Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Hermiod válasza Steve1207 (#1226) üzenetére


Hermiod
csendes tag

Ezer köszi a teszt fotókért. Végre olyan körülmények amilyenekre kíváncsi voltam,hogy milyen. Gyári kamera borzalmas. Azt szeretném még kérdezni,hogy a videót próbáltad már más appal? Amin nem olyan szar vízalatti hangon rögzít? Van egyáltalán olyan ap ami 4k-ban normális hangon vesz fel? Előre is köszi.

(#1252) Steve1207 válasza AeSDé Team (#1250) üzenetére


Steve1207
veterán

Én majd onnan leszek, de még nincs meg a teló.
Olvasottak, tesztek alapján talán a proci lesz kicsit kevesebb, de a mindennapi használatot nem fogja nagyban befolyásolni a dolog. Szerintem egálban van vele, A1-ben is ez a SoC van és elégedettek a felhasználók. Viszont a kamera sokkal jobb lesz így is (note 3 szerintem mossa a képet a széleken, esélyesebb a bemozdulás, ha kevesebb a fény, hiába f2-es, de nem annyira stabil az optika). Amit lehetett teszteket, összehasonlítást átnéztem már lassan a legeldugottabb oldalakról is. Nem nagy ugrás ugyan, de az összkép olyan 15%-os javulás lehet saccra, ha 12 mpixelen nézzük.
Plusz erre még lesz hivatalos update és némi csiszolás a rendszeren.
Szóval én azt mondom csak jobb lehet, a kijelző és a kamera miatt már megéri. Elméletileg a hívás közbeni hang is javult (szerintem a RN3P halk kicsit).

(#1251) Hermiod: még nincs meg, viszont a hanggal eléggé szkeptikus vagyok. A MIUI zajszűrése elméletileg, ami miatt ilyen víz alatti, más telóknál is előfordul még MI MIX 2-nél is ilyen, ami azért majd 3x ennyibe kerül. Elméletileg a rendszercsere javíthat rajta (xda, más kernel, rom-ok stb), ennyire rossz nem lehet elvégre mikrofon. Gyári rendszeren másik alkalmazással való felvétel tuti nem hoz eredményt.

.

(#1253) logarithm


logarithm
őstag

Eljött a mi napunk, drága bootloader nyitó testvéreink :DDD
global developer rom

[ Szerkesztve ]

(#1254) Mankó válasza logarithm (#1253) üzenetére


Mankó
veterán

Kérünk majd egy konkrét leírást és tapasztalatokat is!

(#1255) szasanyi válasza Mankó (#1254) üzenetére


szasanyi
félisten

Esetleg meg is csinálhatná, nem? Mármint neked... :DDD

(#1256) #61392896 válasza logarithm (#1253) üzenetére


#61392896
törölt tag

Léccike ide is felrakni. :R

(#1257) #73029888 válasza Mankó (#1254) üzenetére


#73029888
törölt tag

Leírást én is szeretnék :) :R

(#1258) trebrona válasza #73029888 (#1257) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ugyanúgy, ahogy 4X-nél. :)

Meg az összes többi xiaomi-nál.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1259) Mankó válasza szasanyi (#1255) üzenetére


Mankó
veterán

Azt azért nem kell, menni fog az nekem is, csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Főleg arra, hogy milyen előnyöket kapunk, mert őszintén szóval nekem így is megfelel a teló. De kiindulva, hogy miből mire tudtam eljutni az LG G2-mel, nem maradnék minden áron a gyári romon.

(#1260) logarithm válasza #73029888 (#1257) üzenetére


logarithm
őstag

Hasonló a folyamat mint minden xiaomi készüléknek.
Pl.: mint redmi 4x esetében [link]

Annyi, hogy a telefon kódneve vince/HM5plus s ezeket a dolgokat kell keresned, alkalmazni kb ugyan úgy kell mint redmi4x esetében.

(#1261) dragonfx


dragonfx
veterán

klassz kis telo.ilyet akarok venni én is.
akinek van és hazsnálja egy ideje mondjon már rola tapasztalatokat milyen képeket tud lőni vele?
és felfedezett e valami hibákat?
tényleg ilyne jól bírja az akksija?
3gb elég ide?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1262) KFORboy válasza dragonfx (#1261) üzenetére


KFORboy
senior tag

Te most trollkodsz?

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1263) szasanyi válasza KFORboy (#1262) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen izs meg nem izs. :DDD

(#1264) counterbill


counterbill
senior tag

Hohoho én már töltöm a developert :) megkell néznem h nyitni is tudom e a telot. Ha nem jövöhéten már meglesz a 15 nap :) valaki feldobta már?

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1265) #61392896 válasza counterbill (#1264) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ezt a 15 napot nemértem. Miért kell ez?

(#1266) kotla85


kotla85
csendes tag

sikeresen váltottam a V9.2.13.0.NEGMIFA-ról a 8.3.15 (MIUI9) Global Developer ROM-ra. a csere után nekem nem jött elő a billentyűzet a wifi jelszó mezőnél, ezért én azzal oldottam meg, hogy a MI fiók jelszó mezőjébe beírtam a wifi jelszavam és onnan másoltam át (vagy ideiglenesen leveheted a jelszavas titkosítást a wifidről). minden adat törlődik a belső memóriából. és sikeresen hozzáadtam a Mi Unlock alatt a fiókomat VPN használata nélkül, nem volt 86006 hiba!

(#1267) Darko_addict válasza counterbill (#1264) üzenetére


Darko_addict
őstag

Sok minden jár a fejemben, elfelejtettem, kérlek emlékeztessetek. Tudom, hogy nagyon vártuk a Developer ROM-ot, de miért is? Mi válik elérhetővé ezután?

Köszi! :B

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1268) counterbill válasza Darko_addict (#1267) üzenetére


counterbill
senior tag

Főleg a bootloader nyitás miatt.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1269) szilvaspet válasza Darko_addict (#1267) üzenetére


szilvaspet
tag

Miután a Rendszerfrissítés menüből telepited a telefonra letöltött dev. Romot, a fejlesztői beállítások alatt hozzá tudod adni a mi fiókodhoz a készüléked, majd 72 óra után unlockolhatod a telót a Mi Unlock Toollal. Ezután rootolható a készüléket.

(#1270) KFORboy


KFORboy
senior tag

Ez a dev rom nem visszalépés a rendeshez képest? Verziószámokat nézve eléggé az... :F

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1271) szilvaspet válasza KFORboy (#1270) üzenetére


szilvaspet
tag

Nem visszalépés.
A dev rom verziószáma a kiadás dátuma.
A stabil romé pedig a MIUI aktuális verziója.

(#1272) dome.no1


dome.no1
tag

Túl vagyok mindenen. :)
A dev rom simán fel ment. Nem nagyon nézegettem mert léptem tovább. Ami biztos, hogy a Téma alkalmazás nem működött.
A BL nyitáshoz már volt engedélyem, de azt tegnap este kértem, és kb. 6 óra múlva jött az SMS az engedélyről. A telefon fiókhoz rendelését engedte, és úgy 10 perc múlva amikor ránéztem már tudtam nyitni a BL-t. ( 5 éve van fiókom, lehet azért volt ilyen gyors minden. )

TWRP-nél kezdődött némi probléma. Ha valaki tuja miért szívesen veszem a válaszát,vagy tippjeit.
Mikor elindítottam a twrp-t jelszót kér :F amit ki lehet hagyni. Ha újraindítottam a rendszert majd vissza akartam lépni a recovery-be a gyári fogadott. Újra flash után is ez történt. A negyedik ötödik ismétlés után már megmaradt :( Ekkor viszont boot loop. A twrp-ben nincs Disable Verify menüpont, mint a 4X-nél.

Ezek után kártyára rámásoltam az eu romot, feltelepült, majd utána a supersu zip is.
Az eu rom a legutóbbi xiaomi.eu_multi_HM5Plus_V9.5.1.0.NEGCNFA_v9-7.1. Tapasztalat nincs, de ennél is megakad pl: az időjárás és a jegyzetek alkalmazás.

(#1273) counterbill válasza dome.no1 (#1272) üzenetére


counterbill
senior tag

Az normális ,hogy hiányzik a téma. Valami license gondok vannak körülötte. Volt is cikk róla ,hogy a kövi frissítéseknél kiveszi őket egy darabig a xiaomi. Páran már itthon is megkapták egy két telefonra.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1274) KFORboy válasza szilvaspet (#1271) üzenetére


KFORboy
senior tag

Asszem én most totál nem értek semmit...
Ideje volna ROMolást tanulnom úgy érzem :))

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1275) trebrona válasza dome.no1 (#1272) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nincs disable Verify TWRP-ben, akkor lazyflashert kell feltenni és be tud bootolni. Link most nem megy, biztosan van itt olyan, aki tudja miről van szó és linkelni is tudja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1276) janakbacsi


janakbacsi
őstag

a várakozási időt módosították nemrégiben? legutóbb, amikor az mi 6 készüléket unlock-oltam, akkor még csak 72 órát kellett várni. most meg már 360-at? de miért? ennek mi értelme van?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1277) Ronam válasza janakbacsi (#1276) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem is ezt dobta az előbb, pedig nyitottam már pár telót ezzel az Mi account-tal.

[ Szerkesztve ]

(#1278) #61392896 válasza janakbacsi (#1276) üzenetére


#61392896
törölt tag

Húha!!! Pedig ez a kiszemelt következő telefonom. De így biztosan nem kell! :(

(#1279) Ronam válasza #61392896 (#1278) üzenetére


Ronam
addikt

Azért az a 2 hét annyira nem vészes, és szerintem nem is biztos, hogy pont 360 órát kell várni.

(#1280) janakbacsi: Fasza, akkor marad a várakozás. 2 hétbe nem fogok belehalni.

[ Szerkesztve ]

(#1280) janakbacsi válasza Ronam (#1279) üzenetére


janakbacsi
őstag

Biztos, hogy ki kell szerintem. Amikor 72 óra volt a várakozási idő, akkor sem engedte előbb nyitni.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1281) szilvaspet válasza janakbacsi (#1276) üzenetére


szilvaspet
tag

Nálam a fiók összekapcsolásakor (Fejl. beállítások/Mi Unlock állapota) a telefon 72 órás várakozási időt irt ki, a Mi Unlock pedig 360-at, ahogy Neked. Én azért bízom az első opcióban..

(#1282) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Tessék, itt a friss ropogós Lazyflasher[link] TWRP felrakás után ezt kell Install-ból flashelni és bebootol rendesen a Developer rom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1283) dome.no1 válasza Black_Raven (#1282) üzenetére


dome.no1
tag

Köszi, már megtaláltam, meg a twrp jelszavas hozzászólásaidat a 4X topikban. :R

(#1284) Black_Raven válasza dome.no1 (#1283) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az egyszerű, a megoldás format data, és többet nem kér jelszót, de azt ráérsz megcsinálni ha igazi Custom romot raksz fel, ha lesz.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1285) #61392896 válasza Black_Raven (#1284) üzenetére


#61392896
törölt tag

Jó lenne az erre a telefonra vonatkozó root tapasztalatok bekerülnének az új root topikba is. Please!

(#1286) Steve1207 válasza #61392896 (#1285) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem egy összefoglaló kellene, ahogy máshol is van az első hozzászólás felett, amiben nem csak rootolást lehet leírni, hanem bármilyen hasznos infót ennek a telónak az esetében.

.

(#1287) Graphics válasza dragonfx (#1261) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudtad-e, hogy a mondatokat NAGY betűvel kezdjük? :U

Ha ilyet akarsz, akkor vegyél. Illetve lehet lustaság, de szépen keress vissza topicban. Jobb felül kereső.

Amilyen a kérdés, olyan a válasz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1288) Darko_addict válasza Graphics (#1287) üzenetére


Darko_addict
őstag

Témához nem tartozó megjegyzéseket off topicba kéretik tenni.
Múltkor le lett tolva valaki, mert cserélni akart tokot. Akkor tartassunk be minden szabályt.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1289) Graphics válasza Darko_addict (#1288) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Teljesen a témához kapcsolódott.

Mégpedig a kereső használata felül a telefonnal kapcsolatban. ;)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1290) Darko_addict válasza Graphics (#1289) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hehe.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1291) grafnet válasza #61392896 (#1285) üzenetére


grafnet
veterán

Talán, ha majd lesz ilyen készüléked, akkor nyithatsz neki egy blogot, mint én. Bár az is lehet az enyém hamarabb megérkezik (most csomagolják), s akkor én csinálok egy összegzést - ismét.
(Ott pedig tudsz szerkeszteni is utólag.)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1292) #61392896 válasza grafnet (#1291) üzenetére


#61392896
törölt tag

Hol veszed?

(#1293) grafnet válasza #61392896 (#1292) üzenetére


grafnet
veterán

Csakis spemall vagy eustock

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1294) counterbill


counterbill
senior tag

Ti tudtátok h minden YouTube videót lehet nézni teljes képernyőn? Nem kell 16:9 ben. Csak két ujjal zoomolni kell a képbe. Nekem újdonság :D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1295) Darko_addict válasza grafnet (#1293) üzenetére


Darko_addict
őstag

Múltkorában elgondolkodtam rajta, hogy valóban jobb-e a Wayteq garancia, mint mondjuk a Smartshop-é, ami eléggé igényesnek tűnik?

Nem túl jók a vélemények a W. szervizéről. Nem bíznék meg akármilyen GSM boltban, de a Smartshop tetszetős, mert nem tovább küldik, hanem helyben javítják. Amúgy ugyanannyiba kerül mindkét helyen.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1296) szasanyi válasza Darko_addict (#1295) üzenetére


szasanyi
félisten

Vélemények [link] és itt is megtalálhatók [link] Én tuti semmit nem vennék onnan, de van aki szereti az orosz rulettet. :D

(#1297) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem túl kecsegtető hír... [link]

(#1298) KFORboy válasza szasanyi (#1296) üzenetére


KFORboy
senior tag

Köszi !
Én is néztem, hogy náluk lehet kapni a 4/64-et... de tuti, hogy valami gebasz lett volna.
Tehát várok tovább EuStockra
Szánalmasan rossz az üzleti politikájuk, kis keresgélés után olyanokat olvasni, hogy csak pislogok.
Ehhez képest az Edigital egy szende szűz... :U

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1299) dragonfx válasza KFORboy (#1262) üzenetére


dragonfx
veterán

nem véleményt kértem.
mi a baj?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1300) Darko_addict válasza szasanyi (#1296) üzenetére


Darko_addict
őstag

Köszi a linkeket, nem voltam ilyen alapos, mikor utána néztem... Grrr. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.