Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) csongi


csongi
veterán

Bizony ott van!
Lehet irni xiaomnak, hogy koszonjuk de nem kerjuk.
En mar megtettem :).
Korabban mar piszkalta a csorom, de most irtam is nekik.

Viszont talaltam egy beallitast.
Biztonsagi es zenelejatszoba.
Ajalnalsokat ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#652) Jeami válasza soko70 (#646) üzenetére


Jeami
tag

Szia, nem a reklám helye de én itt vettem tokot, minden Xiaomi telóhoz szokott lenni nekik tokjuk, fóliájuk készleten, ott helyben fel is tesznek mindent. Kicsit kinn van de rendelni is lehet tőlük.

https://www.mobilasz.hu/shop/contact

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#653) gycs02 válasza Jeami (#652) üzenetére


gycs02
tag

Ahogy elnézem tényleg minden van, jó kis bolt. Egyedül az árak vannak elszállva, így inkább marad csájna. Fekete nilkint rendeltem itt 5e, én 1500-t fizettem.

(#654) counterbill


counterbill
senior tag

Most sétálok boltba a teloert. Már várom nagyon. Viszont találtam neten egy jó hírt. Rá lehet operálni a camera2 api-t. Digitális kép stabilizáció hdr+ stb. Èg és föld lesz a képek /videók minősége :)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#655) Black_Raven válasza counterbill (#654) üzenetére


Black_Raven
veterán

Alza boltban vetted?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#656) csongi válasza counterbill (#654) üzenetére


csongi
veterán

Lehet nagy mokolas nem is kell.
A root ki-be kapcsolhato.

(#657) Black_Raven válasza csongi (#656) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na az éppen nem az, de dobhatnál egy próbát, legalább fogod látni hogy nem rootolt. BL nyitás, TWRP,stb mint a többinél..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#658) #61392896 válasza csongi (#656) üzenetére


#61392896
törölt tag

Húúúúú! Ilyet még nem is láttam. :C :C :C

Már biztos, hogy nekem ilyen kéne. Nade a bt-füles / CallRecorder működőképessége újfent fontos megválaszolatlan kérdés. Please! :R

[ Szerkesztve ]

(#659) Black_Raven válasza #61392896 (#658) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pedig bármelyik Miui9-ben láthatod, csak semmi köze a roothoz.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#660) #61392896 válasza Black_Raven (#659) üzenetére


#61392896
törölt tag

Mit láthatok mindegyikben? :F

(#661) Graphics válasza #61392896 (#660) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az, hogy ez nem a Rootolást jelenti :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#662) #61392896 válasza Graphics (#661) üzenetére


#61392896
törölt tag

Hanem? :F

(#663) Graphics válasza #61392896 (#662) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a víruskereső résznél található, így én inkább arra gondolok, hogy:

Vagy mindenre kiterjedő jogot kap a víruskereső
Vagy a belső tárhely gyökér mappájában is törölhet nyugodtan, ha szemetet talál.

De, hozzáteszem, nem biztos ez sem a részemről. CSak ehhez angolul nehéz anyagot találni, mert persze egyből a root-ot dobja ki.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#664) #61392896 válasza Graphics (#663) üzenetére


#61392896
törölt tag

Értem. :R

(#665) Burwor


Burwor
tag

A fenti (értesítési?) Sávban olyan kicsik az ikonok hogy őrület.

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#666) #61392896


#61392896
törölt tag

Most akkor hol kell megvenni, hogy olcsó is legyen, meg 2 év gar is legyen, meg Oreo is legyen rajta?

(#667) csongi válasza Graphics (#663) üzenetére


csongi
veterán

Nem tudom mire való. :)
A régi 7-be is volt, és a root jogot adott.
Nincs kedvem belemászni, és twrp-t telepíteni meg ilyenek.
De ha dobtok egy alkalmazást, ami fent van play-be kipróbálom, ad e jogot :)

(#668) Graphics válasza #61392896 (#666) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Oreo majd lesz rá, ez nem elsődleges szempont, főleg ha ki se adták még...

Ott vedd, ahol neked szimpatikus. Nem biztos, hogy ott lesz a legolcsóbb, ahol 2 év a garancia.

@csongi: Root Explorer.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#669) #61392896 válasza Graphics (#668) üzenetére


#61392896
törölt tag

Konkrétan hol 2 év a 4/64?

(#670) Graphics válasza #61392896 (#669) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alza, de én annyiért biztos nem venném meg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#671) zolya1973 válasza Burwor (#665) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Bizony elég aprók.De úgy látszik ez a divat.Nokiában is gondolkodtam mielőtt ezt megvettem.Hát ott is ekkorák.Engem a kezdőlap ikonjainak nagysága idegesített de végül témaszerkesztővel megoldottam.Ráraktam a Samu ikonjait.Így már kicsit nagyobbak.

(#672) szasanyi válasza Graphics (#670) üzenetére


szasanyi
félisten

Arról nem beszélve, hogy semmi részlet nincs a garanciáról. Tehát nincs ott, hogy az teljes körű 2 év garancia vagy csak a más helyeken is előforduló 1+1 év. Pedig nem mind1. És 71k-t sehogyan sem ér ez telefon. :(

(#673) zolya1973 válasza szasanyi (#672) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Azt írja,hogy a termék kosárba helyezése után tisztázza,választhatod a kiterjesztett garanciát is.Tegyél valamit a kosárba és mindjárt kiderül mik a feltételek....

(#674) csongi válasza Graphics (#668) üzenetére


csongi
veterán

Jah valami más lesz, fordítási anomália. :)
Az alkalmazás szerint nincs rootolva.
Majd teszek fel még.
Fotószakértő nem vagyok, alapon ahogy van, HDR bekapcsolva.
Tesztképek

(#675) Graphics válasza szasanyi (#672) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ja, szerintem elég ingoványos lehet a garanciájuk. Maradok inkább az ismert shopnál.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#676) trebrona válasza csongi (#667) üzenetére


trebrona
nagyúr

Már a MIUI6-ban sem volt natív root. Kizárólag china romokon bl nyitás után lehetséges.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#677) Burwor


Burwor
tag

Fóliával, hogy áll a készülék? Ha lehúzom ezt a gyári fóliát van alatta valami védelem? (Használtam a keresőt de nem találtam)

Összes eladó cuccom: http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=burwor

(#678) Graphics válasza Burwor (#677) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gondolom valami alap üveg. Rendelj kintről valami full covert rá, addig hagyd rajta ezt.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#679) #61392896 válasza Graphics (#675) üzenetére


#61392896
törölt tag

Ismert shop? Vagyis? Ott mennyi a gar és hová kell vinni, ha elromlik?

(#680) csongi válasza trebrona (#676) üzenetére


csongi
veterán

Az általam használt Portolt romban benne volt. Úgy tudtam akkor még ez az opció elérhető volt, alapból is.
Köszi az infót :)
futpalika: Szerintem Eustock :)

[ Szerkesztve ]

(#681) szasanyi válasza zolya1973 (#673) üzenetére


szasanyi
félisten

Én nem bízom az alza gariban, de mind1 is milyen mert engem annyiért tuti nem érdekelne. 48k 1 év hazai garai szerizgarival a3/32 verziója míg az azla adja 72k-ért 4/64 verziót ami fullos 2 éves garival sem ér annyit. Aki ragaszkodik ahhoz és/vagy kevésbé számít mennyit kell kifizetni érte az megveszi a többiek nem. Ennyi. :)

(#682) #61392896 válasza szasanyi (#681) üzenetére


#61392896
törölt tag

Lehet, hogy majd amikor lesz az Eustockban 4/64-es, az is 2 év garival lesz? És akkor esetleg már Oreóval jön? És olcsóbb is lesz mint a .... :F

(#683) counterbill


counterbill
senior tag

Jah alzaban vettem mert közben a meizumban az aksival is gond lett. (magától kapcsolt ki 40%on majd 11%lett belőle majd a szemem előtt ugrott fel 27re) két éves szegeny. Lehet eddig bírta. Megkérdeztem a garit direkt. Teljeskoru. Nekem sürgős volt. De aki ráér várja meg az eustockot. Oreo meg Q3 ban jön ha jól emlékszem. Belaktam gyorsan. Tetszik. Alsó gombokat eltuntettem. Camera apira visszaterve. Root pont nem kell hozzá. Gyakorlatilag a pcn futó program kinyitja a bootloadert felrakja majd zárja is a bootloadert. De első xiaomim szal még utána olvasok h mit h kell. Xda leírás de ez pont recovery. Megkeresem a másikat és belinkelem. Biztos van itt tapasztalt xiaomi felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#684) South Velen válasza csongi (#651) üzenetére


South Velen
addikt

Uh, ez nagyon szánalmas.

Én még nem találkoztam vele, mert nem használom a semmirekellő gyári appokat, de ez kicsit bicskanyitogató hozzáállás a Xiaomi részéről...

(#685) szasanyi válasza #61392896 (#682) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem valószínű. A jótállás időtartama egy (1) év. Eddig 4 telót vettem onnan, mindegyik uo. 1 éves, hazai szerviz garival érkezett (Wayteq Bp.) és mindegyik ott volt a legjobb áron. Mindig bontatlan és hibátlan terméket kaptam ami elég hamar meg is érkezett. Ez mind előny hiszen ezek sem mindig és nem is mindenhol történnek így.
Én azt valószínűsítem ezek után, hogy ha lesz Redmi 5 Plus 4/64 vagy Redmi Note 5 (Pro) 4/64 teló náluk az jobb áron lehet, mint idehaza bárhol máshol. Nyilván én sem tudom biztosan, hogy így lesz-e, ha igen mikor lesz. :N Mailben is gyorsan válaszolnak, szóval akár meg is kérdezheted konkrétan, hogy lesz-e a Redmi 5 Plus 4/64 verzió náluk.
Egyébként semmilyen érdekeltségem, ismeretségem nincs ott (sem) szóval nem áll érdekemben az, hogy vki náluk (vagy célzottan bárhol máshol) vásáraljon. Mindenkinek saját mérlegelés és döntés alapján vásárol ott ahol akar, annak minden előnyével és esetleg hátrányával együtt.

(#686) Graphics válasza #61392896 (#682) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#687) Graphics válasza South Velen (#684) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én azért előtte megnézném az ikont a sarkokban.

Én úgy látom ezek Google reklámok... Nem Xiaomi reklám. Lehet valami szerződés a két cég között.

Merthogy ahogy látom személyre szabott hirdetési tartalmat tartalmaz.

@Csongi : esetleg nem terveztél lakásfelújítást mostanság? És Online Webdesign tanfolyam nem volt terítéken?

Mondjuk nem nehéz belefutni ilyen reklámokba, ha valaki épp egy ilyesmi jellegű területen dolgozik :P

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#688) csongi válasza Graphics (#687) üzenetére


csongi
veterán

Mi a baj a lakasommal?
Csodas latkep nyilik a szomszed telkekre. :)
Es ez meg a rendezettebb fele :D
Erre fele bejott az elet!
A webes reszet nem etrem.

(#689) Jeami válasza gycs02 (#653) üzenetére


Jeami
tag

Na ja, sajnos a telefon biznisz is kezd olyan lenni mint az utóipar, az igazi hasznot a kellékeken akarják behozni... Amúgy én sokszor vásároltam már ott és megéri személyesen, ha több dolgot is veszel...

" Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

(#690) csongi válasza Graphics (#687) üzenetére


csongi
veterán

Jaa most már le esett :)
Nem az én asztalom a Webdesign :)

(#691) Graphics válasza csongi (#690) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint azért kérdeztem, hogy nem-e emiatt dobott fel ilyen tartalmú reklámot nálad. Mert ahogy néztem ezek Google hirdetések lehetnek, és ez csak is úgy lehet, ha ehhez kapcsolódó keresés volt a készüléken, esetlegesen.

Munkaköröd kapcsán gyanakodtam erre :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#692) szilvaspet


szilvaspet
tag

Sziasztok!
Ha valaki nyitotta már a bootloadert a rootoláshoz, annak megköszönném ha segítene benne..
Már nagyon rátenném A MIUI EU dev (9.3) romot, főleg az "arcfeloldás" miatt...

(#693) csongi válasza Graphics (#691) üzenetére


csongi
veterán

Véletlenek nincsenek :)
A linkelt weboldalhoz azért van közöm :)
A reklámok pedig változnak az alkalmazáson belül, előtte napszemüveg volt, előtte meg fehérnemű :D
De most már nincs, ki lehet kapcsolni, működik az a funkció.

(#694) volfetto válasza szilvaspet (#692) üzenetére


volfetto
csendes újonc

jelenleg nem lehet nyitni a bootloader-t a szokasos modon. sajnos, elegge bonyolult a nyitas(es ahogy olvastam akkor is 15 nap varakozas van, valakinek meg tegla lett a telefonja utana). de ha lesz global dev rom akkor mar lehet nyitni siman, azt irjak.

(#695) szilvaspet válasza volfetto (#694) üzenetére


szilvaspet
tag

Értem, köszönöm!

(#696) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Sziasztok! Új még a telefonom, ma próbáltam fényképezni, de nem találom hova menti a képeket a gyári alkalmazás, bocs wp-ről jöttem :-) Furcsa hogy van benne memória kártya de azt írja hogy rakjak bele. Pedig a régi áthozott képeket látja.

(#697) Graphics válasza Tütüm (#696) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Galériát nézted már? :D

Amúgy DCIM mappa

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#698) Tütüm válasza Graphics (#697) üzenetére


Tütüm
aktív tag

Néztem de nem hozta :-) Másik alkalmazással simán látom csak gyárival nem. Köszönöm, megnézem ott!

(#699) Tütüm


Tütüm
aktív tag

Valamiért nem akar menteni a kártyára pedig beállítottam. És olvasni tudja. Kártya lehet rossz? Amúgy nagyon tetszik a telefon ég és föld az előzőhöz képest.

(#700) gycs02


gycs02
tag

Érdekes, de nálam nincs reklám. Célirányosan biztos nem kapcsoltam ki, s nem rémlik, hogy volt valamikor benne, bár nem a gyárit használom.
Mobilról valamiért nem megy a kép feltöltés, így az később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.