Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) neoforce válasza kotla85 (#98) üzenetére


neoforce
aktív tag

Sokan és jó magam is a Redmi note 5 pro- ra vàrunk😀!
F.B.I. az én asszonyom kéket akar de rosagold is szép

[ Szerkesztve ]

(#102) dlaj válasza Graphics (#99) üzenetére


dlaj
őstag

Oké, akkor elnézést!
Elnézés volt! :)

(#103) gingerbalm válasza Viktor0610 (#76) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

:C :C :C

(#104) soko70 válasza dlaj (#71) üzenetére


soko70
aktív tag

Pedig az lett volna jó. Azért reménykedek hogy max3-ban lesz már B20.

[ Szerkesztve ]

(#105) dlaj válasza soko70 (#104) üzenetére


dlaj
őstag

Én is! És bízok benne! 😐

(#106) D@niel válasza neoforce (#101) üzenetére


D@niel
addikt

note 5 pro-t várjuk @Duliee kollégával !! ria-ria-xiaomi

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#107) Button válasza Graphics (#72) üzenetére


Button
aktív tag

Az egyiknel alaplap hiba volt, neha reboot.
A masiknal allandoan eldobta a halozatot.
4A volt mindketto.
Es soha nem volt csere keszulekuk (kulso mester), igy mindenkinek jobb volt hogy penz vissza.
Azota sajnos fenntartasaim vannak. De lehet nem volt szerencsem.
Ismeretsegi koromben most egy 4X-t nem lehet tolteni. Fel eves a telo.

(#108) Graphics válasza Button (#107) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálunk sok 4A van ismerősöknek, de nem futottunk bele ilyesmibe, persze nem lehetetlen. Párom már több mint 1 éve használja, ő volt a tesztalany, neki nagyon bejött. Én már Redmi Note-ozok régóta, kis kitérővel

Én más márkát nem veszek, most jött a hátitáskám is ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#109) szabi__memo válasza Graphics (#99) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Na a note 5 pro árára kíváncsi leszek...

(#110) Melafoto válasza szabi__memo (#109) üzenetére


Melafoto
senior tag

Arra Én is.... Már nagyon várom

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#111) Viktor0610 válasza Graphics (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Én más márkát nem veszek, most jött a hátitáskám is ;] "
Melyiket?
Én ebből rendeltem egyet korábban. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#112) Graphics válasza szabi__memo (#109) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát igazából könnyen kijön a matek :)

Redmi 5 Plus / Redmi Note 5 ára -> 155$-on jelentették be, ez kb 40 ezer forint ,ehhez képest lett kb 48 ezer mire ideért, ami teljesen oké.

Redmi Note 5 Pro : 218$ , ami 56 ezer forint, tehát reálisan 65-70 ezer körül várható a 4/64-es. A 6/64-es szerintem 80-85 körül várható.

@Viktor0610: Ezt, és nagyon megérte. [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) szabi__memo válasza Graphics (#112) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Igaz, de az akkor inkább 70től indul, nem 65ről. De legyen igazad

(#114) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Megint jó lett az ár/érték arány, habár a SOC öregecskedő, a kamera továbbra is akvarelleket gyárt, és a "kávamentesítés" viccesen hangzik, 7mm-rel lett kisebb függőlegesen a káva a Note 4 2,7mm-éhez képest, így a hosszú képernyővel francia kenyér lett a telefonból :D A Pro jobban meg fogja érni drágábban is az új SOC meg a jobb kamera miatt...

(#115) Graphics válasza szabi__memo (#113) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én a Redmi 5 Plust is 50-55-re saccoltam, aztán kb reális is lett, inkább alatta. Majd kiderül.

@Sebhelyes: 50 ezerért vajon melyik mobil tud jobbat? ŐSzintén érdekel, mert akkor olyat veszek :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116) szabi__memo válasza Sebhelyes (#114) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Majd másfélszer annyiba kerül, de valószínűleg annyival jobb is

(#117) Viktor0610 válasza Graphics (#115) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

@Sebhelyes: 50 ezerért vajon melyik mobil tud jobbat? ŐSzintén érdekel, mert akkor olyat veszek :D
Á, hagyd, csak a szokásos kamera-fika. Már fel sem veszem jóformán... ;]

Samsung Galaxy A54

(#118) neoforce válasza Graphics (#108) üzenetére


neoforce
aktív tag

Én konkrétan a robot porszivoval szemezgetek ,meg az otthoni okoseszközökkel !Bar lenne nàlunk is Mi store!

[ Szerkesztve ]

(#119) AxBattler válasza Pferi (#91) üzenetére


AxBattler
félisten

A 4/64GB-os érdekelne engem is, GearBest-en csak 10%-al drágább a 3/32-esnél.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#120) judas13 válasza Pferi (#90) üzenetére


judas13
addikt

Bakker ez tényleg jó ár!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#121) MineFox54


MineFox54
őstag

Szeretem a MIUI-t, bár sajnos előfordul a bug benne... Igaz, developer ROM-om van.
Ígéretes ez a teló is... Lassan eljön az ideje, hogy lecseréljem a R2Pro-t.

[ Szerkesztve ]

(#122) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hogy van az, hogy a Xiaomi Redmi Note 2-be már AC-s wifi volt, de az új Xiaomikba meg nem raknak? Ez az egy dolog van ami miatt nem tetszik...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#123) tibcsi0407 válasza kakuk.tamas (#122) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs rá pénz.

https://utdetailing.hu/

(#124) MineFox54 válasza Button (#107) üzenetére


MineFox54
őstag

Szűk ismerősi körben max. 1,5 éves korukig meghibásodott telefonok:
Sony Xperia M2 - Minden baja volt. Tényleg.
Sony Xpera Z1C - Véletlen eltörő képernyő, majd később egyik napról a másikra be sem kapcsolt, teljes KO
Sony Xperia Z3 - Egyik napról a másikra teljes KO
Samsung Galaxy S3 Neo - Töltőáramkör/akksi teljesen meghülyült
Samsung Galaxy J5 2016 - Random újraindulgat, fizikai behatásra főleg
Huawei Y9 - ugyanez
Honor 8 - ugyanez
Lumia 520 - (ez kb 2 éves volt) sorban beestek a gombok, pedig a tulaj gondos volt
iPhone 5 - egyik napról a másikra WiFi meghalt

folytassam? Ezek alapján maradnom kéne a vezetékes telefonnál, ugyanis mindenhol előfordulnak problémák...

[ Szerkesztve ]

(#125) D@niel válasza MineFox54 (#124) üzenetére


D@niel
addikt

telefon történelmem,megpróbálom sorrendben (amelyiknél nem jelölöm, azok értelem szerűen újak voltak):

iPhone 3GS - két évig, hibátlan (egyszer esett le 20 centiről vastag szőnyegre, tokban)
blackberry 8520 - ha jól emlékszem egy évig, hibátlan
htc one v - 8-10 hónapig, hibátlan (szoftver lassult, nem volt vészes)
használt iPhone 3GS ismét - néhány hónapig, hibátlan
használt Nokia lumia 800 - 6-10 hónapig, hibátlan /egyszer kellett újra indítani gps alatt, ez volt az a telefonom, ami sosem akadt meg, úgy értem #nomicrolag/
használt htc one v ismét - hibátlan, hasonlóan az elsőhöz, lassabb volt, mint új korában
használt SE x10 mini pro - egy hónapig, hibátlan
iPhone 4S - másfél évig, hibátlan
használt iPhone 5 - egy napig, hibátlan (nem tetszett a képernyő arány)
használt Nokia 6310 - nem tudom mennyi idős, most szekrényben pihen, csont nélküli :)

jelenleg Meizu m2 note - két éve van nálam, fél évesen vettem, hibátlan, szoftveres gond volt, én babráltam el, aksi nem romlott, másfél napot visz aktívan
sajnos egyszer leejtettem térkőre, kijelző tört, 2009 óta ez volt az első ami kicsúszott, meg is lepődtem

/volt első generációs iPadem, használtan került hozzám, ha jól emlékszem legalább másfél éves volt, egy évig használtam, hibátlan, és volt iPad mini 2-m, három évig, hibátlan, béta szoftverekkel is próbálkoztam/

10 éve olvasom a problémákat, én nem tudom, hogy ki mit csinál a telefonjával
következő redmi note 5 pro lesz, és a jövőben továbbra is a kínai nagy falon tervezek haladni

szerk. ezt már csak zárójelesen, vannak márkák, amiket kerülök, samsung, lg, sony, one v óta htc, két éve az újabb iPhone-okat sem érzem megbízhatónak
anno munkámból kifolyólag nagyon sok új galaxy s3-s4 volt a kezemben amit nem lehetett használni, és még nem voltak félévesek sem, ill. régebbi s2-s3-ak felpúposodott aksival, sony pedig mióta a 2009-es mobile meetingen nem engedték levideózni az xperia arc-ot személyiségi jogokra hivatkozva, azóta kizártam, x10 mini pro sos-ben kellett

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#126) D@niel válasza D@niel (#125) üzenetére


D@niel
addikt

csak azt szerettem volna mondani - de már nem volt időm szerkeszteni - , hogy az én kezeim között telefon még nem romlott el, és nem gondolnám, hogy valaki ennyiszer szerencsés lehet, hiszen több márkát, és használtakat is próbáltam

meizu esetleg jövőre kap egy új aksit (nem mintha szükségét látnám), szerintem még két év benne van, főleg nálam, hiszen üvegfólia+erősebb tokkal szokásom indítani (térköves törés előtt fél órával raktam rá egy vékony ipaki tokot, nem kellett volna)
/Toshiba laptopom 8 évig ment csont nélkül, utolsó hónapban is aktívan tudtam rajta UT-zni, windows 10, aztán a tranzisztorok elkezdtek rajta kiégni, sosem esett le, vigyáztam rá ahogy tudtam, OS-t karbantartottam/
kb. 2010-ig jó világ volt, bármennyi iPhone is volt én úgy emlékszem arra a 2-3 évre, hogy szinte csak olyannak volt okostelefonja aki értett is a témához és/vagy ilyen beállítottságú volt
aztán ahogy jöttek az újabb és újabb modellek, az underground világ lassan a felszínre került, és elszaporodtak a "nem működik", "nem jó", "elromlott" telefonok

nem akarom kétségbe vonni amit írtál, tetszett a hozzászólásod, gondoltam elmondom én is, hogy hogy látom

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#127) Soleco


Soleco
tag

Félős hogy ez a telefon is a Redmi note 5 árnyékában marad és úgy jár mint a Redmi 4 pro. 0 android főverziós frissítés (pedig már most illett volna Oreoval kihozni), 2 hónapon belül leállítják a gyártását, és majd még a Redmi 3-at is jobban fogják támogatni mint ezt. Xiaomitól megszokott húzás lenne.

(#128) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Remelem ennek jobb a mikrofonja a Note4-nel! Baratnom keszulekeben az nagyon gyenge es erthetetlen egy csomo hivas.

(#129) csongi


csongi
veterán

Mennyivel keskenyebb a kava, ha egyaltalan keskenyebb, mint a Not4-nel?

(#130) Graphics válasza Soleco (#127) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel nemzetközi verzió, így nem jár úgy.

A Redmi 4 Pro-nak ez volt a vége, hogy drágán mérték és mégis Redmi volt.

Ez egy széleskörben elérhető telefon viszont

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#131) Zaji válasza zolya1973 (#50) üzenetére


Zaji
őstag

Nyugodtan vedd meg, nem fogsz csalódni. Nekem az NFC hiánya miatt nem jöhet szóba, de használtam Xiaomi-t és leesett az állam. S S7 után vettem egy 4X-et és tökéletesen meg voltam elégedve a készülékkel. A1 nagyon tetszik, de sajnos nincs benne NFC. :(

(#132) kakuk.tamas válasza tibcsi0407 (#123) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Elég szomorú... :((

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#133) Graphics válasza kakuk.tamas (#132) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sokszor az is gond, hogy csak 2,4GHz-es eszközt használ valaki, miközben amúgy 5GHz-et tudná a készülék. És ott nagyobb sávszélt lehetne elérni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#134) AxBattler


AxBattler
félisten

No, el is fogyott az első szállítmány, és az M1 A1 akciózva 60k-ért vihető! :K

(#135) rasky
Tegnap mintha már ott lett volna... :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#135) rasky válasza AxBattler (#134) üzenetére


rasky
senior tag

nem is volt még raktárra téve, mi fogyott el. :)

(#136) Button válasza MineFox54 (#124) üzenetére


Button
aktív tag

Nem tudom, nekem egyik sem volt a listádról.
Van egy Motorola defym, ma is működik, 8-10 éves lehet :DDD
Van egy LG flexem, 4 éves, csak én ejtem le mindig, annyi a baja.
Van egy fél éves LG G6-om, amit szeptemberben bekapcsoltam és az uptime kb az életkorával egyenlő..
És volt a 2 xiamuau, amikkel pedig így jártam ahogy leírtam.
Nem gondolom, hogy kiemelkedő ár/teljesítmény arány van itt, szerencsére a nagy része működik, örülök, hogy mások szerencsésebbek :)
Pláne nem hangulatot akarok kelteni, ismerem a rajongói klubot és annak méretét :DDD

(#137) Csapoati válasza Button (#136) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kicsi a merítés, ebből nem lehet semmit sem leszűrni. A környezetemben (magamat is beleértve) kb 10 db Xiaomi van/volt, soha egyiknek se volt semmi hibája. Ettől függetlenül megértelek, ha 2/2 lenne rossz nálam, én sem eröltetném a márkát.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#138) MineFox54 válasza Button (#136) üzenetére


MineFox54
őstag

Max 7.5 éves az a Defy... ('10 szeptemberében jelentették be)

Amit elfelejtettem: LG-k körében G3-G5 V10-V20 körében nagyon gyakori probléma a bootloop, ezt azért nem írtam, mert az nem volt ismerősi körben működő sem. Itt a fórumon viszont nagyon sok ember így járt. [link]
Xiaomik közül csak az A1-el van viszonylag sok probléma.
"xiamuau"
Nem lehetne normálisan leírni? Nem annyira nehéz... Viszont téged komolyan venni így, igen ;) Xiaomi, kimondani "Saomi"

[ Szerkesztve ]

(#139) Golyo69 válasza kelzsoca (#94) üzenetére


Golyo69
senior tag

Eseteleg a Note 5 Pro ról? :) ( SD636 )

Mert azt szeretném nálatok megvenni de ha sokára jön akkor addig ezt venném meg!

Ebben van szines értesítési led? mert azt nem olvastam még, vagy csak lehet átfutottam rajta!

Note 3 SE utódaja lenne :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#140) soko70 válasza Golyo69 (#139) üzenetére


soko70
aktív tag

Szia, csak fehéren villog az értesítő LED. Sajnos. De ez legyen a legnagyobb problémája. 3 nap használat után.

(#141) Golyo69 válasza soko70 (#140) üzenetére


Golyo69
senior tag

Persze az nem lenyeges :D

Erosen gondolkozom a cseren :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#142) soko70 válasza Golyo69 (#141) üzenetére


soko70
aktív tag

Egyébként meglepően jó a mikrofon érzékenysége, valaki felhozta ezt a témát, de abszolút megvannak elégedve a beszéd minőséggel. Kicsit az akkumulátor viselkedése kicsit hektikus. Töltés után 15 20 perc után 5% merül, aztán megint alig változik a kijelzett érték. De még új, kis idő mire az akksi beáll.

[ Szerkesztve ]

(#143) Ispy válasza nbg (#26) üzenetére


Ispy
veterán

Ez nekem se gyere be, nova launcher és problem solved. :K

Egyébként tényleg hasítanak a sziomik, a családban most már 5 darab is van, igaz mind az én ajánlásomra. :DDD

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#144) kelly416 válasza Button (#107) üzenetére


kelly416
veterán

Vettél belépő kategóriát egy gyártótól, és azon abajogsz, hogy meghalt, de legalább vissza adták a pénzedet? Most komoly? Votl pár belépő szintű Samu, LG és egyéb telefon a kezemben, ránézésre sem vettem volna meg, de sajnos még be is kapcsoltam vagy megnyomkodtam, mivel úgysem az enyémek voltak. Sírva gondolok a gazdáikra most is. Ehhez képest ez egy simán elviselhető belépő szintű telefon, amiből véletlen kifogtál hibásat (sajnos más gyártóknál is előfordul, és jellemzően nem darabonként, hanem szériában), erre teljesen elfordulsz a márkától? Lelked rajta, senkinek nem kötelező használni, de ne húzd le annyira, mintha a gyártó minden terméke ilyen szemét lenne.
Ez majdnem olyan, mintha azt mondanád, repültél már kétszer valami csöpp egymotoros repülővel, de olyan sokáig tartott az út és úgy dobálták a légörvények, hogy soha többet semmivel nem repülsz. ;]

Szerk.:
Volt Defy-m, első esőben beázott. Ennyit az írért védelemről. Kuka. Volt Xperia Z-m, térerő leginkább nem volt, mint volt, pénzt vissza. Padfone 2-t nem tudtam kihasználni, amikor ki tudtam volna, PF-Infinity-t vettem. Kár volt, a PF2 azonnal váltott tabról telefonra meg vissza, az Infinity sokszor fél percig gondolkozott. Az LG G4-em alaplapcserés lett (nem volt ráfizetéses buli... áh, dehogy), a Note 4 meg június óta működik nálam (ok, egyszer volt gariban power gomb miatt), Feleségemnél április vagy május óta tökéletesen, kb. 2x volt újraindítva ahogy ismerem, Anyámnál szeptember óta tökéletes, és azt sem tudja, hogy kell újraindítani, kis túlzással. De mint topikgazda a Note 4 topikban, és mint akinek kötelező elolvasni minden hozzászólást, merem állítani, hogy elenyésző a meghibásodások száma már itt, középkategóriában.
Továbbra is az a véleményem, ne egy belépő szintű készülék alapján ítélj meg egy gyártót.

[ Szerkesztve ]

(#145) janes1976


janes1976
őstag

Annak, aki vacillál, hogy vegyen-e Xiaomi telefont. Nekünk 3 van a családban, 1 db A1 4/64 és 2 db Note 4 4/64. Kiváló telefonok, összeszerelés minősége hibátlan, atom gyorsak és átlagon felüli üzemidőt képviselnek. Mindezt olyan áron kínálja, amilyenen más gyártó képtelen. Itt az olcsó húsnak híg a leve nagyon nem áll meg. Eljutott a Xiaomi oda, hogy tényező lett a piacon, nem is akármilyen.

A Note 4 9-10 órás SOT-ra képes :Y
Az A1 7-8 óra SOT-ra képes :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#146) Donki Hóte válasza kelly416 (#144) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért baj az, ha valaki leírja a negatív tapasztalatait? Vagy benne a topik összefoglalójában, hogy itt csak dicsérni szabad a Xiaomit :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#147) kelzsoca válasza Golyo69 (#139) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szeretnénk forgalmazni, de még csak bejelentés volt, elsőként a kínai belpiacos modell érkezik, aztán a nemzetközi verziós, biztos hogy várni kell még több hetet is erre a készülékre, és nyilván az ára sem lesz ennyire kedvező.

AxBattler

Nem volt még raktáron a termék, de 1-2 órán belül megjelenik. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#148) cbatesz válasza kelzsoca (#147) üzenetére


cbatesz
tag

😀

(#149) Máté94 válasza kelzsoca (#147) üzenetére


Máté94
addikt

Csak így játékon kívül, Meizu telefonok is várhatóak, M6 Note, M6S...? :))

(#150) AxBattler válasza kelzsoca (#147) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkó' jó. :B :R

4/64GB, where r u?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.