Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#1401) duronx válasza Thunder82 (#1400) üzenetére


duronx
senior tag

Az eddigi hozásszólások közt olvastam hogy Magyarországon sajnos nincs hivatalos Roccat szerviz. A roccat hivatalos honlapján fent vannak az email/tel elérhetőségek ahol reklamálni lehet (természetesen angolul) :(((
Sajna kicsi a roccat termékek forgalma itthon s ezért nincs hivatalos szerviz (de javítson ki bárki ha rosszul tudom)

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1402) Thunder82 válasza duronx (#1401) üzenetére


Thunder82
aktív tag

THX :( ez nagy csalódásként hallom, mivel lenne garitatni való fülesem és itt vettem PH 1 arctól , de a garancialevél szlovákiába szól. szóval nem akartam elküldeni póstával oda ki mert kicsit mesze volna de akkor csak az marad :(

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1403) Neo85


Neo85
tag

Helló olyan gondom van az egeremmel roccat kone hogy 1 kattintásra 2-3 érzékel, és kurvára idegesitő! vehetek másikat?

(#1404) Keni21 válasza Neo85 (#1403) üzenetére


Keni21
tag

Esélyes hogy a mikrokapcsolo halt meg szerintem keres valakit aki foglalkozik egér javítással hátha töredékért megoldhatja a problémád. Itt a hardveraprón van pár ügyes ember aki ért hozzá. Sok sikert hozzá!!

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1405) Neo85 válasza Keni21 (#1404) üzenetére


Neo85
tag

ha normálissan fogom az egeret és ugy kattintok akkor csinálja, de ha az egér közepefelé nyomom meg a gombot akkor nem....

(#1406) Keni21 válasza Neo85 (#1405) üzenetére


Keni21
tag

Hát ha bátor vagy és már nem garis akkor szét szedheted nem-e tört el az egér gombján a pöcök. De evvel a hibával csak egy donor segíthet rajta

"Könnyebb hazudni, mint szembenézni az igazsággal." PM

(#1407) r-chee


r-chee
őstag

Van Egy Roccat Kave 5.1-es fejhallgatóm. Évek óta, napi szinten használva van, s még mindig kifogástalanul működik.
A párna része viszont elég kopott már, foltokban lejött róla a vékony bőr(?) réteg. Szerintetek lehet rá kapni külön párnákat, vagy tudtok esetleg vmi faxányos megoldást a problémára (kárpitoshoz gondolom ciki lenne elvinni :D :D )??

üdv.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#1408) Fail3D!


Fail3D!
addikt

erdeklodnke hogy mon hol lehet ezt garizatni? nemet media marktban let veve, esetleg itt is lehet?

(#1409) Fail3D! válasza Fail3D! (#1408) üzenetére


Fail3D!
addikt

roccat kone xtd m van:)

(#1410) BenHans válasza Fail3D! (#1408) üzenetére


BenHans
addikt

Ez Engem is érdekelne, hogy ha van valami hiba akkor hova tudom leadni. :R

(Bár az Isku FX, és a Kone Pure ahogy olvasom nem egy hibára hajlamos eresztés.)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#1411) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Vettem egy ISKU FX billentyűzetet és olyan gondom van vele, hogy bootolás közben nem működik. Vagyis ha beakarok lépni a bios-ba akkor valamiért olyan mintha gép megfagyna, de nem fagy meg, mert ha rádugom a régi bill.-emet és lenyomom a del-t akkor belép egyből. Biosba nem működik az isku egyáltalán. Másik ilyen a csökkentett módú indítás F8 hatására nem a megfelelő menüt nyitja, meg csak nyilik egy lista, hogy milyen op.rendszerek vannak fent a gépen (amúgy 1). Ezután bármilyen gomb megnyomása után folytatja a normál bootolást.

Ötletek?

[ Szerkesztve ]

i9 / 4080 / 32"

(#1412) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Szerintetek ezt az egeret megéri megvenni használtan? ROCCAT Pyra Wireless GeForce by nVidia edition.

[ Szerkesztve ]

(#1413) prokxy válasza rayoliviero (#1412) üzenetére


prokxy
veterán

Nemtom, h mire fogod használni, de amikor én FPS-re wifis egeret használtam /árkategória kb ez/ és váltottam vezetékesre, érezhetően javult a játékbeli teljesítményem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1414) Thunder82


Thunder82
aktív tag

Sztiasztok, lenne 1 kérdésem :)
Ez a ID card ez mire való ?????

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1415) laci8553


laci8553
csendes tag

Üdvözletem uraim mivel elsö topikos kérdésemet rakom fel elöször is gratulálnák a Roccat fejlesztöinek hogy ilyen jó termékekkel lát el minket nem kis pénzért :)

De mivel nem egy Roccat terméket vásároltam már és egyikkel sem volt problémám ezzel a jelenséggel nem tudok mit kezdeni és nem tudom hogy vissza vigyem e a roccat Isku-t vagy nem !

Roccat Isku billentyüzetröl lenne szó ami néha müködik napokat néha meg pihennie 10-20 percet és utánna megint müködik.Magától kikapcsol Játék közben elég rossz amikor rush közben megáll a billenytüzet és nem reagál semmire Gép resy :W

Biosban meg néztem usb portok tápellátasát minden rendben van vele próbáltam nagyobb feszt adni az alaplapra és a procira de semmi .

Irtam Roccat Supportban de nem nagyon találkoztak ilyen gondal senki.

Elöre is köszönöm a válaszokat és jó játékot mindenkinek :R

(#1416) laci8553 válasza Thunder82 (#1414) üzenetére


laci8553
csendes tag

Id cardal regisztrálod a terméket és akkor jár a 2 év eu garancia legalább is nekem ezt mondták a supportban

(#1417) laci8553 válasza pigatt (#1411) üzenetére


laci8553
csendes tag

Nekem pl kikapcsol ha gondol eg :O yet nekem is bajom van vele

(#1418) laci8553


laci8553
csendes tag

E bay találsz törött rocaat füleseket pár eu ért múltkor láttam és arról tudnád pótolni

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/roccat-kave-solid-5-1-headset/136319207-172-2160?ref=search

Ö pl törött de 20eu vb =alkudható
Németeket ismerve kb 5-10 eu ért oda adja és máris van pót alkatrészet microfon csonk szivacsok hangszórók stb :K

(#1419) Thunder82 válasza laci8553 (#1418) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Amúgy ezt tudnám javasolni én is ha a gari már nem ,vagy nem garizzák miatta akkor usgyi vegyél valami használtat és mehet a barkács. Ugyanezt csináltam anno a RAT 9 - es egeremmel.

THX a választ, nem találtam sehol semmit róla ( bár lehet más nyelven igen csak nem tudtam megfejteni a nagy nyelvtudásommal )

[ Szerkesztve ]

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1420) laci8553 válasza Thunder82 (#1419) üzenetére


laci8553
csendes tag

Hát barkácsolni nem nagyon szeretnék inkább kicsit kérdezgetek aztán meg látom mire jutok ezzel az a problémával de minden esetre elég érdekes :W

http://www.roccat.org/Roccat-World/ROCCAT-World/Register/
itt tudod regisztrálni az egeredet vagy amit vettél és é a gari ha nem tudod mit hova írj a goggle a barátod :D

(#1421) laci8553


laci8553
csendes tag

Sajnos nem sikerült meg oldanom a problémát ki égett valami nyák benne ha valakinek esetleg kéne alkatrésznek gombok meg ilyeneket még fel lehet használni vettem helyette egy gigabyte k8100 -at hát ezzel is meg vagyok elégedve bár nem tud annyit mint a roccat de azért nem rossz.Ha valakit csikar írjon! :W

(#1422) laci8553 válasza rayoliviero (#1412) üzenetére


laci8553
csendes tag

Ne vegyél vezeték nélkülit ha használni akarod gamesra :)

(#1423) Thunder82 válasza laci8553 (#1422) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Ezzel azért vitatkoznék 1 kicsit , mert nagyon is nincs már különbség vezetékes és vezeték nélküli gamer egér között yátékélményben ! Mint fennt említettem nekem 1 RAT9 esem van és semmi különbség ( nincs késés, ugrás stb...) és ez eredményben is meglátszik és ezt úgy mondom h az egyik leg hardverkövetelőbb gémben yátszunk és nincs hátrány h vezetéknélküli.

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1424) laci8553 válasza Thunder82 (#1423) üzenetére


laci8553
csendes tag

Hát nem tudom ha már barkácsoltad egyszer amint írtad nem lehet valami élménydús a Rat 9 attól függetlenül hogy ithol el vannak szálva a számitástechnikai árak főleg az állítólag Gamer cuccok. A rat 9 németországban 40 eu ithol 32000 FT :R
Nekem is volt vezetéknélküli egerem nem nagyon voltam vele megelégedve de ez az én privát véleményem .ha játék akkor csak is gyors adatátviteli sebességen múlik az egész dolog. :D

(#1425) laci8553 válasza Thunder82 (#1423) üzenetére


laci8553
csendes tag

http://www.ebay.de/itm/Cyborg-R-A-T-9-Laser-Gaming-Mouse-for-PC-RAT-9-NEW-/151116650511?pt=Mice&hash=item232f41180f

De azért be is linkelem ha nem hiszed :)

(#1426) Thunder82 válasza laci8553 (#1424) üzenetére


Thunder82
aktív tag

Értem mit akarsz mondani csak akkor lehet te nem érted :)
mint mondtam teknikailag nincs különbség a RAT 9-em és a vezeték nélküliek közt, a barkácsolás az a külcsiny miatt volt mivel rossz paddal használtam és elkoptak a tappancsai ( hamarabb sajnos ), le akartam gariztatni mivel épen benne volt még a gari időtartalmában, de visszaküldték h ez nem garanciális ( mire én kicsit elképedtem mivel az egér rendeltetésszerü használatnak volt kitéve és semmi külső behatásnak nem !!! ) és akárhogy erősködtem nem akartak semmit csinálni ! Így maradt a használt cuccból való szerelgetés, am semmi baja sincs kényelmes és pontos !
Hozzátenném h az egérnek az átviteli frekije ha meghaladja az 1000 Hz-et akkor már észrevehetetlen (vagyis azonnali )az átvitel, amit az egerem bőven tud. Emellett még azért törődni kell a beállításokkal is kicsit, utánanézni progikkal h mit is tud a kezed alatt llévő egérke, tesztelgetni kicsikét.

- [HNT] - ::Hungarian National Team:: # tHUNderKILLLER # tHUNderKILL3R

(#1427) laci8553 válasza Thunder82 (#1426) üzenetére


laci8553
csendes tag

Talpak pótlása nem barkácsolás hanem használati kopás :)
Ezt természetesen azért nem garizták le sajnos !
Ez bizony tényleg így van nekem nem most volt wireless egerem hanem vagy 5 évvel ezelött valószinüleg azért óckodtam tőlle annyira,hiszen ma már a technológia egy kicsit máshol tart mint abban az időben hála istennek hiszen mit is kezdhetnénk a mai világban Pc vagy telefon vagy tablet nélkül :DD

(#1428) pana0017


pana0017
senior tag

Sziasztok!

Elromlott a Roccat Kova + -om görgője. Ahogy tekerem, néha felfelé is megy egy kicsit és akadozik a kép. Van valami megoldás rá mielőtt le kéne cserélnem?

(#1429) scope2007


scope2007
addikt

hali!

ma jutottam hozzá egy roccat kone [11-501-es típushoz] egérhez!

a kérdésem az lenne, hogy be lehet-e valahogyan állítani azt, hogy a négyes illetve ötös gomb a maximize és a minimize legyen?
pl az aktív ablak winbe, ha nincsen teljes képernyőn akkor kimaxolja, és ha maxolva van, akkor meg letegye tálcára... eddig A4Techem volt az tudta, az office gombeállításokon belül.. itt meg sehol nem találom! remélem valahogyan be lehet álíltani :))

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#1430) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Rámmaradt egy Roccat Kone egér, kifogástalan állapot, tökéletes görgő, viszont van egy "kis" gond.
A jobb gombra random van hogy a középsőt érzékeli. Tehát ha folyamatosan kattintok a jobb gombbal, egyszer csak egy kattintásig mintha a középsőt nyomtam volna meg, de közben mindvégig csak a jobb gombot nyomtam. Ez azért sem játékban, sem a Windowsban nem ép egészséges :).

(#1431) duronx


duronx
senior tag

Valaki meg tudja mondani hogy a roccat power grid mire jó?

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#1432) Goose02 válasza pana0017 (#1428) üzenetére


Goose02
tag

Fújd be kontaktsprével nekem megoldotta.

Sziasztok!

Van egy Roccat Kone egerem, és win7 alatt minden fasza volt, most váltottam win8.1 re és az alap funkciókon kívül nem megy semmi a 64-bit mappából nem tudom a DPI-t telepíteni, és ha elindítom a progiját nem tudok firmwaret se frissíten és nem megy semmi funkció. Erre találtatok már valami megoldást vagy nektek nem jelentkezett a probléma?

Előre is köszi

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1433) Anfänger válasza Goose02 (#1432) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi! Az egér progiján belül ha van olyan,hogy reset,akkor arra klikk.Aztán próbáld meg újra beállítani. Ha úgy sem müködne,akkor töröld a progiját és a maradékot a C- programokból,aztán telepítsd újra.Elvileg így mennie kell. Jóccakát. ;)

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1434) Goose02 válasza Anfänger (#1433) üzenetére


Goose02
tag

Szia!

Már próbáltam :), sőtt azt is hogy régebbi progit rakok fel/legújabbat, csökkentett módban rakom fel, előbb felrakom aztán dugom be az egeret, roccat kone xtd progit rakok fel... de nem ment így se :/

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1435) Anfänger válasza Goose02 (#1434) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi! De az előzőt törölted a gépről,a C meghajtóról is a programokban? Esetleh a fájlok közt keresd meg azt ahova a hardver mentései szerepelnek,töröld azokat is. Más ötletem sajna nincs.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1436) Goose02 válasza Anfänger (#1435) üzenetére


Goose02
tag

Igen azokat töröltem, olyan mintha nem ismerné fel normálisan az egeret csak valami sima USB HID eszköznek, és ezért nem rakja fel a driverét. Ha kézzel akarnám indítani a 64 bit könyvtárból a DPinst.exe-t akkor ROCCAT USBHID Class... Install faillel tér vissza és nem rakja fel.

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1437) Anfänger válasza Goose02 (#1436) üzenetére


Anfänger
őstag

Hi!
Ez érdekes. Próbáltad másik usb-ben is? És a roccat oldaláról leszedted a megfelelö meghajtót a win8-ra váltás után?

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1438) Goose02 válasza Anfänger (#1437) üzenetére


Goose02
tag

Próbáltam másik usb helyen is :S, A roccat oldalán nincs win8, legalábbis a roccat konehoz.
Most próbáltam másik gépen is ott win7 van simán megy raktam rá új firmwaret is de a win8 as gépemen még mindig nem megy a kis programja nem ismeri fel

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1439) Anfänger válasza Goose02 (#1438) üzenetére


Anfänger
őstag

[link] Pedig az 1.50-es az win8-hoz is jó.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1440) Goose02 válasza Anfänger (#1439) üzenetére


Goose02
tag

Igen, de ez Kone+ hoz van, az jó a sima konehoz is?

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1441) Goose02 válasza Goose02 (#1440) üzenetére


Goose02
tag

Nemigazán :(

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1442) Anfänger válasza Goose02 (#1441) üzenetére


Anfänger
őstag

Akkor inditsd a progiját admin.. joggal és a tulajdonságokban add win7-hez.hátha. Ha így sem,akkor tényleg nincs több ötletem,vagy meg kell várnod,amíg kijön a win8-hoz a meghajtó. :W

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1443) Goose02 válasza Anfänger (#1442) üzenetére


Goose02
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítésget :R :R :R .
Már próbáltam a kompatibilitást korábban azzal nem megy :(, de felraktam egy régebbi 1.29-est és manuáliasan tudtam futtatni a DPinst eset. Most már jó :)

Tévedtem még mindig nem jó dak a DPinst ment fel :(

[ Szerkesztve ]

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1444) Anfänger válasza Goose02 (#1443) üzenetére


Anfänger
őstag

:W :W :W
Más ötletem sajna nincsen.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1445) Goose02 válasza Anfänger (#1444) üzenetére


Goose02
tag

Nem baj, nem tudom mit csináltam, de most már nagyjából megy :D, egyedül a TCU-t nem tudom kalibrálni mert azt írja DCU failed. Felraktam az 1.29-et kimásoltam a 64 bit mappából a fileokat aztán töröltem az 1.29 et 1.42 fel mappa bemásol DPinst indít az már feltudta rakni a roccat HID-et és mast nagyjából megy :)

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1446) Anfänger válasza Goose02 (#1445) üzenetére


Anfänger
őstag

:DDD

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#1447) zeus26


zeus26
csendes tag

Tud valaki számla, gari levél nélkül gariztatni egy Kone+-t? :O

Üdv zeus!

(#1448) Asztee


Asztee
aktív tag

Azt meg tudja valaki mondani,hogy mi a különbség a Roccat Ryos MK Glow és a Roccat Ryos MK Pro között ? ( Azon kívül ,hogy a Pro-t 4 féle Cherry-vel is lehet kapni.)

''A világon 10 féle ember létezik : az egyik ismeri a kettes számrendszert a másik nem."

(#1449) zeus26


zeus26
csendes tag

Olyat tapasztalt valaki, hogy egyszer csak pontatlan a Kone+? :Y

Mintha apró fűrészfog minta lenne ha egyenesen húzom, link rámutatásnál is elugrik kb 1mm-t. Optikát megtisztítottam, nem javult. Taiton egyszerűen használhatatlan. Kuka?

Üdv zeus!

(#1450) Goose02 válasza zeus26 (#1449) üzenetére


Goose02
tag

Próbáltad már újra kalibrálni a szenzort?

Goose02 felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.