Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12008) p a s s e r


p a s s e r
őstag

na kafa ez a trader bónusz hét, minden mókamiki betámadja a kiszállítást... még olyan is volt, hogy az egyik elaltatott... egy darabig jött velem, és segített irtani az ellent, aztán mellém dobott egy dinamitot... mondjuk mentem három kerékkel tovább (ilyen sem volt még), de nem erőltettem tovább, értelme nincs ilyenkor konfrontálódni... kétszer próbáltam meg ma, aztán hagytam...

halkan jegyzem meg, hogy rengeteg idegesítő apróság jött mostanában elő... a lovamon időnként megjelennek prémek (eladhatatlan), aztán eltűnnek... megetetem, fél perc múlva tök éhes... a vadász-szekér lova is folyton eltűnik, elég csak hátrafordulni, és volt-nincs... moonshine-ra 4-ből 1x van vevő, ez eddig minden nap inkább fordítva volt... ha iszom a pultomnál, sokszor elfelejti megadni a sárga köröket...

tegnap amúgy egy k. nagy hajó volt az oldalára fordulva a nagy híd alatt (de egész nap)... és még sorolhatnám... de a ló... na az kikészít, segghülye... :)

szóval inkább kirándultam:

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.