Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#836) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Random -
Szó volt moduláris telefonokról, de ha kézbe venné a Google, vagy Samsung 250e-es cédula tuti mehetne rá. Viszont Xiaomi szinten nagyon tetszene. Nekem nem kell csúcsprocesszor, QHD kijelző, se arcfelismerés, de még NFC se. Ha lehetne, az alap Redmi 5 Plus 4/64 hardvere mellé raknék egy (minőségi) dupla hátsó kamerát, egy jó DAC-ot a zenei élményért és IP68 védelmet.

Egyszerűen annyi mindent belezsúfolnak az új flagshipekbe - vagy, hogy felzárkózzanak, vagy, hogy piacelsők legyenek -, hogy míg régebben 180e volt a Samsungok teteje, most 300e felett van. Szörnyű, mert évente dobják ki az újakat. Samsungnak tetszett az a közleménye, hogy S9 után már "nem akarnak világelsők" lenni, inkább arra koncentrálnak, hogy a userek számára is hasznosnak és szükségesnek ítélt feature-öket tökéletesítsék.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Xiaomira (Note 4 jelenleg)! Ezelőtt nem gondolkodtam, hogy tudok (kis kompromisszummal) nekem tetsző telefont venni 130e alatt.
U.i.: Ilyen nagy akksi nélkül már nem is lehet élni! Gyorsan hozzászoktam. :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.