Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25015) Vorontsov válasza MaciG (#25012) üzenetére


Vorontsov
tag

Szia a lapgyártó oldalára felnéznék hogy mit támogat és mekkora feszültséget,ezt hasonlítanám össze ami biosban van megfelel-e az előírásoknak mivel azt írtad csak beletetted.Nekem is ezért van 2 slot benne,sajna 16GB nál nem volt nagyobb duál 32GB, mert azt vettem volna 3200 mHZ-n.
Biosban beállítanék egy profilt amit támogat és megnézném biosban mi történik vele.
Ugyan az a memória típus?Zárlat ilyesmi elmegy az áram stb...
Nekem volt melegedő mosfet és hibás csatlakozó ami nem ment aztán már melegedő memória és viszlát.1 slot maradt épen 3 foglalatból 3 nak annyi,ment vele a memória is úgy hogy alacsonyra volt beállítva 1866MHZ-re ez még ddr3-as volt,előző lapom,aminek 2400 volt az oc-ja-amit támogatott.
Ha nem állítottál semmit xmp profile-ra vagy olyasmit kéne keresni beállítási lehetőséget.Én a gyárit javaslom,gyártói alaplap oldalon van.

Ezt az azonnali kérdésekről másoltam ki:
Én is így gondolom amúgy,mint hozzá nem értő:
"BitRiderkenwood#141949ÚjVálasz2023-12-07 08:53:59
BitRider
aktív tag
Ha kiveszel 2 memóriamodult, akkor változik valami? Ugye a 4 nem túl ideális. Kétszer annyira terheli az alaplap ezen áramkörét és mérhetetlenül több a kompatibilitási gond vele, mint 2 modul esetén.
A BIOS részen secure boot be, TPM be, CSM ki, fast boot ki és akkor mennie kellene a rendes EFI-s telepítőnek GPT alapon. Hogyan került az SSD-re a rendszer, mivel írtad a pendrive-ot stb?"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.