Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) meroly válasza zombinyul (#4600) üzenetére


meroly
veterán

Nem merem megkockáztatni, van egy dummy-m, végülis szimpi külsőre, belsőre meg ismerem, de valahogy félnék ha leesik hogy mi baja lesz.
Megmondom őszintén várom az iskolakezdési akciót, mondjuk a 3720-ast adhatnák előfizuval olcsóbban vagy esetleg megjelenhetne az X2 a T-nél.... :U

Impossible is nothing

(#4602) zombinyul válasza meroly (#4601) üzenetére


zombinyul
addikt

Te tudod,bár szerintem tényleg felesleges félni a kupaktól:)
Ha mégis sikerül lekapnod,500 Ft rá egy új.Nem tétel...
Különben a 3720-as helyett inkább egy 2700-ást,vagy egy 2730-ast vennék,olcsóbb,és gyakorlatilag ugyan az a telefon.2700-ásom volt,a külső hangszórója embertelen jól szól,hangos,tiszta,nyomja a mélyet,szép a kijelző,és jó a bluetooth.3 és feles csati,és remek kamera(össze hasonlítani nem lehet mondjuk az 5310-essel).EQ-s zenelejátszó,és elég rendesen szép az a telefon.Megérne egy misét:)
Az X2-essel kapcsolatban meg van egy érzésem,hogy nem éppen 5k-ért fogják hozzád dobálni:D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4603) meroly válasza zombinyul (#4602) üzenetére


meroly
veterán

Ja én nem a kupaktól félek, hanem a kijelzőtől.
2700-m nekem is volt tavaly nyáron nem rossz, de annyit a 6230i is tud és akkor már inkább az, csak ezért adtam el. 2730-ast nyomogattam, egy fokkal szebb mint a 2700 de állatira kattognak a gombjai. 3720 a plusz zseblámpa és az ütésállóság miatt tetszene. Ugye asszonynak is az lesz (Samu B2100), nehogy már én kimaradjak a jóból :)
Az X2 függetlenül 35k, ha kártyásan bekerül mondjuk olyan 25-30k-ért, előfizuval meg 15-20k-ra az már nekem jó ;)

Impossible is nothing

(#4604) zombinyul válasza meroly (#4603) üzenetére


zombinyul
addikt

Tud annyit a 6230i,de kijelzőben,hangszóróban,és kamerában alulmarad:) A sebességről nem is beszélve,nekem 8 gigás kártyával abszolút nem lassult be.A gombok tényleg kopogósak,de annyi még belefér:)
De ha az asszonynak ütésálló lesz,igazad van,nehogy kimaradj a sorból,de akkor már inkább valami jó kis ütésálló Ericsson:D
Csak azt nem kapsz újonnan :R
Akkor az X2-es egyáltalán nem drága,elgondolkodtam most,hogy lehet nekem is be kéne egyet újítanom:D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4605) meroly válasza zombinyul (#4604) üzenetére


meroly
veterán

A kijelző hidegen hagy, tőlem monokróm is lehet, a sebessége tényleg gyorsabb volt, de a 6230i sem vészes. A memóriakártya nekem 512 is bőven elég úgyis csak pár mp3 van rajta, meg a telefonos fotók, amiket általában havonta úgyis lementek gépre. A gombok kattogása viszont fontos, úgy értem fontos hogy nagyon halk legyen. 6233-asom is volt pár napig, azon meg se hallottam, állati jó volt, utána jön a 6230i, a többi meg már mind hangos. Megbeszélésen, vagy suliban előadáson sms-t írni azért egy 2730-assal nem vállalnék be, a saturban a nagy zajban is hallottam hogy kattog, kb olyan mint a 3110c-jé.
Ja ez az X2 viszonylag jó telefon is sztem....abban is van zseblámpa ;)

Impossible is nothing

(#4606) bepe79


bepe79
addikt

Ugyan nem retro teló, de úgy néz ki, hogy ma este egy Sony Ericsson Elm / J10i boldog tulajdonosa leszek. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4607) zorzy4


zorzy4
őstag

meroly x2re szavaznék.
bepe gratula ez ilyen öko telefon?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4608) zorzy4 válasza meroly (#4605) üzenetére


zorzy4
őstag

Vagy még ezt ajánlanám!
[link]

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4609) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Itt mindenki Nokiás? :D Retóba még jó a Nokia, de amilyen telókat gyárt manapság... fő telefonként semmi pénzért nem használnék ilyet. 5800-t 2 napig bírtam, N97-et majd egy hétig. A többi meg ugyanerre a kaptafára készül. Borzalmasak!

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4610) Magnum_ válasza Stimpy001 (#4609) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem akarom az E72-t dícsérni itt, de az tényleg jó, persze az is igaz, hogy velük baj mostanság

I humbly and respectfully decline™

(#4611) Stimpy001 válasza Magnum_ (#4610) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

E71em volt, anno amikor kijött jó volt, azóta akárhogyan is nézzük eltelt 2 év, rengeteg minden változott. Az E72 meg ugyanaz csak átcsomagolva, gyakorlatilag alig nyúltak hozzá, nyomkodtam kicsit de olyan oldschool fílingem volt tőle. Persze iOS meg Android után minden rendszer régimódinak tűnik :D

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4612) zorzy4 válasza Stimpy001 (#4609) üzenetére


zorzy4
őstag

Én meg pont fordítva retroba jöhet bármi ami érdekes (pont ez volt a bajom a fórummal hogy csak nokia, nokia), de most újnak csak nokia!!! Vannak gyenge modelljeik, de sok minőségi termékük. Csak mostanság divat fikázni mindent ami elterjedt, lásd windows.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4613) zorzy4 válasza Magnum_ (#4610) üzenetére


zorzy4
őstag

Ne emlegesd folyton az e72, mert eladom a gyűjteményem és veszek egyet! :W

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4614) Stimpy001 válasza zorzy4 (#4612) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ízlések és pofonok! Én régebben nagy Nokiás voltam, de amit az utóbbi időben művelnek az valami katasztrófa. 1 telefont 10x adnak el újracsomagolva, amit meg a 8xxx szériával műveltek az szégyen.. :( Egyedül a belépőszintű telóknál van létjogosultságuk, a középkategóriás telóik nem versenyképesek sem árban, sem tudásban, a felsőkategóriában meg egy vicc a Nokia egy HTC vagy egy iPhone-al összehasonlítva.
Amúgy pár éve sem Windowst sem Nokiát nem használok, nem divatból! :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4615) Magnum_ válasza zorzy4 (#4613) üzenetére


Magnum_
nagyúr

sőt, még ilyen beyza tokban tartom, csak az enyém fekete.. de ez már több, mint egy, inkább 1,5éves, a honlapján már ujabbak vannak.

stympi: az E72-t nem is kell szifonhoz, vagy desire-höz hasonlítani.... az E72 egy zsír bizniszklassz telefon, amit a szolgáltatásaiért vesznek meg, mint ugye a BB-ket.

a tok (ugye az enyém fekete, még az E71-hez kaptam csajomtú) majd 10k volt, de Isztambulból 3 nap alatt ideért. de már szebbek vannak persze nem is olyan szar, mint a gyári műbőr.. az e71-é gyorsan meghalt, az E72-ét ki se bontottam.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4616) Stimpy001 válasza Magnum_ (#4615) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Hűűű, ez a tok valami csodaszép! Mennyiért vesztegették?

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#4617) zorzy4 válasza Stimpy001 (#4614) üzenetére


zorzy4
őstag

A htc tényleg jó, de iphone-val ne hasonlítsuk össze, egy higend telló am ide még egy rádiót sem tudtak beletenni, tele van korlátozással, és kettőt kell magaddal vinni hogy kibírja egy napig :N . Win7 helyet mit használsz? Mac ost?

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4618) KSparrow


KSparrow
senior tag

sajnos az újabb Nokiákat illetően egyet kell értsek Stimpy001(#4609)-el... kár. mert anno nagy név volt, de nem tudtak vele jól bánni. báár az az igazság, mivel az újakkal sok a baj, azt nem akarok, a low-end kell a francnak, a többi márka meg sztem NoName (lsd aláírás), maradok a retroknál, Nokiából. úgy 2007-ig.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4619) zorzy4 válasza KSparrow (#4618) üzenetére


zorzy4
őstag

Az e széria nagyon rendben van, azt hosszú távra csinálják. A x n stb meg annak a rétegnek aki divatból úgy is lecseréli fél év után, még ha 100000 is volt.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4620) ligeti8 válasza zorzy4 (#4619) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Még mindig nokia, mert máshoz nem értek....

Ennyit a régi minőségről...6310i
Elküldeném nekik egy kérdéssel együtt:
Dear president ! Küldjé már még egy olyan telefont ami ennyit bír mert arra vevő vagyok!!

Amúgy az N series semmivel sem rosszabb, nekem bejön már 4 éve !
És nem divatból... Bár eredetileg lila ezüst volt......
bizonyíték
Bár beismerem hogy vannak gyenge tagjai a sorozatnak..

Nokia kicsit elbízta magát az elmúlt 4 évben...
Ömleszti az újabbnál újabb modelleket, míg azelőtt évente max 6-10 jött ki régiónként.
Meg a konkurencia is összeszedte magát.
Olcsóbb nem lett, már a nevet fizeted meg néhány modellnél..
Én várok egy áttörésre, nem egy új szériára ( mert ez a classic,slide és társa csak összekavarja az embereket, nem is beszélve az x meg c ről) hanem sokkal inkább egy olyan modellre ami felveszi a versenyt az apple-el..

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4621) meroly


meroly
veterán

Én is a nokiára esküszöm, bár mostanság igen leeresztettek. Ez az X2 se egy nagy eresztés, de viszonylag jó áron van és mindent tud, ami nekem kell. Csak ne lenne fém a háta.... :(((

Stimpy001: az 5800 pont nem tartozik a legjobbnak mondott nokiák közé :(

#4608 minolta5: X3? Nézegettem már, kicsit fura hogy vannak gombok meg érintő is, de nem rossz egyébként.... :U Inkább ez, mint a teljes érintő.

bepe79: ez az Elm valóban nem retro, 2009-es, de most ez hogyan? B2700 mellé vagy hogyan van most ez? :P

Viszont megint segítsetek!
Megvegyem minolta5-től a 6210-est 2500-ért vagy vegyem meg a délelőtt linkelt rossz 6230i-t két előlappal akku nélkül ugyanúgy 2500-ér? :F

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4622) ligeti8 válasza meroly (#4621) üzenetére


ligeti8
csendes tag

Hallgass az ösztöneidre, bízz az erőben !

Bizonyos esetekben mindenre igen !

(#4623) meroly válasza ligeti8 (#4622) üzenetére


meroly
veterán

Hogy én erre nem gondoltam

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4624) KSparrow válasza meroly (#4621) üzenetére


KSparrow
senior tag

Minolta5 6210eséről én hogyhogy nem tudok? :((( :))

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4625) meroly válasza KSparrow (#4624) üzenetére


meroly
veterán

Őőőőőő, izééééé, lehet elszóltam magam?

Impossible is nothing

(#4626) hypgome válasza ligeti8 (#4622) üzenetére


hypgome
csendes tag

Meroly! A fém hátlap miért nem tetszik? Szerintem így még ütésállóbb és stabilabb a készülék és természetesen elegánsnak tűnik. Mondjuk az igazat megvallva nehezebb is...

A Nokiák tényleg leengedtek....

:D

(#4627) KSparrow válasza meroly (#4625) üzenetére


KSparrow
senior tag

ugyan, úgysenincs rá zseton, meg van is szépem... sajnos a Nokia pont az van, mint Ligeti8 írja... öntik a telefonokat, és át se gondolják. olyan, mint a kínaiak, hogy nyomják a sok sz*rt... mmint oké, hogy Nokia, de drága, és nem tudja azt, mint a többi. a többiek valahogy jöbban figyelnek... sajnos.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#4628) Magnum_ válasza meroly (#4621) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha te nem veszed meg a 6210-et, majd megveszem en.

I humbly and respectfully decline™

(#4629) zorzy4 válasza Magnum_ (#4628) üzenetére


zorzy4
őstag

Nem titok csak merolynak tudom, hogy van hozzá fölösleges infra kerete, mer az törött rajta amúgy hibátlan. Ezért ajánlottam fel neki. Ha valakit érdekel jelezze mimnél előbb mert 28.-ig kéne a lóvé. Ja és az akkuja harmatgyenge. Ja és a 2500ft-ba a posta is benne van.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4630) bepe79


bepe79
addikt

Na, hazaértem, megvan a Sony Ericsson Elm / J10i !!! :R Legutoljára a C702 volt SE, amit használtam, ez még azt is maximálisan felülmúlja mindenben! Ez az Elm egyszerűen csúcsszuper! Lesír róla a minőség, és jó kézbe venni, és szerintem szép is! Végre nem apró billentyűk vannak a telón, hanem jól látható, tapintható és nyomható, nagy méretű gombok, egyszerűen lehetetlen mellényúlni. A Navi és az OK gomb is 100%-osan OK, egyszerűen telitalálat a tervezés és megvalósítás. Sajnos a Sonim XP1-emtől szabadultam meg, hogy az enyém lehessen, de megérte. Normálisan kezelhető billentyűzet, gyönyörű kijelző, WiFi, GPS, 5MP-es kamera, és még sorolhatnám. Mindezt viszonylag még tűrhető áron. Gratula SE, ez a készülék tarolni fog a piacon szerintem, ha kicsit esik még az ára! :R A teló nagyon egyben va, az enyém nem recseg, nem ropog sehol, már benne figyel a microSD kártyám is, és a SIM kártyám is. A térerő valóban nem maxon van itthon (XVIII. kerület), hanem csak 4 pálcika van az ötből, ugyanitt a B2700-am mindig maximális térerőn volt. A hangminőségével nincs gond, bár még csak egy teszthíváson vagyok túl. Első blikkre csillagos ötös, most jön majd a készülék részletesebb megismerése! :R

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4631) bepe79 válasza zorzy4 (#4607) üzenetére


bepe79
addikt

Igen, "zöld" teló is, de nem wc-papír anyagokból van, és van benne GPS, WiFi, 5MP-es kamera, és gyönyörű kijelző, + végre microSD/SDHC kártya-bővíthetőség!!! Telitalálat!

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4632) Magnum_ válasza bepe79 (#4630) üzenetére


Magnum_
nagyúr

8850 eladó?

I humbly and respectfully decline™

(#4633) bepe79 válasza Magnum_ (#4632) üzenetére


bepe79
addikt

Nem, a 8850-em nem eladó, nem azért küzdöttem a megszerzésével, hogy most rá 2 héttel eladjam. :B

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4634) zorzy4 válasza bepe79 (#4631) üzenetére


zorzy4
őstag

Nekem is tetszik majd megnézem élőben és talán megváltozik a véleményem az se-ről, mindenesetre használd egészséggel.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4635) zombinyul válasza bepe79 (#4631) üzenetére


zombinyul
addikt

Gratulálok,használd egészséggel!
Mindent összevetve szinte N95 szintű telefon,amit a mai napig az egyik legjobb telefonnak tartok,nagyon bánom,hogy eladtam az enyémet:(

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4636) pszili8


pszili8
aktív tag

6210 alkatrészem van ,ha kell majd vkinek.Hát igen már nincs ott a jó öreg Siemens a gyártók között,akinek a méregdrága fejlesztéseit megvette a Nokia potom pénzért.Most nincs kitől lopni a fejlesztéseket?? :DDD A SE viszont meglepően jó irányba halad :C

[ Szerkesztve ]

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#4637) fullextra válasza Magnum_ (#4546) üzenetére


fullextra
tag

Grat... :)

(#4638) zombinyul válasza pszili8 (#4636) üzenetére


zombinyul
addikt

Ellentétben a Nokiával... :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4639) bepe79 válasza zombinyul (#4635) üzenetére


bepe79
addikt

N95 nekem is volt, szerintem is a valaha létezett egyik legjobb telefon! :R És én is bánom, hogy eladtam az enyémet valami uzsorás gsm-bótosnak :(((

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4640) meroly válasza hypgome (#4626) üzenetére


meroly
veterán

Húúú ez egy nagyon hosszú történet

bepe79: gratula és most akkor ez lesz a B2700 helyett? Úgy értem főtelefon?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4641) Magnum_ válasza bepe79 (#4639) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én tudod melyik telómmal vagyok így? a Samsung E200. az egy nagyon jó telefon volt, nekem ezüst volt..

tudjátok, melyik az? 9,9mm vékony, nagyon tetszett.. bánom már. [link]

hypogame: nehezebb is... akkor vegyél kézbe egy 8800-át. van súlya

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4642) zombinyul válasza bepe79 (#4639) üzenetére


zombinyul
addikt

Biztos is:)
Pláne miután elpasszoltam,nagyon leadtam a színvonalat...:(

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#4643) meroly válasza Magnum_ (#4641) üzenetére


meroly
veterán

Helyes is, én a 7270-emmel voltam így. Amikor megvettem rá egy hetére tönkrement a szalagkábel és nem volt világítás a kijelzőn. Majdnem megsirattam. Majd egy hétig volt szervízben (cseretelefon egy 6610i, szerintem undorító) és alig vártam, hogy visszakapjam, amikor megjött megfogadtam, hogy sose adom el. 8800-ért áldoztam be, de már bánom, mármint nem a 8800 miatt, mert az klasszisokkal jobb, hanem hogy eladtam egyáltalán.

Tudom, hogy nem retro, de egy ilyent érdemes szerintetek megkockáztatni?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4644) zorzy4


zorzy4
őstag

Ha már az n95 szóba jött. Ritkán kapok valamit ,hát most majd decemberben, hozzám vágnak egy leharcolt de hibátlan n95-t.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4645) bepe79 válasza meroly (#4640) üzenetére


bepe79
addikt

Köcccciiii! :R Természetesen most ez a főteló. :K

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#4646) zorzy4 válasza meroly (#4643) üzenetére


zorzy4
őstag

Szerintem nem, fölösleges nem sokkal többért lehet venni biztosan működőt. És nem azért írom, hogy maradjon pénzed a 6210re.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#4647) meroly válasza bepe79 (#4645) üzenetére


meroly
veterán

Hátte kész egy pali vagy, tegnap áradoztál a B2700-ról ...

minolta5: én is így gondoltam. Nem sokkal többér? Ez jelenleg 2-3k körül áll :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4648) Magnum_ válasza meroly (#4643) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem értelek, ott a 8800, de buksz ezekre a kommersz telefonokra :D

#4647) meroly : :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#4649) meroly válasza Magnum_ (#4648) üzenetére


meroly
veterán

Áhhh... főtelefonnak az már nem elégít ki az akkuja miatt, sajnos, meg hát ugye fém is, úgyhogy szomorúan, de a vitrinbe rakom

Viszont valahogy ezek az ütés és vízálló dolgok bejönnek. Úgy vagyok vele mint 10 évesen a vízálló óra volt nagy szám, hogy húúú bevittük a balatonba is

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#4650) bepe79 válasza meroly (#4643) üzenetére


bepe79
addikt

Vajon honnan van neki a 3720c, ha még "kipróbálni sem tudta", mert nincsen hozzá neki akkumulátor.. :F meg strapateló létére elég leharcoltnak tűnik, nem tudom, mit csináltak vele, de ez is egy barbár kezei közt járhatott (attól, hogy strapa-teló, nem kell szándékosan betonra dobálni, meg fördeni vinni).

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.