Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#51) @rglaaf válasza DonMedve (#50) üzenetére


@rglaaf
veterán

az a baj hogy az összes eddigi egereim közül ez a legkényelmesebb a kezem méretéhez a többi rohadt kényelmetlen razerem volt az inkább én sem akarnák többet szoval nem sok szereplő maradt a palettán

PSN:BiZzare_0 ️

(#52) DonMedve válasza @rglaaf (#51) üzenetére


DonMedve
addikt

Ez a bajom nekem is!Razer nekem igen kicsi!.Szerintem is nagyon jó ezaz egér!De kérdem én!Mit nevezünk,pro multigamer egérnek????? :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#53) DonMedve válasza DonMedve (#52) üzenetére


DonMedve
addikt

Ime a válasz:
"Mitől gamer egy egér?

Dióhéjban összegyűjtöttük, mik a játékosoknak szánt egerek legfőbb ismérvei. Miért vezetékesek még ezek magas áruk ellenére? Azért, mert az optimális játékélményt biztosító nagy mintavételi pontosság által igényelt mozgáskalkuláció falja az energiát, ami hamar leszívná az elemet vagy az akkumulátort, emellett az eszköz és a PC közti kommunikáció is gyorsabb és biztosabb. Ráadásul egy ilyen áramforrás nehéz is, és az fémsúlyoktól eltérően nem lehet kivenni és berakni kedvünk szerint.

Valószínűleg már kevesen használnak hagyományos, mechanikus működésű, vagyis golyós egeret, inkább a ma már olcsón beszerezhető optikai változatok terjedtek el, a legpontosabb perifériák viszont már lézerrel működnek. A fent többször említett dpi-érzékenység értéke azt a jelöli, hogy az egér inchenként hány mintavételből kalkulálja ki az elmozdulást: egy 1200-as érték esetében ez 25 milliméterenként 1200 darab, 18x18 pixeles mintát jelent. Ez a módszer egy golyós egérhez képest körülbelül hússzor nagyobb pontosságot tesz lehetővé.

Helyzete válogatja viszont, hogy mikor milyen érzékenységet célszerű alkalmazni: például grafikai programoknál egy alacsonyabb dpi-értékkel pontosabb vonalakat lehet húzni. Játék
során pedig magas beállítással gyorsabban lehet pásztázni környezetet, és szórni a golyókat az ellenre, de például egy mesterlövész-feladat végrehajtásakor célszerű alacsonyabb értékre visszaváltani a pontos célzás érdekében.

A súlyozás, a cserélhető tapadású teflontappancsok, vagy markolatok mind arra szolgálnak, hogy a felhasználó könnyebben a saját kezelési stílusához tudja igazítani az egeret. Például ha valaki hajlamos lendületesebben mozgatni az eszközt, az egy pár gramm súly segítségével nehezebbé teheti az, így kompenzálva a kapkodó mozdulatokat."
Forrás:www.origo.hu
Azt hiszen ha a fennt lévő szempontokat nézzük,akkor a Kone is Pro Gamer egér!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#54) @rglaaf válasza DonMedve (#53) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nos igen ez egy érdekes kérdés mit nevezünk gamer egérnek,mindenki mást a merketing gépezet is, és az user is.
Mert nekem hiába állitja a gyártó hogy ez már pedig gamer ha nekem mégis egy 1000ft-s golyos egér jelenti a gamer egeret mert azt szoktam meg és avval tudok játszani.
Az a helyzet hogy már lassan 5 éve tolom HC szinten a game-t és a mi napig meglepödök amikor megkérdem a játékosokat magyarokat és kölföldieket is hogy mivel tolják és hát az MS intelli 1.1a -tol kezdve a Razer egérig minden elöfordul.
Ebből az derült ki hogy nagyivben tesznek a marketing dumára de ha megengedhetnék maguknak azért kiprobálnának ilyen hightech egeret
Szóval ha én a kone-al fogok tolni nekem az lesz a gamer most csak a ki-ki hagyó 518 jelenti a gamer egeret

PSN:BiZzare_0 ️

(#55) DonMedve válasza @rglaaf (#54) üzenetére


DonMedve
addikt

Mondjuk én nem tudom magam hova tegyem.Kihez kell mérnem magam?HC biztos nem vagyok,de gamer...?Azzal,hogy klánba vagyok,mindennap játszom,a lehetőségeimhez mérten próbálok minnél többet,(gyerekek miatt nem tudok napi tizenx órát nyomni),azzal tisztában vagyok ki a PRO vagy, HC gamer.de mondjuk Én,egyáltalán Gamernek nevezhető vagyok?Lehet láma kérdés,de érdekelne!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#56) @rglaaf válasza DonMedve (#55) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ha klánba tolod akkor az valamiféle elkötelezettség egy bizonyos cél iránt,ami másnak lehet hogy semmit nem jelent de mivel ezt a célt csak sok sok játékkal lehet elérni,és ez a saját szabadidődtől vonod el akkor már nem csak gamer de látens HC is vagy :D és mindennek tetejébe még Kone-t használsz na szted mivagy akkor? :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#57) DonMedve válasza @rglaaf (#56) üzenetére


DonMedve
addikt

Ok!Vettem! :R ;)
BOSS te milyen játékkal tolod?Én COD-olok!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#58) S*Tom* válasza @rglaaf (#54) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Egyetértek veled az 1k golyost kivéve! :DDD
Sok esetben egy pörgős ultragyors multiban szerintem a Kone méretre nagy, és nehéz. A padról is nehéz elemelni, a mikrokapcsolók meg kemények. Személyes véleményem, hogy egy CW-ra az MS vagy Razer gyorsabb, könnyebben kezelhetőbb, de ezt is embere válogatja, valaki MX518 vagy konéval is szinte verhetetlen.
Tudom van pár komoly multi csapat is akit a roccat szponzorál.
A pro multigamer egérnél szerintem nem az ergonómia a fontos. Lehet, hogy jobb egy súlytalan szimetrikus darab vagy egy olyan amit évek óta használ valaki és megszokta nagyon, jól konfigurálható és pontos, nem lagol(ritka).
Nekem kisebb lan-ra, otthoni hosszabb használatra tökéletes, sőtt jobb, kényelmesebb, szebb választás a Kone mint egy alap lézeres razer, ezért is vettem egy ilyet is.
Annak ellenére, hogy 2éve a boltokban a Kone csak most kezd mindenhol elterjedni, kint nagyon pld. németben most top-produkt. A nagy gyártók nagyon bealudtak vagy prémium és közép kategóriában gyártanak újakat.
Itthon sajnos kevesen költenek komolyabb, drágább egére mert nehezebben beszerezhetők, sokan nem látják fontosságát mert nem is tudnak többet tesztelni, nem ismerik vagy nem is érdekli őket mert nem játszanak PC-n.
Személyes véleményem volt, kicsit fanatikus vagyok 24éve játszom.

(#59) S*Tom* válasza DonMedve (#50) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Ha ergonómikus kell játékra ezek szuperek(szimetrikust nem játszik, de az úgy is mind razer):
Optikai:[DH] [NZXT] esetleg G5rev2.
Lézeres:[Kone] [Ikari] a Wow-os 15gombos, de szerintem gagyi.
[Stinger] [Giga] esetleg[Shaip] itthon nem nagyon ismert[Mamba, de ez 40K! majdnem] most kerül boltokba. De ez már nagyon off volt ide. Inkább majd itt: [Milyen egér]

[ Szerkesztve ]

(#60) DonMedve válasza S*Tom* (#58) üzenetére


DonMedve
addikt

Tom gratula!24év ÚrIsten,még házasságból is sok! :Y ;]
De azzal a kijelentéseddel,hogy az ergonómia nem fontos szembeszállnék.Szerintem sokat számít,éshogy a Kone nehéz???Ha a legnehezebb súlyt belerakom,akkor is csak 153gr.!Akkor még nem fogtad a G5-met! ;] Az összes 4,5grammos súly beletolva,megértem megszokni a Kone-t azután,mert sokkal könnyebb volt!Az amúgy is alacsony sensitivitást még vissza kellett vennem mert túlhúztam az egeret!
De ahogy írtad embere válogatja!Ezen nem veszünk össze.Sőt!Egy kis figyelmesség a Roccat-tól nekünk ;) :K:

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#61) S*Tom* válasza DonMedve (#60) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Ja már néztem nekem is ez tetszett inkább, de a szőke sem volt rossz! :C

(#62) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Nohát most látom hogy ezt is megéltük , egy éve még misztikus tárgy volt csak, most meg már klub is van :Y , grat a Roccat tulajoknak, igazán minőségi cucc-nak tűnik :C ( már ha működik :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#63) DonMedve válasza S*Tom* (#61) üzenetére


DonMedve
addikt

Egyetértek.Elviselném,ha ezek,vagy ezek közül valamelyik,hozná gariból vissza az egeremet!(Kárpótlásként ;] )
Tom!Arról a Gigabyte egérről mit tudsz???Milyen,mit lehet tudni róla?Mert nem igazán értek németül,de a gépem nagy része Giga. és lehet beruháznék egy olyanra is! :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#64) S*Tom* válasza DonMedve (#63) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Az GM-M8000 a Giga jelenlegi csúcs egere.
Nagyjából ugyanaz mint a Kone súlyozható, de ez alap 145g+38g súly 3kicsi, 1nagy jó nehéz lehet nem csak 133g+20g mint a Kone.
Nincs TCU, 7 gombos programozható. A 4piros led az oldalán a DPI váltóhoz + 1led több színben, profilban állítható (Giga felírat), csak 500Hz-es az USB nem tudom, hogy modolható, de valószínű igen mert ezt már évek óta simán lehet bármelyiken hackelni 1000Hz-re. A szenzor kicsit finomabb 4000DPI. kb. 11k-12k az i-betűs boltban.
Ha nagyon érdekel és kell majd végig olvasom a német oldalt!
[Képek] [PH] [HU teszt]

(#65) DonMedve válasza S*Tom* (#64) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!Meglátom mi lesz a Kone-val ha visszajön,ha esetleg nagyon nem akar jó lenni,akkor lehet kipróbálom!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#66) @rglaaf válasza S*Tom* (#64) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem rossz igy első ránézésre de én ugy gondolom hogy a Kone is részemről egy bátor probálkozás volt mivel elégg új cucc, igy nem tudta senki mik is tulajdonképpen a hibái, most hogy kiderült mik is a gyengéjei nem hinném hogy be mernék vállani ujra egy kvázi ismeretlen dolgot akkor már inkább maradok az ismerősebb vizeken. Nem tudom de valamiért tendálok a G9 fele azt nem tudom miért de talán a név miatt és ugy általában nem volt sok rossz tapasztalatom velük.
A multkor MM-be megfogdostam és igaz nem annyira magas mit a kone de még mindig kényelmes "viselet" volt a kezemnek

PSN:BiZzare_0 ️

(#67) DonMedve válasza @rglaaf (#66) üzenetére


DonMedve
addikt

Egyetértek!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#68) DonMedve


DonMedve
addikt

BOSS!
Azon gondolkodtam,a görgőtörés alatt mit értesz?Ráadásul még gariba cserélik is! :F

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#69) @rglaaf válasza DonMedve (#68) üzenetére


@rglaaf
veterán

Hát az hogy csak a jobbra -balra billentés müködött a görgetés meszünt ugy hogy csak szabadon futott semmi racsni hang és a lefel kattintás se ment
most vetem észre hogy ennek a taito padnak olyan érdekes szaga van,tegnap gémelés után a csuklómmal meg akartam dörzsölni az orrom mert viszketett és nem tudtam mi ez a szag, mondjuk nem kellemetlen de eztán rá jöttem hogy a padnak van ilyen :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#70) S*Tom* válasza DonMedve (#68) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Leírták már egy másik topikban részletesen, hogy mi is a gond a Kone görgőjével, pontosabban annak a tengelyével, itt: [Hiba]
Meg persze volt az is, hogyan alakult maga a Roccat: [Roccat] Szal nem csodálkozom azon, hogy más sikeres gyártók egereinek jó tulajdonságait és saját egyedi megoldásokat is próbáltak kisebb-nagyobb sikerrel belepakolni a konéba. Nem véletlen, hogy a logitech erősen fejleszti a görgőket a razer meg nem is rakja bele a plusz gombokat a hibának esélyt sem adva. Szedtem szét nemrég egy halott razer copperhed-et, abban ugyan olyan vékony a műanyag tengely mint ebben csak nem 4 irányú. A garanciális csere szerintem inkább erősen boltfüggő, mielőtt másra gondolsz.
Nagy kezem van, de nekem a hiba nem jött elő normál napi terhelés alatt és német oldalon sem olvastam a hibáról, igaz nem is nagyon használom játéban oldalt döntött görgővel, mert nekem abszolút felesleges és lassú is volna. Meg nem is értem, ha valaki sejti, hogy rossz és törik(neki) és kevés a gomb játékban, miért nem használ billentyűzetet, makrókat vagy cfggen-t.
[link] ;)

(#71) DonMedve válasza S*Tom* (#70) üzenetére


DonMedve
addikt

BOSS-nak törött a görgő nem nekem!Én sem használom,a görgő bal-jobb irányú mozgását.Még a G5-ön sem használtam.Nálam más jellegű probléma volt.A senzorával volt valami vagy enm tudom,meg nem érzékelte a súlyokat!A görgővel annyi gondom,volt,hogy a G5-höz képest könnyű volt forgatni.Én akkor szeretem a görgőt,ha "racsnizik",tehát "erővel" kelljen görgetni,mert nekem arra van belőve a fegyverváltás(wheelup),és a reload(wheeldown).Ez az össz amit a játékban használom a görgőt,én nem nyomkodom semerre.Se le,se balra-jobbra!És nekem az rossz volt amikor,görgetek,és 2-3-at ugrik,mert annyira könnyen jár.Amúgy köszönöm a kimerítő téjékoztatást,jól el is bizonytalanodtam magamban,hogy jól döntöttem-e!Lehet jobban jártam volna,ha veszek egy másik G5-öt,akkor még 12-ért megkaptam volna(most megint felment az ára :W ),most már tudom mire kell nála figyelni,mi a gyengéje.Olcsóbban meg is úsztam volna,meg lenne egy fasza egerem!De felhúzom magam,lehet a gariba kicseréltet,fel sem bontom,hanem meghírdetem azt eladom,és veszek egy korrekt egeret! :(((

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#72) S*Tom* válasza DonMedve (#71) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Tudom, de nem csak neki azért is írtam neked, hogy ha lehet ne is használd az oldal irányú mozgatását a görgőnek mert abból nagy baj nem lehet, én sem használom és semmi gond.
A konén meg a razeremen is ilyen a görgő, szóval nekem meg pont így jó, hogy érzem ha vált, de nem recseg kattog mint egy ősrégi wop35 A4tech-en, de persze téged is megértelek.
A G5rev2 van a havernak, még én rendeltem neki 2hónapja, de nem bontotam ki, sajnos azt nem tudom hogyan görget. Jó egérke nagyon csak rakhatott volna a logi 2009-ben valami jobb szenzort is bele, ha már náluk most minden régi egér rev2,refresh meg batman. 2000DPI sem kevés, de azért még is.
Én nem cserélnék arra egy konét.

(#73) @rglaaf válasza S*Tom* (#70) üzenetére


@rglaaf
veterán

December végén vettem meg az egeret akkor még itt a forumon és máshol sem olvastam hogy ennyire gyenge a görgöje, szoval ha megvettem az egeret akkor jogosan gondolhattam hogy kihasználom az egér minden tulajdonságát amit kinál,ugyan ki a rák gondolta hogy 2 hét alatt eltörik
Egyébként meg annak ellenére hogy a WASD körül mindent használok még a kone 7 gombjára is szükségem volt és még igy se elég ,az ujjaim meg nincsenek polipból hogy hirtelen eksön közbe keresgessem a távolabbi bill gombokat
G5-öm volt a rozsdás is és a rev2 is de valahogy nem tetszett bár a görgője elnyühetetlen még a billentő is ugy hogy fogalmam sincs mi legyen
Volt anno egy fatal1ty egerem iszonyat kényelmetlen volt lötyögött kattogott minden baja volt a de az optikája egyszerüen kurva jó volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#74) @rglaaf válasza @rglaaf (#73) üzenetére


@rglaaf
veterán

PSN:BiZzare_0 ️

(#75) DonMedve válasza S*Tom* (#72) üzenetére


DonMedve
addikt

Azt én sem szeretem ha ropog,meg stb...,de ha érzem amikor vált az a jó!Én sem cserélném le a Kone-t,csak mérgembe mondtam,mert már nagyon kellene,az MS optical Mouse nem a legjobb.Ez most olyan mint amikor a Merciből visszaülsz a zsiguliba! :Y Ha most jó lesz a Kone,akkor marad,ha nem csere.Nincs kedvem 3heteket várni a garizásra.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#76) DonMedve válasza @rglaaf (#74) üzenetére


DonMedve
addikt

És még ronda is! :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#77) @rglaaf válasza DonMedve (#75) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem is MS a 3. tartalék egerem remélem nem intelli 1.1a mert akkor wtf : :Y
egyébként ugy látom te is kitöltöd a 3 hetet

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#78) DonMedve válasza @rglaaf (#77) üzenetére


DonMedve
addikt

De az!Tiszta kabaré!Hát én is úgy veszem észre,hogy a hapsi álltal mondott egy hét az elég optimista mondat volt! :((( :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#79) S*Tom* válasza @rglaaf (#73) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Én 4 gomb+görgetést használok a konén, mert a többi csak lassít és zavar gyorsabb mozgás közben. A többit megoldom a G15rev1-en, 3x18 programozható gomb +138 gomb wasd billentyűzet rész, plusz cfg gen-ben szerkesztem és finomítom, ha az még mindig nem volna elég, még írhatok makrókat a kone drájverébe ahol MS-belehet állítani hány műveletet hajtson végre egymás után egy gombnyomásra. Itt: [Kone macro1] [Kone macro2]
A legprofibb CW-ra több is mint elég, a görgős gombok teljesen feleslegesek!

(#80) DonMedve válasza S*Tom* (#79) üzenetére


DonMedve
addikt

Egyszer elmondhatnád nekem ezek a makrók mit, hogyan, merre, meddig! :F Nekem G11-em van,volt G15-öm is de eladtam.De a makrókat sosem használtam.Nem tudom mihez,hogyan??Lenne kedved? :B

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#81) S*Tom* válasza DonMedve (#80) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Pedig nagyon szuper a G15, kár érte már rengeteg applets és sdk van rá.
Nem tudom mivel játszol, én igazából FPS-ben azon belül Quake 3 excessive plusban voltam pár éve képben.
cfgGen-ban scriptek írtunk magunknak, mivel akkor még a régi razer DB és mx518-as egerek voltak az ászok és ilyen grafikus módon nem lehetet makrókat sem szerkeszteni mint a konéban.

Q3cfg pld.:bind MOUSE1 "+attack"
bind MOUSE2 "weapon 9;cg_fov 120;cg_drawcrosshair 5;cg_crosshairsize 28;sensitivity 18;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 1;cg_zoomfov 35"
bind MOUSE3 "weapon 2;cg_fov 110;cg_drawcrosshair 5;cg_crosshairsize 23;sensitivity 25;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 0;cg_zoomfov 30"
bind MOUSE4 "weapon 4;cg_fov 128;cg_drawcrosshair 7;cg_crosshairsize 33;sensitivity 20;cl_mouseaccel 0.00;cg_drawgun 1;"

Ezek a parancsok az egér gombokhoz voltak rendelve és egy lenyomásra több dolgot végrehajtottak pld.:a fov szélességét(Field Of View) szélesebb nagyobb teret látsz, vagy célkereszt nagysága, helyzete, érzékenysége, esetleg zoom-ja volt megadva. Így nem kellett csak lenyomni egy gombot és a fegyverhez való scriptben futott a játék persze lehet egy fegyverhez több profilt is készíteni ugyanara vagy másik gombra, kisebb-nagyobb nagyítás, célkereszt akár szöveg(bind) és egész mondatok is stb.
A konéban az egér gombjaihoz lehet rendelni makrókat amik egy gombnyomásra hasonló parancsokra képesek pld. egymás után több fegyver váltásra úgy, hogy megadhatod a két fegyverváltás közti szünetet milliszekundumban, de persze ez lehet mozgássor is. [googlén túrtam]
Nekem kb. két hete van meg a kone még nekem is új dolog most tanulom én is, ha valamire jutok vele megosztom. Egyenlőre még csak számomra értelmetlen parancs sorokat irkáltam wasd-ra késleltetéshez, de az infó idáig amit neten találtam szinte 0.
Ha van kedvenc játékod és sokat is játszol vele csatlakoz egy olyan magyar esetleg kinti klánhoz, ha jól beszélsz valamilyen nyelven vagy csak barátkozz, ők sokat segíthetnek ahhoz a játékhoz való scriptekben és makrókban.
Egyébként ha valakinek jobban megy a makró szerkesztés konén(biztos van) linkelhetne pár képet.

(#82) DonMedve válasza S*Tom* (#81) üzenetére


DonMedve
addikt

Én COD-al nyomom.COD2,leginkább.Mondjuk nekem G11-re is jók lennének scriptek! :B Nem fontos a Kone-ra.Az amúgy is,most beszéltem a csókával,hogy jövő héten jön meg! :O

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#83) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ehhez mit szoltok kissé kone koppintásnak tünhet NZXT Avatar

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#84) DonMedve válasza @rglaaf (#83) üzenetére


DonMedve
addikt

Vagy a Kone a koppintás! ;) :U

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#85) @rglaaf válasza DonMedve (#84) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az viszont nem kizárt :K , viszont nekem már jövöhéten a 4. hét lesz a gariban ehhm nem lesz ez igy jó :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#86) DonMedve válasza @rglaaf (#85) üzenetére


DonMedve
addikt

Kiváncsi leszek én is meg jön e a jövő héten!!??Ha nem,én nem szarozok vele,nem várok hónapokat,felbontás nélkül megy eladásra!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#87) S*Tom* válasza @rglaaf (#83) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

[Már volt]
Ez pont olyan volt mint valamelyik nap olvastam, a kone pont olyan mint a Razer mamba, mondom aha persze. :P
Szerintem meg semmi köze a konéhoz mert más kategória! Jobbkezes egér meg rengeteg van, de ezen remélem nem veszünk össze.
Az NZXT főleg számítógép hazák és azok tápegységeit gyártó cég, első egere az Avatar. Minden paraméterében elmarad a konétól nagyon! Egyébként a világ egyik legfinomabb optikai egere a 2600DPI-s felbontásával. Ergonómikus külső, kék ledek, hét gombos, de nagyjából ennyi is amit tud.
Ha valaki új optikai egeret akar valamiért, akkor persze ajánlott egér, mert egyszerű minőségi darab. Németországban 45 EUR viszik mint a cukrot. [Avatar]

(#88) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Tényleg most olvastam a Kone Német leírásában, hogy az 5profilban külön-külön ultrahosszú makrókat lehet menteni. Az 5játék, vagy 1játékhoz 5 teljesen más profil :F Eddig az elsőnél tartok, de elakadtam a milliszekundumos csuszkás résznél. Majd linkelek képet, ha visszajöttek az egerek garból hátha megfejtitek, nekem még magas.

Ja egyébként, ha valakinek kell cfg szerkesztéshez [cfgGen 0.4]
Már próbáltam simán jó Cod2-re is, máskép nem is lehet multiban játszani mert jobb szerveren nagyon elvernek. Nem számít sehol csalásnak, ez alap dolog multiban. (Meg persze singléhez is jó.)

Ja és [Cod2]

[ Szerkesztve ]

(#89) DonMedve válasza S*Tom* (#88) üzenetére


DonMedve
addikt

Ááá köszi Tom! :R
Majd átsasolom.De akkor a scripteket az egérhez cfg-ben kell megcsinálni?Vagy nem tudom,lehet én volt láma,sőt bizti,de segíttesz majd?

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#90) S*Tom* válasza DonMedve (#89) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

A cfgGen maga a játék configjához kell szerkesztéshez. Lehet rendelni scripteket egérhez és billentyűzethez is benne.
A gyári cod2 konfigot elmented 1x valahová utána berakod a programban és ott szerkeszted, ha kell elmented és közben rengetegszer teszteled, hogy neked mi a legjobb beállítás. Lehet csinálni többet is és utána elmenteni, játék közben is aktiválni, átváltani.
Lehet a pinget faragni kisebbre vagy nagyobb fps-t elérni esetleg texturát kiszedni (vér, füst-köd, árnyék, fények, becsapódási nyom), hogy ne zavarjon, de lehet a fegyverek tulajdonságait módosítani (nagyobb fov, érzékenység, zoom, kisebb célkereszt vagy az ellenfeleket megszínezni a pontosabb célzás miatt. Bindeket lehet szerkeszteni = 1gomb nyomásra hanggal és felirattal (köszönés, nevetés, káromkodás stb). vagy csapat játékban akár utasításokat is lehet küldeni egy gombnyomásra a csapatnak amik egész mondatok is lehetnek. (védekezek, támadok, eszek vagy alszok) Vagy akár mozgássort szerkeszteni, de ezt sok helyen nem szeretik (Régen az egyik cod2 szerveren láttam egy tagot hasra fekve ugrálni közben meg lőtt mint atom, vagy laggolni másokat, de kick vagy ban is lehet a vége).

Cod2-vel nem játszom évek óta és nem voltam klánban ebben a játékban sehol. A Q3-at ismerem jobban. Amit dobtam linket a googlén találtam hirtelen, mert nekem nincs is a gépemen a játék és van PH-s cod2 topik ott biztos van egy két profi. [PH cod 2 klán] [Ph cod 2]
Szívesen segítek kisebb scriptekben bármiben, ha tudok. Komplett cfg-t meg nem nagyon ad ki senki(sokaknak az olyan mint egy névjegy) hacsak nem vagy klán tag vagy haver, a megírásához, személyre-gépre szabásához és a teszteléséhez rengeteg idő kell.

Akit zavarna, bocs a nagy off miatt!

[ Szerkesztve ]

(#91) DonMedve válasza S*Tom* (#90) üzenetére


DonMedve
addikt

Igazság az,hogy megnéztem a progit,de ehh,azt sem tom hol álljak neki,mi micsoda! :B De lámának érzem magam ilyenkor! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#92) S*Tom* válasza DonMedve (#91) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Nem nagy dolog, simán meglehet tanulni, ha van türelmed: [Vs klán] [cfg fps növelés-re katt] [cfg-k1] [cfg-k2] [cfg3] [cfg szerk.1] [cfg szerk.2] [névszín] [pb]

(#93) DonMedve válasza S*Tom* (#92) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszi!Átrágom magam rajt! :R

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#94) DonMedve válasza S*Tom* (#92) üzenetére


DonMedve
addikt

Hopp most nézem!Vannak itt csalások is! :((( Száradna ki a lelkük,a rohadt dögöknek.

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#95) DonMedve válasza DonMedve (#94) üzenetére


DonMedve
addikt

Az csalásnak számít,hogy ha a snipernél használom az automata levegővételt??

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#96) S*Tom* válasza DonMedve (#95) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Amit cfg-ből finomítasz nem csalás, hanem a játékban nehezen megszerzett technikai tudás. Ennyi erővel csalás volna egy jobb net kapcsolat és kifejezetten arra a személyre vagy játéra épített pc vagy beviteli eszköz ami sokszor rengeteg előnyt jelent, ennek hiánya pedig vereséget még a legjobbnak is. Aki komolyan foglalkozik a játékkal a pályákon minden zegzugot és trükköt ismer, gyakorol és folyamatosan tanul, esetleg még új dolgokat is kitalál, amit persze mások is ellesnek azonnal. Bárki bármit is mond egy komolyabb szerveren ahol klánok tagjai felmérik a terepet, ellenfelet vagy csak gyakorolnak már nélkülözhetetlen egy jó cfg, privát zárt szerveren ahol CW-t játszanak meg minden lefaragott milliszekundumi, fegyverek, mozgás stb. eldönthet egy versenyt. Ha egy itthoni közösséget megtalálsz akik haverok lesznek ott soha nincs gond, ott már játék stílus technikai tudás alapján fellehet ismerni embereket névtelenül is. Mindenhol megvannak az íratlan szabályok! A nyílt szervereken meg mindig lesznek anyázok akik sírnak mindenért vagy ellenszenves, esetleg ellenséges arcok akik mindent megtesznek, hogy szarul érezd magad. Az indok persze sokszor kitalált vagy nincs is, de ez sajna ilyen világ. Kinti szervereken, ha alapszinten játszol és simán eltudnak verni általában nincs gond, ha viszont folyamatosan jó vagy esetleg van ranking lista már az is elég, ha Magyar vagy, esetleg bemersz szállni az ő játékba, vagy csak létezel.
(Wallhack,aimhack,aimbot,autoshot és társait az adminok egyből büntetik, feleslegesek meg fejlődésre nézve károsak is!)

[ Szerkesztve ]

(#97) DonMedve válasza S*Tom* (#96) üzenetére


DonMedve
addikt

Értem!
Nézegettem amiket belinkeltél.Hát hallod 48kb-os cfg???LOL!Az enyém 8,4kb,pedig az sem szűz.Mondjuk én alapevtően sokmindent nem állítottam,a grafikát finomítom,hogy minél több fps-em legyen.Egyedül az auto levegővétel van bennt a konfigomba.Általában rifle-vel nyomom,azon nem tudom mit lehet finomíttani.Lehet e egyáltalán.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#98) Tch'oockah


Tch'oockah
csendes tag

Vasinger: Szerinted ha egy gamer egér csicsás, és van olyan funkciója, amit nem használsz játék közben, akkor szart sem ér? Akkor magyarázd el nekem, hogy mi a jó abban, ha egy egér kifejezetten egy játék stílusában lett kialakítva (valamelyik gamer egr kijött Warcraft-stílusban asszem).

Mindent a Győzelemért! Mindent... és még annál is többet...!

(#99) @rglaaf válasza Tch'oockah (#98) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az hogyha valaki ellövi ezt az unalomig ismételt "parasztvakitós" szánalom szöveget arra nem nem lehet mit mondani ,engem nem érdekel milyen aktuális ficsör-k vannak egy egérben ha tetszik,és nem fogok bocsánatot kérni mert jajjj viágit az oldala és a többi vakitás, ja és a szokásos TS gazdaságos egér és pad is annyit tud duma, hát persze,van egy kvázi gamer pc-m és majd igénytelenkedek az egérrel meg valami rongy alátéttel.

PSN:BiZzare_0 ️

(#100) DonMedve válasza @rglaaf (#99) üzenetére


DonMedve
addikt

"Brutális állat a pályán!" :C :C Király vagy BOSS megmondtad a frankót!De csak az igazat mondtad!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.