Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) dragonfx válasza Steve1207 (#1798) üzenetére


dragonfx
veterán

Tenyleg csak ennyi a kulonbseg az a1 es a redmi note 5 kameraja kozott?
Mert ez kb nulla.ennyit er a dupla kamera?mert ha az rn5 pro is ennyit tud ksr varni ra.
Ezt a kulonbseget contrast saturationnal siman kijavitom. Es mivel s megosztott kepeim 90%at szerksztem....hat nem is tudom megeri e a pro.ra varni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1802) dragonfx válasza grafnet (#1789) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen en is 4/64 re hajlok. +6e. Bagatel.ennxit meger.ha pro 20szal lesz tobb nem eri meg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1803) dlaj válasza joelke HU (#1784) üzenetére


dlaj
őstag

Ezzel segíteni akartál, de .......
Nem lehetne ebből a káoszból kiszedni azt, ami erre a telefonra kell? Majd csak azt megosztani egy külön elérésen?

(#1804) Steve1207 válasza dragonfx (#1801) üzenetére


Steve1207
veterán

Több fényt enged be ugye, jobb sötétben az A1. Alapból elég gyér éjszaka, HAL3-mal és Google kamerával jobbakat lő. Viszont ezt szerintem javítani fogják idővel, Mi Mix 2-nél is már a gyári kamerát használják sokan, akkorát ugrottak előre, szóval a Xiaomi elkezdett ez alapján foglalkozni végre a kamera modulokkal.

Úgyhogy összképet nézve jó, ha belenagyítasz egyelőre a gyári rendszeren vacak éjszaka, de ez többet tud. A1-nél a másodlagos kamera főleg portrékhoz való, hogy mossa a hátteret.

Persze ez csak elmélet egyelőre, mert az utóbbi hetekben semmi sample kép, se flickre-en, youtubon is csak pár videó minta lett feltöltve... Nem értem, hol vannak a felhasználók, pedig rengetegen nemrég már hozzájutottak odakint.

.

(#1805) asanotadanob válasza Steve1207 (#1804) üzenetére


asanotadanob
tag

Az eu-s romhoz már kaptam frissítést, mióta feltettem és mindkettőnél jelentős rész volt a kamera optimalizációja. Az más kérdés, hogy számottevő javulást nem láttam, vagy amit láttam nem tudom, hogy placebó-e.

(#1806) Steve1207 válasza asanotadanob (#1805) üzenetére


Steve1207
veterán

Első körben talán pár apró szoftverműködési bug-ot és a fókuszt javítanák, arra sokan panaszkodtak, hogy lassú volt. Általában ilyenekkel kezdik, nem annyira a képminőségen, de nincs összehasonlítási alapom még sajnos.

Annak viszont örülök, hogy sötét helyen végre nem elmosó, lag-os a videó hosszú évek óta: [link]

[ Szerkesztve ]

.

(#1807) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Találtam egy hibát a készülék kijelzőjén! :o

Ha állítva használod a telót és felveszel egy polar szűrős napszemüveget akkor egyáltalán nem látszik a kijelző!!! :O

Ha viszont elfekteted a kijelzőt akkor már látszik a tartalma. Érthetetlen!!!

Ez akkor problémás amikor vezetsz az autóban napszemüveggel és nem látod pl a navigációt :O
Egy nagy hibapont... :F

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1808) trebrona válasza kazsmerlaca (#1807) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fizika már csak ilyen. :)

Csak, hogy értsd, ez nem hiba.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1809) vegyszer válasza kazsmerlaca (#1807) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem a legtöbb kijelző ilyen...
Egyszerű megoldást nem tudok azon kívül, hogy használj cirkuláris polárszűrőt tartalmazó szemüveget...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#1810) Darko_addict válasza grafnet (#1790) üzenetére


Darko_addict
őstag

Szóval azt mondod, hogy még jövőhéten sem kezdik el kiküldeni a 4/64 telefonokat EuStock-ról?
Foley pedig azt, hogy csütörtökRE ígérték meg neki a SmartShopnál, hogy már a kezében lesz?

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1811) grafnet válasza Darko_addict (#1810) üzenetére


grafnet
veterán

Kelzsoca a megmondó nem én!
"Friss információ szerint, jövő hét szerdán beérkezhet a 4/64-es készülék raktárra."
Én csak a saját okfejtésemet írtam le.

Szóval: Kelzsoca azt mondja szerdán érkezhet eustockhoz.
A kérdés: - Ha igen, akkor a nap melyik szakaszában?
Ha reggel: még esélyes, hogy a csütörtöki szállítással meg tudod kapni (nagyon kicsi reális esélyt látok rá), mert ugye a péntek nálunk piros betűs (számos) nap.
Ha napközben, este, csütörtökön, pénteken és/vagy Te sem ülsz folyamatosan a reload gombon, akkor megrendeled, amikor sikerül és hétfőn megkapod. Erre nagy az esély (~90%), mert ugye Ők dolgoznak pénteken is...

kazsmerlaca kolléga hétfőn rendelte meg, szerdán már nyomkodta: smartshop.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1812) grafnet válasza kazsmerlaca (#1807) üzenetére


grafnet
veterán

Az RN2P is ilyen volt, ki kellett cseréltetnem a lencsét a szemüvegben.
Azóta nem látom a problémát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1813) vendingo válasza grafnet (#1811) üzenetére


vendingo
veterán

Hétfőre semmi esély nincs... húsvét lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1814) grafnet válasza vendingo (#1813) üzenetére


grafnet
veterán

Ott a pont!

Most ránéztem a webshop-ra: a hosszúhétvégék: +1 nap, ami azt jelenti, hogy inkább szerda lesz az, mint kedd.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1815) FoLey-v válasza Darko_addict (#1810) üzenetére


FoLey-v
addikt

Mikor rendelted? Én csütörtök hajnal 1-kor rendeltem. Tegnap hívtam fel őket délután 3 körül és nő mondta nekem,hogy valószínű,hogy 29-én vagy is csütörtökön már itt lesz nálam. Nemtudom,hogy mi lesz,de kivárom. Én is szeretném már kipróbálni a készüléket és nem akarok más színben csak is feketében. :(((

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1816) kelzsoca válasza grafnet (#1811) üzenetére


kelzsoca
félisten

A péntek Szlovákiában is ünnepnap (nagypéntek) így az biztosan kiesik.

Szerda délután érkezhet az áru, ez azt jelenti, hogy csütörtök reggel kezdődik a rendelések feldolgozása, és legkorábban rákövetkező hét kedden kezdődnek meg a csomag kézbesítések.

https://vertigostore.eu

(#1817) somé


somé
őstag

Végigfutottam az utóbbi napok hozzászólásait, nem tudom mit vakaródtok itt 50e feletti árallal (inkább 52-55e), mikor itt 46-ért megkaphatjátok (plusz 990-a posta előre utalással). :U :U
Innen vettem, 1+1 év hivatalos jótállás, Global B20. :U

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#1818) grafnet válasza kelzsoca (#1816) üzenetére


grafnet
veterán

Nem tudtam.
De, így már teljes az információ.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1819) FoLey-v válasza somé (#1817) üzenetére


FoLey-v
addikt

Jó de az 3/32GB-os én 4/64GB-ot rendeltem 56-ért... :U

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1820) KFORboy válasza somé (#1817) üzenetére


KFORboy
senior tag

Tök jó... de hetek / hónapok óta van 3/32Gb verzió amit egyik napról a másikra be lehet szerezni...
A 4/64Gb lenne jó (ugyebár ez az 55e HUF-os árkategória) ha már felszabadulna és nem 70-80e HUF-ért noname helyről.

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1821) Steve1207


Steve1207
veterán

Újabb flickr album, mit tud alapból a kamera.

.

(#1822) TomPack válasza kazsmerlaca (#1807) üzenetére


TomPack
őstag

Volt már egy jópár telefonom, de eddig ez a probléma nekem sem tűnt fel. Az a ciki, hogy én kifejezetten navi helyett vásároltam. De majd legfeljebb telefont cserélek a nyárra, az 5 plus lesz a telefon, a samsung meg megy a műszerfalra, az hibátlanuk látszódik minden szögből napszemüvegben.

(#1823) #61392896 válasza TomPack (#1822) üzenetére


#61392896
törölt tag

Itt nem a napszemüveg, hanem a polárszűrős napszemüvegről van szó. Mivel a telefon kijelzője is polárszűrő alapján működik, a két polárszűrő egymásra merőlegesen kioltja egymást.

(#1824) joelke HU válasza dlaj (#1803) üzenetére


joelke HU
senior tag

Káosz??? Az applikáció nevét adtam meg, amire szüksége van. A Google keresőt csak tudja használni az illető. Nekem mit kellene még tennem? Esetleg telepítsem a telefonjára és használjam is helyette?

Motorola G51

(#1825) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Érdekeset találtam az oldalon kiírja,hogy Nem kapható
A termék jelenleg nem elérhető áruházunkban.

Amikor betöltené az oldalt akkor azt írja várhatóan 9 munkanap. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1826) kazsmerlaca válasza trebrona (#1808) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Csak, hogy értsd. Az iPhone-ok kijelzője nem ilyen :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1827) kazsmerlaca válasza FoLey-v (#1825) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Nálam minden modell kapható a smartshop.hu-n... Lehet más böngészőt használok :))

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1828) kazsmerlaca válasza vegyszer (#1809) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Hol kapsz ilyen napszemüveget? Mondjuk ezért nem cserélném le a több 10.000 Ft-os szemüvegemet :(

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1829) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Hogyan tudom kikapcsolni a gmail értesítést, hogy ne ugorjon fel minden üzenetre egy kis ablak?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1830) FoLey-v válasza kazsmerlaca (#1827) üzenetére


FoLey-v
addikt

Mutasd már meg else hiszem. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1831) Oldman2 válasza Forestjo (#1829) üzenetére


Oldman2
veterán

A Gmail beállításaiban, amit kicsit elb...ott módon a menüben a Címkék alatt találhatsz meg. Nálam van vagy 50 címke, elég agyatlan módon nem fent, hanem alul van.

Ott kiválasztod a kívánt google fiókot (nálam kettő is van), és ott már megtalálod.

(#1832) trebrona válasza kazsmerlaca (#1826) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akkor használj iPhonet a több tízezres napszemüvegeddel! ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1833) Forestjo válasza Oldman2 (#1831) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi! Jaj de jó, kikapcsoltam végre...
Eddig le a kalappal a Redmi 5 plus előtt! Tényleg a legjobb ár/érték arányú gép a piacon.

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#1834) kazsmerlaca válasza trebrona (#1832) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Pont, hogy az iPhone-t cseréltem le Redmi 5 Plus-ra... Miért mennék vissza? :C

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1835) Oldman2 válasza Forestjo (#1833) üzenetére


Oldman2
veterán

Örülök hogy segíthettem, örülök hogy tetszik a készülék!

Poen, hogy egy Redmi Note 4-est azon apropóból adtam el pár napja, hogy "nagy", most meg itt nézgelődök...

(#1836) vendingo válasza kazsmerlaca (#1834) üzenetére


vendingo
veterán

Melyik iphoneról váltottál? Én még agyalok a cserén. I6s helyett lenne.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1837) Golyo69 válasza Steve1207 (#1821) üzenetére


Golyo69
senior tag

Milyen appal?vagy mokolva van neked? Nem a gyári gondolom :)

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#1838) Steve1207 válasza Golyo69 (#1837) üzenetére


Steve1207
veterán

Ez totál gyári, csak minta, nem én fotóztam. A 4/64-re várok.

.

(#1839) roti86 válasza Steve1207 (#1821) üzenetére


roti86
őstag

Nem rossz,mondjuk 1-2 éjszakai vagy szürkületkor készített fotót megnéztem volna még.

Várom én is a 4/64-et és még a Note 5 Pro-t, utána döntök melyik legyen.

Note 5 Pro képességeiről is megnéznék egy ilyen összeállítást,itt van egy pár kép, de jó lenne több :)

(#1840) kazsmerlaca válasza vendingo (#1836) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

iP7/128GB-ról váltottam...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1841) KFORboy válasza roti86 (#1839) üzenetére


KFORboy
senior tag

Kicsit túl van misztifikálva ez a kamera témakör...
Minimum hozni fogja a R5P szintjét, aztán nem tudom hova tovább, mert még mindig egy bolha méretű szenzorra akarunk kirajzolni több millió pixelt...
De persze a dual kamarás (HA működik) háttérelmosós kamu bokeh jó móka lehet.

N5Pro Inkább a hardver miatt húha, mert abban natívan duplázódik a nyers erő terén, ezzel meg ugye a jövőre nézve tartósabb befektetés...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1842) roti86 válasza KFORboy (#1841) üzenetére


roti86
őstag

Nemcsak a kamera, hanem ahogy mondtad a nyers erő miatt is várom még, aztán döntök. Kérdés ez az erőtöbblet mennyire fog odaverni az akkuidőnek....

[ Szerkesztve ]

(#1843) KFORboy válasza roti86 (#1842) üzenetére


KFORboy
senior tag

Fogyasztása valószínűleg több a N5Pro-nak de 1 max 2 óra eltérés lesz R5P-hoz képest.
Persze aki előnyben részesíti a dupla kamerát, a komolyabb hardvert plusz 20-25e HUF-ért az megveheti, nekem csak a SoC lenne érdekes, de nem ennyi felárral.

Én már örülök annak is, hogy a kijelző bőven jó lesz még SamOLED után is, csak bosszant a készlet hiány és a tudat, hogy hónap elején mikor megvenném (mert közben megint elqrtam a pénzem) megint beáll a készlethiány mert mindenki rárepül a 4/64 feketére... az 55e HUF + 990 HUF postaköltségen felül viszont nem ér meg nekem többet egy csájnáfón ami a még érkező frissítésekkel lesz csak 100%...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1844) vendingo válasza kazsmerlaca (#1840) üzenetére


vendingo
veterán

Mennyire más a kijelzője az iphone-hoz képest? Nagyon látni a különbséget a 2 kijelző között?
Üzemidőben mennyivel jobb az iphonehoz képest?

Hetek óta töprengek, hogy merjek-e váltani, vagy sem.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1845) FoLey-v válasza kazsmerlaca (#1827) üzenetére


FoLey-v
addikt

Most azt írja az oldal Várhatóan 2 munkanap. Akkor látok még reményt,hogy húsvét előtt megérkezzen. :C

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1846) KFORboy válasza FoLey-v (#1845) üzenetére


KFORboy
senior tag

Tuti olvassák a fórumot és csak az idegeinkkel játszadoznak :"D

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1847) FoLey-v válasza KFORboy (#1846) üzenetére


FoLey-v
addikt

Lehetséges! :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#1848) szasanyi válasza KFORboy (#1846) üzenetére


szasanyi
félisten

Persze, mint a mikulás a karácsonyi kívánság listát. ;]

(#1849) kazsmerlaca válasza vendingo (#1844) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Érezhetően gyengébb a kijelzője de csak érezhetően. Kárpótolja az embert a nagyobb kijelző és a jobb felbontás. A fényerő nagyobb és a fényerőt is jobban le lehet venni sötétben mint az iPhone-n.

A polaroid napszemüveges történet engem zavar, de valahogy csak megoldom. :)

Nekem 3 napot bírt most de eléggé nyúztam. Szerintem ha majd nem nyomkodom annyit akár a 4 nap is meglesz...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1850) #61392896 válasza kazsmerlaca (#1849) üzenetére


#61392896
törölt tag

Fordítsd el a telefont fekvőbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.