Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic

Hozzászólások

(#951) gYaLo válasza Chrys_ (#950) üzenetére


gYaLo
őstag

Akkor most benne van a lóvéd, viszont egered nincs.. :F

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#952) Chrys_ válasza gYaLo (#951) üzenetére


Chrys_
addikt

Van egy Razer Deathadderem, a pénz meg nem érdekel :)

(#953) tommjee


tommjee
senior tag

Elkurtam a G5-öm :O :O :O :O elhagytam a görgő gumit róla szétszedtem leszedtem és most nem tudom hová raktam már vagy egy órája keresem !! :F :F

(#954) viperbiker válasza Chrys_ (#950) üzenetére


viperbiker
csendes tag

Nekem semmi bajom nincs vele, nem mutatkozik a hiba

(#955) viperbiker válasza Chrys_ (#952) üzenetére


viperbiker
csendes tag

Nekem két év után beadta a kulcsot a DA,

(#956) Chrys_ válasza viperbiker (#955) üzenetére


Chrys_
addikt

kb. annyi ideje lehet meg az enyém is, az első sorozatból való. Eddig tökéletes.

(#957) gYaLo válasza Chrys_ (#956) üzenetére


gYaLo
őstag

Nekem még mindig megvan, mondjuk a szekrényben porosodik az első generációs DA :C

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#958) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

hi,

van egy roccat kone+ -om.

csináltam egy macrot és szeretném átírni benne a delay értékét. az átírással nics baj, csak utána nem mentődik el. ha bezárom az alkalmazást és újra megnézem, megint a régi érték van. de sehol egy mentés gomb.

vki?

(#959) neutron22 válasza kenesei1982 (#958) üzenetére


neutron22
tag

Sziasztok nekem egy makulátlan jól működő razer DA 3500 DPi van de megláttam a roccat kone + és lehet elpártolok a razer től, de szeretném megkérdezni akinek van kone + annak működik a macro cod 2 cod 4 cod 5 ben? mert a DA nál nem tudtam belőni cod 2 meg cod 4 alá sem. A csere oka ez lenne. Fontos lenne tudnom megéri -e váltani?köszi a választ ha lesz :D

(#960) Kalmizoli


Kalmizoli
csendes tag

Sziasztok!

ROCCAT KAVE fülesemnek a mikrofonja nagyon halk; pl: Skype közben olyan szintre kell hangosítanom, hogy a füles részt nem is bírom a fülemen tartani, mert ilyen magas hangerő mellett halható csak amit mondok. :F

Van, vagy volt Valakinek ilyen problémája?????

Köszi

(#961) OverKiller


OverKiller
tag

Szép estét minden fórumozónak!

Régi vágyam volt egy Roccat füles, mert az egyik haveromnál amikor voltam, kipróbáltam a Roccat Kave 5.1-ét, és egyszerűen lenyűgöző hangja volt, brutálisan kényelmes is volt, majd most lett rá pénzem, és ma meg is vettem a fejhallgatót.
A hangzásban nem csalódtam, az 5.1 nagyon üt, egyszerűen azt adja amit elvártam, egyvalami kivételével, és emiatt is írtam. A mély hangokkal van egy kis problémám. Haverom segített beállítani a Realtek HD Audio Manager-t, és minden úgy van mint nála, viszont ég és föld az Ő fülese és az enyim. A kis remote controll-on fullra felvan tolva a Center (a képen látszik hogy azért a Center, mert megcseréli a center a sub-ot realtek-be), 50% alá húztam le a Front-ot, és a Rear-t, és még így se vagyok elájulva a mélyektől, viszont haverom meg furcsán nézett amikor mondtam, hogy 100%-on van, mert az Ő fülesénél az 50%-os center-nél majdnem leszaggatja a fejét... Próbáltam új realtek-et letölteni, de nem lett semmi jobb.

Kép a realtek beállításairól

Valaki tudna segíteni, hogy mi a baj? A fejhallgató rossz, vagy valami szoftveres probléma van? Mert ha rossz a füles, akkor gyorsan visszaviszem amíg lehet.
Előre is köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#962) tommjee válasza neutron22 (#959) üzenetére


tommjee
senior tag

semmiféle képpen ne cseréld le !! Inkább Razer mint Roccat

(#963) Silverss


Silverss
aktív tag

Nagyon megbántam, hogy Roccat Kavet vettem.
Csörög mint az állat, és már 1 csatorna nem is szól. -.-"
A supportról meg ne is beszéljünk.

[ Szerkesztve ]

(#964) OverKiller válasza OverKiller (#961) üzenetére


OverKiller
tag

Nah, időközben megoldódott a probléma.
Csak szimplán be kellett járatni a fülest, és mostmár nagyon ütős. :DD

(#965) tommjee válasza Silverss (#963) üzenetére


tommjee
senior tag

Hát inkább G35-öt vettél volna :) vagy egy Steelseries Siberiát !!

(#966) Silverss válasza OverKiller (#964) üzenetére


Silverss
aktív tag

Amit be kell járatni, az el is h használódik. :)

(#967) Silverss válasza tommjee (#965) üzenetére


Silverss
aktív tag

Késő bánat.

A csörgést egy hangszóró okozza ami kipattan a helyéről.
Vissza kell pattintani, de előbb utóbb megint szar lesz.
Kicsit dögunalom 10 percig szarakodni a fülessel 2x3csavar+2párnát szétszedni állandóan. -.-"

(#968) OverKiller válasza Silverss (#966) üzenetére


OverKiller
tag

Ezt most úgy mondod, mintha csak a Roccat Kave használódna el.. Attól hogy neked nem jött be, nem kötelező az összesnek rossznak lennie.
Amúgy meg nem attól függ hogy elhasználódik-e vagy sem, hogy be kell-e járatni.
Az egér is elhasználódik (lsd. néhány embernek a görgőprobléma, speciel nekem is csúszik a görgő, de nemigazán zavar, mert beállítottam a fegyvereket az oldalsó gombokra, és már nem is kell a görgő. Weblapokon meg jó, mert csak egy erősebbet kell görgetni.). :)

(#969) Madi92


Madi92
csendes tag

Sziasztok!

Lassan 1.5 hónapja én is egy Roccat Kone+ tulaja lettem! Tök jó ez a sok beállítás, de én egyszerűen nem tudom konfigurálni játékon belül az egeret! Pl: Cod2ben a kihajlást, szeretném a bal oldali alsó gombra rakni, de nem észleli, próbáltam macrozni is, de azt meg nem értem hogy működik!

Lenne valaki olyan kedves, rendes, aranyos, hogy felvesz msn-re vagy ír egy privit, és segítene megérteni/elmagyarázni hogy mit csinálok bénán?

Msn: madi921@gmail.com

Köszöntem!

(#970) Dapro


Dapro
senior tag

Hali,

Érdekelne vélemény roccat pyra wirelessről.. lehet gyorsan rántani fps közben? és hogy milyen összességében, mennyi idő alatt merül le, az usb töltés közben lehet e játszani etc.

A kave is érdekelne, mert keresek fülest és azt hallottam nem rossz, bár sok a negatív is, itt a fórumban is, szóval most gondolkozom, hogy:

Roccat kave
siberia v2 (usbs hangkártya nélküli, laptoppal lenne 3D Sound Blaster Pro kompatibilis hangkártyával és ez nemtudom elég lenne-e neki)
g35.... ez nagyon tetszik, csak drága.

(#971) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv all!

Olvasgatom a rivjúkat, meg a sok hozzászólást, különböző fórumokon a Roccat Kone [+]-al kapcsolatban, és eléggé vegyesek az érzések.

Végigrágtam magam ezer dolgon, nekem tetszik ez az egér ... Tényleg olyan sok gond van vele?

(Az a része nem foglalkoztat, hogy pr0gémingre nem jó a lézeres és társai ...)

A CopperHead-em feladta a sokéves harcot, és szeretnék helyette valamit, és ezt néztem ki magamnak ...

NEM progémingre kellene, casual gaming és mindennapos használat amire kellene!

Kone [+] tulajokat kérdezném, mernétek ajánlani?

Előre is köszi!

Life is shor...

(#972) Silverss válasza DummyBoy (#971) üzenetére


Silverss
aktív tag

HardCore Gamingre is laser egér kell.

Nem rossz egér, de olyan mint a Roccat többi terméke. Nagyon kell vigyázni rá, mert elhalálozhat rajta pár funkció.

Ajánlok egy Logitech Gaming egeret.
G9
G9X
G500
G700

(#973) DummyBoy válasza Silverss (#972) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Köszi, Logitech G500 volt a másik, ami még tervbe volt, de a Logitech nem csak a supportjáról, hanem a drivereiről és firmwarejeiről is világhírű ... sajnos teljesen más irányban ...

2 dolog miatt néztem a Kone-t ... az egyik az Easyshift (Régóta keresek ilyen megoldást ...) a másik meg a Talk, mert megtetszett az érkező ISKU billentyűzet, ha tényleg lesz magyarban akkor mászthev lesz ...

Mikre kell figyelni? Mi halálozhat el?

Life is shor...

(#974) tommjee válasza Silverss (#972) üzenetére


tommjee
senior tag

HardCore Gamingre is laser egér kell. miért is ?

Ezzel nagyon nem értek egyet nézd meg a profi játékosok mivel játszanak

Kinzu Optikai
IME 3.0 Optikai
IMO 1.1 Optikai
WMO 1.1 Optikai
Xai Lézer

harcore gaming alatt mit értesz PUB ?

:R

Ha CS-zel akkor bisztos ismered az a nevet hogy " KODIAK " ő is IMO 1.1-el tolta !

nem kell 6500 DPI meg ilyen sok hülyeség az össze csak paraszt vakítás

megint kodiakot hozom fel példának

IMO 1.1 400 DPI-s egér 5 gombos egér .

nem a magas DPI számít hanem az egér érzékelője .

Ha bővebben érdekel ez a téma akkor nézz be ide

[ Szerkesztve ]

(#975) tommjee válasza DummyBoy (#971) üzenetére


tommjee
senior tag

Amit ajánlok neked IME 3.0 én is ilyen egeret használok nagyon jó nem világít össze vissza 400 DPI-s egér de nincs nálla jobb olvass utána .

Eddig én is a progamer egér alatt az értettem hogy:
világít
magas DPI
50g gyorsulás
súlyállítás
stb
.
.
.

De mióta az IME 3.0-t használom azóta megszünt ez a dolog .

Silverss

Amit kihagytam

DAv2
MX518

[ Szerkesztve ]

(#976) DummyBoy válasza tommjee (#975) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Igazság szerint rengeteg parasztvakítás van ezekben a dolgokban ...

Jelenleg haldoklik a Razer Copperhead-em, ehelyett keresek egy újat ...

Műszaki ember lévén nem hiszek a megapikszelekben és a hasonló baromságokban, ergo leszarom a DPI-t, amit figyelek az az, hogy adott cucc hogyan tudja kielégíteni az igényeimet ...

Én sem tudom miért nem jó lézeres egér játszani (btw érdekelne, hogy placebo, vagy van valami technikai alapja ...) nem oszt nem szoroz.

Egy egérnek az alábbi feltételeknek kell hogy megfeleljen számomra:

- kényelmes
- pontos
- strapabíró

Erre jönnek a SW-es extrák ... (Igazság szerint erre a shiftre most nagyon rákattantam, ennek a megfelelőjét keresem ...)

Anno a Razert sem azért vettem mert űbergémer istáncsászár pró vagyok és ehhez kell, hanem bementem a Pixel-be és végigpróbáltam az egereket, majd megvettem a számomra legkényelmesebbet :)

Life is shor...

(#977) tommjee válasza DummyBoy (#976) üzenetére


tommjee
senior tag

IME 3.0

szerintem nagyon kényelmes jobb kezes kialakítású

pontosnak bisztos nagyon pontos mert ha nem lenne az akkor profi játékosok nem használnák (ez nem azt jelenti hogy csak azok használhatják)

5-6 évet kibír egy MS egér .

újonnan : 7-9 ezer forintig
használtan : 4-5 ezer

MX 518

jobb kezes kialakítású

ugyan az mint az IME 3.0-nál ha nem lenne pontos akkor nem használnák profi játékosok

3-4 évet bisztos kibír

ára újonnan : 7-8 ezer Ft
használtan : 4000 Ft körül

remélem tudtam segíteni :)

A Copperheadnek mi lett a baja ?

[ Szerkesztve ]

(#978) Dapro válasza DummyBoy (#976) üzenetére


Dapro
senior tag

Steelseries Xai. Jó egér.

(#979) DummyBoy válasza tommjee (#977) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Első körben megrágta a kábelezést a kutyám :)
Ezt orvosoltam.

Aztán bekoptak a gombok felett a nyomórészek - ezt is orvosoltam (többször is)

Most pedig lassan megadják magukat a microkapcsolók, jobbklikk haldoklik ...

Sokéves már a lelkem, szóval érik a csere :)

Köszi az ajánlatokat, a XAI drága és nem jön be ... az 518 (Pedig tudom, hogy etalon ...) sem tetszik, ráadásul félek minden Logitech SW-től ... (Van belőlük elég a gépemen ...)

Amiket néztem aza DeathAdder, a G500 és ez a Kone [+] ...

Most pedig próbálok dönteni :) Bíztam benne, hogy lesz pár Kone tulaj ...

Mindenesetre köszönöm a segítséget!

Life is shor...

(#980) tommjee válasza DummyBoy (#979) üzenetére


tommjee
senior tag

Ha G500 DAv2 és Kone között kell döntened akkor mindenképpen a DeathAdder v2-t ajánlom :) :R

(#981) gYaLo válasza tommjee (#980) üzenetére


gYaLo
őstag

G500 :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#982) Silverss válasza tommjee (#974) üzenetére


Silverss
aktív tag

KODIAK HardCore Gamer volt? Nemigazán. :)
Kimondta, hogy csak PUBolok? :D
HardCore Gamer vagyok és lassacskán most növöm ki a G9et. 3200DPI

(#983) tommjee válasza Silverss (#982) üzenetére


tommjee
senior tag

Akkor mi volt Kodiak ha nem HC gamer ?:D

(#984) tommjee válasza gYaLo (#981) üzenetére


tommjee
senior tag

G500 elég jó az is csak a súlya alapból kicsit nehéz de ha DAv2 vagy G500 között kellene nekem döntenem akkor mind a 2 kellene :DDD

(#985) gYaLo válasza tommjee (#984) üzenetére


gYaLo
őstag

Na így már helyesebb :K
Amúgy én az összes súlyt beleraktam 6x4,5g -t és már majdnem 2 éve így használom :P

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#986) tommjee válasza gYaLo (#985) üzenetére


tommjee
senior tag

úristi mekkora karod van ?:DDD

(#987) gYaLo válasza tommjee (#986) üzenetére


gYaLo
őstag

Miért is ? :D nekem így pont jó.. :K

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#988) DA3MON


DA3MON
tag

Gondolom 2 év után meg tudtam szokni :DD

(#989) Silverss válasza tommjee (#986) üzenetére


Silverss
aktív tag

Én is szeretem a nehéz egereket.

A HardCore Gamerek egészen mások. :P
Szerintem kell a lézer, nem elég az optika.

[ Szerkesztve ]

(#990) tommjee válasza Silverss (#989) üzenetére


tommjee
senior tag

:DDD Tényleg nem azért írom hogy oltogassalak csak egy kicsit olvass utána kérlek a dolognak

Szerintem kell a lézer, nem elég az optika.

Mire kell a lézer ? A lézer hamarabb kiakad . Az optika meg soha ha jó egeret választasz :)

(#991) Chrys_ válasza DummyBoy (#971) üzenetére


Chrys_
addikt

Általános hiba lehet a scroll tönkremenetele. Most fogom gariztatni, ma küldtem reggel levelet a német supportnak, eddig nincs válasz.
Amúgy jó egér szerintem, amit megoldhattak volna másképpen, az a plusz gomb elhelyezése, amely jelenleg a görgő felett van. Ha pl. arra használnám, hogy a lenyomása idejéig kisebb legyen a dpi (pl. fps-ben sniperrel célzásnál), akkor elég kényelmetlen. Olyan kellene, mint a RAT9-nél, a bal oldalon a 2 gomb mellett. Át kell szerelni :)

(#992) Chrys_ válasza tommjee (#948) üzenetére


Chrys_
addikt

Meg sem néztem eddig ezt a linket. Azt hiszem megvan az az egér, ami nekem kell :)

(#993) Gallowgater válasza DummyBoy (#979) üzenetére


Gallowgater
tag

Szia!

Nekem Kone+-om van, eddig letjesen meg vagyok vele elégedve. Kétoldalas Alumic-al használom.

Sokat gondolkoztam és is. Mamba, Imperator és a Kone+ között vacilláltam. Végül Kone+ lett, főleg azért mert európai.

Ezeken túlmenően engem szintén az easy shift és a roccat talk fogott meg, olyannyira, hogy a Roccat Isku-m már rendelés alatt van, remélem 1-2 héten belül elérkezik hozzánk. Elviekben most a kölni vásáron volt a hivatalos bemutató.

Így részemről +1 a Kone+-ért

Üdv, Gallowgater

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#994) tommjee válasza Chrys_ (#992) üzenetére


tommjee
senior tag

elárulod melyik egér az ?:D

(#995) Chrys_ válasza tommjee (#994) üzenetére


Chrys_
addikt

Hát nem ez a szar Kone[+] :D
Ma végre elküldtem gariztatni. Pontosabban mondva még erre is lusta voltam, a barátnőmmel vitettem el postára :) Írtam a Roccat német részének, azt válaszolták, hogy ők nem tudják 1:1 kicserélni, küldjem vissza az Amazon-nak, ők megteszik ezt, kb. 6-10 nap alatt, tapasztalat.

(#996) Feanor1031


Feanor1031
tag

Sziasztok!
Más topicban már sokat kérdezősködtem, még itt is próbálkozom. Igazából egy Logitech G400-on gondolkodtam, de nyilván nagyon tetszik a Kova. Máshol kábé kiröhögtek, hogy nyilván G400. Miért lehet ez? Ti mit javasoltok?

(#997) tommjee válasza Feanor1031 (#996) üzenetére


tommjee
senior tag

Alap hogy G400 :R

(#998) SimonYana


SimonYana
addikt

Üdv mindenkinek!
Roccat Kave tulajokat keresek!
Ma vettem egy ilyen fejhalgatót és sajnos én semmit nem veszek észre az equalezer csuszka állításánál!
Csak is kizárólag a front , de az meg mintha hangerőt állítana! A Game és Movie között sincs semmi különbség!
Megnéztem mit hova kell dugni papír szerint és mindent jól duktam be , de szerintem valami nem OK!
Xonar D1 van honná.
Viszont a windows hangnál , ha tolok egy tesztet , szól mind az 5.1 hangszóró.
Előre is köszönöm a hasznos infót!

® SimonYana ®

(#999) SimonYana válasza Feanor1031 (#996) üzenetére


SimonYana
addikt

Roccat Kone (+)

® SimonYana ®

(#1000) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Van köztetek olyan, aki használt már Logitech G35-öt és Roccat Kave-et egyaránt?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Roccat topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.