Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) zombinyul válasza zombinyul (#4149) üzenetére


zombinyul
addikt

Most veszem észre,az a 6 darab kettő akart lenni,sorry:D
Különben valakinek nincs elfekvőben egy T610-esbe való antennája?Akku is kellene,töltőm van:)
Adok érte egy törött kijelződ D900-ast :))

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4152) pszili8 válasza zorzy4 (#4150) üzenetére


pszili8
aktív tag

Köszi :R ,de azt nem tudtam megoldani,hogy kiválasszam azt a csengőhangot amit régebben szerkesztettem,mert ő csak a legutolsót engedi küldeni.Az 5210-essel simán megoldottam a problémát.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4153) pszili8 válasza csoda120 (#4148) üzenetére


pszili8
aktív tag

Én nemtudom hogyvan de tesómE50-esén nem műxik a joy csak lefelé,a bluetooth is szar,haveromnak is volt egy annak se volt jó a bluetooth,meg a joy sem.Bár nekem aztmondták,hogy a bluetooth hiba az szériahiba az E50-nél.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4154) csoda120 válasza zombinyul (#4149) üzenetére


csoda120
tag

Most megint elővettem nosztalgiázni :U
Olyan mint a biciglizés,rárakom az ujjam és már pörög az sms...

(#4153) pszili8 Nálam se a bluetooth-al se a joy-al nincs gond,pedig nyúzom eléggé a kicsikét.Lehet kifogtam. :)
Nekem bejött nagyon a kicsike,mindent tud amire nekem szükségem van.(symbian,MP3,mai viszonylatokhoz képest türhető kamera,MicroSD)
Meg tetszik,hogy olyan kis karcsú :P

[ Szerkesztve ]

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4155) zombinyul válasza csoda120 (#4154) üzenetére


zombinyul
addikt

Nos,akkor nekem nagyon elölről kellene kezdenem a "bringázást":)
Maradok a hagyományos kialakítás híve,mind a telefon házának kialakításában,mind a gombsoréban:D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4156) meroly válasza csoda120 (#4154) üzenetére


meroly
veterán

Ismerősömnek van és neki sincs semmi baja vele.
Esküszöm ha nem joy-os lenne, tuti vennék, mert a formája nekem is nagyon bejön (valószínű 6310i után).

Impossible is nothing

(#4157) zorzy4


zorzy4
őstag

Na hölgyeim és uraim szabad a vásár Megvettem egy nagyobb telecom magazin gyűjteményt így eladogatom a sajátjaimat. 2000 júniusától vannak, némi foghíjjal.
2000es, számok 200ft
2001es számok 100ft
többi 50ft
Aki előbb eljön érte az viszi, tehát nincs "tegyél félre" csak ha marad!
Egyenlőre posta nincs!
Átvétel esténként a nyugati pu.-nál, vagy másnap a munkahelyemen (mester u környéke).

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4158) csoda120 válasza meroly (#4156) üzenetére


csoda120
tag

Szerintem a joy-tól sem kell félned :N Nem megy az tönkre olyan könnyen.Ha meg tönkre megy 2-3-4 év után azon meg nem kell csodálkozni,hisz semmi sem tart örökké,főleg amit meg használnak az végképp nem.Egy joy cserélye meg nem egy ökör ára.
Na meg,ha bele gondolsz nem drága.Szerintem most olyan 7-15k között tudsz venni egy szép állapotú dobozost.

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4159) meroly válasza csoda120 (#4158) üzenetére


meroly
veterán

Nem az a bajom, hogy tönkremegy, mert minden tönkremegy, valóban, semmi sem örök, hanem hogy kényelmetlen. Nyomkodtam már haveromét, hát nagyon jó kis telefon (neki igaz kamera nélküli verzió van), de a joy állati kényelmetlen. Egy picit izzad a kezed és máris elcsúszik....áhh.... nem tudnám használni... :(

Impossible is nothing

(#4160) csoda120 válasza meroly (#4159) üzenetére


csoda120
tag

Egy picit izzad a kezed és máris elcsúszik Egy picit mi!? ;] Kis izzadós tenyerű :P

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4161) zombinyul válasza meroly (#4159) üzenetére


zombinyul
addikt

Ismerős,a joystick nekem sem nagyon jött be.Pedig majdnem szereztem egyet anno...Nálam nem az izzadási problémák voltak meg(nyár ellenére),hanem az,hogy nagyon kemény.Majdnem egy K810-est adtam oda érte,annak jobb volt a joystick,mint a Nokiának...
Minden más nagyon erős abban a telefonban,leszámítva a kamera részt.Jó kis masina volt az,és a mai napig megállja a helyét:)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4162) zorzy4


zorzy4
őstag

Az e50 tényleg jól nézz ki, főleg feketében. Sajnos nem volt módom kipróbálni, de az nagyon nem tetszett benne, hogy nincs fm rádió.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4163) csoda120 válasza zorzy4 (#4162) üzenetére


csoda120
tag

Azt én is hiányolom belőle :K

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4164) KSparrow válasza csoda120 (#4163) üzenetére


KSparrow
senior tag

hát én valahogy megvagyok rádió nélkül... az 5140i-n hallgattam, de már áttértem az mp3-ra.
amúgy az 5310 mennyire sz*r telefon.... komolyan, szétvetett tegnap az ideg, mert vettem végre egy djuice számlát magamnak, és át akartam menteni a telefonszámaimat, erre össze-vissza kavarta őket... nem hittem el, de nem tudott egyszerre 13 névjegyet áthelyezni a sim-ről a telefonba... 95-92% körül fogta magát, elfeketedett és újraindult a telefon...(csak 13 név maradt, mert a többit átpakolta, és ugyanúgy újraindult. )4 alkalomból 4szer megcsinálta... még szerencse, hogy nem a rendes kártyámmal kezdtem, hanem a tartalékkal. végülis az egészet megoldottam a 6210esemmel, de az hibátlanul megcsinálta... ezt hogy? az 5310 hiába Nokia akkor is csak egy zenelejátszó, nem telefon... nagyon haragszom rá.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4165) meroly


meroly
veterán

Tegnap este rászántam magam és megcsináltam a fotókat, majd éjjel a web-oldalt és most kicsit még csinosítottam rajta, tehát íme:

http://meroly.c8.hu/

Abban segítsetek lszi, hogy minden telefonhoz a marketing szöveget írtam be. Párhoz megvolt a brossúra, viszont soknál hiányzik. Ha esetleg valakinek megvan, akkor a szöveget írja meg nekem lszi.

Ja és csoda120 minolta5 és pszili8 weboldalát belinkeltem a főoldalra! :)

Impossible is nothing

(#4166) amanoba válasza meroly (#4165) üzenetére


amanoba
őstag

wáó most nézem, a 8800-n görög ABC van, nagyon pofás, nem is láttam még ilyet! :C

grat az oldalhoz, szép lett, a marketing duma mellé írhatsz pár személyes élményt, esetleg kisebb beszámolókat, ha az időd engedi. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4167) meroly válasza amanoba (#4166) üzenetére


meroly
veterán

Bizony, az görögországba szánt.
Hát szerény kis gyűjtemény, de se időm se pénzem sincs nagyon foglalkozni vele, azért köszönöm.

Már régóta készültem egy 8800 beszámolót írni, de lehet most lesz rá meg az alkalom.

Ja és akinek van még oldala, de kihagytam, attól sorry, adja meg a címet és behivatkozom.

Ha hibát találtok valahol, szóljatok (a képek alapján jöttem rá hogy egyik siemens-em és a samsungom nem is az aminek hittem :B )

Impossible is nothing

(#4168) zorzy4 válasza meroly (#4167) üzenetére


zorzy4
őstag

Szerintem is jó lett.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4169) meroly válasza zorzy4 (#4168) üzenetére


meroly
veterán

köszi :R

Impossible is nothing

(#4170) T_T válasza meroly (#4165) üzenetére


T_T
csendes tag

Hm szép gyűjtemény. Utánanézhetek, sok telóhoz megvan nekem a prospektus. Pl 7650-hez tuti, de elég sok régihez még. Csak elő kell ásni:)
@amanoba: nekem van egy cirill betűs 8910i-m :D

(#4171) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Tényleg jó kis oldal !
Gratula , csak így tovább !!!!!!

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4172) zombinyul válasza meroly (#4165) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem szeretek irigy lenni,de ilyen telefonok láttál(pláne,amik ilyen állapotban vannak),most az lettem:DD
Az oldal pedig nagyon jól sikerült :P

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4173) meroly válasza ligeti8 (#4171) üzenetére


meroly
veterán

Köszönöm.

zombinyul: 90%-uk működik is, ami nem, az a 2100. Ja meg az egyébből csak a CF62 indult el

T_T: hú az nagyon jó lenne, mert neten nem lelem ezeket a szövegeket

Ja és örültem, hogy találtam reklámmentes tárhelyet, meg nem is nagyon felkapott, úgyhogy gyors is :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4174) csoda120 válasza meroly (#4165) üzenetére


csoda120
tag

Gratula az oldaladhoz!
Jól sikerült nagyon :K
Nekem főleg az tetszik,hogy kiraktad a topicot és az avatarod :)
Amúgy meg nem is tudtam,hogy 8210-ed is van :Y

Facebook: szerelem a négyzeten

(#4175) meroly válasza csoda120 (#4174) üzenetére


meroly
veterán

Köszi. Hát naná! Még jó hogy kirakom! :D

Ja van, kicsit kontaktos a kijelzője meg egy-két gomb nem megy, de ettől függetlenül tökéletes. Ez már utólag beszerzett darab volt, nem a régi 8210-esem, mert azt anno eladtam.

Impossible is nothing

(#4176) T_T válasza meroly (#4173) üzenetére


T_T
csendes tag

Na keresgéltem egyelőre sajna még nem találtam semmit, de nem adom fel.
Viszont elkezdtem kilistázni a cuccokat, és még a lista koránt sincs kész, bár sajnos tényleg nincs túl jó állapotban a legtöbb készülék.

(#4177) meroly válasza T_T (#4176) üzenetére


meroly
veterán

Oké, addig guglizok, mert üresen elég hülyén néz ki.

Impossible is nothing

(#4178) T_T válasza meroly (#4177) üzenetére


T_T
csendes tag

Okés, hajrá. Tovább kerestem, találtam 6600 és GA628 kézikönyvet :D de a prosik sajna még nincsenek meg :(

(#4179) Magnum_ válasza meroly (#4165) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a 6310i-re szánj 1400Ft-ot és kapjon egy új házat :B

I humbly and respectfully decline™

(#4180) T_T válasza Magnum_ (#4179) üzenetére


T_T
csendes tag

Annyiért lehet hozzá kapni?
@meroly: sajnos nem találtam csak 9300i és 9500 prospektust... Biztos hogy itt van valahol a többi is, mert nem is olyan rég beleütköztem, de most nem találom :( Még néha néha keresgetem, de lehet előbb megoldod, minthogy megtaláljam.

Közben már a cuccaimban elég szép kis lista kerekedett :)

[ Szerkesztve ]

(#4181) meroly válasza Magnum_ (#4179) üzenetére


meroly
veterán

Ne vadits meg most szántam rá 2400-at (minolta5-től vettem egy végfokosat), hogy rendberakjam a kijelzőt.

T_T: ok majd ha nem keresed úgyis előkerül, azért köszi.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4182) Magnum_ válasza T_T (#4180) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem gyárit, mert az nincs. (ha egyáltalán még valahol fellelető, akkor nem eze'néccá')

Roli:tessék narancsolni

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4183) meroly válasza Magnum_ (#4182) üzenetére


meroly
veterán

Ja amúgy örülök, hogy tetszik neked is az oldal, meg köszi a gratulációkat, meg ilyesmi. :(((

Impossible is nothing

(#4184) Magnum_ válasza meroly (#4183) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ezeket a kliséket megírta már más ;)

de remélem az mindent elárul, hogy most már én is elgondolkodtam egy oldalon :B persze a fórumtársak felé nyitott kedves gesztust csak most látom.

mondjuk olyat szeretnék, ahova a képeimet is ki tudom posztolni

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4185) meroly válasza Magnum_ (#4184) üzenetére


meroly
veterán

:P

Impossible is nothing

(#4186) Magnum_ válasza meroly (#4185) üzenetére


Magnum_
nagyúr

meg tetszettél nyugodni? :B

rendelj 7$-os házat, elég jók.

amúgy hogy készül a weboldal?

továbbá kellene 5-6db ilyen kis mobiltartó a polcra, mert most az új polcon kaptak egy egész emeletet :B hol tok venni?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4187) meroly válasza Magnum_ (#4186) üzenetére


meroly
veterán

Pikk-pakk meg lehet csinálni, van egy halom sablon.
Guglizz rá a weboldal ingyen-re és válogass.

Impossible is nothing

(#4188) pszili8 válasza meroly (#4165) üzenetére


pszili8
aktív tag

Gratula az oldalhoz!Jó lett :C Köszi,hogy kitetted az oldalam :R Én is kirakom a tied mindjárt :D De szeretnék már én is egy 8210-est,pedig már alaplap ház,középrész megvan hozzá,csak elő-és hátlap nincs,meg persze a panel sem jó :(( Tegnap elvittek előlem egy dobozos karcmentes 8800-át :W ,de lehet hogy ezek jönnek 7végén:Nokia 8810,8890,8910,Moto V60,Eri r520,r380,Sam N400 :))

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4189) meroly válasza pszili8 (#4188) üzenetére


meroly
veterán

Köszi ;)
8800-t? Olyat mint ami nekem van? A régi silvert? Mér adtad el?
Azért a hétvégi termés se lesz rossz ;]

Impossible is nothing

(#4190) Magnum_ válasza pszili8 (#4188) üzenetére


Magnum_
nagyúr

cseréltem volna ráfizetéssel a dokolós 8850-emet a 8800-ra

I humbly and respectfully decline™

(#4191) meroly válasza Magnum_ (#4190) üzenetére


meroly
veterán

Ejha, rákaptál te is? :U

Impossible is nothing

(#4192) Magnum_ válasza meroly (#4191) üzenetére


Magnum_
nagyúr

már régebben is írtam, hogy kéne. teljesen leharcolom a 8850-et (na nem külsőer, mert minden telefonom makulátlan, hanm úgy értem, azért használmo rendesen)

I humbly and respectfully decline™

(#4193) meroly válasza Magnum_ (#4192) üzenetére


meroly
veterán

Hát a 8800 se arra való sztem.
Az is inkább vitrinbe. Azért az enyémen is látszik a 1,5 év intenzív használat.

Most én is új állandó-telefon után vadászom, mert kicsit unom már a 6230i-t, pedig mindent tud amit kell, egyedül a vaku hiányzik belőle, de egyszerűen semmi nincs ami úgy igazán. Jó a 6303, a 3720 meg az X2 is. Megfogni az X2 fogott meg, meg az tudja a legtöbbet, de most így jobban megnézve, olyan gyerekes. Meg hát a háta fém, ugye....

Impossible is nothing

(#4194) Magnum_ válasza meroly (#4193) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én megtaláltam a nyerő párost, csak fel kellene cserélni. E72 legyen a munka telefon, és 8850 vagy 8800 a privát.

I humbly and respectfully decline™

(#4195) pszili8 válasza meroly (#4189) üzenetére


pszili8
aktív tag

Úgyértem én akartam venni de elvitték sajnos,ez a sima változat,pedig 20k-ért nem lett volna rossz biznic,karcmentesen,dobozosan.Ennek a telónak szerintem nem fog lejjebb menni az ára.Ami egyedül kiakaszt a 8800-ba az a készenléti idő,az N95-ömet ez miatt adtam el :DDD és az iphone sem birja a kiképzést,ha elmész otthonról fél napra vinned kell legalább egy akksit me töltőt :N De mindegy ami ebben a kategóriában számít az a szépség,nem a tudás,nem a funkcionalitás.Igaz a Nokia 2010-re ígért egy 8800-át ami annyit tud mint egy N kategóriás,de még várat magára..

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4196) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Én is szeretnék egy 8800-t.Csak nemigazán ismerem a tipust , esetleg tudnál segíteni hogy mire érdemes figyelni ?

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4197) pszili8 válasza ligeti8 (#4196) üzenetére


pszili8
aktív tag

Amikor veszed,nyitogasd a csúszkát,figyeld a kijelzőt közbe hogy fehéredik-e csíkosodik-e,próbáld ki a kamerát és ejts meg róla próbahívást.Ja és a gombokat is nyomkodd végig,hogy működnek-e.Tudásra ugyanaz szinte mint egy 6230i csak nem lehet bővíteni.A sima 8800-ának 64mb memóriája van,a scirocconak 100mb,az arte-nak 1gb.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4198) ligeti8 válasza pszili8 (#4197) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Köszönöm!

Meroly : Te mit mondassz?

[ Szerkesztve ]

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4199) ligeti8


ligeti8
csendes tag

Ez úgy idegesíett már...
mi vaaan ?
A leírást figyeld

[ Szerkesztve ]

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4200) Gaborpecs válasza ligeti8 (#4199) üzenetére


Gaborpecs
újonc

Az hirdetés szöveg mellé ráadásul nem is gyári!A gyári akkufedélröl nem hiányzik a Nokia felirat!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.