Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) bepe79 válasza meroly (#4347) üzenetére


bepe79
addikt

De az a Hyundai tesztjének a linkje. Én meg 8850 MA tesztet keresek. :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4352) bepe79 válasza fullextra (#4348) üzenetére


bepe79
addikt

Ez mindhárom a tiéd? :Y Gyönyörűek! :R Melyik milyen teló? Mindegyik Nokia 8xxx Series ? Ha igen, akkor még egy kérdés: milliomos vagy? :DDD

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4353) meroly válasza fullextra (#4348) üzenetére


meroly
veterán

Gyönyörűek :Y
Mindegyik volt nekem is, de csak a 8800-t tudtam megtartani, a siroccoban már sok pénzem állt volna.

hypgome: igen, tudom gyerekeknek való telefon, még kijelző sincs rajta, de a neve nem jut eszembe.

Ja srácok szétszedtem a 6310i-t és sajna ez a rezgő sehogy sem látszik megoldódni. Először megfeszegettem picit, hogy szorosabban érintkezzen, nem jó. Majd kicseréltem a végfokos 6310i-jével, de azzal sem jó :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4354) pszili8 válasza zorzy4 (#4344) üzenetére


pszili8
aktív tag

Van T66-om,nem fájt sokba sőt! :DD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4355) grabber válasza bepe79 (#4324) üzenetére


grabber
addikt

Beleköthetsz,de én sem fogom utánvétellel feladni.Személyesre meg kicsi a találka esélye,mert faluban lakom kb.
Akkor meg oldja meg valahogy,mert csoda120-al nekünk sikerült.

anevemearl: Kétlem,bár sokkal többet én sem adnék.Azért még is csak működő és ha jól tudom még sms-t sem tud :D

(#4356) fullextra válasza bepe79 (#4352) üzenetére


fullextra
tag

igen, mindhárom itt van az asztalomon... :)
8800-->8800d (sirocco white)-->8800d (sirocco black)

nem érzem magam milliomosnak, csupán vannak "igényeim"... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4357) Earl_Muttley válasza grabber (#4355) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Talán 800-at még meg tudok adni érte. 1250-ért láttam biztosan működőt. Ehhez mérem az ajánlatokat.
Apropó van még valamid?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4358) csoda120 válasza grabber (#4355) üzenetére


csoda120
tag

Grabber megbízható és korrekt emberke!!!
Cseréltem vele és minden rendben lezajlott.Azt kaptam amit megbeszéltünk! :R

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4359) Pastika válasza fullextra (#4356) üzenetére


Pastika
tag

Napi használatban vannak neked? Amúgy nagyon szépek együtt :)

(#4360) hypgome válasza bepe79 (#4352) üzenetére


hypgome
csendes tag

A "metróhívó telefont" én inkább időseknek, vagy gyengén látóknak adnám, a gyerekeknek egy aranyosabb, kedvesebb dizájnú készüléket adnék, mint pl. a picifont...

:D

(#4361) grabber válasza Earl_Muttley (#4357) üzenetére


grabber
addikt

Megkérdezem 500-ért.Nem rajtam áll.Mást meg egyelőre nem tud,de én leadok neki egy listát,amit kaptam és ha valamelyiket tud szerezni,akkor beírom ide.

csoda120: Köszi,veled sem volt semmi probléma.Remélem még fogunk csereberélni :)

(#4362) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Rá tudsz kérdezni Sony J6-ra?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4363) pszili8 válasza hypgome (#4360) üzenetére


pszili8
aktív tag

A metróhívó telefon az Emporia.Szerintem erre gondoltok bár a Saturn-ban én is láttam egy nagyimobilt potom 40k-ért :Y ami a 3 legfonosabb számot jegyzi meg(M1,M2,M3) a többit egy kihúzható papírnoteszre. :DDD Nekem Vodafone Simply-m van a nagyimobilok közül,az is hasonlókat tud bár abba van rendes telefonkönyv is,de notesz nincs rajta :)

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4364) bepe79 válasza grabber (#4355) üzenetére


bepe79
addikt

Én senkibe nem kötök bele, csupán eszembe jutott. De én is sok emberben látatlanul lehet, hogy "megbíznék" innen a retro topikból.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4365) KSparrow válasza pszili8 (#4363) üzenetére


KSparrow
senior tag

sztem a binatone speak easy vagy van valami másik is... mi komolyan nézzük nagyiéknak, nem volt jó választás anno a 3410, mert ugyan bírta idáig(az akku meggyengült) de nem látják a kijelzőjét. ennek vó. de a saturnban 15 000 forintért drága.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4366) KSparrow válasza KSparrow (#4365) üzenetére


KSparrow
senior tag

a vó az jó, de most hogy utána néztem, nem is olyan vészesen drága. mert független, dokkolóval :P és mindenhol ennyi.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4367) pszili8


pszili8
aktív tag

Itt vannak a megmentett mobilok :C Az oldalamon is megtekinthetők!

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4368) zorzy4 válasza pszili8 (#4367) üzenetére


zorzy4
őstag

Jó az az audiovox!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4369) meroly válasza pszili8 (#4367) üzenetére


meroly
veterán

Az a nokia az a 450-es?
Ezt nem forgalmazták nálunk, vagy igen?

Impossible is nothing

(#4370) zorzy4 válasza meroly (#4369) üzenetére


zorzy4
őstag

De igen forgalmazzák, (0660) bár az utódjából a 650 több van.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4371) KSparrow válasza meroly (#4369) üzenetére


KSparrow
senior tag

ez a 640. engem érdekelne, mert amim van, az sajnos le van kódolva. pi-t kért, már biztonsági kódot. és lévén hogy nem GSM, :DDD :N

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4372) pszili8


pszili8
aktív tag

Sajnos nem eladók,mert a 640-es elég szép állapotú és szépen megy is,az oldalamon nézzétek meg a képet róla,amikor bekapcsolom kijön a 0660 logója és kiírja ,hogy magáért beszél :DD Az Audiovox-ban pedig fura módon van magyar nyelv pedig én soha nem láttam ilyet,nokia 5110-re hasonlít csak kicsit át van variálva a menü.Még Snake is van benne,meg a menü is nokiára hasonlít,sztem Nokia alapú valami.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4373) grabber válasza Earl_Muttley (#4362) üzenetére


grabber
addikt

Rá,de kétlem,hogy rövidtávon hozna valami eredményt.

bepe79: Semmi gond,de nem nagy tétről van szó és rossz szót még nem kaptam senkitől,szerencsére.

pszili8: SL45

(#4374) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

500ért odaadja az ericssont?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4375) KSparrow


KSparrow
senior tag

Iphone szerelésben ki van otthon? lenne egy, meg kéne szerelnem, mert halk és egy gomb nem megy rajta (Iphone 2g) nekem semmi rutinom nincs benne, de nekieshetek :DD :DD kell valamire figyelni? min pl 5310 gombkábel, vagy valami? szakad, törik valahol?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4376) Magnum_ válasza KSparrow (#4375) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Stimpyt zargasd

I humbly and respectfully decline™

(#4377) KSparrow válasza Magnum_ (#4376) üzenetére


KSparrow
senior tag

kösz

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4378) Magnum_ válasza KSparrow (#4377) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pusz

I humbly and respectfully decline™

(#4379) meroly


meroly
veterán

Megvan az i600. Bakker ezzel elleszek egy darabig.... ;]

Impossible is nothing

(#4380) Magnum_ válasza meroly (#4379) üzenetére


Magnum_
nagyúr

és mi lett a EEE-vel?

amugy jo is az az i600. csak nem retro :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#4381) meroly válasza Magnum_ (#4380) üzenetére


meroly
veterán

Eladtam a héten, aztán ezt néztem ki magamnak, mert olcsó és itt legalább kiélhetem magam. Most küzdök a magyarosítással meg a beállításokkal.
Ja nem retro, másodtelefon lesz. A WM elég gány, főtelefonnak tuti hülyét kapnék tőle.

Impossible is nothing

(#4382) KSparrow válasza meroly (#4381) üzenetére


KSparrow
senior tag

WM? azmegmi? :D én ezzel vagyok gondban... :d am. nekem nem tetszik a samsung. bár ez az én véleményem. nincs egy értelmes telefon se a piacon. szerintem. bezzeg a benefon ESC!!!! hú naz az nagyonnagy. meg a 8850. csak ne lenne olyan szar a hangja... :D ma felhívtam anyát, apa vette fel, és nem ismertem meg a hangját... :D:D:D :N :N :B

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4383) meroly válasza KSparrow (#4382) üzenetére


meroly
veterán

Windows Mobile.
Én sem rajongok a samsungér, de amire kell, arra nem akartam nokiát, mert az drága.
Amúgy tény hogy egy normális Nokia sincs a piacon. A jól bevált 6230i-met akartam első körben lecserélni, de semmi. Erre jött az ötlet, hogy eladom az EEE-t és veszek egy qwerty-s telot.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4384) KSparrow válasza meroly (#4383) üzenetére


KSparrow
senior tag

jahogy az az... :D :D:D:D
hát ja sajna nincs. mert mindegyik hülye... esetleg egy e52-szerű valami... bár nem udom, nem győz meg a félig fém, félig műa. ház... amúgy ma vollt valami Nokia a kezemben (a számát nem néztem meg én marha) de az tetszett. 5mpix kamera, vga videóval, és fém házas volt. a gombok is úg fénylettek, mint a fém, de sztem az csak műa. volt, mert nem vot olyan hideg... ami nagyon tetszett, az az n91 volt, de még bejön az n82 is, illetve 6680 után nagy szerelmem az e60. az e50 se rossz, plááne a kamera nélküli... ha lesz sok pénzem, lehet veszek egyet... :D meg egy kamerásat is... :D mint a 6020-6021... :d

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4385) Magnum_ válasza KSparrow (#4384) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha nem retro, akkor E72.

I humbly and respectfully decline™

(#4386) Pastika válasza Magnum_ (#4385) üzenetére


Pastika
tag

Inkább E71. Nekem a 72-vel voltak gondok...

(#4387) Magnum_ válasza Pastika (#4386) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem nincsenek :B

te akarod eladni a 8800-át?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4388) zorzy4 válasza Magnum_ (#4387) üzenetére


zorzy4
őstag

Az e72 az álmom.
Sok normális nokia van most is a piacon, de jövőbeni nagy klasszikusokra ne számítsunk. A 6233 volt az utolsó szerintem.
Marci, én találtam egy kósza kijelzőpanelt valamilyen nokiáról és abból tettem át a hangszórót a 8850be, és láss csodát bömbölt. Csak nem tudom mi volt a donor.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4389) ligeti8 válasza zorzy4 (#4388) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Szerintem ritkaság lesz az 5610xm, az n92, sima n93 még az i is, illetve az n71 és n72 -t se lehet majd gyakran szerezni..........Egyik sem azért mert olyan jók sőt, az 5610 az n92 n93 eléggé elcseszettek voltak.... n93at nem lehetett sokáig kapni az i pedig borzasztóan drága volt, n71 et és n72-t pedig összesen 2 darabot láttam...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4390) KSparrow


KSparrow
senior tag

hát nem tudom, nem igazán vagyok híve az újaknak, mert ugye az 5310 nagyon szar. bá r tudom, nem kéne ááltalánosítani, de úgy 2007-ig jöttek ki jó telefonok. pl a 6680- ugyan nem nagy szám, de akkor is nagyon fasza kis gép... igazából véletlen bukkantam ráerre a telefonra, de megtetszett: n72

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4391) Pastika válasza Magnum_ (#4387) üzenetére


Pastika
tag

igen csak még lusta voltam képeket csinálni, meg feltenni. :B majd ma :)

(#4392) Gaborpecs


Gaborpecs
újonc

Srácok!!
Elég sok hozzászolás van itt ,de EGYRE KEVESEBB az aminek KÖZE is lenne a topichoz!
Nem gondoljátok?

(#4393) Magnum_ válasza Gaborpecs (#4392) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ahogy elnézem, témába illőek, ami esetleg nem, az off-ba van téve, bár ami off, az is telefon. és én a hozzászólásodra a választ is offba teszem, mert a hozzászólásod az :P

I humbly and respectfully decline™

(#4394) SyntaxeError válasza Magnum_ (#4393) üzenetére


SyntaxeError
tag

Valaki tud akst 3210be olcsó pénzért? vagy hagyjam a fenébe? :U

▄▀▄ Az Apple egy életérzés

(#4395) Magnum_ válasza SyntaxeError (#4394) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szállítással 6$ és 1200mah

I humbly and respectfully decline™

(#4396) hypgome válasza Gaborpecs (#4392) üzenetére


hypgome
csendes tag

Gaborpecs attól függ, hogy honnan számítjuk a retrósodást. Ha azt nézzük, hogy a sirocco 2003? körüli, akkor az már retró. Végülis 2009 is tavaly volt, azaz múlt, tehát retró.....nem?

:D

(#4397) csoda120 válasza grabber (#4361) üzenetére


csoda120
tag

Úgy legyen :K :R

#4367) pszili8 Gratula hozzájuk :)

Nem tudom Ti,hogy vagytok vele,de szinte mindig csak a Nokia gyártó telefonjairól beszélünk! :F
Más gyártó telefonja titeket nem fog meg?
Pl ma elővettem a lepukkant sagem My215x-emet és jól elszórakoztam vele.Kis alap telefon tudása nem egy nagy szám,de zenére nagyon jó.Nagyon jól szól zene közben,szinte dübög az egész telefon és 240Mb memóriája van. :C

Nektek mi az a retro telefon ami bejön és nem a Nokia gyártotta?Jah és még nincs olyanotok?

Nekem a Motorola E398.Azt hiszem nem kell magyaráznom,hogy miért :U :D
Van már egy,de sajnos nem működik és eléggé meg van kopva.Szeretnék majd egyet dobozosan,működőképesen,gyári állapotban :B

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4398) Magnum_ válasza csoda120 (#4397) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de, van pár ericsson, ami tetszik.

I humbly and respectfully decline™

(#4399) zombinyul válasza csoda120 (#4397) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem nagyon sok van,ami nem Nokia,mégis "imádom":)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4400) KSparrow válasza csoda120 (#4397) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát hogy mmi az ami NEM Nokia, és tetszik? Ericsson GH 388, Philips Ozeo, meg van egy pana, ami kinyithatós, az előlapja t6 csavarral cserélhető, gombnyomásra nyílik a flip, csak mind vodás sajna. meg volt egy sharp egyszer nálam, asszem gx 17-es, de nem tudom már, mindenesetre annak olyan kamerája volt, a makróra kattintva 3 cmről tűéles képe volt. na ha egy olyanom lene... :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.