Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic

Hozzászólások

(#501) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

[RA3: Uprising trailer ]

[ Szerkesztve ]

(#502) Exhodus


Exhodus
tag

Sziasztok

Sajnos én is az utálkozó tábort erősítem, nagy CnC fan vagyok, a red alert volt az első komoly game amivel nyomtam, így hát felháborít hogy mit műveltek ezzel a számomra legendás címmel, de gondoltam adok neki még1 esélyt valamikor, mondjátok akik szeretik ezt a játékot mi benne a jó? Mire próbáljak figyelni? :D mert első próbára 20 perc után shift+delete-et kapott...

Benedico omnes armaturas! Benedico digitabula et brachiales, cataphractes atque pectorales!

(#503) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Nemm tudom mér szidja mindenki ezt a játékot, szerintem elképesztően jó! Eddig azért sem érdekelt a játék mert nagyon negatív kritikákat hallottam róla, de tegnap gondoltam egyet és leszedtem a demót, mondván, hogy egy próbát megér...
És Igen! mintha csak erre a játékra vártam volna! Elképesztően jól néz ki az egész, semmi gépigény, e miatt sajnálom, hogy nem lehet még feljebb tolni egy kis graf-ot, de ez kb. a legnagyobb negatívum. Na jó a másik a játék menüje. Borzasztóan néz ki!
Ja, meg csomóan nyavalyognak hogy nincs benne semmi újítás, meg, hogy túl könnyű... ja az ilyen elvetemült pro játékosoknak nyilván, de mindenki más számára tökéletes. Nem is szoktam nagyon stratégiai gammákkal játszani, ergo az, hogy semmi újítás nincs benne engem nem érint. Nekem minden új, lenyűgöző és kicsit bonyolult is.
Legutoljára Warcraft III-at toltam, na jó kipróbáltam a Battle for Middle Earth-et, elején jónak is tűnt, de 2ra után meguntam.
Mindenesetre tuti kell a teljes játék ezek után, nálam 10/10

(#504) Red_Bull válasza Blood Mage (#503) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Szerintem is fasza, most jött ki nemrég a kiegészítője magyarul is :K
Most fogom kipróbálni. Itt egy teszt róla:[link]

(#505) Red_Bull válasza Red_Bull (#504) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Rossz a link,ez a teszt: [link]

(#506) Blood Mage válasza Red_Bull (#505) üzenetére


Blood Mage
senior tag

A cikk végén az értékelés:
+
- Új egységek
- Yurikos küldetések
- Fantasztikus zenék

Ezek rendben vannak...

-
- AI hiányosságai : engem abszolút nem zavar, tudom, hogy nagyon nehéz munka összedobni egy ilyen fasza játékot, nem kötök bele minden apróságba, abszolút nem célom kritizálni más munkáját, jobb amúgy sem lesz tőle a helyzet :U
- Nincs multi: nem is mintha akartam volna multizni :U
- Egyenlőtlen harcok: hmm... szeretek fölényesen győzni! még a kedvem re is lesz ez! :DDD

Nagyon sokakat hallok minden féle bugokra panaszkodni (nem csak ez, hanem minden játék kapcsán). Én kb. minden 10. játékban látok 1x bugot ami kb. 50óra/bug - találás átlagot eredményez. Sztem bőven jó, és abszolút nem érdekel mindenféle apróságon nem fogom felkapni a vizet, hogy ezzel a saját játékélményemet rontsam el! :(((

(#507) KaYaK


KaYaK
tag

Szevasztok Skacok!

Szeretnénk haverral nyomulni multiba hamachin keresztül... Naszóval szépen össze is kapcsolódtunk ezen a progin keresztül de a játékon belül red alert 3 uprising menüjében nem találunk semmiféle multi lehetőséget?
Segítenétek hogyan kéne ezzel nyomulni neten multiba? Előre is köszönöm!
:R

élni és élni hagyni...

(#508) Narxis


Narxis
nagyúr

Nekem tetszett a Red Alert 3 és az Uprising is, főleg a Yurikos hadjárat.

Thanos was right.

(#509) Blood Mage válasza KaYaK (#507) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Az Uprising-ban nincs multi csak az alap játékban

(#510) KaYaK válasza Blood Mage (#509) üzenetére


KaYaK
tag

Uhh akkor ezt benéztük.... Pedig ez lenne a sava borsa... :W
Azért köszi az infot... :R

élni és élni hagyni...

(#511) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

(#512) KaYaK


KaYaK
tag

Szevasztok!

Red Alert 3.
Szeretném megkérdezni tőletek hogy melyik frakció erősebb a másiknál és miért? Ha egyáltalán van erősebb? És a szovjetek ellen esetleg egy nyerő taktika ha mondjuk a szövetségesekkel vagyok? Mire kell figyelni? Vagy tulajdonképen egy kis tapasztalat érdekel vagy vélemény pro és kontra ki melyik frakciót szereti? :DDD

élni és élni hagyni...

(#513) Heavy D válasza --Disztroj-- (#466) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Hello

Foglalj el összesen 4 vagy 5 ércbányát és azok bírják lével nagyüzemben is az tuti.

A csapataid azért nem védik meg a bázist mert nincsenek agresszív módba rakva.
Jelöld ki őket, és a jobb alsó sarokban látsz egy balra mutató dupla nyilat, katt rá, kinyílik és ott válaszd ki az Agressive Stance-t, akkor fognak normálisan védekezni és támadni is.

Zúzódaru javít épületet? Erről fogalmam sincs, de ezt talán valaki más fogja megmondani.

(#514) Heavy D válasza KaYaK (#512) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Hello

Oroszoknak erősebb bázisaik vannak, ergo jobban fel vannak páncélozva.
Vízen a sorhajóik, tengerealattjáróik elég erősek, hogy uralkodni tudj.
Szárazföldön az Apocalypse tank mindent visz.
Levegőben pedig a Mig vadászgép és a Twinblade helikopter elég jó páros.

Japánoknál a nagy előny az hogy akárhova építkezhetsz a mobil egységeknek köszönhetően. Viszont könnyebben széthullanak a bázisaik.
Vízen a csatahajóik a legdurvábbak, nincs ellenfelük nagyon.
Levegőben a Sea wing a legtutibb szerintem, ezzel gyorsan be lehet repülni és szétkapni az ellenség bázisát, de csak nagy tömegben érdemes használni, vízre szállva pedig a legállatabb légvédelmet biztosítja.
Szárazföldön a King Oni-val érdemes operálni, mert az erős páncélzató és erős támadó.
Ja a lézertornyos védelmük a legütősebb, egy két géágyúval támogatva az aprób egységeket is szétkapják, és lehet váltani légierő ellen is őket.

Amerikaiknál a Chronosphere szuperfegyverrel elég rendesen ki lehet b*szni az ellenféllel.
Kb. 10-12 Mirage Tankot átteleportálsz az ellenség bázisához, és máris okoztál egy bazi nagy kárt az ellenfélnek, vagy meg is nyerted a csatát. (Szovjetek ellen szövetségesekkel ez is egy nyerő tipp pl.)
Szárazföldön az Anthena cannon és a Mirage tank a tuti amerikai oldalon.
Levegőben a Vadászgép, és a Harbringer Gunship a király, ezekkel is iszonyat hamar le lehet gyűrni az ellent.
Vízen nem az anyahajó ami ér valamit, a többi nekem nem jött be.

Nekem a legjobban a Japán frakció jött be, mert sokféle cuccból válogathatsz, viszont mindegyik frakciónak megvannak a maga egyedi előnyei, ahogy írtam is.

(#515) skeleton91 válasza Heavy D (#513) üzenetére


skeleton91
tag

A zúzódaru nem javít épületeket.

"Mess with the best, die like the rest." Freedom

(#516) Heavy D


Heavy D
csendes tag

Ha valakinek nehézségei vannak a challenge módban akkor ne szégyelje, én már a vége felé járok és segítek, ha kell.

(#517) Heavy D válasza KaYaK (#510) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Hamachin keresztül lehet az Uprisinggal multizni.

A Challenge mód meg elég nagy kihívás, főleg ha Par Time-on belül akarsz maradni :)

(#518) Apophis


Apophis
őstag

Ha csak az Uprisinget veszem meg, tudok multizni? Vagy ez egy standalone de csak SP kieg?

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#519) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Sziasztok!
Egy hete meghalt a gépem és újraraktam a windows 7et, de az játék mentéseket elfelejtettem lementeni. Valaki át tudna küldeni nekem egy olyan mentést ahonnan minden pálya elérhető, vagy minden pályáróll 1-1 metést?? ezt hogyan oldahatnánk meg? e-mail vagy van más módszer is?
Köszönöm előre is sokat segítene! :R
(Persze végigjátszás is segítene de ha fenn volt egy tucat játék a gépen nem bírok minddel egyszerre... )

[ Szerkesztve ]

(#520) Black Dragon válasza Blood Mage (#519) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én lehet tudok neked segíteni, de nem találom hogy hová rakja a saveket.

(#521) Sparky97


Sparky97
csendes tag

Üdv mindenkinek!Elakadtam a Red Alert 3 ban a szövetségesek 3. küldetésénél(http://www.youtube.com/watch?v=nc3TUQTMqBQ&feature=related)

Mikor lerombolom a szovjetek főhadiszállását akkor azonnal kiléptet a játékból! :( :( :( Ha valaki tud segíteni akkor írjon!:)

[ Szerkesztve ]

(#522) Crytek


Crytek
veterán

Az alap játék mentései működnek az 1.12-es patchel?

Next PC Upgrade: 2022

(#523) lujó55


lujó55
őstag

Sziasztok! Mi a RA3-nak a minimális rendszerkövetelménye?
Csak egy P4-esem van. Felejtsem el a játékot? A másodikat (meg az elsőt is) nagyon csipoltam...

(#524) DarPet válasza lujó55 (#523) üzenetére


DarPet
tag

Hello!

lujó55: 512MB RAM, 2.4 Celeron, geforce fx5200 128Mb nálam vitte a játékot :), ati 9600Pro és 1GB RAM még gyorsabbá tette. Ha Pentium procid van (nem Celeron), akkor még gyorsabb lehet. A fontos szerintem, hogy legyen elég memória, ne legyen túl gyenge a proci, és a VGA tudjon DX9.0c-t 128MB saját memóriával.

Heavy D; Apophis: Az Uprisingban nincs multiplayer csak skirmish. A gyártó egy egyjátékos kiegészítésnek szánta az alapjáték mellé (természetesen nem kell hozzá az alapjáték). Hamachi helyett meg gyorsabb az alapjáték multija NeoRouter-rel (120-140-es ping helyett 40-60 körüli van! itt letölthető, a beüzemelése egyszerű, ha az oldalon található útmutató alapján nem megy, szóljatok).

Black Dragon: Ha engedélyezed a rejtett mappákat, benavigálsz a felhasználói fiókod alatti AppData\Roaming\Red Alert 3 könyvtárba, ott szerintem megleled. Ide lehet új pályákat is berakni. Ez win7 alatt igaz, xp-nél meg Vista-nál a hasonló lehet a dolog.

Crytek: Működniük kell, mivel a játék automatikusan frissíti magát, de a küldetéseken elvileg nem változtat. Érdemes megpróbálni, de ha gondolod készíts biztonsági mentést a mentésekről. :)

(#525) lujó55 válasza DarPet (#524) üzenetére


lujó55
őstag

Köszi a választ, akkor megnyugodtam. A helyzet az, hogy az 576-ban azt mondta az eladó gyerek, hogy DDR2-es memória kell, meg 3870-es PCI-e kártya, de nekem egyik sincs. Ettől függetlenül 1700Ft-ért megvettem a játékot, remélem menni fog ezzel is:
Prescott 3.0, GeiL 3GB /200MHz, Sapphire Radeon HD 2600XT

(#526) Drenadar


Drenadar
veterán

szeretném segítségeteket kérni.
Próbálunk játszani a red alert 3 alapjátékkal neten.
Bejelentkezés még okké, játékot látjuk is, de ha a kezdésre nyomunk, nem történik semmi. Azt írja, hogy kapcsolódási hiba.
Mindkettőnk routerében port forwandingoltam, de utána sem ment. Tűzfalakat (persze csak teszt idejére) inaktiváltam, akkor sem ment.
Valakinek ötlete? Játszanak páran neten red alertet, nem hiszem el, hogy nekünk ne menne.
a hamachis mókát utoljára szeretném elkövetni...

(#527) steveistvan


steveistvan
tag

sziasztok

hamachival való gaméra volna e valaki?

(#528) Morden24


Morden24
nagyúr

Él ez a topik egyáltalán? :)

Kérdés, mindjárt kettő is: az miért van, hogy tökéletesen folyamatos a játék, de pár percenként kb. 5 másodpercre belassul? Nem, semmilyen más játékkal nem csinálja a gép, sem Steam-en belül, sem Steam-en kívül.

Másik: a pálya közbeni rohadtul lassú, cserébe nagyon idegesítő "megmutatok valami érdekeset" jeleneteket nem lehet elnyomni a picsbe? Csak mert ha éppen irányítok egy kupac valakit, nincsen nagy szükségem arra, hogy a pálya szélén megjelenő 3 darab reinforcement egységre felhívja a figyelmemet. Aki ezt kitalálta, még életében nem játszott stratégiával, az is biztos.

Sectumsempra - For Enemies

(#529) zitromz


zitromz
tag

Sziasztok,
Valaki időnként RA3 Lan?
Aki szeretne írjon privit,Gamerangeren szoktam lenni :R

[ Szerkesztve ]

(#530) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Nemtudja valaki hogyan lehet 1360*768-ra varázsolni a felbontást ?

This is the way

(#531) DarPet válasza RaZroX (#530) üzenetére


DarPet
tag

Üdv!

Készíts parancsikont a játékhoz, jobklikk, tulajdonságok, és ezt:

"C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3\RA3.exe"

Cseréldd le erre:

"C:\Program Files\Electronic Arts\Red Alert 3\RA3.exe" -xres 1366 -yres 768

Idézőjel maradjon a helyén. Értelem szerűen az elérési út lehet, hogy más (a lényeg csak a mögé beillesztett spéci felbontáson van).

(#532) sutszi


sutszi
veterán

Üdv!

Próbálta már valaki helyi hálózatban játszani? Két gép direktbe van kötve, nincs router meg semmi egyéb. Másik játék simán megy(a hálózattal jól van beállítva), RA3-al viszont az a gond, hogy a nem látjuk egymást a játékos listában sem...és a létrehozott játékot sem.
A játék beállításaiban ki lett választva az IP...portszámot is írtam be. A tűzfal ki van kapcsolava...
Valami ötlet?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#533) sanyek2


sanyek2
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki valamit új pályákról a RA3 Uprising-hez? Már mindet végigynomtam, és már unalmasak. Ha vannak letölthető pályák, akkor a játékba való beillesztés is érdekel.

(#534) steveistvan válasza sutszi (#532) üzenetére


steveistvan
tag

a játékon kívül a 2 gép látja egymást?

(#535) EyEsOnU válasza steveistvan (#534) üzenetére


EyEsOnU
tag

elég gyorsan reagáltál a kérdésre, ha szabad megjegyezni :DDD

(#536) steveistvan válasza EyEsOnU (#535) üzenetére


steveistvan
tag

de legalább reagáltam :D

(#537) NFL#13


NFL#13
tag

Esetleg tud valaki a Red Alert 3-hoz hasonló együttműködő kampánnyal rendelkező játékot?

(#538) TechData


TechData
tag

Sziasztok.
Red Alert 3 –ban lenne egy problémám (nemtudom énbénázok-e vagy alapból a játék hibálya)...Az elkészült seregemnél föleg gyalogosoknál,de tankoknál is tapasztaltam,hogy ha támad az ellenség egy-két katona vissza lő a többi pedig áll és néz,pedig közvetlen a harc mellett vannak,de annak ellenére nem kapcsolodnak be a csatába maguktöl..nekem kell kijelölni kitt löjenek meg stb...És ez rohadt idegesitö...Mitől csinálja ezt?
Segitségeteket előre is köszönöm.

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#539) Gwen1977 válasza TechData (#538) üzenetére


Gwen1977
csendes tag

Szia! Én is épp most játszom és nekem is ez volt a gondom hogy nem védte a területett csak ott álltak és vártak a csodára...de ez csak be állitás kérdése!

Kiválsztod az egységed és lent jobb oldalt vannak beálitási lehetőségek hogy milyen modban legyenek...ott válaszd ki az agresszív modot és akkor védeni fogják a területe és támadnak rendesen!

A másik hogy lehet épiteni védőfalat és bunkereket is...azt pedig a terkép alatt lévő menőpontban tudod megnézni...

Remélem tudtam segiteni :R

Shabbat Shalom

(#540) TechData válasza Gwen1977 (#539) üzenetére


TechData
tag

Igen tudtál!
Nagyon szépen köszönöm a segitséget :) Igy már sokkal élvezhetöbb a játék :D

LG G Flex 2 (Titan Silver)

(#541) Remus389


Remus389
veterán

nincs kedve valakinek multizni? privibe

van valamilyen csapat?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#542) PaulPaul válasza Remus389 (#541) üzenetére


PaulPaul
csendes tag

Helló Remusz911!
Tudsz nekem abban segíteni, hogy netről letöltött Red Alert 3-al lehet valahogy online játszani?
Online belépéskor azt írja, hogy: A sorozatszám érvénytelen. Próbálkozz egy másikkal.

(#543) Remus389 válasza PaulPaul (#542) üzenetére


Remus389
veterán

van módja, régebben multiztam, de csak PH -s arcokkal

privi ment

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#544) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy lehet megszűntetni a 30fps limitet? Kamera mozgatásnál nagyon zavaró, hogy nem folyamatos. Válaszokat előre is köszi!

(#545) CsonkaImo válasza CsonkaImo (#544) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Közben megtudtam, hogy a játék motorja miatt van, de igazán lehetett volna 60 fps limit :(

(#546) S.P.Q.R.13


S.P.Q.R.13
csendes tag

Red Alert 1 editort -asszem RAEDIT98 néven - honnét lehet beszerezni ? Nem pályaszerkesztő,hanem a játék ini-jét lehet vele kényelmesen babrálni.Beállíthatod példul,hogy ne 256,hanem 512 egység lehessen egyszerre pályán,a páncélzat,tűzerő,hatótávolság,járművek/emberek sebessége stb.Jó régi topik.:)Eszembe jutott,mert megtaláltam a gamet.Nekem 1 béta-változat van csak ebből a progiból,ami a gép IQ-ját nem tudja nagyon megemelni,de tuti van az enyémnél frissebb is valahol.

(#547) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Sziasztok. C&Q Red Alert 3-ban hol a mutliplayer?

(#548) ujlakany1993 válasza ujlakany1993 (#547) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Megoldódott, Uprising-om van és azzal nem lehet multizni.

(#549) RaZroX


RaZroX
addikt

Van aki még pörgeti ezt Hamachin ?

This is the way

(#550) Drenadar válasza RaZroX (#549) üzenetére


Drenadar
veterán

Én ma egész délután ezt játszottam rokonnal, de nem hamachin hanem a beépített online moddal... :)

(#551) rolii92i


rolii92i
tag

Hali!
Lehet itt olyasvalakit találni aki aktív játékos? :)

(#552) partikutya válasza rolii92i (#551) üzenetére


partikutya
újonc

Szia, igen én meg egy barátom szerintem egyedül az országban de aktívan játszunk, ha van kedved csatlakozz hozzánk. bSzabad Gergőnek hívnak, facebookon egy fácán a profilképem!

(#553) kirjak válasza partikutya (#552) üzenetére


kirjak
aktív tag

Hali, én most vettem meg steamen de nem tudok online lenni sehogy !
Tud valaki segíteni nekem ?Ea fiókom aktív azzal nincs gond.
Előre is köszi !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#554) Madai95 válasza kirjak (#553) üzenetére


Madai95
tag

A játék eredeti szervereit már egy ideje lekapcsolták.
használd ezt -> [link]

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#555) kirjak válasza Madai95 (#554) üzenetére


kirjak
aktív tag

Köszönöm szépen! Hamachival megoldottuk ! :C

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#556) Madai95 válasza kirjak (#555) üzenetére


Madai95
tag

coop megy?

i7 12700k@5.2Ghz / D5 / MO-RA3 / 16Gb 4400mhz/Evga Rtx 3080ti / 2TB HDD/ 3tb SSD

(#557) kirjak válasza Madai95 (#556) üzenetére


kirjak
aktív tag

Azt nem próbáltuk csak a skirmisht :)

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#558) kirjak válasza kirjak (#557) üzenetére


kirjak
aktív tag

Sehol senki ? Behalt a játék? Csak nekem nem ?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#559) kirjak válasza kirjak (#558) üzenetére


kirjak
aktív tag

Majd ha valaki akar tolni egyet azért szóljon!

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#560) kirjak


kirjak
aktív tag

Sehol senki?

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#561) shotika válasza kirjak (#560) üzenetére


shotika
őstag

Én nemrég toltam ki újra, de tudtommal, amióta megszűnt a gamespy, a játék multija is meghalt.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#562) kirjak válasza shotika (#561) üzenetére


kirjak
aktív tag

Hamachival simán játszható !

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#563) Akula


Akula
őstag

Látom, ez kimúlt.
R.I.P.
Pedig én imádtam. :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#564) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Áhoj,

Valaki tud arra megoldást, hogy miért nem tudok építkezni? Alap cuccok felépülnek...de jármű, és további épületeket már nem enged gyártani. Meglepő egy dolog, pár napja van ez így mert egy hete még minden ment rendesen.
Lövésem sincs mi okozza :F

mod: Jöhetne már valami új kiadás, várom mint a messiást ;]

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#565) kirjak válasza BITBOYS (#564) üzenetére


kirjak
aktív tag

Steames verzió tljesen jól működik

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#566) Gabor841 válasza ToBeY (#325) üzenetére


Gabor841
friss újonc

Sziasztok!

Krukov pálya után automatikusan kilép a játék! Kérlek segítsetek a megoldásban!

[ Szerkesztve ]

(#567) batman91 válasza Gabor841 (#566) üzenetére


batman91
őstag

Azért lép ki mert nem eredeti a játékod.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.