Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#1251) Henks válasza Daszkalosz19 (#1250) üzenetére


Henks
csendes tag

Ha nem kapsz segítséget a hétvége fele lesz gépem és skype-on vagy valahol megoldjuk a problémát. :)

MB: ASUS TUF Z270 MARK 2 CPU: Intel Core i5 7600K VGA: GIGABYTE GV-N960WF2OC-4GD GeForce GTX 960 4GB M:CORSAIR 8GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz CL15 KIT

(#1252) Daszkalosz19 válasza Henks (#1251) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Köszönöm szépen, az nagyon jó lenne:l

(#1253) gYaLo


gYaLo
őstag

Ha valakit érdekelne egy tökéletesen működő Roccat Kave írjatok :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#1254) Daszkalosz19


Daszkalosz19
aktív tag

Esetleg,ha valakinek nem megy a frissítés,az szedje le az összes Drivert és sorrendbe kell felrakni! Nekem is így sikerült :)Win7 64 bit rendszerre!
Köszönet Henks kolegának a segítséget :)

(#1255) LGabor001 válasza Daszkalosz19 (#1254) üzenetére


LGabor001
tag

Szia
Milyen frissítés?

(#1256) Daszkalosz19 válasza LGabor001 (#1255) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

A Driver meg a firmware friisítése,mert az eredeti lemezen a driver 1.20 van és a legújabb 1.45! Win 7 64 biten nálam nem lehetett egyből a legfrissebbre frissíteni! és sokaknál sem ment

(#1257) LGabor001 válasza Daszkalosz19 (#1256) üzenetére


LGabor001
tag

Honnan tudom letölteni?
Megpróbálom én is felrakni, szintén Win 7 64 bit

(#1258) Daszkalosz19 válasza LGabor001 (#1257) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

A Roccat oldalán van fenn a frissítés.Ha nem megy akkor írj és segítek

(#1259) Ss1d


Ss1d
csendes tag

Sziasztok!
Érdekel a véleményetek.
Következő a helyzet:
Van egy Roccat kave fülesem de eladtam az asztali gépet. Notebook van és nincs benne 5.1
Arra gondoltam, hogy veszek külső hangkártyát hozzá de ugye az Usb-vel csatlakozik. Ekkor felmerült bennem az, hogy egy USB vel csatlakozó hangkártya adja a kave nek a lekeverést ami nem biztos, hogy annyira jó és még a hangkártya is idegesítene. Gondolkodtam és szembejött velem a logitech g35 ami ugye ugyan úgy USB vel csatlakozik, viszont nincs hangkártya. Na most ez JÓ v ROSSZ? Jó mert nincs még egy cucc nálam, de akkor meg mi az isten keveri le a hangot + a g35-ben ha jól tudom csak 1 hangszóró van, akkor az milyen térhangzást adhat...

Nektek erről mi a vélemény, ti mit tennétek? (nem akarok stereó headsetet az nem kell)

Előre is köszi a válaszokat.

(#1260) tajati


tajati
aktív tag

Helló!

Kone + mi a vélemény? kopás, haszmálat. megér 16,5 vagy valami másban kéne gondolkoznom. Cs:S és lolozok. (egyéb fpesek)

(#1261) Henks válasza tajati (#1260) üzenetére


Henks
csendes tag

Szeva. Én annyit mondok hogy ebben a kategóriában szinte mindegy mit választasz. Ha ez jön be akkor ezt vedd meg. Kopás és használat szinte ugyan olyan mint a többi prémium kategóriás egérnél.

MB: ASUS TUF Z270 MARK 2 CPU: Intel Core i5 7600K VGA: GIGABYTE GV-N960WF2OC-4GD GeForce GTX 960 4GB M:CORSAIR 8GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz CL15 KIT

(#1262) tajati válasza Henks (#1261) üzenetére


tajati
aktív tag

Értem ezt akarok de abban torpantam meg hogy egy csóka monta hogy neki egy év után kopni kezdett a gumi rész. Igazából kettő között vacilalok ez meg a Steelseries xai

(#1263) Daszkalosz19 válasza tajati (#1262) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Szia! Szerintem jó kis egér ez! Bár én nemrég vettem,de nem kopik egyenlőre!

(#1264) farmat válasza tajati (#1260) üzenetére


farmat
csendes tag

Nekem teljesen jo rola a velemenyem. FPS jatekokra teljesen jo csak hozza kell szokni az eger sulyahoz, bar az is allithato. Szoftveresen mindent be lehet allitani amit csak szeretnel, kopas az nincs nalam, a scroll az meg valami csodas.

(#1265) Daszkalosz19 válasza tajati (#1260) üzenetére


Daszkalosz19
aktív tag

Szia! Nekem is ilyen van.Tökéletesen megfelel az elvárásaimnak és nem kopik egyenlőre,pedig használom rendesen

(#1266) Big


Big
csendes tag

Üdv!
A problémám, hogy a Kone egerem alá új winXP került. Most az csinálja, hogy nem mozdul. Letöltöttem a legújabb drivert, felraktam, le is frissítette a fw-t, de nem mozdul. Minden egyebet csinál, működnek az extra gombok, érzi a súlyt, lehet váltogatni a színeket, de nem mozdul. Érdekes, hogy mikor elindítom a C:\Program Files\ROCCAT\Kone Mouse\32bit\diunins.exe progit, nekiáll telepíteni, és egy pár másodpercig megy simán, aztán mire végig megy a telepítés megint nem mozdul. Visszadobtam a régi XP-t, (más hdd,) azon csont nélkül megy, szóval vmi szoftver probléma... Van valami tipp?
Köszönöm!

Big

(#1267) Rakeem


Rakeem
aktív tag

Sziasztok!

Egy Roccat Kave 5.1 vásárlásán töröm a fejem.
Szeretném tőletek megtudni, hogy hétköznapi használatban mennyire jó.
Nem akarom max hangerőn üvöltetni, TeamSpeak-re és játékra (MMORPG) használnám, nagy ritkán filmezni.
Hangminősége feltételezem kellően jó, hangerőben sem lehet gyenge.
De ha tapasztalati úton szerzett véleményeteket megtudnátok velem osztani azt nagyon megköszönném.

(Esetleg ha ultra gagyinak lenne kikiáltva akkor egy lehetséges alternatíva megjelölése sem jönne rosszul.)

[ Szerkesztve ]

(#1268) J00hnny


J00hnny
aktív tag

Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy most tudnék venni 8000 Ft-ért alig használt Roccat Kave fülest. Megéri? Ha nem mennyi a reális értéke? :U
ill. tudom használni ezt az asztali gépen kívül olyan laptopon is amelyiknek csak egy közös jack ki/be menete van? :F

Előre is köszi!

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

(#1269) duronx válasza J00hnny (#1268) üzenetére


duronx
senior tag

Én 21500 Ft-ért vettem(újonnan), ahhoz képest a 8000 Ft használtan nagyon is baráti ár. Laptopba is tudod használni de akkor elveszti a lényegét, az 5.1-et.
Laptophoz én a helyedben vennék egy olcsóbb schenheizer vagy AKG stereo fülest.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1270) duronx válasza Rakeem (#1267) üzenetére


duronx
senior tag

Ez egy igen jó kis füles :C (számomra, lehet h másnak nem jön be, én csak jót tudok róla írni) A hangerővel nincs gond, én COD és Starcraft-tal játszom sokat és az előző schenheizer stereo fülesemhez képest előrelépés volt. A hangok tiszták, szépek, de egy hangkártya beszerzése ajánlott hozzá pl. ASUS XONAR DG (olcsó és jól szól vele) a finomhangolás végett.
Ami sokakat zavar hogy a fülesnek van súlya, érzeni h valami van a fejeden, viszont ez engem nem zavar. meg lehet szokni. 6hónapja használom, eddig bevált ;]

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1271) OverKiller


OverKiller
tag

Sziasztok!

Nekem már egy ideje megvan a Roccat Kave 5.1-em, amikor megvettem, (kb. fél éve 20.000Ft) nagy kínszenvedések árán (Budapesten felhívtam 30 boltot, amiből 1-nél kaptam pozitív választ, azzal a megjegyzéssel, hogy utolsó darab (: ) azt hittem, hogy hibás a füles, mert nekem se lehetett érezni ezt a "rezgő" funkciót, és a mélyek is elég kevésnek tűntek a másik fejhallgatóhoz képest (Sennheiser HD 555), de olyan 1-2 nap üzemeltetés után + Realtek beállítás után minden szép és jó lett benne, és nem bántam meg a vételt.
Amin viszont azóta is tépem a hajam, az a "hangkártya", már ha ezt a ruppótlan ASUS alaplapi hangszolgáltató eszközt lehet annak nevezni. :D
Most végre sikerült eljutnom oda, hogy vegyek egy hangkártyát, és az lenne a kérdésem, hogy mit ajánlanátok hozzá jobban? Asus Xonar DX, DG, D1, stb..?

(#1272) front3r válasza OverKiller (#1271) üzenetére


front3r
őstag

Nekem Xonar DX van a Kave-hez, tökéletes. :)
Viszont az alapbeállítást picit piszkálni kell, ne legyen a GX mód bekapcsolva, hanem HF-re tedd.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1273) OverKiller válasza front3r (#1272) üzenetére


OverKiller
tag

Rendben, köszi az ajánlást, megnézegetem hol mennyibe kerül. :)

(#1274) Neo85


Neo85
tag

Helló van egy roccat kone egerem és macrot szeretnék beálitani de nem akar müködni . Valaki segitene?

(#1275) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Sziasztok!

Van olyan bolt ahol egy vezetékes Roccat Pyrát meg lehetne fogdosni?

(#1276) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

Milyen a Roccat Kave 5.1? Vélemény, tapasztalat? Természetesen elsősorban a hangzása, a hang minősége, az élmény érdekel, viszont tudni szeretném azt is, hogy mennyire kényelmes, strapabíró, felhasználóbarát, ér-e valamit a kis szabályzó, stb.
Mennyire erős hangkártya kell hozzá? Elég például egy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Music?
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Üdv,

Antivirtuoz

[ Szerkesztve ]

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#1277) OverKiller válasza antivirtuoz (#1276) üzenetére


OverKiller
tag

Szerintem nagyon jó fejhallgató. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Egy Sennheiser HD555-öt cseréltem le rá, és nem bántam meg! A hangzása nagyon jó, szépen kiszólja a hangokat. Hangkártyából jelenleg csak egy gyengécske alaplapi van, és még ezzel is azt tudom mondani, hogy gyönyörűen szól.. Kényelem szempontjából a fül része kényelmes, a párna nagyon puha, és tökéletesen szigetel, viszont nekem a súlyából adódóan kicsit nyomja a fejemet. A kis szabályzóra én azt mondanám, hogy az a fejhallgatóban lévő hangszórók hangerőszabályzója. :)

(#1278) antivirtuoz válasza OverKiller (#1277) üzenetére


antivirtuoz
tag

Köszönöm szépen a válaszodat!
A kis szabályozóról tudom, hogy a hangszórók hangerejét kontrollálja, csak arra gondoltam, hogy érezhető-e változás, amikor állítgatod.

Mindenesetre még gondolkozok rajta, egyelőre más hardverekre van szükségem elsősorban.

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#1279) Resouler válasza Uzmany (#550) üzenetére


Resouler
csendes tag

valaki tudja hogy ma hol tudnék venni 1 roccat kave 5.1 es fülhalgatót? olyan bolt érdekelne ahol most is polcon van szóval bemegyek kifizetem és elmegyek és kész :D lehetőleg budapesten kéne ilyen bolt vagy érden.

Resouler

(#1280) antivirtuoz válasza Resouler (#1279) üzenetére


antivirtuoz
tag

Próbáld meg itt: [mobilx]! Szerintem telefonon érdeklődj!

Azt elárulod, miért ilyen sürgős? :D
Egyébként rengeteg üzletben kapható, ahol következő munkanap már át is veheted, vagy rá 1 napra kiszállítják (minthogy péntek van és hétvége jön, csak hétfőn lehetne átvenni).

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#1281) Resouler


Resouler
csendes tag

sziasztok miért van az hogy beledugtam az új roccat kave emet a gépbe és nem érzékeli a mikrofont vagyis érzékelni érzékeli de se teamspeaken se sehol nemtudok vele beszélni. :/

Resouler

(#1282) Nevano válasza Resouler (#1281) üzenetére


Nevano
csendes tag

Világít?

Ha igen a kis egységen nyomd meg a mute gombot hátha jobb lesz..

[ Szerkesztve ]

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1283) Nincs név


Nincs név
tag

Sziasztok Roccat szervízt tudtok valamerre? A Kavem szépen kontakthibás lett (egy éve van meg), a hely ahol vettem pedig közben megszűnt úgyhogy most épp keresem hogy hova kell küldeni, előre is köszi.

(Akik pedig Kave vásárlásán törik a fejüket, nem éri meg 20k-ért ahogy egyik pro elit l33t gamer füles sem, jobban jártok egy tisztességes AKG,Sennheiser fejhallgatóval és egy külön mikrofonnal. Ezzel együtt azért el kell mondani hogy nagyon szépen szól, és jól is néz ki, csak hát ennyi pénzért már el is várja az ember)

(#1284) Nevano válasza Nincs név (#1283) üzenetére


Nevano
csendes tag

Engem is érdekelne egy szerviz ugyanis Kave-m van több mint 1 éve és most hazaérve Lanról azt tapasztaltam, hogy a kis egység hangerőszabályzója nem működik se a miki és hang némító gombja :/ ...

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1285) Daffchy


Daffchy
őstag

Sziasztok!

Lenne egy eladó Új Roccat Kave Solid 5.1 fülesem.
Ajándékba kaptam, csak kipróbáltam, de mivel jelenleg csak laptopom van ezért így nem tudom kihasználni az 5.1-et, így inkább megválok tőle és veszek egy stereo fülest.

Mi a reális ára így? Új, csak kibontva volt, de ugyan úgy dobozában mindenével becsomagolva.
Azt tudom, hogy 24.500HUF volt az ára plusz posta.

Előre is Köszönöm! :R

(#1286) Nevano válasza Daffchy (#1285) üzenetére


Nevano
csendes tag

Ha garanciális 20k + szállítás reális ár érte!

A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga. ... Hirosima '45 .... Csernobil '86 ...... Windows '95 ...

(#1287) Daffchy válasza Nevano (#1286) üzenetére


Daffchy
őstag

Van a dobozában egy garanciajegy féleség, Roccatos, meg van egy Bankkártyára emlékeztető valami is...:)

A konkrét számlát nem kaptam meg vele, mert nem kaptam meg hozzá ajándékba... :))

(#1288) csibe1 válasza Daffchy (#1287) üzenetére


csibe1
addikt

Elég a számla másolata is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1289) Keni21


Keni21
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem van egy Roccat Kave-m és nagy valószinűséggel meghalt a mikrofonom. Azt nem tudom hogy garise, itt vettem az aprón. Valaki vállal gariztatást, javitást netán eladó mikit tudna ajánlani? Előre is köszi

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1290) szolen


szolen
csendes tag

Sziasztok!

1-2 éve vettem a roccat kone egeremet (v2-es verziót). Amikor megvettem XP-n használtam, és nem is volt vele semmilyen problémám, mármint működött ahogy elvártam. Aztán a gépre felkerült egy win7, és ott is tökéletesen működött. A probléma valahol itt kezdődik...

Sem a gépet, sem az egeret nem használtam bő fél évig, majd gondoltam a hétvégén beizzítom. A gépen 64 bites win7 prof van (a gép konfigja ugyan az maradt). Minden driver és frissítés a legfrissebb rajta. A Roccat legfrissebb driverét felraktam, restart, és semmi... az egér nem működik. A tünet egyszerű: a ledek világítanak, úgy ahogy annak kell, a laser az alján világít, ergo működik, de ezen kívül semmit nem csinál. A folyamatkezelőből látszik, hogy a driver fut: KoneHID.EXE ott teker, a roccat ikon viszont nem jelenik meg a tálcán, vagyis (gondolom én) nem indul el rendesen.

Amilyen probléma megoldásokat próbáltam és hatástalan volt:
- az összes USB porton végig mentem
- telepítettem úgyis, hogy be volt dugva az egér, meg úgy is hogy nem
- rengeteg restart, ki-be húzás is hatástalan volt
- próbáltam egyből a legfrissebb telepítőt
- próbáltam a CD-s telepítőt
- hogy ne legyen tré a sok telepítéssel, a törléshez már a végén uninstall progit is használtam..
- próbáltam az eszközkezelőből lefrissíteni a drivert (a windows-osat), és végig mentem valami leíráson amit a neten találtam - nem is egyen - és eddig minden hatástalan volt...

Egy kis egyéb nyalánkság az egészhez, hogy egy ugyan azzal a telepítővel felrakott laptopomon (win7 prof. 64bit), a legfrissebb drivert felrakva, 1 restart után remekül fut a driver és az egér tökéletesen működik!

A problémás gépet nem igazán szeretném újra rakni, ezért ha tudnátok valami trükköt, tippet, tanácsot azt nagyon megköszönném, előre is!

(#1291) Joe004 válasza cannibal (#1198) üzenetére


Joe004
csendes tag

Sziasztok! Mai nap vettem egy Roccat Kave 5.1 fülest és egy Xonar DG hangkártyát. Amikor összedobtam a cuccot elsőre feltűnt, hogy súg és recseg amikor az egeret húzom pl... Rákerestem neten, felcseréltem PCI slotokat, legtávolabbi usb-be dugtam a fülest az egértől és a videókaritol, feldobtam egy nem hivatalos drivert a Xonarhoz. Jelenleg ott tartok, hogy nagyon jól szól a füles semmi gond nincs vele pl. BF3 vagy Dio 3 közben de amikor nem szol semmi hallok egy idegesítő súgást, olyan mintha nagyon feltekerném a hangerőt. De ha némítva van akkor is súg. Próbáltam kikapcsolni routert minden wifit-t a közelemben de nem jó, próbáltam régi iphoneos töltőmmel simán a konnektorba dugni az usb-t és kihúztam a jack dugókat de így is súg.. Olvastam fórumokat sehol nem írtak rá megoldást, láttam itt is írták páran, végül megoldódott vagy törődjek bele, hogy ez ilyen?

Ui.: Az egyik mondatomat visszaolvasva eszembe jutott lehet, hogy tényleg azért súg mert gyárilag túl erősre kalibrálták az ampot ? Iskumon is rossz a T1 profil választó az annyira nem izgat de azért ez a súgás határozottan idegesít.

(#1292) szolen válasza szolen (#1290) üzenetére


szolen
csendes tag

nos a problémát megoldottam.. egy másik win7 profot raktam fel! valami a telepítővel lehetett :S

(#1293) Legic88


Legic88
csendes tag

Sziasztok, olyan problémám van, hogy a kone+ egerem az új padon (roccat alumic) elég érdekes dolgokat csinál, előtte egy sense volt amivel nem csinált ilyeneket. Az egér kurzor késik, húzom az egeret és van, hogy csak később mozdul meg. Ha a tcu-t kikapcsolom mintha nem csinálja, de akkor is olyan fura a mozgása. Újra kalibráltam mind két felületen, nem oldotta meg a dolgot, játékban "csöppet" zavaró. Ami még érdekes, hogy egy barátom egerével, is ezt csinálja(Thetmatke theron). Vagy hátrom hétig gondolkoztam rajta, hogy meg vegyem a padot, vagy nem, ilyen jár 12k ért?

[ Szerkesztve ]

(#1294) Silverss


Silverss
aktív tag

Rohadjak meg ha még egyszer Roccat terméket veszek! :W

(#1295) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok!

Ma veszem át elvileg az iponban a Roccat Kave 5.1-et, mit és hogyan kell beállítani hozzá? ASUS Xonar Dx-hez fog csatlakozni.

Ez olvastam fentebb:
"front3r: Nekem Xonar DX van a Kave-hez, tökéletes. :)
Viszont az alapbeállítást picit piszkálni kell, ne legyen a GX mód bekapcsolva, hanem HF-re tedd." Ez a Xonar audio centerben hol állítom?

Akinek volt sercegő problémája, az megoldódott? Ha mégsem, akkor játék, film közben nem hallani ugye?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1296) front3r válasza Silverss (#1294) üzenetére


front3r
őstag

Melyik termékükkel van a baj?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1297) Silverss válasza front3r (#1296) üzenetére


Silverss
aktív tag

Roccat Kave.
Sorra jönnek a bajok. Egyik csapattársamnak pedig Roccat Kone öli az idegeit.

2 éve vettem Logitech G9 egeret és 1 éve Logitech G19 Billt. kop-kop-kop Tökéletesek azóta is!
Az öcsém vett Logitech G35 fejhallgatót egy fél éve és áradozik róla.
Mondjuk ezért a fülesért nem rajongok, mert jó a hangkártyám és ugye ennek saját van.

Gondoltam vérfrissítésnek veszek Kave fülest, de benéztem. A következő fülesem egy valós 7.1 Razer lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1298) Joe004 válasza Silverss (#1297) üzenetére


Joe004
csendes tag

Ezen most nevetni fogsz :D . Megjelenésekor vettem egy G35 öt, 1,5 év alatt kinyírtam letört mindkét fülpárna. Igaz nekem nagy a fejem :s 187 cm magas vagyok és nem 50 kg :) . Na ezek után vettem egy Sennheiser HD 555 öt aminek szintén eltörtem a fejpánt részét. A legutóbbi pedig egy Razer Carcharias volt, aminek 2- hete lett contactos a hangerő szabályozónál a kábel. Az új Kavem meg hát kicsit kényelmetlen mert nehéz, kicsit súg amikor nincs jel de nagyon jól szól ezt meg kell hagyni majd kiderül menyit bír. Egyébként a G35 szerintem nagyon kényelmetlen és nem is szól annyira jól mint az sokan állítják. A razer nagyon kényelmes volt és a fejpánt része is elég jól össze volt rakva, szerintem ez után megint megpróbálkozok vele majd, csak akkor én is valami 7.1 re ruházok be. Egyébként amint írtam a Roccat Iskum is gyári hibás a Logitech G15-öm meg 6 évig használtam és tökéletesen működik még most is, csak azét cseréltem le mert kell a magyar kiosztás már.

(#1299) Joe004 válasza prokxy (#1295) üzenetére


Joe004
csendes tag

Szia! Én ajánlom, hogy rakd fel a nemhivatalos drivert, sokak szerint is a gyári asus sok helyen elvérzik. [link]

A súgás meg nem mindenkinél van, nekem van néha előjön néha elhalkul de ha megy valami zene,film,játék akkor nem hallani. Ha hallasz sercegést amikor az egeret mozgatod, cseréld a kártya foglalatát és az usb-t a legfelső slotba rakd az egeret és a többi cuccot meg a legalsókba.

Audio centerben meg állítsd 6 channelre, pcm 44.1 Khz re (windowsban is), analog 5.1 speakersre, jobb oldalt alul a hangerőszabályzónál pedig HF bekapcsolni GX kikapcsolni. Mixerben meg a Woofer maxra ha akarsz rezegni :) . HF re figyelj mert sok mindentől kikapcsolódik.

(#1300) Silverss válasza Joe004 (#1298) üzenetére


Silverss
aktív tag

Erre van szükségünk bro. Razer Tiamat 7.1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.