Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16517) Norbi095HUN


Norbi095HUN
aktív tag

Sziasztok! Már nemis tudom pontosan mikor kezdte el ezt az egészet. Minden úgy ment mint mindig leültem gépezni, és egyszercsak azt vettem észre hogy rettenetesen kevés FPS-em van a játékok-ban. GPU/CPU Hőmérséklet nemvolt magas, és most sem az, ugyanolyan mint anno régebben volt. És most jön az amint lehet hogy nevetni fogsz/fogtok, de már vagy 5x kiirtam a fórumon, és reménykedtem abban, hogy kapok segiteséget, de nem igy történt. Nagyon szeretném viszont, hogy végre úgy mehessen a gépem, mint az régen is tette, mert már regeteg pénzt kibdobtam a szervizbe is érte [Kb. 10000ft-ot, és ez nem túlzás, nem vicc!:(]
Egyetlen egyszer sem volt ilyen baja régebben.
A Szervizben aztán szépen mindig mindent leellenőriztek alaplap, memtest, GPU, CPU, Win-t újratették, Új tápot is kapott, új ramokat is, azokat is tesztelték, szóval tényleg mindent megtettek annak érdekében, hogy jó legyen, sőt még egy tökúj kábelezésen is átesett legutóbb, napokig tesztelték aztán, és proci pasztát is kapott. De semmi :O :(
Hazahoztam, és semmi. Ugyanúgy szaggat, mint régen. Mostmár csak egy dolog maradhtatott: Ti, és ÉN.
Vagy valamit bekell állitanom a BIOS-ba a CPU-nál, na de mégis Mit? :O :F :F
Lehet hogy túlreagálom de hidd el hogy ennél rosszabb érzés nincs ennyi kidobott pénz után meg főleg, hogy még ráadásul haszna sem volt eddig. Szeretnék végre normálisan üzemelő gépet látni.
Remélem tudsz nekem segiteni hogy esetleg hátha van mit beállitani a procihoz a BIOS-ba, hogy jó lehessen.
Jelenleg annyi módositás van rajta hogy felhúztuk 2.8-ról 3.15-re de semmi változást nem hozott az egész.
Ja, és akkor a gépem:
Windows 7 Ult. 64Bit
4GB DDR2 800Mhz RAM
ATI Radeon HD 4770 512Mb gddr5
Intel Core 2 duo e6300 és ugye oc-zva 2.8-ról 3.15ghz-re.
Köszönöm előre is a segitségeket! :R :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.