél 25e volt és ez pont belefért.
Vannak emberek, akiknek eltörik, tönkremegy a mikije,de nekem semmi bajom vele, lehet, h ők nem vigyáznak rá annyira. Bár ez is repült már 1x-2x egy BF3 alatt! :D
Legfontosabb, h újonnan vedd, garisan!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1386) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv, kene help, van egy roccat xtd m de nem birok win8 hoz drivert leszedni a honlapon, illetve amit letolt nem jeleniti meg a grafikus feluletet es inputlagos az eger, 5let honnan es milyen drivert keressek?

(#1387) 98matyas98


98matyas98
csendes tag

Üdv.Kéne segítség.Vettem egy roccat kave 5.1 es fülest.Bedugtam az összes csatlakozoját a gépembe alaplap:Asrock970 pro 3. De nem reagál a kis álitóján csak a frontra.Lehet kéne hangkari?Driver cd t nem adtak.Előre is köszi a segítséget.

(#1388) duronx válasza 98matyas98 (#1387) üzenetére


duronx
senior tag

Hali! Ott valami gond lehet nálad,mert nálam hátra volt bedugva s minden oké volt.
Azt tudom mondani, ha van rá lehetőséged, próbáld ki a fülest egy másik gépen is,ha ott megy akkor nálad lesz a hiba (pl driver gond vag az usb csatlakozót nem duktad be)
Ha van egy kis lovéd azért jobban jársz ha beujítasz egy hangkártyát,mert szebben szól a füles (pl egy asus sonar dg)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1391) grunge válasza duronx (#1388) üzenetére


grunge
addikt

XTD nálam is kifogástalan Win8 alatt...driver a honlapon.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1392) Anfänger


Anfänger
őstag

Hi mindenkinek!
Nálam egy érdekes probléma van a Roccat Kave 5.1 fülesemmel.
A hangeröt autómatikusan leveszi 0-ra szép fokozatosan. Mindegy,hogy épp játszok,vagy csak az interneten böngészek,avagy csak a destkopon vagyok. :U
Volt egy idö,amikor meg hangosodott, a páromnak jelenleg hangosodik autómatikusan. Alaplapi hangkarira van csatizva mindkettönknél. Nálam win7-nél is csinálta,de most win8-nál is. Deaktiváltam,újra akriváltam,töröltem a driverét,feltettem a legújabbat,ami az alaplaphoz van,de a probléma megmaradt! Másnál is jelentkezett hasonló gond? Tudnátok valami okosságot erre? Megköszönném!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1393) prokxy válasza prokxy (#1385) üzenetére


prokxy
veterán

Kellett nekem elszólnom magam, elkezdett recsegni a mély pár napja, aztán azóta már csak rosszabb lett. Win-ben teszteltem, katt a sub-ra, aztán borzalmas hangja van. Megy is vissza gariba. :S

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1394) lanpex


lanpex
csendes tag

Sziasztok! Van egy roccat kave fejhallgatóm aminek a jobb oldala letört.

Tud esetleg valaki, valamilyen szervizt ahol összetudják barkácsolni? Válaszokat előre is köszönöm! :R

(#1395) duronx válasza lanpex (#1394) üzenetére


duronx
senior tag

Hogy sikerült ezt összehozni :F Amúgy sajnálom hogy így jártál, sajna szervizt nem tudok, gondolom már nem garanciális?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1396) lanpex válasza duronx (#1395) üzenetére


lanpex
csendes tag

asztalon volt és este felálltam a székből elindultam aztán a lábamba gabalyodott a kábel és lerántottam :W sajna már nem

(#1397) duronx válasza lanpex (#1396) üzenetére


duronx
senior tag

Pár napja nekem a kezemből esett ki, 1 métert "zuhant" a földre, de nem törött el, de a víz az levert rendesen.
Lehet keresni kellene olyan szakembert keresni, aki műanyag forrasztással foglalkozik. (egy próbát megérhet)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1398) lanpex válasza duronx (#1397) üzenetére


lanpex
csendes tag

ez egy jó ötlet, köszönöm szépen :R

(#1399) duronx válasza lanpex (#1398) üzenetére


duronx
senior tag

nincs mit :) remélem beválik s újra tudod majd használni.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1400) Thunder82


Thunder82
aktív tag

Attól még jól jönne 1 roccat szervíz magyaro-gon azokra a termékekre amik még garisak !!
Valaki nem tud valami címet ????

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.