Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic

Hozzászólások

(#514) Heavy D válasza KaYaK (#512) üzenetére


Heavy D
csendes tag

Hello

Oroszoknak erősebb bázisaik vannak, ergo jobban fel vannak páncélozva.
Vízen a sorhajóik, tengerealattjáróik elég erősek, hogy uralkodni tudj.
Szárazföldön az Apocalypse tank mindent visz.
Levegőben pedig a Mig vadászgép és a Twinblade helikopter elég jó páros.

Japánoknál a nagy előny az hogy akárhova építkezhetsz a mobil egységeknek köszönhetően. Viszont könnyebben széthullanak a bázisaik.
Vízen a csatahajóik a legdurvábbak, nincs ellenfelük nagyon.
Levegőben a Sea wing a legtutibb szerintem, ezzel gyorsan be lehet repülni és szétkapni az ellenség bázisát, de csak nagy tömegben érdemes használni, vízre szállva pedig a legállatabb légvédelmet biztosítja.
Szárazföldön a King Oni-val érdemes operálni, mert az erős páncélzató és erős támadó.
Ja a lézertornyos védelmük a legütősebb, egy két géágyúval támogatva az aprób egységeket is szétkapják, és lehet váltani légierő ellen is őket.

Amerikaiknál a Chronosphere szuperfegyverrel elég rendesen ki lehet b*szni az ellenféllel.
Kb. 10-12 Mirage Tankot átteleportálsz az ellenség bázisához, és máris okoztál egy bazi nagy kárt az ellenfélnek, vagy meg is nyerted a csatát. (Szovjetek ellen szövetségesekkel ez is egy nyerő tipp pl.)
Szárazföldön az Anthena cannon és a Mirage tank a tuti amerikai oldalon.
Levegőben a Vadászgép, és a Harbringer Gunship a király, ezekkel is iszonyat hamar le lehet gyűrni az ellent.
Vízen nem az anyahajó ami ér valamit, a többi nekem nem jött be.

Nekem a legjobban a Japán frakció jött be, mert sokféle cuccból válogathatsz, viszont mindegyik frakciónak megvannak a maga egyedi előnyei, ahogy írtam is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Red alert 3 topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.