Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Dave1984 válasza szasanyi (#1549) üzenetére


Dave1984
őstag

Köszönöm. Akkor kihagyom :) már majdnem megrendeltem :)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#1552) Steve1207


Steve1207
veterán

Érdekességnek Mate 10 Lite-tal való összehasonlítás: [link]

Összességében még a kamerát is jobbnak ítélik, annak ellenére, hogy kisebb felbontású, pedig a gyári rendszer teljesítménye tök átlagos. Pont a hétvégén volt egyébként egy M10L a kezemben, megnyerő volt külsőre ettől függetlenül, de ezek alapján nem éri meg a 30e-es felárat egyáltalán.

5 Plus video vietnámból: [link]

Redmi 5 Plus vs Redmi Note 3 összehasonlító: [link]

Alap rendszeren szerintem hozza ugyanazt a tudást, még ha gyengébb is a SoC (a nougat már nagy ugrás amúgy is). Kameránál ajánlom figyelembe a téglafalas videórésznél az elmosódást. Az összkép még így is jobb R5P-n mindig.

Más: A Global Beta tesztelők írják, hogy a kamera így is javulgat, így gondolom a következő rendszerfrissítésnél jobb lesz ismét kicsit :)

.

(#1553) csongi


csongi
veterán

Varok meg a nyitogatassal, hatha lesz majd hozza turelmem is. :).
Az allando sd kartya ertesitesen kivul ezzel a Global rommal sincs bajom. :).

(#1554) South Velen válasza Steve1207 (#1552) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem volt M10L, nem rossz telefon, de semmivel nem jobb a Redmi5 Plus-nál.

Kijelzője, akksija még rosszabb is. A szelfikamerája és a minőségérzete jobb (véknyabb és "egybetömb" a huvely), de ennyi. De úgy látom a videó is pont erre jutott. Összességében nekem a kijelző és akksi fontosabb, szóval azonos áron is inkább a Xiaomit venném.

(#1555) dragonfx válasza Viktor0610 (#1526) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem gyari alapbol rootos??

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1556) grafnet válasza dragonfx (#1555) üzenetére


grafnet
veterán

Már régen nem!
A kínaiban dev-ben van talán pre root.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1557) Steve1207 válasza South Velen (#1554) üzenetére


Steve1207
veterán

Jaja, ugyanezt mondja. Pláne így, hogy jóval olcsóbb is nem sok kérdés :)

.

(#1558) neoforce


neoforce
aktív tag

Hali! Tudtok valami shopot ahol van választék tokokbol(redmi 5pluszra?)?Linket dobjatok pls.Köszönöm.

(#1559) kazsmerlaca válasza Dave1984 (#1548) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Én tőlük rendeltem. De szerintem kockázat nélküli a rendelés ha utánvéttel kéred. 3-6 nap, engem annyira nem izgat. Az viszont fura, hogy 55-ért rendeltem de után felemelték 60-ra az árát :D Az én rendelésem maradt 55.

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1560) Darkrush34 válasza neoforce (#1558) üzenetére


Darkrush34
csendes tag

Szia aliexpress tele van én is onnan rendeltem

(#1561) kazsmerlaca válasza dlaj (#1545) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

+1: gesztusvezérlés bekapcsolása érdekelne még minket :)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1562) #61392896 válasza Darkrush34 (#1560) üzenetére


#61392896
törölt tag

...és a garancia? Postázod kínába? :F

[ Szerkesztve ]

(#1563) Steve1207 válasza #61392896 (#1562) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy tokon mit garanciázol? Szerintem nincs is rá, max ha sérült visszautalják a zs-t, nem akadékoskodnak többnyire.

.

(#1564) dragonfx válasza grafnet (#1556) üzenetére


dragonfx
veterán

A miuihu.s rom alspbol rootos egy potty oda

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1565) vendingo válasza #61392896 (#1562) üzenetére


vendingo
veterán

Még mindig olcsóbb rendelni másikat fillérekért, mint itthon a 2-3 ezer forintos tokot alsó hangon 500-1000 forintért visszaküldözgetni.

Alin normális tokok vannak már pár dollárért, ami ha sérült többnyire küldenek újat, vagy visszaadják az árát.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1566) counterbill válasza csongi (#1553) üzenetére


counterbill
senior tag

Sd kártya értesítést elvileg megoldja ha kikapcsolod a fejlesztői beállításokban az imitalt sd kari optimalizálást.

kazsmerlaca: global developert rakd fel. Abban benne van. Én így használom azóta
Teszi a dolgát. Beállítások /teljes képernyős megjelenites és ott is van.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1567) grafnet válasza dragonfx (#1564) üzenetére


grafnet
veterán

Mert a kínai dev az alapja és - gondolom - a SU-t előre installálják.
Tedd fel használd!
A Global és az EU ROM-okban nincs előre megcsinálva a rootolás. Viszont ezekben van magyar nyelv, ami a kínaiban nincs.
Kinek melyik a fontosabb!

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1568) D@niel


D@niel
addikt

lett egy A1 a családban, tegnap meg tudtam nézni közelebbről is; klassz gép, bár nekem a gyári felület nem tetszik, hw is elég erős (real racing, mortal kombat szépen fut, 1080p@60fps youtube+minőségi hangzással) jó a kijelző, és szép képeket lő

akinek volt ilyen, és most 5plust használ, melyiket gondolja jobb gépnek? specs ugye hasonló, képek ill. kijelző minősége érdekel, és hogy milyen az összeszerelés az A1-hez képest

összehasonlító videókat láttam, személyes tapasztalatokat is szívesen hallanék

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#1569) #61392896 válasza Steve1207 (#1563) üzenetére


#61392896
törölt tag

Bocsesz! Ezt félreértettem. :B

(#1570) kazsmerlaca válasza counterbill (#1566) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Á, én nem akarok rendszert cserélni, nehogy elszúrjam :DDD
Megvárom a hivatalos rendszerfrissítést, idővel biztosan benne lesz...

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1571) trebrona válasza grafnet (#1567) üzenetére


trebrona
nagyúr

miuihu-sok integrált magisket használnak.

Erre a telefonra nincs egyelőre. Talán lesz, ez csak azon szokott múlni, van-e tesztkészülékük.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1572) counterbill válasza kazsmerlaca (#1570) üzenetére


counterbill
senior tag

Sd kártyás dolgot bármilyen romon megtudod csinálni. Csak beállítás kérdése. A másik h ha szeretnéd a gesztus vezérlést akkor nyugodtan rakd fel a developert. Mivel hivatalos romrol beszelunk, nem tudod elrontani. Letoltod és siman felrakod a telefon gyári update menüjében :) ez még nem bootloader nyitás root stb. Szimplan felraksz egy gyári rendszert. Amúgy ha mégis várnál akkor a 9.5 ben benne lesz már. Április elejére ígérték kb.

[ Szerkesztve ]

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1573) szasanyi


szasanyi
félisten

Megérkezett a készülék, most már nagyjából látom is amiről eddig szó volt. Persze, hogy ne legyen eccerű be kellett mennem a Vodafone-hoz SIM kártyát cserélni, mert eddig a hagyományos típus (méretűt) használtam.
Így első blikkre teljesen jónak tűnik, csak ez a gyári fólia ne lenne ilyen "tejes" mert elvesz a színekből és a kontrasztból is, az ebay-es rendelés meg nem az hamar megérkezős. :N

(#1574) trebrona válasza counterbill (#1572) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért azt ne felejtse el senki, hogy a developer fejlesztői béta rom! Hibák bármikor előfordulhatnak vele.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1575) kazsmerlaca válasza counterbill (#1572) üzenetére


kazsmerlaca
senior tag

Az már nincs messze, megvárom. Köszi szépen az infót... A telefonom érkezőben van így most nem tudom felrakni :DD

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1576) #73029888


#73029888
törölt tag

Április elején jön a MIUI9 9.5 Global Stable ROM:

[link]

(#1577) counterbill válasza trebrona (#1574) üzenetére


counterbill
senior tag

Ahogy a stable-ben is :D

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#1578) szasanyi


szasanyi
félisten

Hol tudom megváltoztatni a SIM kártya PIN gyári kódját? :F

(#1579) embe válasza szasanyi (#1578) üzenetére


embe
nagyúr

A beállítás menüben nincs kereső sáv? Ha van, akkor írd oda be, hogy " sim pin" . Azt a rendszert nem ismerem, de a Samun a 7.0-s rendszeren így megtalálható.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1580) Ronam válasza szasanyi (#1578) üzenetére


Ronam
addikt

Beállítások/További beállítások/Adatvédelem/SIM kártya zárolása/SIM-kártya PIN kódjának módosítása. Próbáltam az előbb a beállításoknál a keresővel, de nekem nem dobta fel a "pin" vagy "sim" keresőszóra.

[ Szerkesztve ]

(#1581) embe válasza Ronam (#1580) üzenetére


embe
nagyúr

"sim"- re sem?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1582) trebrona válasza counterbill (#1577) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nekem aztán édes mindegy. :)

Volt már olyan global dev frissítés 3S-nél pl, hogy a 4G használhatatlan lett, másik esetben csak fekete képernyő volt frissítés után, mostanában pedig olyan, hogy csak factory reset után hajlandó működni a telefon. Stable verziókban nem fordulnak elő hasonló hibák.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1583) NB2 válasza szasanyi (#1573) üzenetére


NB2
aktív tag

Te nem pro-ra vársz?

(#1584) szasanyi válasza Ronam (#1580) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi! Vmiért nem leletem... :B

(#1585) szasanyi válasza NB2 (#1583) üzenetére


szasanyi
félisten

Már nem. Mégpedig azért, mert egyrészt továbbra sincs semmi konkrétum az elérhetőségről másrészt pedig -az áráról megjelent eddigi infók szerint - valszeg 80k fölötti ára lesz.

(#1586) csongi válasza counterbill (#1566) üzenetére


csongi
veterán

Szuper! Kiprobalom! Koszi! :)

(#1587) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Szerintetek azt hogyan tudom beállítani, hogy a képeket, letöltött dolgokat az sd-re mentse? A fotókra már rájöttem de a többi beállítását nem találom sehol.

(#1588) Dan-szan válasza Steve1207 (#1552) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Nálam sokáig a Mate 10 Lite volt a kiszemelt,de a majdnem dupla ár kiütötte az első helyről,és maradtam a Xiaomi mellett,és úgy tűnik jól döntöttem.

grafikus17 : én is próbáltam a vibernél hangot cserélni,nem találtam megoldást rá. A legelső Redminél meg tudtam csinálni ,itt nem működik az a szisztéma. Itt is rákérdeztem ha jól emlékszem,nem jött rá válasz,ha megtudsz valamit ez ügyben írj egy privit akár,bár követem a topicot de elkerülheti a figyelmemet.

[ Szerkesztve ]

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#1589) NB2 válasza szasanyi (#1585) üzenetére


NB2
aktív tag

Én barom előbb írtam, mint néztem volna:) Közben megtaláltam a pro-nál a hozzászólásod.
Nem jó hírek, nagyon nem jó...

(#1590) kazsmerlaca


kazsmerlaca
senior tag

Most küldték az értesítést, hogy elküldték a futárral házhoz :D Végre jön.
Itt 55 az ára, ami jó mert magyarországi. (smartshop)

Saját gyártású zenéim: https://www.jamendo.com/album/73598/music-in-the-fire

(#1591) grafikus17 válasza Dan-szan (#1588) üzenetére


grafikus17
senior tag

Szia!
Holnap megpróbálom egy régebbi viber verzióval, de nem sok remény fűzök hozzá. Nekem még a 9.2.3 verzió van fenn, még nem mertem lefrissíteni a 9.2.13-ra. Úgy vagyok vele, hogy egy telefon azzal a legjobb , amivel kijött a gyártótól. Azt a viber hibát leszámítva.

Xiaomi Redmi note 7

(#1592) szasanyi


szasanyi
félisten

Ilyen üvegfóliát vett már vki? Ha jól látom ez sem ér pont a széléig, így nem lenne gond a 2.5D üveg és nem lógnának a levegőben a szélei. Jól gondolom?
A másik ami érdekelne, ha lenne tapasztal:: ez a tok. Érdekes az alsó része... tart ez vajon rendesen?
Ha esetleg más hasonló, ebay-róől beszerezhető termék(ek)ről van pontosabb infó, tapasztalat az is érdekel! :R

(#1593) dome.no1 válasza szasanyi (#1592) üzenetére


dome.no1
tag

Keress vissza. Valaki linkelt egy ilyet képpel, úgy hogy már a telón van. Kb. 1 hete.

A fóliára értem.

Közbe megkerestem. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1594) Ronam válasza szasanyi (#1592) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem elvileg holnap jön meg ez a Nillkin tok, majd írok róla ;).

(#1595) South Velen válasza szasanyi (#1592) üzenetére


South Velen
addikt

A tokról tudok véleményt mondani: szerintem nagyon király. Stabilan védi a telefont, értelemszerűen az alsó részét nem, de magasabban van picit elöl, mint a kijelző síkja. És masszív, minőségi, jó tapintású. Bár nem szeretem a tokokat, ez (Nillkin Frosted) az egyetlen kb. amit el tudok viselni a telefonokon.

Nillkin üveggel volt tapasztalat korábbról (bár nem tudom pont ez a modell volt -e), az szintén jónak bizonyult. Nekem viszont a 2.5D miatt levegősödött még a Nillkin üveg is a Mi Max 2-n, lehet ennél később hajlik az üveg.

(#1596) szasanyi válasza dome.no1 (#1593) üzenetére


szasanyi
félisten

Frankó, de ez uo. Nillkin olyan üvegfólia?

Ronam & americanidiot: köszi srácok!

(#1597) ispi válasza szasanyi (#1592) üzenetére


ispi
tag

Ugyanilyen jellegű tokom volt a mostani telefonomon is, csak más gyártótól. Szerettem, mert nem lett tőle bumfordi a teló, mégis megoldotta a csúszósságot és védte az éleket, sarkokat, de mindezt diszkréten és még jól is nézett ki. Jól tart, mert merev, bele kell pattintani a telefont, rásimul szépen. Külön tetszett, hogy nincs lyuk vágva alul-felül semminek és a hangerő - bekapcs gombok is fedetlenek, nekem így kényelmes volt használni. Ez az egyik kiszemeltem nekem is, a linkelt üveggel együtt...

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#1598) keszo válasza szasanyi (#1592) üzenetére


keszo
őstag

(#1599) asanotadanob válasza szasanyi (#1592) üzenetére


asanotadanob
tag

A Nillkin az egyetlen tork kb. aminek van neve, minőséget képvisel a kínai tokok között. Ez az ár meg egész jó, én egy hete néztem alin, 7,5 USD alatt nem találtam és még kivételesen shipping cost is volt rajta.

(#1598) keszo
Esetleg képek róla? Mármint valódi nem ilyen render.

[ Szerkesztve ]

(#1600) dome.no1 válasza szasanyi (#1596) üzenetére


dome.no1
tag

Innen rendelte. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.