Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#351) Antibazsi válasza NOFEARxyz (#349) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Nekem semmi sípolás nincs CS:S-ben,se más játékban. Esetleg hang codec problémára tudok tippelni. (nálam win7 codecpack 2.3 van)...vagy driver hiba, próbáld meg több félével.

Üdv, Balázs

(#352) Dany007 válasza NOFEARxyz (#349) üzenetére


Dany007
veterán

Passzolok én is. Rég nem CS-tem. De a leírás alapján tuti, hogy a CS-sel van valami. Tehát szoftveres a hiba és nem a KAVE okozza a gondot...
Próbálj ki más játékot is. Aztán ha ott okés, akkor vissza CS, és valami beállítás. A hangbeállításnál, nemtom mik vannak már ott, de biztos van valami, sztereo, 5.1, meg ilyen olyan hangzásbeállítási lehetőség.... Hátha.
Egy a biztos, ha csak a CS-ben csinálja ezt, akkor a CS-vel van gond és nem a windowsal, nem a Kave-vel stb...

(#353) atee válasza Dyingsoul (#343) üzenetére


atee
őstag

Amennyiben még aktuális. A Pixelben korrektek. Normális régi bolt és sok speckó dolgot lehet náluk kapni.
Ez főleg régen volt érdekes amikor még pl. extrább egérpadot itthon sehol nem árultak csak náluk.
Egérpadom (razer), Fejhallgatóm (iIcemat siberia), egerem (Roccat) aktuálisan is tőlük van. Amikor új kell akkor náluk kezdem az utána járást mindig.

D-day 2002-01-04 01:54

(#354) Dyingsoul válasza atee (#353) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Rendben van, köszi az infót! Már csak egy bökkenő van: még nem tudtam kipróbálni az egeret sehol sem. :S Debrecenben az a baj, hogy nemnagyon tudok helyet ahol kipróbálhatnám. Ráadásul pestről jövhét pénteken jön le a haverom, így ingyenes szállítás is meglenne az egérre :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#355) atee válasza Dyingsoul (#354) üzenetére


atee
őstag

Ez valóban nehéz ügy. A pixelben szoktak lenni kiállítva egerek, egér padok a könnyebb választás érdekében.

D-day 2002-01-04 01:54

(#356) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ismét benézek a kedves Roccat tulajokhoz! :)
Képzeljétek el, írtam a Roccat-es hivatalos supporthoz a pulzáló világítás problémájával kapcsolatban (ami lehet, hogy csak nekem probléma: tulajdonképpen a pluzálás helyett csak simán villog) és kaptam egy fain e-mailt! Sztem nem szarozok, bemásolom ugy ahogy van:

Thanks for choosing ROCCAT.

The Kone doesn't have a fade effect, and there will not be one in the future.

However, you can use the way described in this tutorial to get close to this effect.

LINK

Unfortunately it is not possible to get any closer to a real fading-effect in the near future, since the Kone was not intended to have one in the beginning.

If you prefer a smooth fade effect, you might find the Kova interesting, it has a very nice fade effect that we call “breathing mode”

LINK

Feel free to write to me again, if anything is unclear or if you need further assistance. By the way: We recommend everyone to subscribe to the newsletter in order to be well-informed all the time. You can find the newsletter button on the bottom of our website.

Viele Grüße / Kind regards,
...

Valaki kipróbálná? :U

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#358) S*Tom* válasza Dyingsoul (#356) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Hát, erre beállítva simán csak forgatja, cserélgeti a színeket úgy, hogy közben nem alszik ki, szerintem te nem erre gondoltál. A pulzálás meg olyan, amit te is írtál. Alul az Effect Speed csuszkával lehet játszani picit, de nem fog úgy pulzálni mint a razer.
Driver V 1.41 - Firmware V 1.41
Lentebb meg gondolom olvastad, azt ajánlják, ha nem tetszik a Kone akkor vegyél Kovát, abba van olyan is.

(#359) Dyingsoul válasza S*Tom* (#358) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen-igen a kova nem érdekel, de gondoltam bemásolom az egész mailt, hogy lássátok azért foglalkoznak a felhasználók ilyen hülyeségeivel is. :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#360) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Voltam ma a mediamarktban megfogdostam egy kone-t! :DD
Hát jó-jó tetszetős, a kezemnek kényelmes bár nincs nagy kezem de valahogy nagyobbnak képzeltem. Így első próbára a Razer után a gombjai kicsinek tűnnek (főleg szélességre), bár szerintem meg tudnám szokni. A hüvelykujj rész nagyon kényelmes nekem amúgy és mivel nem túl mély, ezért valóban tudnám használni ujjbegyes fogással is, bár ezen a ponton a gombok nyomásra lehetnének hosszabbak, érzékenyebbek is. (Valóban nagyon megszoktam a plasma-nál, hogy az egér fele a két gomb! :DDD)

Debrecenben három helyen voltam, nem akarok reklámozni, ezért üzletneveket nem írok (akit érdekel privi), 24k ,22k és 17k-ba kerültek (a 22k-s helyen v1-es volt a kone...)

Szerintem hamarosan beszerzek egyet. :U

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#361) Lippy válasza Dyingsoul (#360) üzenetére


Lippy
csendes tag

Jó neked hogy megtapizhattad. Az itteni (miskolci) MM-ban v1-es van csak, de nincs kiállítva tapizás céljából. :(
De teljesen mindegy, úgyis fogok venni egyet. :D

(#362) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hülyeség: Roccat-es csuklószorító alapból ugye nem jár az egérhez, amúgy honnan lehet szerezni? vagy az csak ilyen gagyi promótermék, amiket csak pl dota partykon osztogatnak?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#363) S*Tom* válasza Dyingsoul (#362) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Valami volt, de még régebben, de nem csak az volt, [sapka 17.90EUR] és [póló 19.90EUR] is. Ha érdekel dobok linket, németben még lehet rendelni, de szerintem nem éri meg.

(#364) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Csé arczok!

Olyan problémám van Kova-val, hogy bekapcsolom a gépet, és nem működik az egér.
Kihúzom az USB portból majd vissza, és megy. Win7 64bit (reinstall után is ugyanaz)
Ilyennel találkozott-e már valaki? :U

(#365) Black Dragon válasza goldnarmz (#364) üzenetére


Black Dragon
addikt

Igen.:):(

Sajnos találkoztam vele, nekem is van sokszor ilyen, hogy bekapcsoloma gépet és nemmegy az agér, aztán usb ki és vissza aztán megy....

De ugyláttam hogy páresetben azlehet a gond, hogy nemszabad mozgatni az egeret ameddig a windows elnem indul, mármint bentvagy teljesen, mert akkor tuti ezlesz.

Ez az én megfigyelésem, persze volt hogy nemmozgattam és akkor is beszart..

(#366) vlaho válasza Black Dragon (#365) üzenetére


vlaho
aktív tag

A megoldás az,hogy windows indítás után a görgöt kell valamelyik irányba forgatni,és utánna már müxik is az egér.A Roccat odalon olvastam ezt a megoldást.Nekem Roccat Kova-m van,ugyan ez a jelenség. :K

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#367) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Köszi, megzoomolom. :R

(#368) Mappa


Mappa
addikt

Hi

Na holnap érkezik meg a ROCCAT Kone + ROCCAT Taito páros :C kíváncsi vagyok rá nagyon,biztos szokatlan lesz 6-7 éves Logitech Mx700 után :D

köszönet Dany007: a teszt,tapasztalat ..stb ....végül csak ennél a egérnél maradtam :K

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#369) _Bishop_


_Bishop_
tag

Hali!
Pár napja 1 Kone boldog tulaja vagyok! Lenne 1-2 kérdésem!
1. A driverbe be x-elem a mouse acceleration-t, beállítok 1 értéket, de a következő indításnál már nem jegyzi meg! Más is tapasztalta ezt? 5let esetleg?

2. Kikapcsolás után is világít még az egér. Erre mi lehet a megoldás?

Köszi!

(#370) _Bishop_ válasza Mappa (#368) üzenetére


_Bishop_
tag

Nekem is ez a párosítás van! Baromi yo csúszik a padon! Kisebb ikonokná 3-4-et kell játszadozzak mire rendesen rá tok klikkelni! :D

(#371) Mappa válasza _Bishop_ (#370) üzenetére


Mappa
addikt

Húha akkor az nem tudom mennyire fog nekem bejönni...mert én a lassú egérhez vagyok szokva :K :Y

nem kötelező megadni

(#372) S*Tom* válasza _Bishop_ (#369) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

1. A beállításaidat elmented egy profilba.
2. Kikapcsolod a fényeket a színkontrolban. Ha ragaszkodsz a ledekhez, miután leállt a géped kikapcsolod a túlfeszvédőd vagy elosztód, ha az nincs vagy nincs rajta megszakító kikapcsolod a tápod, ha azon sincs gomb végső esetben kihúzod a táp vezetékét a konnektorból.

(#373) _Bishop_ válasza S*Tom* (#372) üzenetére


_Bishop_
tag

El van mentve profilba! De akkor ezek szerint minden boot után be kell töltögetnem v mijarák?
Meg nem hiszem el, h megveszek 1 prémium egeret és a tápot kell kapcsolgassam?

[ Szerkesztve ]

(#374) Dany007 válasza _Bishop_ (#373) üzenetére


Dany007
veterán

Nemigazán értem, hogy miért kell... = /
Nekem simán leáll az egér világítás ha csak simán kikapcsolom a gépet akkoris. A táp is bekapcsolva marad... Szóval nemértem.
Semmi extra nincs beállítva se semmi egyéb. Sima Vista Sp2, meg az alap Kone driver...
Amint leáll a gép, az egér is lekapcsol. Mármint a világítás.
Ha bekapcsolom a gépet, akkor boot-idő kb negyedénél még a wines csík megjelenése előtt kapcsol be újra.
Lehet, hogy ez alaplapfüggő? Esetleg...

(#375) Attila_26


Attila_26
aktív tag

mi az a roccat?

(#376) Dany007 válasza Attila_26 (#375) üzenetére


Dany007
veterán

google... : [link]

(#377) Wanted


Wanted
csendes tag

Hi!
Hosszú keresgélés után én is a Roccat kave 5.1 mellett döntöttem.
A hétvégén megvettem a fülest. Van valakinek tapasztalata a beállításával kapcsolatban?
Milyen pozicióba állítottátok a csúszkákat?
A mikrofont hogyan állítottátok be?

(#378) GabN73 válasza Wanted (#377) üzenetére


GabN73
addikt

én is tervezek egy kave vételt. Valaki győzzön meg róla hogy ez a best! :DDD

(#379) S*Tom* válasza Dany007 (#374) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Volt már erről szó a fórumban, pont egy éve. Nekem Kone ROC-11-500 (rev.1) Vista x64 SP2 és drv. 1.29/1.32 alatt is bent ragadt pár Led, igaz nem mind, de akkor is, ha fixálva van és nem pörgeti a színeket. Most Win7 x64 1.41/1.41 alatt is világítanak, amíg ki nem kapcsolom a túlfeszvédőt. Talán inkább egér revízió miatt van és nem alaplap miatt, igaz az új ROC-11-501 Kone Max-om nem volt, lehet abban már javítva lett ez is. Komplett gépet, lapot az egér alatt 3x cseréltem mind Intel volt. Az egér semmit nem változott, de nem is gond, mert világít vagy 100 Led a gépemben, este áramtalanítok és ennyi.

(#380) Mappa


Mappa
addikt

Na nekem is megvan az egérke..és nálam is van ez a gép shut dáwn azt világit a led rajta....ami érdekes mert első kikapcsolásnál nekem se világított aztán 2. égve maradt és még érdekesség hogy ilyen jég kék színre állítottam be...és amikor kijelentkezik a Win akkor átvált sötét kékre a led .... :N valahol biosban nem lehet állítani hogy ne kapjon áramot kikapcsoláskor a usb port ?

nem kötelező megadni

(#381) budo82 válasza Mappa (#380) üzenetére


budo82
tag

Roccat Kone FAQ-ból:

Illumination of the Kone after shutdown of the PC

Question: The lights on the Kone are still shining after I shut my PC down / turn it into energy save modus.

Answer: It's normal that on some mainboards the light is still shining after the PC is turned off or in "energy save" modus. Other mice do that as well, this is due to the fact that after the shutdown of the system, there is still power being pumped thru the USB Ports. You can however, turn this off on almost every Mainboard. In the BIOS you often find it under the point "USB Legacy Support".

What you also could do is to create a profile which you use before shutting down the computer, in which all the lights are turned off (mark every LED by clicking on it and remove the thick in the field "Light on/off").

Szóval: kikapcsolás után is kapnak kraftot az USB portok. BIOS-ban az "USB Legacy Support" kikapcsolásával ez megszűnik. (elvileg... nálam ugyanúgy áram alatt maradt :DDD ) Másik megoldás: olyan profil készítése, ahol minden led ki van kapcsolva és ezt kell aktiválnunk mindig a PC kikapcsolása előtt...

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó...

(#382) parker75


parker75
tag

Sziasztok!
Kinéztem egy Kone-t !
Nagyon tetszik (hát még a fiamnak :D )!
De megtaláltam ezt a fórumot, és eléggé elbizonytalanodtam!
(típushiba "görgő"-éjjel nappal világít-volt még valami...?)
Nos valaki akinek ilyen egere van megtud győzni, hogy ezek ellenére jobb választás mint egy Logitech G500-as akkor legyen!
A v2-nél kijavították már a hibákat?
Egyáltalán ajánljátok ezt az egeret?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#383) S*Tom* válasza parker75 (#382) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Szia!
A G500 a loginak a legújabb gamer egere. A régi nagysikerű MX518, majd utána következő G5 rev1 és 2-nek egy továbbfejlesztett változata. A lézerszenzor felbontása nagyobb 200-tól 5700 DPI-ig, a görgő is modernebb, a forma meg a kinézet szubjektív, kb. mint az elődöké, nincs benne sok extra csak ami kell játékra. A pici oldalgombjai szerintem most nem igazából sikerültek, maradjunk annyiban láttam használhatóbbat, de egyáltalán nem rossz vétel, nálam nagyjából egálban vannak, ha ez szempont valamivel olcsóbb a G500 mint a Kone rev2. Még nem jelzet vissza ide senki, akinek rossz így a Kone Max-ot tudom ajánlani, ha szereted az kézbetapadós matt fekete bevonatú, világító Led-es mindent bele dolgokat (Razer és G5 hibrid), de mivel rengeteg dolog bele is van pakolva, nincs kizárva azok meghibásodása. Én nagyon szeretem a razer és a logi egereket, ezért is próbáltam ki a Konét, kíváncsi voltam így első Roccat egérnek milyen lett ez a hibrid. Érdemes figyelni a 2 éves garanciára bármelyiket válaszd!

(#384) parker75 válasza S*Tom* (#383) üzenetére


parker75
tag

Köszi a választ, már nagyon vártam !
Úgy döntöttem, G 500 lesz!
Nagyon sok hibáról olvastam ami engem lehet ,hogy zavarna.
Meg igazán nincs még kiforrva szerintem a Roccat.
1 év gart adnak csak rá általában, az = borítékos sorsjegy.
Ellenben a Logitech az már nem kezdő játékos.
Ennyi pénzért már meg kell gondolni, hiszen ezek az egerek nagy igénybevételnek vannak--lesznek kitéve több évig is.
Mégegyszer köszi.

(#385) Dany007 válasza S*Tom* (#379) üzenetére


Dany007
veterán

"Komplett gépet, lapot az egér alatt 3x cseréltem mind Intel volt. "

Így már értem. Akkor v.színű tényleg nem alaplap. Nekem már a rev. 2-es van. Lehet akkor ott már javítva lett ez a problem.

(#386) S*Tom* válasza Dany007 (#385) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Páran már panaszkodtak a hibára régebben is csak az adatlapba a gépüket lusták voltak bepötyögni, meg az egér revszámát sem közlik az oprendszert meg a driver számát már nem is említem, így meg csak találgatni lehet, de gondolom mind rev.1 volt. A Roccat sem viszi túlzásba az információkat, hogy mit is javítottak a Max-ban, kaptunk egy Win7-es drivert meg átírták a honlapon a specben a modellszámot, meg másabb lett a doboza. Az hogy nem ragad bent a Led, nem törik a görgő, ha nyomkodom és kapcsolgatom, nem potyog ki a súly meg már nem fontos nekik közölni, mert akinek volt rev.1 az valószínű nem vesz Max-ot, aki meg csak most vesz, azok meg úgy sem kapnak rev.1-est és valószínű nem is értik majd, miért volt sokaknak ennyi probléma.

Az alaplapot kizárnám mert többen jelezték a hibát és nem valószínű, hogy mindenkinek egyforma volna, igaz az üres adatlap miatt biztosra nem mondhatom. Nekem mind 775-ös foglalatú különböző Intel chipset-es Asus lap volt. A rendszer Vista x64 SP1 és Win7 x64 volt és a drivert is frissítgetem ahogy megjelentek, az is talán 3 különböző volt, de változást semmiben nem tapasztaltam

(#387) _Bishop_ válasza budo82 (#381) üzenetére


_Bishop_
tag

Igen, közben nekem is ez jutott az eszembe, h hoppá a BIOS beállítás lesz a ludas! :) De még nem állítottam át! :D

(#388) _Bishop_ válasza S*Tom* (#386) üzenetére


_Bishop_
tag

Sajna én nagykerbő kaptam most rev 1-et! :( Eddig semmi gond! De azért majd az idő múltával alaposabb nyomkodás alá fogom venni! :)

(#389) S*Tom* válasza _Bishop_ (#388) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Szia! Nem olyan vészes szerintem a rev.1 sem, nekem nem volt vele semmi nagyobb gondom, mai napig szépen dolgozik és a külsején sem látszik meg a használat, mintha tegnap vettem volna. A ledek sem zavarnak mert, ha leállítom a gépet megszokásból atomatice kinyomom a túlfeszvédőt, különben alapból olyan a gépem mint a karácsonyfa. A görgőt meg nyomkodva, billentve nem használom csak görgetésre, mert lefele számomra szokatlanul erősen kellene lenyomni, billentve meg markolni kell az egeret. Szerintem ezek a gombok FPS-hez nagyon lassúk böngészéshez meg minek. Multiban jobb kézhez nekem bőven elég a 4 programozott gomb + a 2DPI váltó gomb és a görgetés, ball kézhez meg kell egy jófajta billentyűzet vagy pad és azon mehet minden egyéb ami kell.

(#390) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Németben már a boltokban a két új Roccat egér [Roccat Pyra] 40EUR és [Pyra Wireless] 60EUR.
Kinézetre és tudásra Razer DB-hez hasonló 1600DPI-s optikai egerek.

(#391) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!

Múlthéten szerdán vettem egy roccat kova-t.Az elmúlt 3-4 napba vannak kisebb problémáim vele. 1. Ha bekapcsolom a gépet akkor van olyan hogy valamiért nem működik az egér csak a ledek világítanak.Ha kihúzom az usbből és vissza dugom akkor újra működik. 2. Tegnapi nap játék közbe 1-2x volt olyan hogy lefagyott 3-4 secre...A kérdésem egyszerű az egérrel van a probléma vagy a gépel és ha igen akkor mit kell csinálni???A válaszokat előre is köszönőm...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#392) S*Tom* válasza po1son (#391) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Milyen rendszert használsz Win7 és Nvidia chipes alaplap? Másnál is olvastam ilyen fagyásokat, ha igen akkor [itt] van egy frissítés ami segíthet neked. A rendszerednek (x86-x64) megfelelőt telepítsed.

(#393) po1son válasza S*Tom* (#392) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a gyors segítséget.
Xp-t használok abból is 32 biteset és nvidia chipes alaplapom van.Valami ötlet hogy most mit csináljak?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#394) S*Tom* válasza po1son (#393) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

1. Ha teheted, próbáld ki az egeret egy másik gépen, ha azon is rossz akkor gari. 2. Ha jól működik, akkor keress frissebb drivereket az alaplap vezérlőihez és telepítsed újra. 3. Próbáld ki másik USB portban, csinálj USB reinstalt. 4. Töröld az egér driverjeit és telepítsed újra. 5. Gondold át mit változtattál a rendszeren, ami 4napja bezavar, ha előtte jól működött. 6. Nézd át az alaplapod biosát, hogy minden USB2.0 beállítás rendben, esetleg csinálj biosz frissítést. 7. Váltsál az ősrégi XP-ről Win 7-es rendszere. 8. Bepötyögöd a googléban, hogy (Roccat Kova Freeze) és találsz pár külföldi fórumot ahol ugyanez a gond. 9. Írsz a Roccat suportnak e-mailt a hibáról, biztos válaszolnak [itt].
Nincs ilyen egerem és nem is ismerem, csak tippelgetni tudnék, esetleg vársz amíg jön olyan, aki tudja mi a gond.

(#395) po1son válasza S*Tom* (#394) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a segítséget ismét, de kiderült elégé egyszerű a megoldás ha bekapcsoltuk a gépet és nem mozog a kurzor...Mindössze csak le fel kell mozgatni a görgőt és utána már működésbe is lép az egér...A fagyásra még nem tudom a választ de tegnap és tegnap előtt nem volt szóval úgy nézz ki minden rendbe van az egérrel... :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#396) DariuX


DariuX
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Roccat Kone-om, és a világítás, a gombok tökéletesek, de a dpi sensor nem működik, gyakorlatilag használhatatlan az egér. Nem tudom, hogy mi lehet a probléma. FW/driver frissítést már végrehajtottam. Akinek van ötlete, kérem írjon. Előre is köszi.

(#397) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e szegedi, vagy Szeged környéki Roccat Kone tulaj? Szeretnék élőben látni egy ilyen egeret, mielőtt a vásárlás mellett döntök...

(#398) rovtiv


rovtiv
tag

Csak magánvéleményt mondok.
Még egyszer Roccat egeret nem vennék. Annak idején még ebbe a topic-ba is írtam már róla.
Csak összefoglalásképpen:
- Görgőtörés (megvolt). Igaz, hogy a rev2.-ben már állítólag javítva van, de ahhoz elég, hogy az ember bizalmát megingassa a márka iránt.
- A súlyok kiesnek (megvolt). Nem tudom a rev2-vel mi a helyzet.
- A ledek kikapcsolt állapotban is világítanak (megvolt).
- A driver elfelejt bizonyos beállításokat (megvolt).
- Az egér driver nélkül nem indul!!! (Megvolt.)
- Arányaiban sok a garanciális probléma (Értelemszerűen megvolt.)
Az már csak apró szépséghiba, hogy nincs DPI-visszajelzés.

Nem reklámnak szánom, de négy hónapja vettem egy GIGA GM-M8000 egeret, és láss csodát!
Tíz perc alatt feltelepítettem a drivert, és azóta egyetlen egérproblémám sem volt. Ráadásul csak kétharmadába kerül. Igaz, nem világít, mint a karácsonyfa, de pl a DPI-t kijelzi, és még tartalék teflontalp is jár hozzá.

...már bocsánat...

(#399) DariuX válasza rovtiv (#398) üzenetére


DariuX
csendes tag

Szerintem is egy szar. Semmiképpen ne vegyetek ilyet, főleg gari nélkül.

(#400) Mappa


Mappa
addikt

Na így egy bő 1 hónap használat után,azt kell mondjam megvagyok elégedve az egérrel maximálisan :K teszi a dolgát nyúzva is van bőven.

Pár jelenség ami nálam is jelentkezett: a súly egyszer kiesett..illetve csak kipattant a helyéről de nem esett ki.De ez csupán azért történt mert felakartam tenni a bill.tartóról az asztal tetejére az egeret (még szoknom kellett hogy zsínoros).

továbbá az egér világítás gép kikapcsoláskor nem mindig kapcsol ki 10ből 6x égve marad ..de ez nem zavar

más : görgő ..gomb lenyomásra nem reagál stb ...ilyeneket nem tapasztaltam.Indítás,boot után mindig működött,volt egér. :K

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.