Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#451) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Kérlek titeket nézzétek meg így az egeretek, 1 perc az egész, érdekelne ti mit tapasztaltok. Mind1 milyen egeretek van!

Egy fix tárgy vagy a kezed az egérpadon, az ehhez igazított egér (például vízszintes) helyzetének megjegyzése a monitoron, majd az egér mozgatása. Visszaviszed az egeret a kezdeti pozícióba(tárgy vagy kezed).

Mennyire tér el nektek a kurzor a kezdeti helytől???

(2. egeremet eszem,de már abban se vagyok biztos hogy egy első osztályú egérnek nem kéne centiket tévednie....)

(#452) Dapro válasza hko_DAVID (#451) üzenetére


Dapro
senior tag

minimum 2 centit eltér. De szerintem ez full hülyeség.
Gondolj bele. Mindenki más felbontást használ, ez is befolyásoló. Amúgy meg nem késik az egér akkor tök mind1 hiszen, oda megy ahova irányítod. Ja és az egérérzékenység is más-más.
Ennek mi a lényege?

(#453) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Hogy jön ide az érzékenység? Egy egérnek az a dolga hogy lekövesse a monitoron az egér mozgását. Ha nincs gyorsulás beállítva neki akkor ennek elvileg vissza kellene térnie oda, ahonnan indult, főleg egy "hiper-szuper" egérnél. Ha rosszul gondolom írjátok le hol tévedek.
Az érzékenységnek van köze ehhez, de csak az esetleges hiba mértékére vonatkozóan.
Mivel én szeretném kihsaználni a 3200 dpi-met elég sokat téved, néha 10 centit.
Az, hogy egy játékban, egy esetleges fejrerántásnál úgy gondolja az egér, hogy inkább most nem megyek oda, számomra elfogadhatatlan, főleg egy elvileg elsőosztályú cuccnál.

[ Szerkesztve ]

(#454) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Most néztem meg haverom microsoft egerét, ami 2000 ft, sima optikai.
Lehet csak kb 800-1000 dpi, de nem kúszik mászik el a monitoron jobbra-balra mozgatás közben, pontos.
Lehet hogy 2 hibás kone-t fogtam ki, de ha nem és mind ilyen, akkor senkinek nem ajánlom, mert lehet hogy 3200 dpi, lézertököm, hiper-szuper, csillivilli de hibázik, használhatatlan és a mostani már a súlyokat se érzi és megfagy ha kiveszem.
E negatív véleményt csak a ti érdeketekben írom le, ne kelljen azt eljátszanaotok mint nekem a 2 egérrel.
Akinek tökéletesen működik nagy szerencséje van.

(#455) jim bcs válasza _Bishop_ (#369) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Szia! Én 2 éve használok Kone-t win7 et használok most előtte xp de ilyen problémákat én nem észleltem és nem is hallottam szerintem frissítsd az alaplap, videokártya stb. szóval minden drivert frissíts le, nekem szépen kikapcsol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#456) jim bcs válasza ZeN973 (#427) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

hali én így használom 2 éve persze 2 nap teszt után ,

Main System:
sensitivity 5.20
DPI: összes pipa
scroll:3
double click: gyári érték

Advanced Settings:
x-y: 5.00 nincs pipa
TCU: on
polling rate: 1000mhz
mouse acceleration: enabled 10.00

nekem bevált, warfare 2, bad company 2, maffia2, mass effect 2, sniper ghost warrior, dead space, dark sector

egyébként azért ilyen komoly az egér mert neked kell az igényeidhez beállítani ami sok tesztelést igényel

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#457) jim bcs válasza jim bcs (#456) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

amit elfelejtettem po1son-nal egyetértve én a saját egérpadját használom (sense) és addig nem is fogod tudni értelmesen beállítani a sensorok miatt :K

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#458) jim bcs válasza jim bcs (#457) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

bocs most látom mit vettél hozzá tesztelgess meglessz idő kell hozzá de utánna megéri

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#459) jim bcs válasza faranus (#415) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

google ba írd be hátha valaki feltette

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#460) jim bcs válasza po1son (#407) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

nekem is volt az elején hogy fagyott, aztán :C alaplap, videokari ,stb. driver frissítés plussz directx meg nvidia physx ennek 2 éve amúgy már régen win7 em van ugyanúgy kezdte mint xp-nél eljátszottam a fent leírtakat persze 17.5 órát agyaltam mi lehet a baj nekem ez volt azóta :R

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#461) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Lool! Ha a kovámmal 3200 dpi mellett köröket írok az egérrel a padon, akkor az a monitoron nem kör, hanem egy sarkára állított négyzet körvonala lesz! SET THE RULES:C :C :C

(#462) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Lenne egy olyan kérdésem hogy Roccat kave-nek a remote control-ját csak akkor tudom használni ha rendes 5.1-es hangkártyára van dugva a cucc ,vagy akkor is ha csak az usb, és a zöld jack van bedugva az alaplapba integrált kártyába ?

(#463) jim bcs válasza phanzetomox (#462) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

tudod akkor is ha csak a zöld jack van bedugva, de ne várj nagy durranást tőle, ha teheted vegyél egy 5.1 et támogató videokarit, már 12-17.000 forintért kapsz az online piacon garanciástól :)

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#464) devil1611111


devil1611111
csendes tag

Na csak annyit erről a roccat kone.-ról (saját vélemény) , hogy ez EGY KIBASZITT HULLADÉK FOS SZAR GECI EGÉR AMIT IDENYOMTAK A KEZEMBE 22.000 FORINTÉRT!! Fél hónap alatt tönkre baszodott... ahogy bekapcsolom a gépet abban a pillanatba elbaszódik.... ÖSSZEVISSZA RÁNGAT JOBBRA BALLRA,NEM LEHET VELE KLIKKELNI, Például : css és akkor jobbra huznám ezt a kibebaszott egeret és nem nem nem nem, ő magától ottmarad, 2 mp mulva elránt balra.. mindent probáltam!! Driver nélkül,egérpad nélkül, megtisztitottam , kibe dugdostam, driver frissités, másik gép, mindent! DE SEMMI. SZVAL SENKINEK SEM AJÁNLOM......... :W :W :W :W :W :W :W :W :K :O 1 forintot nem ér :)

[ Szerkesztve ]

(#465) Dapro válasza devil1611111 (#464) üzenetére


Dapro
senior tag

ráadásul csak kisker gari van minden roccat-re. ezt tartom én nagy bajnak. pl logitech ad 5év gyártói garit is valamelyikhez... az a komoly!

(#466) devil1611111 válasza Dapro (#465) üzenetére


devil1611111
csendes tag

nekem még garit se adtak ,becsomagolták azt nyomták a kezembe.Szval az egész törvénytelen fasság..... nembaj rendeltem egy A4Tech X7.-et. 5000 forinért , sokkal többet ér mint a szaros roccat minden egere! :DD

(#467) hko_DAVID válasza devil1611111 (#464) üzenetére


hko_DAVID
csendes tag

Ránéztem az egérre, elolvastam mit tud, megláttam az árát, azt gondoltam: Na ez egy atom cucc! Baromi jól néz ki és okos, ez kell nekem!
2 egeren vagyok túl azóta, pontatlan, hibázik, megfagy, ez nem megy, az nem megy stb...

Szóval egyet értek veled, ez az egér amúgy szarabb, mint egy 2000 forintos micrososft, egy semmirevaló fos , eszeveszett pontatlan, hibás szar amit odanyomnak 16-20k ért a kezedbe, szép, csillivilli, de nem működik sehogy se.
Aki egeret akar venni : Logitech, Razer, stb.... a jól megszokott [minőségi!] termékek.

Az a4tech x7 el szintén kifogtam egy hibás szériát. Jobbra balra mozgatásnál folyamtosan kúszott felfele, nem lehetett vele játszani, a haveromé viszont jól működött.

[ Szerkesztve ]

(#468) Dapro


Dapro
senior tag

Úgy látszik leteszek róla, hogy Roccat Pyra wireless-t vegyek....

(#469) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Jól teszed!
Telerakják ezeket az egereket minden baromsággal, csak eladható legyen, de egy alap funkció betöltésére képtelenek. Azt hittem azokra már csak hab a tortán, de amúgy a hab alatt semmi nincs.

[ Szerkesztve ]

(#470) Prison85


Prison85
senior tag

Te Atya Isten! Roccat Kone volt a fő kiszemeltem nem is olyan rég, amikor egeret vettem. Tetszett a formája, a kialakítása és tudása. Dögös és f@sz@. Legalábbis a tesztekből ezt lehet leszűrni. Ezek szerint csak dicsőítik, hogy a cégektől további termékeket kapjanak. Egy hatalmas negatív teszt után gondolom nem kapnának sz@rt sem. Ezért hagyatkoztam én inkább a felhasználói véleményekre így a Razer mellett döntöttem és nem bántam meg.

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#471) Dapro


Dapro
senior tag

Nem tudom milyen egeret vegyek :S Mindenképp wireless(tudom sokan ellene vannak, én nem) kéne. Razer Orochi drága. Logitech(ez lenne a legjobb, bennük bízom) G700 drága. Roccat Pyra Wireless olcsóbb de fos?!

(#472) hko_DAVID válasza Dapro (#471) üzenetére


hko_DAVID
csendes tag

A jó cuccoknak mindig is meg volt az ára. (Kivéve a Roccat kone-t XD, drága és szar)

(#473) simi762


simi762
tag

Halihó!
Abban szeretném a segitséget kérni, ha van valakinek KAVE fülese, és esetleg x-fi-vel párosban, akkor egy néhánz screenshot-ot kérnék az Ő beállításaival.
Én valahogz nagzon nem boldogulok vele.
A medusámat cseréltem le erre, de már azzal is szenvedtem az utobbi napokban, mivel először a hangkarim adta meg magát.
A korábbi karival is szenvedtem vagz egz hónapot, mire be tudtam lőni, de utána legalább tökéletes lett.
Az új karim elvileg jobb, de nagyon nem emlékszem a réginek a beállításaira. :O
Köszike!
simi

(#474) 4nick8


4nick8
őstag

Haha.

Milyen fizetett lejárató kampány megy a ROCCAT ellen.

Kiváncsi lennek ki van mögötte.

(#475) toto76


toto76
tag

Sziasztok!

Van valakinek Valo-ja? (win7 x64-el párosítva?)

Más.
Kone egerem van és semmi bajom vele. Nem fagy, nem ugrál, csendben teszi a dolgát. (lehet, hogy szerencsém van)

(#476) regdison


regdison
csendes tag

Sziasztok!

Roccat Kave tulajok segítségét kérném. Történt ugyanis, hogy megvétel után miután rácsatlakoztattam egy macbookra a fülest, kis túlzással néma csend fogadott. A hangerőt teljesen maxra tekerve sem volt hang, ha nagyon koncentráltam, csak akkor lehetett hallani egy nagyon kicsit (olyan volt, mint amikor nincs teljesen bedugva a jack, de ez a hibalehetőség ez esetben kizárva). Nem keseredtem el teljesen, reménykedtem benne, hogy a saját gépemen nem lesz semmi gond, hátha csak a mac rendszer miatt nem szólal meg, vagy épp a laptopban van a hiba. Azonban otthon is csalódnom kellett, ott még az a minimális hang sem volt hallható. Mi lehet a gond szerintetek? Valaki tapasztalt bármi hasonlót, talált megoldást?
Nem a legjobb a hangkártyám (kb. 5-6 éves), a gépbe csak a klasszikus zöld-rózsaszín párosítást dugtam be az USB-vel együtt, de elvileg így is szólnia kellene. Ráadásul a próbált mac hardvert tekintve még újabb, így én a hangkártya hibát nem látom lehetséges hibaforrásnak (mármint, kétlem, hogy túlságosan elavult lenne). Próbáltam a windows hardver kereső varázslójával felismertetni, és a vezérpultban ügyködni, de nem jutottam előrébb. Gépújraindítás volt, hatása nem. Érdekes, hogy a mikrofon teszt sikeres volt, faszán felvette a hangokat. Csak a hangszóró nem akar megszólalni...
Lehetséges, hogy hibás fülest kaptam? Ennyire peches lennék? Vagy valamit nem csináltam jól?

Remélem tudtok segíteni, már egy ideje rakosgattam félre a pénzt, hogy megtudjam venni, és ez a helyzet most elég kiábrándító.

Előre is köszönöm szépen mindenki segítségét, tanácsát!
Pacsi nektek,

regdison

(#477) simi762 válasza regdison (#476) üzenetére


simi762
tag

Halihó!
Gondolom, hogy nem vagy annyira kezdő, hogy a mute gomb be legyen nyomva, de hátha.
Hol vetted a cuccost?
Szerintem vidd vissza, hétha ott tudnak neked segiteni.
Esetleg próbáld meg egy másik hangszóróval is, hogy azon megy-e a hang. Ha igen, akkor szerintem cserecuccot sikrült beszerezned.
Én is szenvedek vele egy pár napja, de az csak a hangszin beállítási gondok.
simi

(#478) Dapro


Dapro
senior tag

@ 4nick8 Szerintem tapasztalat alapján beszél mindenki. Én megvettem volna egy Roccat Pyra Wirelesst de nemfogom mivel sokan mondták h gagyi márka. Inkább Logitech g700 mellett teszem le a voksom hamarosan akkor is ha durván 50%al drágább de +2,2 év gari és LOGITECH :) (ami nekem sokat mond, tapasztalat)

@ regdison Szerintem karold fel a laptopodat, vidd vissza a fülest és ott mutasd meg nekik, ha valami nagyker akkor simán vágd hozzájuk, hogy csere. kötelesek. törvényileg :)
Sok sikert!

(#479) hko_DAVID válasza 4nick8 (#474) üzenetére


hko_DAVID
csendes tag

Egy erősen csalódott vevő:)

(#480) regdison


regdison
csendes tag

Persze, a Mute gombot nyomkodtam oda vissza, de nem az volt a baj. Újratettem a gépet, és most jó. De akkor laptopon miért nem volt hangja? (attól a minimálistól eltekintve) Érthetetlen. A lényeg, hogy most boldogság van, hozzám szólt :)
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt.
Sajnos még most sem idill minden, nem igazán tudom jól beállítani. Az equalizer állítgatásánál csak a FRONT-nál érzek változást (minnél jobban feltekerem, annál hangosabb), a többit azonban mindegy, hogy állítom, mintha nem is csináltam volna semmit. Ez mi miatt lehet? A gagyi hangkártya hibája? Game közben sokkal mélyebbek a hangok, mint eddig voltak, már-már zavaró. És ami még zavar, az az, hogy folyamatosan van egy fajta sistergéses, ciripeléses háttérzaj. Ezen talán lehetne javítani?

Köszönöm az eddigi, és az ezután következő válaszokat is,
pacsi,

regdison

[ Szerkesztve ]

(#481) norbigomba válasza regdison (#480) üzenetére


norbigomba
csendes tag

Eladó egy roccat kave 5.1 füles.
2 év garival. Vadi új. Dobozában.
15.000Ft
Email - msn: norbigomba@gmail.com
Tel.: +36-30-3246-496

„Nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette”

(#482) simi762 válasza regdison (#480) üzenetére


simi762
tag

Az már valószínű, hogy a kari hibája!
Nekem nem rég ment gajra az X-fi extreme audióm, és azalaat Én is hallottam a háttérzajt, de most lecseréltem egy "jobbra", és ez alatt semmi hangja nincs.
Ha még mindig laptopban használod, akkor próbáld ki egy asztalin is, amiben egy kicsit jobb a hangkari, és ha még ott is ciceg, akkor passz!
Valószínű, hogy a fülessel lesz gond, de szerintem nem!
simi

Esetleg egy jó beállítást, tudna nekem ajánlani valaki a KAVE-ra, X-fi-vel! :F

(#483) zolcat67


zolcat67
csendes tag

Hello
Most vettem egy Kone plust és a macrokkal van gondom.
Hiába állítom be az adott műveletet nem csinálja. pl: office profile delete beállítva és nem végzi el. A profil váltásokat megcsinálja ahogy váltom az alkalmazásokat de a macrók nem működnek akkor sem. XP (32) használok, valakinek ötlete??

(#484) devil1611111


devil1611111
csendes tag

Na hát ezt ismét megszívtam,kiderült ,hogy a gépemen van valami hiba. mivel az összes egér irányithatatlan,szóval amit mondtam a kone.-ról azt sajnálom.... na szval vettem nemrég egy X7.es egeret.. bedugtam minden oké . 2-3 órára múlva kezdődött ugyanaz mint a roccat kone al, irányithatatlan lett , összevissza rángatott, meg minden... szval szerintem az USB csatlakoztató a ludas ebbe vagy nemtudom.. de eddig 4 egeren teszteltem, és mind a 4 ugyanolyan hibásan müködött. Amikor ellenőrzöm azt irja h mindenki megfelelően müködik , de nekem mér az agyamra megy ez az egész... 30.000 forint b...... ki rá.. de semmi. ááhhhhh. Mit tegyek mosst? :(:( :( :O :W :F
Van ehhez külön driver vagy valami,vagy csak tegyem újra a gépet?:( (PLS HELP,nagyon fontos lenne ) :(

[ Szerkesztve ]

(#485) regdison


regdison
csendes tag

Gondolom más USB porton már próbáltad...egyik haveromnak hasonló problémája volt, de nem emlékszem már, pontosan mi. Ha online lesz rákérdezek, hátha valamivel közelebb visz a megoldáshoz. Az egerek vétele nyilván bukta, próbáld őket elpasszolni, és megtartani azt, amelyik számodra a legjobb, persze, miután normális körülmények között ki tudtad próbálni. Amúgy nekem 2 évig A4Tech X7 egerem volt, és nagyon szerettem. 2000 dpi szerintem elég tud lenni, és bár ez szubjektív dolog, nekem kimondottan kényelmes volt a fogása is. Sajnáltam, amikor tönkrement.

(#486) magnum_pi


magnum_pi
tag

Sziasztok,

Beneveztem ma egy Roccat Kave-re és hát elég csalódott vagyok. A hang minőségével nincs különösebb bajom, viszont van egy alap statikus zaj ami nem hagy nyugodni. Nem hangos, de azért lehet hallani. Ha visszadugom a régi Zalman 5.1-et akkor ott nincs ilyen probléma. Olyan mintha az USB-hez lenne valami köze. Találkozott már valaki ezzel a problémával? Külföldi fórumokon elég sokat panaszkodnak, de nem láttam megoldást. Ja, és kiprbáltam a munkahelyi PC-men a Laptopomon és most az asztalin is de ugyanaz :S. Mindentől függetlenül (hangerő, gép) ugyanaz a statikus zaj.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#487) S*Tom* válasza magnum_pi (#486) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Szia! Nálam is ez van. A front sugárzóból jön folyamatosan egy súgó hang, a vezérlő Front 4-es osztásától halható maximum hangerőnél, egyébként a többi sávnál nincs ilyen jelenség, még maximum hangerőnél sem. A sub meg fél hangerőnél is recseg. Egyenlőre integrált vackokat használok és simán betudtam azok hibájának mivel mindkét genius 5005-as rendszerem is alapból búg.

(#488) zolcat67


zolcat67
csendes tag

megoldódott a problémám, új drivert adtak ki, ezzel már működik a macro, így már egész szuper kis cucc ez

(#489) magnum_pi


magnum_pi
tag

Kipróbáltam, hogy csak az USB-t dugtam be. Ugyanugy jön a hang. A potméterek sem változtatnak rajta semmit. Ezután azt is kipróbáltam hogy az USB-t a routerbe, majd a telefonom töltőjébe dugtam, hogy hátha külső áramforrással megoldódik, de nem. Semmi nem segít. Szar az egész

Gigabyte P55-UD3 F4, i5-750 @3.67 B1, ASUS ATI 6870, 2x2024MB Kingmax DDRII 1333Mhz, Samsung 245B, Chieftec 450W + FSP VGA Booster x3, Ninja Plus rev 2, CM 690

(#490) devil1611111 válasza regdison (#485) üzenetére


devil1611111
csendes tag

Azt nagyon nagyon megköszönném :D :D :)

(#491) Prison85


Prison85
senior tag

Nem akarom lejáratni a Roccat márkát, de most örülök igazán, hogy amikor pár hónapja egeret vásároltam nem a Kone mellett döntöttem. Hogy miért? Most láttam az új Kone-t és már adnám is el a régit. Piszkosul tetszik! :C

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#492) hko_DAVID


hko_DAVID
csendes tag

Azok az adatok már csak parasztvakításra jók, kinézetre is jobban bejön a sima kone.
Mivel már 2x mellléfogtam én már tuti nem veszek tőlük semmit.

(#493) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

valaki írta ,hogy venne roccat cuccokat póló,nyakbaakasztó global.ebay itt megtalálod :C :C

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#494) [CM]Crusher


[CM]Crusher
senior tag

Tegnap óta boldog tulajdonosa vagyok az új Roccat Kone + egérkének. Eddig nagyon tetszik! Előtte sima Kone-om volt.

(#495) Bib válasza magnum_pi (#489) üzenetére


Bib
őstag

Húha akkor ne cseréljem le a zalman 5.1-met én se?
Milyen hangkarival használod?

(#496) simi762 válasza Bib (#495) üzenetére


simi762
tag

Hali!
Nekem is a legelső fülesem, egy zalman volt.Az égvilágon semmi bajom nem volt vele, tökéletesen megvoltam elégedve. Csak egy normális hangkarit kellet hozzá venni, amibe csak bedugtam, és kész.Amikor az már egy kicsit kezdte megadni magát, vettem egy medusa-t, amivel legalább egy hónapot szenvedtem, hogy betudjam állítani a megfelelő hangszineket, de a azután, az is nagyon jó lett.
Kb egy hónapja, megadta magát a hangkarim, és az új berakása után, kezdődött az ismételt szenvedés. Akkor úgy döntöttem, hogy veszek egy KAVE-t, mert nagyon jókat olvastam róla, és nem bántam meg, mivel tényleg jól szól, de a hangszínek beállításaával, még mindig nemvagyok teljesen megelégedve, de biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb az is jó lesz.
Ha meg is bántam egy kicsit a vásárlás, az talán csak azért van, mert nemrég megláttam, hogy a PSYKO-nak, majdnem a felére lement az ára, és így már elég elfogadható ára van. Már csak azt nem tudom, hogy az erősítő, ami mellete van, abban van-e hangkari is, mivel ha azt is hozzáveszem, akkor majdnem abban az árban van, mint egy KAVE. Mivel közeledik a karácsony, lehet hogy meg is lepem magam egyel.
Szal ha KAVE-n töröd a fejed, tutira nem fogsz mellényúlni!
simi

[ Szerkesztve ]

(#497) tanulosSrac


tanulosSrac
csendes tag

sziasztok!

Roccat Kone-om van, két hónapos. Eddig teljesen tökéletesen működött, de ma elkezdett időnként hibázni. Vízszintesen húzom az egeret, de kitér felfele/lefele is. Továbbá elkezd akadozni a kurzor...semmi extra software-t nem tettem most fel.

Lehet esetleg alaplapi gond?
Vkinek hasonló tapasztalat?

(#498) potkem


potkem
aktív tag

Üdv.
Most készülök beruházni egy Roccat Kave fülere.
De az itt olvasottak alapján kicsit tartok a dologtól.
Igaz nem alaplapi hangkártyám van.
Vagy válasszak más 5.1 vagy 7.1-es fülest?

(#499) potkem válasza potkem (#498) üzenetére


potkem
aktív tag

Volt Razer Barracuda fülesem, most egy Speed Link Medusa Progamer 5.1 fülest használok.
Nem tudom mit vegyek tanácstalan vagyok.
Az biztos hogy hosszú időre számolok, és kb 28000ft-ig megyek el.

[ Szerkesztve ]

(#500) hko_DAVID válasza tanulosSrac (#497) üzenetére


hko_DAVID
csendes tag

Mindenképp nézd meg másik gépen.
Én 2 egeren vagyok túl, mind2 hibázott, elkalibrálódott folyamataosan (elmozdítottam és vissza ugyan oda, akkor a kurzor nem érkezett vissza a kezdeti helyre), de nem akadozott.
Max dpi mellett ha kört írtam le az egérrel a padon, az a monitoron élére állított négyzetet tett meg a kurzor.
Súlyt nem érzékelt, illletve ha kivettem fagyott az egér.
Ezeket másik gépen is megcsinálta.
Képtelenség volt vele játszani vele, holott elvileg arra való...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.