Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Ez nem semmi !

A nénike telefont talált a csipszes zacskóban :D
És nem is akár milyet....
El tudom képzelni a chio-nak egy ilyen akcióját , egy főnyeremény NEO val vagy 7700..
És a kisebb nyeremények ilyen 3310 esek... :D

6800

Nálunk még venni sem tudsz normálisat...

[ Szerkesztve ]

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4052) bepe79 válasza ligeti8 (#4051) üzenetére


bepe79
addikt

OFF: Mi mást enne az amerikai 150 kilós nő, mint chipset... mi másban találhatta volna a mobilt? Egyébként el tudom képzelni, hogy hogy néz ki egy ilyen manőver után egy mobil: a chips szerintem össze-vissza karmolja-karcolja (esetleg kijelzőt is),olyan, mintha egy kulcs mellé lenne zsebbe rakva, az az apró szmötyi (por), ami meg van ezeken a chips-szeleteken belepi, és soha az életben nem lesz rendesen kitakarítva. Mondjuk akinek telefonálásra kell csak, azt ez nem fogja érdekelni.

Hát igen, a másik oldala pedig a dolognak: itt Abszurdisztánban ezt a büdös életben nem fogjuk megérni. Ha mobilok lennének köztudottan a chipses zacsikban, akkor már a kirakodó platós teherautónál el lennének lopva, vagy a polcra kerülési fázis egy hamarabbi időszakaszában (már a szalagon a zacskózásnál).

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4053) ligeti8 válasza bepe79 (#4052) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Hát igen :D

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4054) meroly válasza ligeti8 (#4051) üzenetére


meroly
veterán

Ez tényleg durva.

Amiről bepe79 beszél, az meg a tipikus magyar mentalitás. Bár a gyárak eléggé figyelnek erre....

Impossible is nothing

(#4055) KSparrow válasza ligeti8 (#4053) üzenetére


KSparrow
senior tag

szegény telefon... :(

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4056) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Hoppá, mi érkezett ma...egy szép 2300:

Egy gombsort kell hozzá szerválnom mert thaiföldi, de ahogy nézem vaterán beszerezhető.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4057) meroly válasza Stimpy001 (#4056) üzenetére


meroly
veterán

Úha nagyon csecse és ez elég ritka darab is!
Gratula hozzá :C

Nekem meg túllicitálták a 3210/3310-emet :O
Majd otthon jól rálicitálok. ;]

Impossible is nothing

(#4058) kaller1 válasza ligeti8 (#4051) üzenetére


kaller1
veterán

Hát nem tudom, de egy mobilt tartalmazó ilyen zacskónak elég komoly súlya van a többihez képest... :U

.::> <::.

(#4059) Gaborpecs


Gaborpecs
újonc

Hello mindnekinek!
Van pár eladó cuccos ha esetleg valakit érint .

[link]

(#4060) KSparrow


KSparrow
senior tag

na gyerekek, nagy a boldogság. és a szomorúság is. ;)
ismerősömtől szerváltam kölcsönbe egy N91-est, atomzsírul szól, de sajnos nincs pénzem megvenni, mire meg előteremteném, tuti eladja másnak. kár érte, mert nagyon tetszik. 4 gigás winchester, serceg is rendesen, na meg azért mégiscsak fém+krómozott műanyag... hatalmas kujelző, és mindez egy modernizált 7110-formában...(L) grat a tervezőnek, (bár
a kamera lehetne jobb) mondjuk alul szögletes, felül meg kicsit tágul, és a menü gomb oldalt van, mint a 8110, 6680 bekapcsoló gombja.
ez a szomorúség, hogy nem az enyém. a boldogság meg: sikerült megszerezni az adobe photoshop cs 5-öst... :DDD :DDD :DDD (de ez titok :U :K :B ;] )marha jó, csak zabálja a RAM-ot... :F

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4061) csoda120 válasza KSparrow (#4060) üzenetére


csoda120
tag

Egy N91 nekem is nagy vágyam.Hihetetlenül tetszenek a kék apró gombok,nagy kijelző :B
Csak nehéz szép állapotút találni,mert nagyon kopnak.

Megjött a 6220-am.nagyon komoly.Nem is gondoltam,hogy ebbe már van kamera.Kicsit olyan mint a 6230 csak picit butább.Kamera gyengébb és nincs benne MP3 vagy van? :F Még nem is néztem :DD

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4062) Magnum_ válasza KSparrow (#4060) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szea. Feladtam ma balatonon a cuccost neked is amanoba kolleganak is. Szerdan ott lesz

I humbly and respectfully decline™

(#4063) KSparrow válasza Magnum_ (#4062) üzenetére


KSparrow
senior tag

köszi! várom! meg a mega-giga nokia 3310est is.. :DDD a posta több volt, mint a "teló" :DD :DD
Csoda: az n91 nagyon vad, hidd el én is nagyon sajnálom, hogy vissza kell adni. ha van rá pénzed, írj PÜ-t, szólok a "jogos tulajnak", hogy fogam rá érdeklődőt.
igen, a 6220 olyan, csak cif kamerás (asszem) de legalább van, több mint a semmi. mp3-at nem tud, az 5140i későbbi darab, de az már tudja. a 6220 az tudásban kb a 7260i, 6610i kategóriája.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4064) csoda120 válasza KSparrow (#4063) üzenetére


csoda120
tag

Na a pénz az aminek eléggé híján vagyok :D
N91-ért nagyon odáig meg vissza vagyok :))

6220-al az volt az első benyomásom,hogy nehézke a kicsike vagy lehet csak nekem tűnik úgy :U
A héten annyi telefon jön :DD :DD :DD

Egy külsőre lepukkant külső plexi törött,de működő 9000 comunicator szerintetek megér 3500ft-ot töltővel adapterrel??

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4065) meroly


meroly
veterán

Ha működne ez a 6100 proto, tuti megvenném.
Elég egyedi darab.

Elég régóta fenn van és valami horror áron kezdte a srác.

Impossible is nothing

(#4066) csoda120 válasza meroly (#4065) üzenetére


csoda120
tag

Nagyon sokért adja ennyit szerintem nem ér meg.Annyira nem ritka telefon,hogy a Prototípusa ennyit érjen.
Amúgy meg az,hogy nem működik ne zavarjon,mert a címke a házra van ráragasztva,így alaplapot tudsz cserélni benne :)
Nézd meg a képeket jobban és akkor meglátod ;)

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4067) zorzy4 válasza csoda120 (#4066) üzenetére


zorzy4
őstag

Na jó de az már nem az igazi, egy protoba alaplapot cserélni, szentségtörés. És egy protonak nem dolga, hogy működjön.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4068) KSparrow válasza csoda120 (#4066) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát de ha nem stimmel az imei... egy ilyennél azért fontos dolog ez... lehet szervizben megcsinálják még, de nem hiszem, hogy meglenne bárkinek is a prototípus szoftvere. amúgy makulátlan egy darab. az eladót meg ismerem (mmint máshonnan)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4069) meroly válasza csoda120 (#4066) üzenetére


meroly
veterán

Áh, az úgy nem az igaz. Így jó ahogy van, csak működjön.

Impossible is nothing

(#4070) csoda120


csoda120
tag

Rendben!
3-1 arányban le vagyok szavazva :D

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4071) meroly válasza csoda120 (#4070) üzenetére


meroly
veterán

Neked elnézzük :P ;)

Impossible is nothing

(#4072) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Jó estét!

2 hete voltam kint a Gyártelepi (Szigethalmi kis-) Piacon, és mit láttam a mobilosnál?
Igen, Nokia 3210,6310i, és 2 DB 7110ES.
Hát, igen ma jött el az a pillanat, hogy faterom azt mondta vegyem meg a 7110-est, kifizeti.
Elmentem a piacra,ott volt mind a 2, az egyik szebb házzal, és gyengébb slideal, a másik is egy kicsit használtabb, de szép, jó kis fickósan csattanó slide, dorozma, na Ő jött velem.
5K, Nincs benne magyar nyelv, de úgy is SW frissiteni kell, most azt nyúzom, mind a kettő németböl jött, ex céges telefon.
Tesztelgetem, most azt nyúzom: Az aktív "flip" nagyon nagy, a monofónikus csengőhangok sokkal jobbak, mint az SE C902-n a zenéim. Jelen pillanatban a Morning a csengőhangom.
A Játékok is jók, meg mindenbe jobb mint a mai mobilok.

Lehet, hogy a C902 kicsit eltörpül, egy darabig.

Earl

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4073) meroly válasza Earl_Muttley (#4072) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, ez a technokrata csattanás ahogy kinyílik a 8800 is ..... húúú..... lázba hoz...... :D

Impossible is nothing

(#4074) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Engem is az általad emlitett csattanás hoz lázba.....
De nagyon!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#4075) bepe79 válasza Earl_Muttley (#4072) üzenetére


bepe79
addikt

Én detto így érzem, eddig egy új (!) strapa-mobilt (meg sok más mobilt is) használtam, és akármit állítgattam maxra rajtuk, egyszerűen maxon fele olyan hangosan nem tudnak megnyikkanni, mint a 10 éves 8850-esem, amit most szereztem be. Egyszerűen csúcsszuper. Az SMS hang is erőteljesen tud megszólalni, és a rezgőmotor is normálisan működik, nem úgy, ahogyan a mai mobiloknál, hogy az asztalon rezgőn észre sem veszem magam mellett, hogy jött rá egy üzi. És minden másban is átgondoltabb a 8850, bár érzek hiányosságokat az alap szolgáltatások terén is, de 10 év az 10 év. Ami negatívum:

- a bejövő üziket nem tudom mi alapján rendezi, egy káosz az egész, mintha nem egymás után rakná őket (lehet, hogy nevek szerint, ahogy a szifon? :F )

- kicsi az üzenetmemória (sokat SMS-ezek)

- az SMS írásnál ha kihasználtam az 1 sms 160 karakterét, nem lép tovább a másodikra, azaz nem enged 1-nél több SMS-t megírni!!! :Y :(

- az elküldött sms-ben az ő, ű-ről leveszi a pöttyöket, és úgy mutatja, mintha o meg u-t írtam volna

- az üzenetírásnál a mentés után sem enged kilépni, először töröltetni kell vele a kijelzőt (WTF :F ), és utána a vissza gombbal enged ki, vagy pedig a hívás-letevővel

Ezek baromira zavaróak a napi használat során is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4076) meroly válasza bepe79 (#4075) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, valószínű a 10 év alatt ezeket már orvosolták, mert a 8800-mban ilyenek nincsenek pl :)
Bár a rezgő igen gyenge, nem úgy mint a 6230i-mben, majd leesik az asztalról.
Meg a beszélgetés közbeni hangerő is a felére van véve a 6230i-mben, olyan hangos, a 8800-ban meg maxon is halk új hangszóróval.
Na jó ígérem, többet nem beszélek róla :B

Impossible is nothing

(#4077) KSparrow válasza meroly (#4076) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát ja a mai telefonok szarok. már bocs, de amit a régiek tudtak, annak híre-hamva sincs az újakban. kivétel most az n91, mert az szép is, jól is szól, (most is azt hallgatom, az eszem megáll, tényleg sehol sincs az 5310 a maga audio chip-jével... és még jobban is néz ki az n91.) ja és még gyorsabb is.
most nem azért, de ha bárkinek megcsörren a telefonja, 3 ember néz oda: akinek a telefonja csörög, aki el akarja tulajdonítani, meg mi, akiket érdekel (szakmai ártalom :P)
ugyanakkor amikor el kezdtem használni a 9110est, akkor Szentendrén az egész főtér odanézett, mikor megszólalt 5-ös hangerőn az Intro.... ;]
ami még feltűnő, az pl a 8110, mert elég egybe fekete, (keresi a nép a gombokat, lenyitva meg nagy...)2 napig használtam most.jó az. aktív flip, 16 csengőhang, meg midenkinek ismerős a mártix miatt, de ugyanakkor nem nagyon futnak bele az emberek, mert ritka.
amint van hátlapom az 5510re, már nyúzom is... :D mindenesetre a régieket azért is komálom jobban, mint az újakat, mert a régivel ha bármi van, (pláne Nokia) azt szétkapom, megnézem, megcsinálom, és jobb, mint volt. az újak meg... egyrészt megbízhatatlanok, másrészt meg egy csomó érintőképernyős, (ék.) és ha az eghal, akkor az egész teló halott. a 3410est elhasználtam fél kijelővel, de egy x10 minit már nem lehet...

most nézem, hogy az n91es, ha adattároló módon kapcsolom gépre (mass storage) akkor minek megy a telefon offline módba? ez meggora marhaság már?!

amúgy meg nagyon zsír, tényleg hallani, ahogy serceg a winchester... és úgy látja a pcsuite, mint egy memokarit... ez mekkora már? microSD-nek nézi a Hitachi 4gb-os mini HDD-t... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4078) bepe79 válasza KSparrow (#4077) üzenetére


bepe79
addikt

Az miért jó, ha egy egész főtér odanéz a teló csörgésére? :) :P Nekem pl. azért jó az 5-ös hangerő a 8850-nél, mert simán a metróban is lehet hallani, meg a melóhelyen is, ha 3 asztalnyi távra vagyok a telómtól. Meg jól jöhet a Láthatatlan kiállításon is, ahol már a halkabb beszédért (nem hangos, halk...) is szólnak, hogy miért pofázok annyit ilyen hangosan... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4079) csoda120 válasza KSparrow (#4077) üzenetére


csoda120
tag

Én a 6800-nál pislogtam,hogy mekkora hangereje van :Y

Újra felteszem a kérdést :D

Egy külsőre lepukkant külső plexi törött,de működő 9000 comunicator szerintetek megér 3500ft-ot töltővel adapterrel??

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4080) meroly válasza KSparrow (#4077) üzenetére


meroly
veterán

Na hát ez az N91 inkább pont hogy ellenpélda, szerintem, már bocs érte, de egy telefonba minek winchester? Jó akkor még nem voltak elterjedve a flash memóriák akkora méretben, a nokia meg nagyot akart robbantani.
Nekem nem jön be egyáltalán, remélem nincs harag.
Én a klasszikus modellekre esküszöm ;)

Impossible is nothing

(#4081) KSparrow válasza bepe79 (#4078) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát mert jó feltűnni, meg kitűnni a tömegből, hogy Te más vagy, nem holmi kommersz sz*r LG-vel vagy Samsunggal nyomulsz (nem neked van a B2100-d? :DD ), hanem van egy stílusod. nekem legalábbis ezt jelenti a 9110. meg a 8110, a 6310i JetBlack, a 6680 (a minap láttam valakit használni, és nem volt akkora szám, mint hittem... nekem jobban tetszik , mint ahogy kinéz holmi más emberek kezében.. :D:D:D:D:D:D)
Csoda120: hát nem tudom, mert a lapukkant külső, ami először szembetűnik. alkudj, ha tudsz. 2-t már simán megér, de lepkkanva... mert az oké, hogy megérné így is, de a helyedben nem venném meg, mert ... mert nem tudom, de én alkudnék. drága típus, és 3.5ért olcsó, de ... ha 2ig le tudod vinni, akkor ne habozz. esetleg 2,5.

meroly: akkor is nagyon durva. kióg a sorból, rendhagyó darab. nekem nagyon bejön... :D ha hallanád, nem problémáznál a winchesteren. amúgy van 8 GB-os változat is. és akkor már egyértelműen jobb, mint az 5310. a, és látta az itthoni wlan-t... :P :C :C :C
ja igen, azt a szmájlit hogy tetted be? :U

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4082) meroly válasza KSparrow (#4081) üzenetére


meroly
veterán

Hááát.... lehet mondasz valamit

Bár azok a rizsszem gombok, meg a lecsúszó flip.... tényleg 7110-design. :DDD

Ja csak simán mint egy képet.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4083) bepe79


bepe79
addikt

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4084) meroly válasza bepe79 (#4083) üzenetére


meroly
veterán

Impossible is nothing

(#4085) zorzy4 válasza KSparrow (#4081) üzenetére


zorzy4
őstag

Neked van egy n91. Hol vetted, menyibe fájt?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4086) zorzy4 válasza meroly (#4080) üzenetére


zorzy4
őstag

De az n91 most közel olyan ritkaság mint, a 2300, így gyűjtői szemmel érdekes.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4087) meroly válasza zorzy4 (#4085) üzenetére


meroly
veterán

Néha úgy fogalmazni, mintha törni magyar.

Jóvanna, igazatok van, ritka mint a fehér holló.
De akkor sem tetszik. :N

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4088) csoda120 válasza KSparrow (#4081) üzenetére


csoda120
tag

Így is 4,5-5k-ért akarta adni.
Ezután sikerült 3,5-re lealkudnom postával együtt.

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4089) KSparrow válasza zorzy4 (#4085) üzenetére


KSparrow
senior tag

Vectra, de csak kölcsönadta, kipróbálni. (azt is nehezen.. :D) holnap visszaadom, mert el akarja adni.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4090) amanoba válasza Magnum_ (#4062) üzenetére


amanoba
őstag

uu köszi szépen, hogy nyaralás közben is gondolsz ránk! :R

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4091) KSparrow


KSparrow
senior tag

miért nem tudok képet feltenni? se jpg, se png nem megy fel, pedig direkt igazítottam a méreteket is PS-ben, és nem haladja meg az 1 MB limitet. 225 KB-nyi az egész.... egy kép lenne az N91-ről. majd lesz link a kepreltoltes.hu-ra.
am. megjött a giga-mega 3310... :D

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4092) meroly válasza KSparrow (#4091) üzenetére


meroly
veterán

Nemtom, küldd el mailon, feltöltöm neked.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4093) T_T


T_T
csendes tag

Szereztem egy Ericsson GH198-ast. Nem hittem el, de az akksija is fasza. Felhajtott antennával csodálkozom hogy nem nézték vmi detonátornak:DD Mindenesetre van egy feelingje. Csak SMS-t nem tud küldeni..

(#4094) meroly válasza T_T (#4093) üzenetére


meroly
veterán

Hm... szép kis telefon.
Elég ritka lehet a jó akkus, mert a nikkel ennyi idő alatt meg szokott már dögleni.

Impossible is nothing

(#4095) grabber


grabber
addikt

Találtam a környéken egy nőt,aki telefonokat árul pár ezer FT-ért,de elméletileg rengeteg félét.Amint van időm azonnal megyek hozzá,talán van retro is :)

(#4096) meroly válasza grabber (#4095) üzenetére


meroly
veterán

Csak nem illegális forrásból szerzi be őket?
Valami zugárus? :DDD

Impossible is nothing

(#4097) T_T válasza meroly (#4094) üzenetére


T_T
csendes tag

Hát igen, bár nem hinném hogy ez a legelső akkuja. Bezzeg a GA628-hoz meg alig találok új akkut :(((

Néhány régi telónál már erősen gondolkodok hogy újra kéne cellázni pár akksit hozzájuk.

A nikkeles akksik tényleg szétmennek ennyi idő után, de pl. 8110-ben lithium van, és az ahhoz való 3 akksi közül nekem 1 se megy :( Igaz nem egy mai darab az se :)

[ Szerkesztve ]

(#4098) meroly válasza T_T (#4097) üzenetére


meroly
veterán

Hát a litiumot bikázással életre lehet kelteni, de még sose csináltam ehhez hasonlót se.

Te új vagy itt, mesélj csak mid van? ;]

Impossible is nothing

(#4099) T_T válasza grabber (#4095) üzenetére


T_T
csendes tag

Bizony lehet jó helyeket találni :D GH198-at pecsán vettem :DDD Sőt onnan van egy GH388 is. De ha találsz vmi jókis árust akkor az engem is érdekelne :DDD

(#4100) T_T válasza meroly (#4098) üzenetére


T_T
csendes tag

Hát jó hol kezdjem?:D
Ericsson: GA628 (3db), az előbb említett GH198 és GH388, és egy R320
Nokia: 2010 2110
Mind működik, persze az akssik összevissza vannak már, de be le7 kapcsolni, telózni is kicsit stb. 2110nek van kis kijelzőhibája, ill. a GA628-asból az egyik kicsit szétvan berhelve :DDD
Ezenkívül még 3210, és ha jól tudom ennél már csak modernebbek vannak kb:D Legalábbis ami műxik. De körbenézek pontosan mindjárt:D

Jajj majd kihagytam a 8110-ből van 3db :DD
Hm erről a bikázásról még nem halottam. Mennyire nyomná vissza?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.