Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) fullextra válasza Magnum_ (#4499) üzenetére


fullextra
tag

még jó, hogy szóltam, hogy viszek 1 sima 8800-át holnap, dokkolóval, kamera forrasztásom elengedett, ergo. fekete képet ad, de a kamera szoftvere elindul, és a feketeséget rögzíteni is lehet.
ezt leszámítva hibátlan, pénteken végleg lelépek pécsről, haza nem hozom, az fix... :U

meroly:
szerintem ilyen állapotban abszolút reális... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4502) Pastika válasza meroly (#4500) üzenetére


Pastika
tag

Ma vittem be az enyémet kereskedő haveromhoz :B De részben tényleg fertőző én is beleugrottam :)

(#4503) KSparrow válasza fullextra (#4501) üzenetére


KSparrow
senior tag

kamera kamera... apropó, ma szereztem egy 7250i-t, de sajnos a kamera nem megy. elindul, majd egyidő után visszadob, hogy művelet sikertelen, kamera készenlétben. 5let?

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4504) fullextra válasza KSparrow (#4503) üzenetére


fullextra
tag

akkufesz alacsony, szoftverhiba, vagy kamera érintkezői. :K

(#4505) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ja, eladtam ám a T29-et.

I humbly and respectfully decline™

(#4506) bepe79 válasza Magnum_ (#4499) üzenetére


bepe79
addikt

Még nem rendeltem meg a vaterán, mert ódzkodom ettől az egésztől. Miért nem ad egy címet, ahol tényleg meg tudom nézni, hogy full fekete-e, ahol meg tudom mondani, hogy kell-e nekem, én blindre nem veszek zsákbamacskát. Ha amúgyis van személyes átvétel, akkor miért kell mindezt a vaterán keresztül erőltetni? :F

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4507) Magnum_ válasza bepe79 (#4506) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD :DDD ilyen, csak fekete. nem vagy egyszerű eset ám.

más: tavaly júliusban belezúztam a Balatonba a 3510-esem. most, hogy kotortam a dolgaimat pár perce, találtam pár 3510 házat, ezért feltettem a 3510-re egy szép kéket.. gondoltam, kipróbálom, töltést veszi e... bizony veszi, működik :B

I humbly and respectfully decline™

(#4508) Magnum_ válasza bepe79 (#4506) üzenetére


Magnum_
nagyúr

amúgy higgyé' nekem. fekete. ha nem fekete, én magam utalom át neked a vételárat :D

I humbly and respectfully decline™

(#4509) Magnum_


Magnum_
nagyúr

arra kérnélek Titeket, hogy savazzatok!

ha holnap 8800 tulajdonos leszek, eladjam a 8850-et dokkolóstul? pont 3 napja rendeltem hozzá egy 1200mah-s 3. akksit. csak azért kérdezem, mert ha lesz 8800, csak azt használnám, tekintve, hogy csak a 8850-et használom...

I humbly and respectfully decline™

(#4510) meroly válasza bepe79 (#4506) üzenetére


meroly
veterán

Te hihetetlen egy faszi vagy

Impossible is nothing

(#4511) meroly válasza Magnum_ (#4509) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem ha már megvan mind a kettő, ne válj meg a 8850-től. :N
És előre is örülök a 8800-nak

Impossible is nothing

(#4512) bepe79 válasza Magnum_ (#4509) üzenetére


bepe79
addikt

Ha most ezt megteszed, 3 nap múlva már bánni fogod, hogy eladtad a gyönyörű 8850-edet dokkolóstul. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4513) Magnum_ válasza meroly (#4511) üzenetére


Magnum_
nagyúr

télleg örülsz? :B

de ennyi telefont nem tudok szeretni. komolyan.. szeretem az E72-t, mert mert. a 7110-et is kedvelem eléggé, tudjátok.. a 6310i-t is, de azt bátyámtól kaptam, meg nem válnék tőle.. 3510 anyukámé volt, odaadta, az is kell. 3510i meg csak azért kell, hátha a 3510 meghalna. a 1610 meg apám első telefonja, uj, vastag akksi, pengén müxik + még két darab pót... de ezeket a 8850 mellett nem használom, sajnálom is őket. a T29-et is csak azért adtam el, mert tudtam, hogy jó helyre kerül. a 8850 kurvajo telefon. (a többi is). de én használni akarom...

ja és még van 2db 6150, 1db 5110 és 1db 3210 is....

bepe: de most itt rozsdásodjanak? :(

ha lesz 8800, lehet, hogy lesz honlap is.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4514) meroly válasza Magnum_ (#4513) üzenetére


meroly
veterán

Hát hogyne tesó!

Amúgy ezzel én is így vagyok. A 6230i-t csak azért használom mert minden téren megfelel a tudása, de imádom a 8800-m, anno megfogadtam ha egy ilyenem lesz sose adom el. Imádom a 6310i-t, mert olyan elegáns és jó a fogása. Imádom a 3410-est, mert - megboldogult - öregapámé volt, akit nagyon tiszteltem. Imádom a 8210-est, mert nagyon menő voltam vele annak idején. Imádom a 6110-est, mert Muldernek is olyan volt. Imádom a 2110-est mert a főnökömé volt. Imádom a 3100-t mert egy vagyont adtam ki anno ezért a csilli-villi előlapért. Imádom a 7650-est mert húgomnak vettem anno és mert mérföldkő. A többit is szeretem csak úgy.

Ilyen a retro-imádat asszem

Impossible is nothing

(#4515) meroly


meroly
veterán

Srácok!

SOS segítség kell!
Felraktam a vaterára az i600-at. Asszony ugye samsung B2100-at akar, van egy Baranya megyében akinek írtam és érdekelné a csere (részleteket nem tudok), meg van egy Győr-moson-sopronban (itt nálunk) egy 6300, akivel 1-1 cserélnék.

Melyik legyen? :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4516) Magnum_ válasza meroly (#4515) üzenetére


Magnum_
nagyúr

baranya megyében tudok segiteni, ha kell vmit.. én a 6300-át választanám, aztán valami rajos árány házát rá á cshájénák, de ha ő samut akar, akkor samut akar :(

jó ronda az a b2100.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4517) fullextra válasza meroly (#4515) üzenetére


fullextra
tag

egyértelmű 6300....
és ahogy a kolléga is mondja, rápattintani egy 6300 sirocco gold házat...
és kész...
mégiscsak nokia... ;)

[ Szerkesztve ]

(#4518) pszili8 válasza meroly (#4515) üzenetére


pszili8
aktív tag

A 6300-ért sok az a 18500 :Y ,reálisabb lenne 10-12-ért.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4519) meroly válasza Magnum_ (#4516) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm, én is gondoltam rá.
A 6300 nekem lenne és egy ilyen műanyag házra gondoltam, mivel irtózom a fémtől.

pszili8: csere lenne, nagyjából a pénzemnél lennék. Beletelt egy kis időbe mire a srác is felfogta az árakat (lsd levelezés alul)

fullextra: hát ez a ház irtó ronda

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4520) Magnum_ válasza meroly (#4519) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez kell asszonypajtásnak, kajálná.
ez se rossz
lol :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4521) bepe79


bepe79
addikt

Most, hogy elsődleges telóként a 8850-emet használom, már most hiányoznak a Samsung B2700-asom (ami itt hever a polcon a szobámban) szolgáltatásai, úgy mint: elemlámpa funkció, színes kijelző, szép nagy felbontás, grafikus kijelző, MP3 csengőhang, MP3 ébresztő dallam, memóriakártyás-bővíthetőség, nagy SMS tárkapacitás, nagy névjegyzék, kamera (jópár helyzetben jól jönne), strapabíróság (a 2700-at mindig leejthetem, annak nem lesz baja), BT, és még sorolhatnám.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4522) meroly válasza bepe79 (#4521) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, ez a fájó a retro-ban hogy hétköznapi használatra már nem az igazi. Én is úgy használnám a 6310i-t, hacsak egy kis 1,3megapixeles kamera lenne benne :U

Saint_: áh neki nem kell 6300, már volt nekem, nekem se kellett (akkor még nagy volt a szerelem a 8800 iránt) aztán neki adtam, neki se kellett. Nahát ezt az utolsót nem is tudom kinek a kezében nézném el. Talán Béjja asszonyéban :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4523) Magnum_


Magnum_
nagyúr

na akkó sleep well, holnap izgi nap lesz.

I humbly and respectfully decline™

(#4524) pszili8 válasza bepe79 (#4521) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én is egy hete használtam a 8850-et de ma már nem bírtam tovább,visszatértem az 5800-hoz. :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4525) Magnum_ válasza pszili8 (#4524) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pedig a 8850 mennyivel minőségibb tella.

I humbly and respectfully decline™

(#4526) KSparrow válasza fullextra (#4504) üzenetére


KSparrow
senior tag

az akku mindenképp rendben van. a szoft vagy a kontakt esélyes, mert ma szereltem egy 2760ast, elállt a kamera, és totál kifagyott a mocsok. csak abban meg tudtab piszkálni, ebben le van takarva, ilyen kamerát még nem bontottam (6230i-ből már szedtem ki gond nélkül, de ez másmilyen) majd lhet megkockáztatom. ha az se, akkor szoftver, de más baja nincs...

Meroly (#4514):én minden telefonom szeretem... :D persze ami Nokia, azt méginkább. vannak családi darabok, és vannak, amikért meg kellett harcolnom. még midig emlékszem, amikor megvettem a legelső 650esem, aztán elpasszoltam, mert roncs volt, de lett egy jó még előtte. a 640-540 párost alkudtam. egyben. amikor mentem a 9210ért, emlékszem, nagypapám beteg volt, kórházban, de még azt is tudom, hogy a 9110est használtam, még mutattam is az eladónak.. :) majdnem mindhez fűz valami emlék, és ez így jó. én pl a 8850esem megtartom, hiába dobálja el a hálót, és hiába félig ugy-félig gyári a ház...
persze ami nem kell, azokat meg eladom/elcserélem. ahhoz valami nagyon durvának kell lennie, hogy újrahasznosíttassam... (a hatodik elázott 5110, a zárlatos gh688 meg a végfokos, halott, félig belezett 5210) mondjuk még itt vannak, és várják a halált.

am. a 8850ről, annyit, hogy nekem is nagyon bejön, egy 4-5 napig nyúztam, bírta. csak eldobta a térerőt, és nem volt kellemes. ha lenne pénzem, lehet vennék egy jót. de legalább most játszom a gx-10i-vel... :D a Benefon ESC! mellett... :DD ja, és Meroly: néha vizem harmadiknak az 5310est, de az már csak zenelejátszó....

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4527) bepe79 válasza pszili8 (#4524) üzenetére


bepe79
addikt

Na, nálam most érkezett el ez a pillanat, ezennel visszaraktam a SIM-emet a jó kis Samsung GT-B2700 strapa-telómba! :K Normális 5 állású navi, halálpontos billentyűk, amik óriásiak is a 8850 billentyűzetéhez képest, nincs melléütés, nincs mellégépelés, azt nyomok, amt szeretnék, és nem a mellette lévő gombokat, van normális kijelző, nem kell úgy letennem az asztalra, mint a hímestojást :B , annyi SMS van, amennyit csak szeretnék (mármint tárhely :DD ), van elemlámpa, BT, színes kijelző, kamera, nagy felbontás, 3G!, előlapi kamera, bírja a strapát, csepp-, por- és ütésálló, másfél hétig bírja az akksija, mindig maxon van a térerő, nem kell félni, hogy egyszercsak végfokos lesz, meg tudom nyomni az alsó billentyűket is rajta az ujjammal, lehet(ne) böngészni (ha nem tiltottam volna le a netstart-ot), van rádió, MP3, minden, mi szem- s szájnak ingere. :) Azért a 8850 megmarad, de sok minden nincs benne, ami nekem 2010 közepén kellene.. :O

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4528) pszili8 válasza Magnum_ (#4525) üzenetére


pszili8
aktív tag

Igazából az is játszik,hogy nagyon szépen sikerült a 8850-esem felújítása és nincs szívem használni nehogy összekarcolódjon. :DD Az összes eleme karcmentes,mostmár a kijelző is,mert felpolíroztam.Az 5800-t szeretem de néha a falra tudnék mászni tőle,pedig ez is csak 2 hónapja van nálam,de már meguntam. :U

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4529) Magnum_ válasza bepe79 (#4527) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem add el a 8850-et... ha már nem tudod az utcán kihangosítva hallgatni lady gagát a 8850-en így 2010 derekán :D

neked nem jött át a feeling. gondolom az előlapi kamera kell, mint egy falat kenyér az állandó videó hívások miatt. :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4530) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Nem érzitek a retrót ...

Emlékszem, mikor megkaptam az első telefonom egy a35 öt. A létező legeslegalapabb. Sms és telefon semmi több. Persze aztán többre vágytam lett 3510i majd 6600 és n73..
N73am 2006 szeptemberében vettem, valószinüleg ez volt az utolsó ÚJ high-mid telefonom..Sok pénz volt de még ma is kiszolgál...Sokszor le akartam cserélni, vagyis eladni mert , jöttek újabb telefonok jobb kamera ,gps, stb. De nem tettem.
Ha belegondolok nekem még a 6600 is elég lenne.(Ha én elmebeteg nem adtam volna el)
Nekem a mai napig van külön zenelejátszóm, térkép a kocsiba, és a felgyorsult világ ellenére sem akarok full hd-s videót nézni a metrón..
Őszintén pl, hányan használtátok eddig a videotelefon részét ? Vagy nyaraláskor a Xmegapixeles kamerát fotóra? Jó persze lehet villogni a legújabb számokkal és bömböltetni az utcán és lehet lopni vele bárhol a netet, meg tucc fészbukolni...tök jó vegyétek...De amúgy szerintem átlag ember 20 % át sem használja ki telefonjának.

Ha lenne annyi pénzem hogy befogjak mindennapira egy 8850et megtenném mert :
Nemfagy ki, nincs szoftver gond.
Akku 3-4 nap,mert nem tudod megölni egyszerűen,lcdvel, zenével meg folyamatos utms el.
Már stabilan tartja az értékét...

Tegnap be akartam fogni a 8810em...olyan határon van hogy ,alkatrész hiányában felújítani nem lehet viszont gyüjteménybe még pont elmegy. Csak hát beleraktam a kártyám és az első hívásnál kikapcsolt. Nem végfok mert töltőről kimegy a hívás, szar az akku...sajnos, pedig állat lenne használni...
Mindennapokra bőven elég, sms ki be , lehet némítani, tud rezegni és kész..

Nem papolni akarok , ez szubjektív...

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4531) Magnum_ válasza ligeti8 (#4530) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hidd el, én érzem a retrot ;)
elvileg új akksi 8810hez

I humbly and respectfully decline™

(#4532) ligeti8 válasza Magnum_ (#4531) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Az eladónak megvannak az elérhetőségei...
Talán.

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4533) ligeti8 válasza Magnum_ (#4531) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Nem rád gondoltam... :D

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4534) meroly válasza bepe79 (#4527) üzenetére


meroly
veterán

Már kezdem érteni, miért akar az asszony ilyen samsung strapatelót magának. ;)

ligeti8: én teljesen egyetértek veled, sokan még mindig csak a telefonálást és apróbb dolgokat látunk egy mobilban nem a full-hd-s érintő képernyőt, amit én személy szerint rühellek.

Impossible is nothing

(#4535) golya32


golya32
aktív tag

Nekem van panasonic x701, nec e616 e606
Érdekel valakit?

Kellene Siemens sk65..

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#4536) KSparrow válasza meroly (#4534) üzenetére


KSparrow
senior tag

én simán megelégednék egy 6110essel, csak lenne benne rendes rezgő, nem csak az akkuban. a 9110 szerencsére kompenzálja, mert olyan hangos, hogy... :DDD illetve üzemmódhoz lehet kaocsolni az átirányítást. csak az meg nagy. amúgy imádom, már egy csomót használtam. az 5310est meg akkor vettem, amikor még egy számom volt, és akartam csökkenteni a velem lévő cuccokst , mert ugye egyben telefon és mp3... :D erre egy év műlva egy retro+ 5310... most meg már 2 retro meg 5310 zenének... :D:D:D :B egy wifis teló nem ártana, hisz a suliban van wlan, így lehetne szünetben ingyé mailezni, nameg fórumozni :P de másra én se használnám... nem néznék videjót, még a rádiót se hallgatom... a 8850 elég vlt, csak miért dobálta a térerőt?!?!?!

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4537) meroly válasza KSparrow (#4536) üzenetére


meroly
veterán

Hát az 5310-es nekem is nagyon tetszik, nemtom mér. Jó pici, meg nem fém, de annyi rossz vélemény van róla, jó hogy nem vettem.
E51 most nagyon nyomott áron van használtan, és abban van wifi :K

Impossible is nothing

(#4538) pszili8 válasza meroly (#4537) üzenetére


pszili8
aktív tag

Az E51 nagyon jó kis telefon,de E52-őt ne vegyél mert egy rakás sz@r :W

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4539) meroly válasza pszili8 (#4538) üzenetére


meroly
veterán

Igen tudom, hallottam róla. Pedig az egyetemen egy tanár áradozott róla. 6310i-ről váltott. Addig bírtam, utána már nem ;]

Impossible is nothing

(#4540) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Egy cseppet én is hozzá tennék a retró topichoz:
Mondhatni telefonbuzi vagyok. Nem is oly régen cirka 2 hete tettem szert egy Nokia 8110i „banán” telóra, amit napi rendszerességgel használtam is volna, de sajna az akku nem bírja ki a munkanap végéig :o . (Esetleg van rá ötletetek?)
Van egy 6310i masinám is, nagyon viharvert de eredeti arany színű házban, természetesen függetlenül. Sajnos itt is akku problémával küzdök 
Akad egy Ericsson T10 is, de ez már be sem kapcsol, viszont nagyon tetzsett anno és 10 éve megvan :))
Fő telóm egy Samu Galaxy Spica, ennek a gépnek a szolgáltatásait nagyon bírom, és sokat ki is használok belőle. Céges telefonom egy szar Nokia 3110c , ez egy slampos kis gagyi cucc, ez helyett szeretnék egy Nokia 8850-et vagy egy új akkut a 8110i be :D (azt azért nagyon megcsodálták benn melóban :DDD )
Van erre ötletetek? Segítséget előre is köszi.
Ja, a 8850 megfelel ez olyan céges telónak amin napi legalább 1 órát beszélek?
Thx!!!
:R
ilyen-e: :Y

:B

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#4541) meroly válasza tom956ster (#4540) üzenetére


meroly
veterán

Szép kis telefon.
Sztem nem jó cégesnek a 8850-es, bár nekem nincs, de úgy hallottam az itteni kollegáktól, hogy gyengus az akku, meg a térerő is. Én a 8800-mat se tudom cégesnek használni, mert nem bírja ki a napi 2 óra beszélgetést sajnos. Ezek már vitrinbe valók.
Az én régi cégesem is 3110c volt, hát az tényleg egy nagy fostalicska, asszony használta, most ment tönkre. Mondjuk a strapát azt bírta.
Használd a 6310i-t cégesnek, az nem jó? Akkut veszel bele és kész ;)

Impossible is nothing

(#4542) zorzy4


zorzy4
őstag

Én is rendszeresen befogom a retro tellóimat, de aztán vissza kell térnem 7-8napig tartó aksihoz és a wi-fihez. Minap egy pana gd90nel nyomultam de szoktan a gd95öt is használni. Csak sajna az én köreimben senkit nem érdekel az ilyesmi. Szeretem a régit de nem zavar a hd stb.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4543) zorzy4 válasza tom956ster (#4540) üzenetére


zorzy4
őstag

A 8110 akkut újra lehet cellázni, ha nem akarod magad a váci úton van egy akku üzlet ahol megcsinálják, kb egy új akku ára.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4544) meroly válasza zorzy4 (#4542) üzenetére


meroly
veterán

Hát az én köreimben sincs nagyon, akit ez érdekelne sajnos. Meg én nem szoktam befogni őket, inkább otthon nyomogatom, meg szórakozom vele, gyönyörködök bennük, stb :)

Szeretem a régit de nem zavar a hd stb.
:))

Impossible is nothing

(#4545) pszili8 válasza meroly (#4541) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én a 8850-emet nem a gyári BLB-2 akkuval használom,hanem BLD-3-assal(6610-ben van ilyen stb) azzal kibír 3-4 napot.
Más:tud valaki eladó 6230-ast,ha lehet dobozosat és gyöngyfehéret :P de az sem baj ha grafitszürke csak szép legyen,és ne drága. :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4546) Magnum_


Magnum_
nagyúr

megvan a 8800. leszámítva, hogy a plexi, de inkább házcserés és halk a hangszóró, nagyn baba :B

I humbly and respectfully decline™

(#4547) bepe79 válasza meroly (#4534) üzenetére


bepe79
addikt

Amit a párod akar venni, a B2100 az a butábbik, de elvileg strapásabb változat. Mondjuk strapa terén az én B2700-am sem panaszkodhat (biztos emlékszel még arra, mait írtam vele kapcsolatban a topikjában (motorháztető :DD ), a B2700 okosabb egy picivel, többet tud, nagyobb a TFT-felbontás, stb.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4548) pszili8 válasza meroly (#4544) üzenetére


pszili8
aktív tag

Higgyétek el az sem jó ha többen vannak köreitekben akit érdekel :K Olyan jó amikor azt nézem,hogy a 7110-nek mikor törik le a flipje vagy amikor a microtac flipjének próbálgatják a 180fokos nyílásszögét,meg amikor a nagy antennás telókat antennánál fogva nézik :Y persze rájuk szoktam szólni. :DDD

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4549) meroly válasza Magnum_ (#4546) üzenetére


meroly
veterán

Gratula hozzá

bepe79: hát remélem is hogy meg lesz vele elégedve. Neki igazából az számít, hogy tetszen elsőre. Aztán jó ha van kamera meg mp3 lejátszás meg strapás legyen. Ezzel jó darabig ellesz, a 3110-el is több mint két évig elvolt.

pszili8: mondjuk úgy már ciki, ja

Impossible is nothing

(#4550) bepe79 válasza Magnum_ (#4546) üzenetére


bepe79
addikt

Grat az új telóhoz! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.