Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) grafnet válasza keszo (#795) üzenetére


grafnet
veterán

Vagy az értesítési sávban található kapcsolók közé kiteszed...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#802) aprokaroka87 válasza keszo (#795) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Emlékeim szerint a power toogles nevű app tud olyat.

Viszont ha jol tudom a gps kapcsoláshoz 3rd programok esetében root jog kell.

Nézd meg azért!
Csak tipp

(#803) Graphics válasza fido1983 (#797) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a kamera lencse :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#804) asanotadanob


asanotadanob
tag

A kamerával kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. RN3 Pro-ról váltottam erre a készülékre és nem igazán tetszenek a képek, amiket készít. Látom, hogy kisebb megapixel (12 vs 16), de minden kép szemcsés, mint a filmeken a grain és csak 9 MP kiváló minőséggel is. Van valami ajánlott beállítás vagy app? Noob vagyok ezen a téren, kíméljetek. :)

[ Szerkesztve ]

(#805) keszo válasza aprokaroka87 (#802) üzenetére


keszo
őstag

Mindegyikőtöknek köszönöm szépen.
Ez is egy újabb kényelmetlenség részemről, hogy ezt pont kihagyták.
Az értesítési sávban meg van a lehetőség, de hogy rootoljam a készüléket, annyira nem értek hozzá.
Inkább hagyom így ahogy van, csak eddig bármilyen androidos telot használtam mindegyikben volt "Energiagazdálkodás" nevezetű widget ami tudta ezt.

Attila

(#806) fripi9608


fripi9608
csendes tag

Redmi 5 Plus megrendelve EU Stock Weboldaláról :DD

(#807) counterbill válasza asanotadanob (#804) üzenetére


counterbill
senior tag

4:3 ra kell állítani a képaranyt és máris kihasználsz minden megapixelt :)

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#808) Viktor0610 válasza asanotadanob (#804) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a Note 3 Proban jobb a kamera.
Eleve az f-értéke alacsonyabb, szóval kamerában ahhoz képest ez nem előrelépés.

Samsung Galaxy A54

(#809) aprokaroka87 válasza keszo (#805) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De kiprobáltad?

(#810) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

Jelez a telefon, hogy jött egy rendszer alkalmazás.
V7.11.27.311-ről V8.2.6.320-ra
1.3 MB

ezeket érdemes frissíteni?
vagy inkább várjak vele?

köszönöm

(#809) aprokaroka87

igen telepítettem az alkalmazást, de csak annyit csinál hogy amikor lehúzom az értesítési sávot akkor ott vannak a gyors gombok, de azok egyébként is ott vannak widgetként nem lehetett kirakni

[ Szerkesztve ]

Attila

(#811) Graphics válasza keszo (#810) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez rendszeralkalmazás. Nyugodtan frissíthető

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#812) Black_Raven válasza counterbill (#800) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már egyszer írtad neki. Miért nem elég ha az értesitési függönyön tudja kapcsolgatni? :F [kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#813) #61392896


#61392896
törölt tag

Vásárolt már valaki innen? Mennyire megbízható bolt? :F

(#814) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Arra lennék kíváncsi, hogy -lévén a hardver jórészt azonos- ezzel a készülékkel kompatibilisek-e a Note 4-re írt romok? Ha igen, akár még le is cserélném a Note 4-et, ha nem, nem. Próbálta esetleg valaki? Nagyon köszönöm a segítséget! (Láttam, hogy van már rá néhány XDA-n, de még nem az igaziak...)

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#815) csongi válasza keszo (#795) üzenetére


csongi
veterán

Nincs neki widgete, de sok értelmét én nem is látom neki, ram zabáláson kívül nem sok értelme van.

fido1983:
Az a kamera, és teljesen normális a dolog.

Nem lesznek egy agy egyben jók rá. erre is portolni kell, leginkább a képernyő arány, és a kamera miatt.
Idővel valószínűleg lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#816) Viktor0610 válasza #61392896 (#813) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én inkább megvárnám az EUstockot.
Ott B20-ast kapsz majd, olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#817) #61392896 válasza Viktor0610 (#816) üzenetére


#61392896
törölt tag

:R

(#818) aprokaroka87 válasza keszo (#810) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az érdekes.
mert nálam ott van egy olyan a nova launcher mini alkalmázosok esetében 2 dolog.
Egy 4x1 widget
és egy 1x1 parancsikon

a 4x1-es be max 8 kapcsolot tudsz szerkeszteni.

a minialkalmazások meg tudomásom szerint a widgetek/parancsikonok egyszerűbb megfegogalmazása:D

(#819) asanotadanob válasza counterbill (#807) üzenetére


asanotadanob
tag

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajcsa?
Köszi!

(#820) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

4 nap nyomkodás után (mi3 helyett) ugy vélem nem nyúltam mellé. király telo. nkncs döcögés semmi megtorpanás 3gb ram elég még most.(remélem 2 évig az lesz) egyetlen hátránya sztem az előlapi kamera gyengesége. 6col tól féltem de egyáltalán nem zavaró.

aki mélyebben a miui ban van mondja meg nekünk h a memória es miui optimalizacio off v on.? vagy alacsony.? :R

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#821) Zotyafpv


Zotyafpv
csendes tag

teszt fotók. p9

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#822) Viktor0610 válasza Zotyafpv (#821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A P9 képe sokkal jobb nagyítás nélkül is. :(((
#sz@rakamera

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#823) Zotyafpv válasza Viktor0610 (#822) üzenetére


Zotyafpv
csendes tag

akkor azt kell megvenni. nekem bőven jó, már a mi3 képei is jók voltak. nem pixeles szépek a képek mi kelll még? minden felhasználó függő. apám a 3210el is elvan. valaki meg csak iphonenal tud élni. best buy nekem.

A kezdők elszállhatnak maguktól :)

(#824) Viktor0610 válasza Zotyafpv (#823) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, elkerülte a figyelmed a ;] smiley a hozzászólás végén. ;)
Tudom, hogy a kamerát a kategóriájában kell kezelni, csak trollkodtam kicsit. :DDD

Nem lenne a következő kiszemeltem a Redmi 5 Plus, ha nem így gondolnám. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#825) szasanyi válasza Viktor0610 (#824) üzenetére


szasanyi
félisten

Volt nálad Redmi 5 Plus? A kijelzőkre, esetleges minőségi különbségre lennék kíváncsi. A videók és képek nem alkalmasak a megfelelő összehasonlításra, ami számomra fontos lenne. Ti. az MI A1 és a Redmi 5 Plus 4/64 ára között jelentéktelen az árkülönbség és a kettő között a kijelző minősége döntene részemről. Sajnos nincs mód rá, hogy bármelyiket sk. szemrevételezzem, nemhogy mind2t.
Vagy marad a várakozás a Redmi Note 5 (Pro) telóra mert az valszeg mind2nél jobb lesz, csak sajna nem tudni mikor és azt azt milyen áron lehet majd megvenni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#826) Graphics válasza szasanyi (#825) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nálam volt mindkettő.

Mindkettőnek kiváló a kijelzője, de ezt tesztekben is kiemelik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#827) tibcsi0407 válasza Graphics (#826) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Meg sem ismertelek haj nélkül. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#828) Viktor0610 válasza szasanyi (#825) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt még szerencsém hozzá, sajnos. :(
Ha befut az EUstockhoz a 4/64, szerintem berendelek egyet. :K

Vajon a Note 5 Proban lesz B20? :F
Az indiai verzió paraméterei között nem láttam. :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#829) tibcsi0407 válasza Viktor0610 (#828) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ott nem is fogod, hiszen abban sosincs B20. Indiában az nem járatos LTE sáv.
A global verziók azok valóban globális piacra szántak, nem Indiába.

https://utdetailing.hu/

(#830) Graphics válasza tibcsi0407 (#827) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez volt a cél .. hátha kevesebb troll fut neki az oltásoknak.

Egy MI logo , jó lenne ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#831) tibcsi0407 válasza Graphics (#830) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Na majd én szemmel tartalak. :DDD
Megérdemelnél már egy egyéni avatart. :)

https://utdetailing.hu/

(#832) counterbill válasza szasanyi (#825) üzenetére


counterbill
senior tag

Amikor vettem a telot kivolt rakva egy A1. Nyomkodtam amíg vártam. Igazából én nem tudnék különbséget mondani. Felbontasban hiába jobb az 5 plus de az el is megy hosszra. Ppira ugyan az a kettő. Nekem tetszik a képe. Párom mikor megnezte a telot azt mondta h nagyon szép a képe. (Kollegam meg h milyen melegek a színei de véletlenül bekapcsolva maradt az olvasó mód :D) Amoledrol váltottam. Nyilván arról leugranak a színek. Talán lehetne kevésbé kékes a kalibrálás.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#833) TheCloWn25 válasza Donki Hóte (#610) üzenetére


TheCloWn25
csendes tag

Én ma vettem át.

(#834) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Honnan tudom meg hogy a telefonom tudja e a b20 as frekvenciát?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#835) counterbill válasza janakbacsi (#834) üzenetére


counterbill
senior tag

Dobozban van pl leírás amiben benne van.

Everything not saved will be lost. -Nintendo "Quit Screen" message

(#836) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Random -
Szó volt moduláris telefonokról, de ha kézbe venné a Google, vagy Samsung 250e-es cédula tuti mehetne rá. Viszont Xiaomi szinten nagyon tetszene. Nekem nem kell csúcsprocesszor, QHD kijelző, se arcfelismerés, de még NFC se. Ha lehetne, az alap Redmi 5 Plus 4/64 hardvere mellé raknék egy (minőségi) dupla hátsó kamerát, egy jó DAC-ot a zenei élményért és IP68 védelmet.

Egyszerűen annyi mindent belezsúfolnak az új flagshipekbe - vagy, hogy felzárkózzanak, vagy, hogy piacelsők legyenek -, hogy míg régebben 180e volt a Samsungok teteje, most 300e felett van. Szörnyű, mert évente dobják ki az újakat. Samsungnak tetszett az a közleménye, hogy S9 után már "nem akarnak világelsők" lenni, inkább arra koncentrálnak, hogy a userek számára is hasznosnak és szükségesnek ítélt feature-öket tökéletesítsék.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Xiaomira (Note 4 jelenleg)! Ezelőtt nem gondolkodtam, hogy tudok (kis kompromisszummal) nekem tetsző telefont venni 130e alatt.
U.i.: Ilyen nagy akksi nélkül már nem is lehet élni! Gyorsan hozzászoktam. :D

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#837) D@niel válasza Darko_addict (#836) üzenetére


D@niel
addikt

ez egy tök jó komment lett, +2

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#838) neoforce


neoforce
aktív tag

Mostmàr van egy kis tapasztalat ,milyen a vas gyerekek?

(#839) janakbacsi


janakbacsi
őstag

bootloadert csak úgy lehet kinyitni, ha developer rom van a készüléken, igaz? global stable rom-mal vásároltam. feltettem ezt az alkalmazást, de ez meg azt írja, hogy a china developer-t csak nyitott bootloader-re lehet felrakni. akkor ez most a 22-es csapdája?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#840) szasanyi válasza Viktor0610 (#828) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem. Mondjuk még mindig nem értem, hogy az MI A1-ről miért váltasz, ill. ha igen akkor miért nem a Note 5-öt célzod meg? És igen, a global verziójú Note 5 (Pro nélkül ha minden igaz) tartalmazni fogja a B20-at ahogyan a többi, global típus.

Duliee: személyes tapasztaslat érekelt, mert a tesztekben olyan adatok vannak amit egyszerűen nem lehet összehasonlítani. Mondjuk a Samung FullHD Super AMOLED kijelzője ugyanúgy 8 pontosra lett értékelve mint pölö ezé, ami azért látatlanban is vicces. A kontrasztaránynál szereplő számokat nem is említem, mert ott is láttam érdekes értékeket szóval vannak fenntartásaim.

counterbill: köszi! Asszem ez alapján az MI A1 felé hajlok, de hátha lesz pontosabb infó a Note 5-ról amíg a Redmi 5 Plus 4/64 verzió rendelhető lesz az EUStock-ról. Mert leginkább az érdekelne, remélem nem szállnak el az árával.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#841) t1


t1
addikt

Gearbest.com garancia mennyire vállalható?

(#842) janakbacsi


janakbacsi
őstag

fastboot rom miért nem megy fel?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#843) Viktor0610 válasza neoforce (#838) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem ilyen vasam volt, csak kisebb kijelzővel (Redmi 4 Prime). Teljesen rendben volt az egy év alatt, míg használtam. Csak a B20 hiánya miatt adtam el, különben maradt volna tovább is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#844) trebrona válasza janakbacsi (#842) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gondolom zárt a bootloader.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#845) janakbacsi válasza trebrona (#844) üzenetére


janakbacsi
őstag

az zárt igen. de fastboot romnál az nem mindegy? kinyitni meg amiatt nem tudom, hogy nem engedi a mi fiókot csatlakoztatni valamiért.

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#846) neoforce válasza Viktor0610 (#843) üzenetére


neoforce
aktív tag

Nekem most Redmi 3 prom van lassan 2éves lesz fejujitottam vele a hàzam ( tok) nélkül szoval kapott rendesen (megérett a cserére)! Most vacilàlok ezen meg a Note 5 pron! Baromi jó àron van ez..( olyan érzésem van hogy lemaradok egy best buyrol ha vàrok még a prora😁Viszont a pronàl csàbit a 636- os proci meg a jobb kamera..

(#847) trebrona válasza janakbacsi (#845) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem, csak nyitottal lehet fastboot módban. EDL módban lehet zárttal is, de az meg csak tesztponttal megy talán.
[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#848) janakbacsi válasza trebrona (#847) üzenetére


janakbacsi
őstag

az mit jelent, hogy tesztpontosan kell felrakni?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#849) trebrona válasza janakbacsi (#848) üzenetére


trebrona
nagyúr

Videó

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#850) grafnet válasza Zotyafpv (#820) üzenetére


grafnet
veterán

Mindkettő OFF.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.