Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu



Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Következő kiszemelt a Mi A1 után. Kicsit hiányzik a MIUI. :D
Csak lenne keskenyebb... :(

Az mondjuk, fura, hogy a proci azonos, mint a Mi A1-ben, de a benchmarkokban elmarad attól.
A nagyobb kijelző vagy a MIUI miatt? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2) batai15


batai15
félisten

Nem rossz kis telefon, de amiért idén nem xiaomi lra váltok :
A nagy kijelző. 18:9 ben az 5. 6 7 még egy kézzel is kezelhető, de már a többi nem. Nincs type c ami az mi a1 után megint érthetetlen, csak úgy mint a snapi 625. Note rol csak a 18 9 lenne változás más nem. Amúgy hozzá az elvartat jó telefon.

(#3) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

3 hete rendeltem egy ilyen telefont a Gearbestről, de azóta sincs semmi hír róla :(

Lassan az Eustock is elkezdi árulni, úgy tűnik, hogy lekörözik a Gearbestet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#4) AxBattler válasza Donki Hóte (#3) üzenetére


AxBattler
félisten

Csak jöjjön Stock-ra! Redmi Note 4-et akartam venni, és vacilláltam a modellek között, mire befutott ez a teszt... már rendelem is, amint megjelenik a 4/64GB-os modell.

A teszt meg jó lett, de azt sehol nem látom, hogy ez a készülék alapvetően Kínában fut Redmi 5 Plus néven, a világ többi részén meg Redmi Note 5-ként (Pro nélkül) fog forgalomba kerülni.
Vagy tévednék?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#5) aelod


aelod
veterán

Hát nem tudom, nagyon nem tetszik ez a nyújtott trend ami felé tendál mindenki. A telefon korrekt. Érdekes, hogy ebbe is nagy akkut tettek szerintem ez dönthet majd a MI A1 ellen. Ha jól tudom abban kisebb telep van.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#6) Wesder


Wesder
félisten

Nem lett rossz, várjuk a Note 5-öt. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) Bone123 válasza AxBattler (#4) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

A készülék doboza szerint a tesztben szereplő Xiaomi a Redmi 5 Plus Global Version. Az Indiában elstartolt Redmi Note 5 Pro az információink szerint egyszerűen Redmi Note 5 néven fog a globális piacon felbukkanni.

(#8) soko70


soko70
aktív tag

Ilyet használok két napja, csak dicsérni tudom. Végre a rezgő motor is elég erős benne, a napi feladatokhoz nem rossz. A kamera sem vészes. Szerintem jobb kicsivel mint az A1-ben lévő. De ez csak az én véleményem. Azért kiváncsi leszek a Note 5-re. Az ár/érték bajnok minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

(#9) AxBattler válasza Bone123 (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, akkor ezt tisztáztuk! Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#10) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Korrekt lett a teszt. Ennyi pénzért nem rossz ajánlat a készülék.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) Viktor0610 válasza soko70 (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Szerintem jobb kicsivel mint az A1-ben lévő."
Wat? :Y
Képet vagy nem hiszem el!!!44! :D

Samsung Galaxy A54

(#12) soko70 válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


soko70
aktív tag

Bocsi, csak írtam, hogy ez a magán véleményem. Amit én látok. Attól még lehet az jobb. De nekem ez tűnik jobbnak. de kinek mi. Nem tudom konkrétan összehasonlítani, már nincs meg az A1. De nem lenne rossz. Adtál egy jó ötletet.

[ Szerkesztve ]

(#13) HarleyCustom válasza ghiottone (#10) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A kiálló single kamera nagyon hülyén néz ki, amúgy nehéz belekötni ennyi pénzért.

[ Szerkesztve ]

(#15) Imi1981


Imi1981
veterán

Tetszik ez a teló. Szerintem jó képet lő a kamera és szerintem jobbat mint a redmi note 4-em. A note 4 pro tesztet várom már.

Amúgy ez a miui vs android one nem biztos hogy úgy van ahogy itt le van írva! Youtubeon néztem pár sebesség összehasonlító videót az A1 és a snapis note 4 közt és bizony a note 4 volt gyorsabb (igaz kicsivel de akkor is) ! És a proci ugyan az a két telóban.

(#16) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jó telefon annak, aki épp váltani szeretne, de engem semmi sem sarkall a Redmi Note 4-ről való váltásra se erre, se a Note 5 Pro-ra (sőt, a nagyobb kijelző inkább hátrány)...
Majd meglátjuk mit hoz a Redmi 6, vagy a Redmi Note 6...

Minden szavam magánvélemény!

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Note 3 Pro-ról, illetve Note 4-ről nem éri meg váltani erre, viszont a korábbi 5,5"-es Xiaomikról, illetve drágább, de nem jobb középkategóriásokról simán.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Már várom, márciusban elvileg jön egy ilyen a családba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19) Viktor0610 válasza Imi1981 (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A tesztben épp' fordítva van. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#20) Luck Dragon

Nem érzem azt hogy érdemes lenne lecserélni a Note 4 vagy az A1-et erre.
Bár meg kell hagyni a nagy kijelző picit csábít. De nem annyira hogy belevágjak.
Inkább MI7 vagy Mix2S-re leszek a legjobban kíváncsi.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) Kaktusz92


Kaktusz92
tag

Többen is írják, nem érdemes Note 4-ről váltani. Sokaknak nem tetszik ez a képarány, nekem se.

(#22) Hallosz


Hallosz
senior tag

A nyújtott képernyőhöz, sajnos nem nyúlik az ujjam, így kihagyom. (ezt is)

Mert lakni, muszáj.

(#23) Donki Hóte válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Van összehasonlítás a fényképező képességeikről a GSMArenan.

Megnézve nem mondanám jobbnak az 5Plus képest az A1 képeinél, de rosszabbnak se látom...

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#24) razorka777 válasza Kaktusz92 (#21) üzenetére


razorka777
veterán

Én se váltok, egyelőre marad a Note 4.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#25) vond


vond
MODERÁTOR

Ennyiért ez nagyon jó vétel. :K Épp mobilt készülök váltani, és nem nagyon akarok 50-60-nál többet kiadni az újért, úgyhogy ez a Redmi 5 Plus is erősen esélyes. Főleg, hogy 6 inches a kijelzője, ami felőlem lehetett volna még egy kicsit nagyobb is. Majd a Mi Max 3. ;]

Bone! Az Eustock-osok esetleg nem tudnak infóval szolgálni az elérhetőségről, illetve a 4/64-es változat hazai árárról?

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#26) nbg


nbg
senior tag

Amugy szimpi lenne a Xiaomi, csak ez az App menu nelkuli, mindent a kezdokepernyore kipakolos dolog nem tetszik...
Ezt hogyan lenne a legegyszerubb orvosolni? Eleg egy masik launcher, vagy melyebbre kell nyulni hozza?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#27) Viktor0610 válasza Donki Hóte (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem kicsivel élesebbnek tűnnek az A1 képei, illetve másutt láttam képeket a Redmi 5 Plusszal, ott a színek sem voltak olyan jók.

Samsung Galaxy A54

(#28) Viktor0610 válasza nbg (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég egy másik launcher. :)

Samsung Galaxy A54

(#29) tibcsi0407 válasza vond (#25) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nincs még 4/64-es B20-as változat.

https://utdetailing.hu/

(#30) neoforce


neoforce
aktív tag

Hát nemtudom elvileg 22.-én jelenik meg a global verzios változat hivatalosan!
Ez még a mokolt roomos?!?

(#31) Imi1981 válasza Viktor0610 (#19) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem pontszámokra gondoltam hanem összehasonlító videóra. Pontszám nem sokat számít. Erre gondoltam pl link . Persze attól még jobb teló az A1 mint a note 4 de a miui bizony nem lassabb mint az android one.

(#32) vond válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Tudom. Épp ezért kérdeztem, hogy tudják-e, mikor és milyen áron lesz elérhető. :)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#33) tibcsi0407 válasza vond (#32) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A Xiaomi ilyen téren kiszámíthatatlan. Először általában Hongkong-ban jelennek meg ezek a telefonok, utána terjednek, mint a futótűz. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#34) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Jó telefon, szép telefon de én maradok a Note 3 pron.
Majd ha esetleg jön a Redmi Note 5 pro, akkor talán lecserelem, de a mostani készülékemhez képest sok újat nem ad.

( a tesztbe feleslegesnek éreztem a Mi A1 készüléket belekeverni)

[ Szerkesztve ]

(#35) tothmaxy182 válasza nbg (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Fogod és egy mappába behúzod az összes appot...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Korrekt lett, az ára is kb reális, ugyanitt indult tavaly a Note 4 is emlékeim szerint.

Igaz ez Redmi 5 Plus / aka Redmi Note 5 Induia / , de hát a Xiaomit se a nevezéktanért szeretjük.

Jó termék ez tény, remélhetőleg a Note 5 Pro is hamarosan befut hozzánk is.

@tibcsi0407: Kínában jelennek meg először, mert ugye az a hazai piac, utána India, és utána tovább

@neoforce: Semmi mókolás nincs benne, ez hivatalos Global termék

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) nbg válasza tothmaxy182 (#35) üzenetére


nbg
senior tag

Koszi a "tippet", de ez inkabb kihagynam... ;)

(#28) Viktor0610: Koszonom!

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#38) kelzsoca válasza neoforce (#30) üzenetére


kelzsoca
félisten

Gyári, bontatlan csomagolású, global stable szoftverrel rendelkező készülék :)

https://vertigostore.eu

(#39) bigrock válasza kelzsoca (#38) üzenetére


bigrock
addikt

Akkor benevezünk egyre :)

(#40) judas13 válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


judas13
addikt

Mix2S-re leszek a legjobban kíváncsi.

Én is!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#41) Alarikman


Alarikman
senior tag

50k körüli árért ez teljesen rendben van. Hasonló kategóriás Huawei Mate 10 lite jóval drágább és alig jobb(igaz nagyobb a tárhelye és van nfc). Egyedül a súlya elég sok. Teszel rá egy tokot és jó nehéz lesz. Vaskos , nagy kezűeknek ajánlott.
UI: volt Galaxy Note 4-em, az volt ilyen nehéz(pár grammal kevesebb). És az tényleg nehéz volt.

[ Szerkesztve ]

(#42) zolya1973 válasza tibcsi0407 (#29) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Az Alza.hu-n már fent vannak egy pár napja,de hogy b20 van-e?

(#43) Duree


Duree
veterán

Tehát ennyi pénzböl is lehet csinálni egy nagyon jó telefont. Figyelem Apple és Samsung miért kell lehúzni a vásárlókat?

duree54

(#44) batai15 válasza Duree (#43) üzenetére


batai15
félisten

Azér ez nem teljesen így van.

(#45) tibcsi0407 válasza zolya1973 (#42) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Miért ne lehetne. Már egy pár hete kapható a B20-as.

https://utdetailing.hu/

(#46) judas13


judas13
addikt

Jó lesz ez tényleg.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) zolya1973 válasza tibcsi0407 (#45) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Annyit írnak,hogy az összes cseh frekvencián működik.Sajnos én ebből nem tudom leszűrni,hogy akkor b20 vagy sem.

(#48) tibcsi0407 válasza zolya1973 (#47) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A B20 egész Európában járatos. Dobj nekik egy emailt.

https://utdetailing.hu/

(#49) Donki Hóte válasza zolya1973 (#47) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Cseh barátainknál (és sörtestvéreinknél) használatos a B20 sáv.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#50) zolya1973 válasza Donki Hóte (#49) üzenetére


zolya1973
aktív tag

Köszi!
Ez nagyon jó! Még sosem volt Xiaomi telefonom,már elég régóta tervezem,hogy kipróbálom.Úgy érzem ez jó lesz nekem.Csak ég egy kérdés:Hívásfogadás beállítható az ujjlenyomat olvasóra?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.