Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Lenne kettő kérdésem!
Első: hol kell beállítani, hogy a Facebook Messenger üzenet érkezésekor feldobja a lebegő gombot?
A második: Talált valaki olyan témát amiben az alsó vezérlő gomboknak fekete a háttere. Pl, a Gmail, vagy a Chrome használatakor? :R

(#1152) MPeter87


MPeter87
őstag

Közkívánatra: Nillkin TG Redmi 5 Plus felhelyezve

Szerk.: ..természetesen a telefonra ;]

Ha nem érhető el a mappa, írjatok és csinálok valamit.
A kijelző széleit próbáltam közelebbről fényképezni. Erre utaltam korábban, hogy jó, csak baromi pontosan kell felrakni. Nekem nem sikerült, nem néztem, hogy pont annyit fed..

[ Szerkesztve ]

(#1153) South Velen válasza MPeter87 (#1152) üzenetére


South Velen
addikt

Köszi, jónak tűnik!

(#1154) Graphics válasza MPeter87 (#1152) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ez baromi klassz :)

Linket dobj már honnan rendelted :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#1155) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

rendeltem 3 tokot 3 üveg fóliát. majd kiderül.. rakok fel képeket.

2.: kinek mennyi kijelző ideje szokott lenni? 2 napot igy se úgyse bir ki nálam.....

[ Szerkesztve ]

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1156) MPeter87 válasza Graphics (#1154) üzenetére


MPeter87
őstag

Gearbest, app-ból rendelve 7,2 dollár környéke. Ali-n/ebay-en is nézz rá, hátha olcsóbb, de arra figyelj, ami jóval 7 dollár alatt van, az jó eséllyel csak fólia, nem üveg.

(#1155) Zotyafpv

Ez erősen attól függ, hogy mennyit és mire használod.. 6 órának illene meglennie, de én még nem ezt használom. Ha 4-5 órát piszkálod, akkor természetesen nem fog elmenni 2 napot sehogy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1157) gycs02 válasza megabor (#1150) üzenetére


gycs02
tag

Én, mint fentebb írtam, fóliából ezt rendeltem:
[link]
Ha ugyanolyan anyagú lesz, mint a félresikerült rendelésem, akkor szerintem nem lesz vele gond, majd teszek fel képet, ha megjön és felkerül rá.
Erről jut eszembe, remélem nem számít hirdetésnek, de egy Xiaomi 5S plus TG fólia (fenti eladótól) keresi a gazdáját, ha valakit érdekel, keressen priviben, húsvéti ajándékként megkapja. Nem kerestem rá, hogy itthon lehet-e ezt a telcsit kapni.
Tokot pedig ezt rendeltem, ez még nem jött meg:
[link]
remélem jó lesz

[ Szerkesztve ]

(#1158) MPeter87


MPeter87
őstag

Ha már tokok..
Mivel a Nillkin ehhez nem kínál a (számomra) bevált TPU tokjából, ezért most egy ilyen van rajta, a gyári helyett.
Úton van egy Nillkin Frosted Shield (ilyenem sosem volt még, jobban szeretem a TPU tokokat, amik teljes körben védenek) és egy ilyen tok. Teszek majd fel képeket, csak bírjátok kivárni. :DDD

(#1159) Viktor0610 válasza MPeter87 (#1158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nillkin Frosted Shield strapabíró tok. Megreptettem benne a Mi A1-em, nem lett baja, de a tetejét/alját nem védi, így ott vannak azért használati nyomok. :( :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1160) KFORboy


KFORboy
senior tag

Nekem ez lesz, vagy ehhez hasonló ha tudtok jobbat mutatni, de nem a fentebb sorolt teló kotton gumik keretein belül mert az számomra nevetségesen semmilyen.

Fontos a robusztusosabb szélek, keret profilja elmagasítása a kijelző profiljától, ugyanígy a hátlap/kamera résznél.

És persze az üveg az elejére :))

Ha gondolom napi 12 órát simogatva lesz akkor muszáj lesz beszereznem egyet a Xiaomi nagyra sztárolt powerbankjaiból is (?) :U

Bár még mindig aggódom a kijelző milyenségén, de max ha nem jön be, kihozok egy Samu Note8-at, aztán ezzel meg kacsázunk a Balcsin párommal vagy passz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1161) #73029888 válasza MPeter87 (#1152) üzenetére


#73029888
törölt tag

Köszönöm! :R

(#1162) KamuMazsola válasza KFORboy (#1160) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha már ilyen telefont dobálsz a Balatonba, ne égesd magad kifutó Samsunggal, s9-est vedd! :)

Üdv.: KamuMazsola

(#1163) KFORboy válasza KamuMazsola (#1162) üzenetére


KFORboy
senior tag

Most lesz S9+ páromnak... az S9 semmi másról nem szól, hogy annyival lett kevesebb, hogy inkább az S9+, ahelyett, hogy fordítva; az S9+ lenne annyival több, hogy választási helyzet is legyen, már ha érted
A note 8 inkább az én stílusom

de most kicsit láss a dolgok mögé :")
Bumszli hülyeálló tok, üveg az elejére... olcsó középkategória telefon...

Szerinted mit fog megélni nálam egy készülék... akármelyik is kerül hozzám... ?

Nem vagyok és nem is leszek híve a pazarlásnak, akármennyi pénzem is van vagy lesz !
Rossz körülmények között nőttem fel, attól is hülyét kapok ha látok valakit kaját kidobni...

Logikus, hogy pár éves unszolás után hallgatok ismerősökre/kollégáimra és kipróbálok egy saomit... egy a baj, hogy amelyik dettó ezt a készüléket akarja mint én, az is a 4/64 -re vár... azon se lepődnék meg ha az itteni bagázs felét élőben ismerném :")

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1164) Zotyafpv válasza KFORboy (#1160) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

én is néztem azt a tokot de akkora bumszli.... xiaomi power bank 1000am.csak ajánlani tudom állat cucc.

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1165) Donki Hóte válasza KFORboy (#1160) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Bár még mindig aggódom a kijelző milyenségén, de max ha nem jön be, kihozok egy Samu Note8-at, aztán ezzel meg kacsázunk a Balcsin párommal vagy passz...

Ha ekkora ász vagy, akkor miért egy szolgáltatótól hozod el részletre az N8 telefont, miért nem mégy be a Samsung mintaboltba és számolod le a sok Deákot az asztalra a telefonért :F :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#1166) KFORboy válasza Donki Hóte (#1165) üzenetére


KFORboy
senior tag

Mert bevallom nemrég kicsit lenulláztam magam egy D850-el és előtte meg egy 70-200 F2.8-al... és mellesleg bármennyire is utálom az új ThinkPadeken a változtatásokat, nem tudok ránézni más notira és egy T550 sem olcsó mulatság... és még most jön pluszba párom S9+ -a, és és és... nem vagyok az a típus aki a pokolban szeretne takarózni a pénzzel...

És figyu... még mindig nem én vagyok a Mészáros Lőrinc vagy a Soros Gyuri... Nem hiszem, hogy szart kellene hányni rám mert kínkeservesen hosszú éves szopórollerezés után ugyan úgy tovább szopórollerezve megkeresek egy fokkal többet mint az átlag, mindezt úgy, hogy hazalapátolom nektek az idegen forgalmi és fene tudja mibe bemagyarázott adózott adóba a pénzem az i(n)gázásaim után... :U

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1167) tybsen válasza KFORboy (#1166) üzenetére


tybsen
addikt

Szükségtelen az anyagi helyzetedet vagy egyéb személyes ilyen-olyan háttérinformációkat részletezni.

Nyilvánvalóan arról van szó, hogy sértő lehet, hogy amíg mások használnak egy eszközt, addig Te felveted, hogy majd esetleg kacsázásra használod és veszel helyette egy jelentősen drágább készüléket. Ilyen megnyilvánulásokra értelemszerűen a megfelelő reakciók érkezhetnek, ezen nem kell csodálkozni vagy tovább fokozni ilyen “hazalapátolom”-stílusú hozzászólásokkal. :R

[ Szerkesztve ]

(#1168) KamuMazsola válasza KFORboy (#1163) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mert neked arra a drága szarra nem kéne tok, csak erre az olcsó fosra ugye? Nehogy azt hidd ettől vagy sznob, hogy drága cuccokat veszel hitelre!
Részemről lezártam.

Üdv.: KamuMazsola

(#1169) Zotyafpv válasza KamuMazsola (#1168) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

nagyon elkanyarodtunk a témától.

az automatikus, megemelt és normál kontraszt között akku zabálás között van különbség?

az automatikus nekem nem jött be...

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1170) Sebhelyes válasza Viktor0610 (#1111) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

...vagy egyet se. (3S)

(#1171) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

nagyobb akku idő elérése érdekében miui és memória optimalizáció off?

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1172) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Opera böngészőt használok,hol kell beállítani hogy megjegyezze a jelszavakat :F ? Eddig mentette minden extra nélkül.
A Chrome-t nem ismerem/használom érdemes lenne kipróbálni ezen a telón?

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1173) MPeter87 válasza Zotyafpv (#1171) üzenetére


MPeter87
őstag

Mi a cél, mennyi kijelzőidőt szeretnél elérni?
A legtöbbet szerintem a kijelzővel tudsz spórolni, auto.fényerő off, fényerő 30-40%-on, persze így kint nem sokat fogsz látni belőle és - szerintem - bent sem kényelmes az alacsony fényerő. Nekem 50% körülre van belőve az automata szabályzás.
A 2 rendszer között biztosan van különbség, de szerintem a memóriával való játszadozás semmi pluszt nem hoz, max ha valami beakad és zabálja az akkut.

(#1174) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

A viber értesítési hangon szeretnék változtatni,de nem megy. Csak a szerintem gyári pitty szólal meg hiába állítottam be más hangot,még a viber mappájába is bemásoltam,nem akarja megszólaltatni sehogy. Erre megoldás?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1175) #73029888


#73029888
törölt tag

Frissült a telefonom v9.2.13.0-ra...

Kamera hibák javítva+gyorsabb lett a készülék :)

(#1176) D@niel válasza #73029888 (#1175) üzenetére


D@niel
addikt

hol lett gyorsabb, és/vagy miben?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1177) #73029888 válasza D@niel (#1176) üzenetére


#73029888
törölt tag

Huzamosabb használat után nem lassúl a telefon. Érzésre meg reszponzívabb :)

(#1178) Zotyafpv válasza #73029888 (#1177) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

köszi már töltöm is. es ne káromkodj (reszponzív :))

40%os automata fényerőn van.

az a lényeg minél több kijelző idő legyen.
a kamera kép stabot be lehet iktatni majd valahogy? nem tetszik a remegős kép.. :Y

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1179) vendingo válasza Dan-szan (#1172) üzenetére


vendingo
veterán

Próbáld ki a dolphin böngészőt. Ez gyors, menti a jelszavakat...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1180) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

:C

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#1181) keszo


keszo
őstag

Sziasztok!
Segítsetek, kérlek.
Mit kell a telon még beállítani, hogy a pc. lássa a mem.kártya tartalmát, sőt hogy egyáltalán a memkártyát lássa?
USB fájl átvitel át van állítva. PC-én win8.1 van

Attila

(#1182) grafnet válasza keszo (#1181) üzenetére


grafnet
veterán

Intéző/Fájlkezelőben ne meghajtóként keresd. Csak eszközként.
Ha jól értem, az MTP módot bekapcsoltad az értesítési sávban.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1183) keszo válasza grafnet (#1182) üzenetére


keszo
őstag

Szóval

-USB-kapcsolat használata a következőre:
Fájlok átvitele- ha ezt választom semmi nem jelenik meg a pc intézőjében

Fotók átvitele (PTP)- ennél csak a Belső közös tárhely és ezen belül a DCIM mappa

Attila

(#1184) grafnet válasza keszo (#1183) üzenetére


grafnet
veterán

Olvass vissza kicsit, mert az elmúlt napokban volt már valakinek ez a probléma.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1185) #73029888 válasza Zotyafpv (#1178) üzenetére


#73029888
törölt tag

Maximálisan megvagyok a telefonnal elégedve ezzel az új frissitéssel. :)

(#1186) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Van már global dev rom a készülékre, amire ha frissítünk, akkor mehet utána a bootloader nyitás?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1187) szilvaspet válasza janakbacsi (#1186) üzenetére


szilvaspet
tag

Itt fog leghamarabb megjelenni szerintem, én itt nézegetem:
link

(#1188) Viktor0610 válasza janakbacsi (#1186) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha megnézted volna a letöltő oldalon, láthattad volna, hogy még nincs. :P

Samsung Galaxy A54

(#1189) janakbacsi válasza szilvaspet (#1187) üzenetére


janakbacsi
őstag

Köszönöm. Global stabilra nem lehet rátenni a china developert, ugye?

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1190) #73029888 válasza janakbacsi (#1189) üzenetére


#73029888
törölt tag

Elvileg rálehet rakni. :)

(#1191) KFORboy


KFORboy
senior tag

Jól belakva messenger, viber, 30% mobilnet 70% Wifi használattal, sok sok böngészéssel (Chrome) 10-15 fület legalább benyitva, YT-ozva (fül/fejhallgató) mennyi az üzemidő ? (fényerő a beltérhez igazodna többnyire)

Illetve mennyire marad így pattogós, hogy ennyi minden fut a memóriában? Gondolom nem csak én használom így a telefonom.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#1192) janakbacsi válasza #73029888 (#1190) üzenetére


janakbacsi
őstag

és gyakorlatilag?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1193) Viktor0610 válasza KFORboy (#1191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem így 7-10 óra lehet. ;]
Milyen kérdés ez? :))

Samsung Galaxy A54

(#1194) Viktor0610 válasza janakbacsi (#1192) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt mondanám, hogy nem, különben nem kaptam volna már kétszer is a hasonló kérdésemre azt a választ, hogy csak tesztpontosan lehet vele valamit csinálni. :(((

Samsung Galaxy A54

(#1195) Tamás12345


Tamás12345
csendes újonc

Üdv!
Azt szeretném megkérdezni hogy telefon üzemmódban az aktív zajszűrést hogyan lehet be-ki kapcsolni.
Bocs ha nagyon amatőr a kérdés! 2.0
Hátha valaki mégis válaszra méltat!

[ Szerkesztve ]

(#1196) dome.no1 válasza Viktor0610 (#1194) üzenetére


dome.no1
tag

Jól gondolod. Nem lehet. Legalábbis Nekem nem sikerült. 10 perce akartam végigcsinálni az egészet ez alapján [link], de eldob egy olyan üzenettel, hogy csak a stabilt engedi.

(#1197) grafnet válasza Tamás12345 (#1195) üzenetére


grafnet
veterán

Lehet azért nem kapsz választ:
- mert senki sem tudja
vagy - mert nem lehet.
Én nem tudok róla, hogy lehetne ki be kapcsolni.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1198) neoforce


neoforce
aktív tag

Megjött ma nekünk is .Sok agyalàs utàn asszony ezt kapta,eustock jovoltàbol villàmgyorsan megjött 1nap. Elsö tapasztalat baromi jó fogni a tellot( pedig féltem hogy ordenàré lesz) Mi a1- hez képest kecsesebb,de lehet csak a súlyelosztàsa jobb. Kameràja nagyon meglepett egész vàllalható.Most tapasztaltam meg igazàn a Miui9 ezekre lettek inkàbb kihegyezve, a tello pörgös és virtuàlis gombok is kényelmesek .Asszony imàdja.😀Kicsit bànom hogy nem 4/64es az lett volna az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#1199) #73029888 válasza neoforce (#1198) üzenetére


#73029888
törölt tag

Néztem Redmi Note 5 Pro videókat a Youtubeon és tényleg nem tudja a 4K video felvételt,viszont a sima Note 5 meg igen.

Kicsit érdekes...

(#1200) Steve1207 válasza #73029888 (#1199) üzenetére


Steve1207
veterán

Első MIUI verzióknál soha nem teszik bele, csak az 1080p-t a középkategóriában. Majd ha kiforr a rendszer a vasra akkor belerakják pár verzió múlva. Ezen fölösleges szöszölni, főleg, hogy annyira új még a pro.

.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.